ARMA II DayZ mod

poruka: 2.707
|
čitano: 341.490
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
15 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
tino26 kaže...
Zainteresiran sam za dayz mod. Našao sam na g2a jeftino Armu II complete collection..

https://www.g2a.com/arma-ii-complete-collection-steam-cd-key-eu.html

Dali je to sve što mi treba za dayz mod?

 Za mod ti treba Arma 2 Operation Arrowhead. Ta complete edicija sadrži OA tako da imaš i više od dovoljnog 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Aha.Znači treba mi samo operation arrowhead, bez arme 2?

Dali ima dayz mod pogled iz prvog lica, kao u nekoj fps igri?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod

Treba ti Arma II + Operation Arrowhead.

Ima oba pregleda, možeš stavit kako tebi odgovara. 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
AmonZero kaže...

Treba ti Arma II + Operation Arrowhead.

Ima oba pregleda, možeš stavit kako tebi odgovara. 

 

Aha. Kupio sam,skinuo Armu II, još čekam da mi se skine OA. Onda pokrenem dayz preko Steama ili moram skinut onaj dayz launcher pa preko njega ući u neki server ili..?

Hvala na pomoći

15 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod

Može i jedno i drugo. Sve ovisi kakve modove želiš igrati. Potraži tu u temi imaš par guidova kak sve podesit, ili googlaj različite modove za DayZ jer svaki od njih ima svoj manual kako ga instalirat i pokrenit.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod

neznam šta ovaj paket sve sadrži...treba ti Arma 2 i Arma 2:Operation Arrowhead 

Team32Ipe77
9 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Ako netko hoce igrat dayz overpoch il tak nes slicno mozete me dodat
Steam: MiniHansYOLOO
Opet sam dobio zelju da ga igram hahahah tak da ak hoce tko igrat nek me doda pa cemo playat:D
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Zna li netko neki dobar Jade Groove ili slican server? Igram na laptopu pa mi treba nesto slabije.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
HansUnicorn kaže...
Ako netko hoce igrat dayz overpoch il tak nes slicno mozete me dodat
Steam: MiniHansYOLOO
Opet sam dobio zelju da ga igram hahahah tak da ak hoce tko igrat nek me doda pa cemo playat:D

 a znas da je i mene uhvatilo

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
11 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Gledam na steamu Arma na popustu pa me zanima hoce li mi radit DayZ sa samo Armom 2 Combined Operations ili mi treba i obicna Arma 2

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
macgyver 53 kaže...

Gledam na steamu Arma na popustu pa me zanima hoce li mi radit DayZ sa samo Armom 2 Combined Operations ili mi treba i obicna Arma 2

 Nemoj me uhvatit za rijec ali mislim da nece radit.Dogodilo mi se jednom nakon nove instalacije da nisam pokrenuo Armu nego samo Armu arrowhead i igra je radila tj bio sam na dayz serveru,trckarao i sve to ali su mi falile kuce,trava,drvece itd tako da nisam siguran ali kazem nemoj me drzat za rijec

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
11 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Sad sam tek skuzio da se u Combined Operations dobije obicna Arma 2 i Arma 2 OA pa cu to uzet 4€

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
macgyver 53 kaže...

Sad sam tek skuzio da se u Combined Operations dobije obicna Arma 2 i Arma 2 OA pa cu to uzet 4€

 Haha a ja skuzio da pises za OA a ne CO haha,ajde uzivaj :)

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
11 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Evo samo da vas pitam jos nesto prije nego ju kupim, dali ima jos uvijek puno igraca kao na pocetku jer necu ju kupovat ak cu vidit nekog svake prijestupne, ima li ekipe ovdje na forumu koja igra zajedno itd..

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod

Mod se još uvijek aktivno igra jer je igra u mnogo boljem stanju od SA verzije. Evo popis servera pa vidi.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
AmonZero kaže...

Mod se još uvijek aktivno igra jer je igra u mnogo boljem stanju od SA verzije. Evo popis servera pa vidi.

 A bas,serveri su puniji nego pred godinu dana,sto je najbolje i arma 2 i arma 3 tj dayz na njima,od kud su izronili svi ti ljudi neznam ali dobro je

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2015 23:13 (Blade Runner31).
12 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

uglavnom ekipa ako se nekom igra Epoch ja mogu preporučit server na kojem i ja igram,server je najviše hardcore što sam mogao naći s epoch-om,igra se napf mapa i admini su stalno online ima i domaćih ekipa s balkana znaju igrati gore i server je super naime radi se o DNG serveru i dosad najbolji što sam našao sa epoch-om  

Puno ime servera:  [DNG] Epoch NAPF! MaxFPS-|-AllMods-|-PVP 1.0.5.1/125548   

IP   83.167.187.117:3333

WEB:  http://dng.wtf/community/dng.wtf

 

 

 

stvarno pohvala ekipi server je super

sve što server sadrži bitno stoji na ovoj slici sve što server sadrži bitno stoji na ovoj slici
Team32Ipe77
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2015 22:10 (Ipe77).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Budem danas stavio Armu da se skine pa isprobam taj tvoj server. Nakon ovog fallouta 4 baš sam se zaželio malo zombie apokalipse 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Moze mi netko pojasnit koja je razlika između tog Epoch servera i ostalih, koja je najbolja mapa itd.. Btw Arma se skida pa za 2-3 sata krecem s igranjem

Bilo kuda Opel svuda! :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2015 19:18 (macgyver 53).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Instalirao armu II i armu OA, pokrenem dayz ali nmg se connectat ni na jedan server stalno me izbaci zbog Battleeya koji je intsaliran ili mi pise da nemam neke fileove potrebne za server. Jel ima netko IP za server koji radi bez skidanja dodatnih fileova dok se malo ne upoznam s igrom. LP! Sry za dupli post

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
macgyver 53 kaže...

Instalirao armu II i armu OA, pokrenem dayz ali nmg se connectat ni na jedan server stalno me izbaci zbog Battleeya koji je intsaliran ili mi pise da nemam neke fileove potrebne za server. Jel ima netko IP za server koji radi bez skidanja dodatnih fileova dok se malo ne upoznam s igrom. LP! Sry za dupli post

 http://dayzlauncher.com/

Evo skini ovo i preko toga se spajaj i skidaj modove

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
11 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Pronađem ovaj server sto je kolega lpe77 preporucio i pokrenem skidanje modova ali mi nigdje ne pise koliko se skinulo

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
macgyver 53 kaže...

Pronađem ovaj server sto je kolega lpe77 preporucio i pokrenem skidanje modova ali mi nigdje ne pise koliko se skinulo

 trebaš prvo skinit modove onda uci na server sve šta treba ti je epoch mod koji možeš pronaći i online downloadat te ubaciti u foldere od igre.....ili preko tog launchera probati ali je smećast ponekad neće uopce da skida modove tj. jako ih sporo downloada

 

Team32Ipe77
11 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Koliko zauzima Epoch mod jer se skida preko dayz launchera a nigdje mi ne pise koliko je preostalo za skinut.

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod

2.70 gb

11 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Napokon uspio sve slozit :) hvala svima na pomoci

Bilo kuda Opel svuda! :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2015 12:43 (macgyver 53).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Jel mozete preporucit neki dobar epoch server gdje ima dosta ljudi itd.. Na ovom sto je kolega stavio najvise bude po 3-4 igraca.

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
macgyver 53 kaže...

Jel mozete preporucit neki dobar epoch server gdje ima dosta ljudi itd.. Na ovom sto je kolega stavio najvise bude po 3-4 igraca.

 CCG serveri znaju bit puni,napisi u google CCG dayz pa ces vidjet ugl tamo bude dosta ljudi i nije samo epoch,ima dosta modova i uglavnom su serveri popunjeni,ja vise volim recimo vannila dayz,te gradnje i baze me bas ne zanimaju a i tezi su zombiji dosta.Ako si pocetnik toplo preporucan NPG PVP 1 i PVP2 (noobs playground)servere,to su vise onako zabavni,nemoj me krivo shvatit nisu djecija igra ali su zombiji laksi,malo vise loota itd,probaj malo ali eto NPG sam ja volio tj volim jos kad se zelm opustiti.U svemu tome najmanje volim donatore no to te netreba zabrinjavat,to je moje misljenje samo.Ajde ovih dana ako se ostavim malo vrazijeg Project carsa posaljem ti poruku ako zelis,pozz

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Blade Runner31 kaže...
macgyver 53 kaže...

Jel mozete preporucit neki dobar epoch server gdje ima dosta ljudi itd.. Na ovom sto je kolega stavio najvise bude po 3-4 igraca.

 CCG serveri znaju bit puni,napisi u google CCG dayz pa ces vidjet ugl tamo bude dosta ljudi i nije samo epoch,ima dosta modova i uglavnom su serveri popunjeni,ja vise volim recimo vannila dayz,te gradnje i baze me bas ne zanimaju a i tezi su zombiji dosta.Ako si pocetnik toplo preporucan NPG PVP 1 i PVP2 (noobs playground)servere,to su vise onako zabavni,nemoj me krivo shvatit nisu djecija igra ali su zombiji laksi,malo vise loota itd,probaj malo ali eto NPG sam ja volio tj volim jos kad se zelm opustiti.U svemu tome najmanje volim donatore no to te netreba zabrinjavat,to je moje misljenje samo.Ajde ovih dana ako se ostavim malo vrazijeg Project carsa posaljem ti poruku ako zelis,pozz

 koliko znam ccg nema onako kako da kažem vanilla epoch to je sve overpoch a za mene je to velika razlika i ono kad udem u svaku kucu na overpochu milion pušaka a to mi je bezveze....ovdje je malo više hardcore....

Team32Ipe77
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
macgyver 53 kaže...

Jel mozete preporucit neki dobar epoch server gdje ima dosta ljudi itd.. Na ovom sto je kolega stavio najvise bude po 3-4 igraca.

 ima vise igrača samo zavisi od dana i vremena itd. zna biti po 20-25 ljudi a ponekad i puno više.....sve zavisi to je po mene jako čudna stvar igrao sam i prije na jednom dobrom serveru non stop bio pun a sad je non stop prazan.....

Team32Ipe77
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice