Assassin's Creed : Brotherhood

poruka: 1.970
|
čitano: 555.532
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed 3
Moj PC  
0 0 hvala 6
15 godina
offline
RE: Assassin's Creed 3

pa nis cudno u dvojci ga jos ona zenska trenira,a bilo bi ljepo da npr kojem americke predsjednike :P

14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed 3
The Truth Is Writen In Blood.And I am an Assassin Like my Father and Brother...Fight for True...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Assassin's Creed 3
R4zOR229 kaže...

pa nis cudno u dvojci ga jos ona zenska trenira,a bilo bi ljepo da npr kojem americke predsjednike :P

THIS

14 godina
neaktivan
offline
14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed 3
http://www.hcl.hr/vijesti-stizu-driver-san-francisco-i-assassins-creed-brotherhood-4136-27.html ... evo nesto vise o trojci...zvat ce se Assassin's creed: Brotherhood
The Truth Is Writen In Blood.And I am an Assassin Like my Father and Brother...Fight for True...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Assassin's Creed 3
decko1987 kaže...
http://www.hcl.hr/vijesti-stizu-driver-san-francisco-i-assassins-creed-brotherhood-4136-27.html ... evo nesto vise o trojci...zvat ce se Assassin's creed: Brotherhood

Nevjerujem da je ovo za trojku, al eto...

Mislim da će o trojci nećemo ćuti ništa još najmanje 10-12 mjeseci, prerano mi je ovo, a i kladim se da nebi promjenili naziv, ovo je vjerojatno spin off.

Plus još piše "Stižu", a AC3 izlazi 2011/2012.

No one gets left behind. Ingame nick: Thug Life ili x3mn00b
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2010 19:21 (thuglife).
14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed 3
moguče...ali i za ac2 smo čuli jos u 3 mjesecu 2009 godineako si pratio
The Truth Is Writen In Blood.And I am an Assassin Like my Father and Brother...Fight for True...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Assassin's Creed 3
decko1987 kaže...
moguče...ali i za ac2 smo čuli jos u 3 mjesecu 2009 godineako si pratio

Da, samo što je on i izašao u toj godini, 6 mjeseci poslije, ovo je stvarno prerano.

No one gets left behind. Ingame nick: Thug Life ili x3mn00b
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2010 19:22 (thuglife).
14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed 3
ne izasao je u 11 mjesecu 2009. godine a za pc u trecem jesecu 2010. godine
The Truth Is Writen In Blood.And I am an Assassin Like my Father and Brother...Fight for True...
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed 3
pa moguce da ce izici negdje u 3-4 mjesecu 2011. godine
The Truth Is Writen In Blood.And I am an Assassin Like my Father and Brother...Fight for True...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Assassin's Creed 3
decko1987 kaže...
ne izasao je u 11 mjesecu 2009. godine a za pc u trecem jesecu 2010. godine

Da, u 11. 2009., pogriješio sam, no kladim se u što hočeš da je ovo spin off, da dignu još love na dvici i da nas pripreme za tricu.

Nema šanse da bi oni mjenjali naslov.

Evo ti dokaz.

Scrolaj dolje, piše Assassins creed II: Brotherhood, ajd sad objasni kako ovo može biti trica.  Smijeh

Ako ništa piše da će se pojaviti MP opcija, vjerojatno da bi natjerali ljude da kupe orginala sada kada su im silovali DRM.

No one gets left behind. Ingame nick: Thug Life ili x3mn00b
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2010 19:29 (thuglife).
14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed 3
kako misliš mjenjali...to je samo naziv za 3. dio
kao i GTA San Andreas, Call of Duty WoW,....
The Truth Is Writen In Blood.And I am an Assassin Like my Father and Brother...Fight for True...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Assassin's Creed 3
decko1987 kaže...
kako misliš mjenjali...to je samo naziv za 3. dio
kao i GTA San Andreas, Call of Duty WoW,....

Pogledaj gornji post. Namigiva

No one gets left behind. Ingame nick: Thug Life ili x3mn00b
14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed 3

EVO upravo sam prekucao AC2 i igra je stvarno extra, kraj mi se stvarno svidio ali sam malo sumnjao na to jer sam pogledao onaj The Truth videos, i dokazuje se je da je Adam i Eve ukrali Jabuku od V............. a ne od boga xD, stvarno bio volio da se AC 3 smjesti u sadašnjosti a Desmont bi nosio odijela ninje xD

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed : Brotherhood

Assassin's Creed: Brotherhood je i potvrđen.

http://pc.ign.com/articles/108/1087954p1.html

http://www.gamespot.com/news/6261329.html?tag=latestheadlines%3Btitle%3B1

 

Sukladno tome preimenovao sam temu. :)

 

Dolazi nam već na jesen.

Odlično!

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2010 9:53 (Danny_HR).
 
2 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed : Brotherhood

osobno mislim da ce ovo bit nekakav spin-off, nabrijan na multiplayer a ne neki ac3 koji oni namjeravaju smjestit u feudalni japan ili u vrijeme francuske revolucije....tako da cisto sumnjam da ce ovo biti nesto vezanu uz tu temu... ac je imao i spin-off kao npr.bloodlines itd. ali treba sacekati potvrdu iz ubisofta o cemu ce se ovdje uopce raditi :D :D :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed : Brotherhood

ja bi rađe da ne bude multiplayer...po meni ovo ce bit sveistoko udvojci...i ovo je samo multiplayer...bez ikakvog storya...a ja bih bas  volio kad bi imali story sto je moguce da je ovo brotherhood...a story ce biti Assassins creed 3...nek rađe  izađe za 2 godine pa da bude dobar nego ovako

The Truth Is Writen In Blood.And I am an Assassin Like my Father and Brother...Fight for True...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed : Brotherhood

Cijelo se vrijeme pitam kakva ce borba biti i kakih ce oruzja biti, jer ipak to je 2012(valjda) pa ljudi imaju puske i ne strazare po krovovima...

Everybody wants to go to heaven, but nobody wants to die.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Assassin's Creed : Brotherhood
Living.Dead kaže...

Cijelo se vrijeme pitam kakva ce borba biti i kakih ce oruzja biti, jer ipak to je 2012(valjda) pa ljudi imaju puske i ne strazare po krovovima...

nije 2012..neg 15.st -16. st

The Truth Is Writen In Blood.And I am an Assassin Like my Father and Brother...Fight for True...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Assassin's Creed : Brotherhood
decko1987 kaže...
Living.Dead kaže...

Cijelo se vrijeme pitam kakva ce borba biti i kakih ce oruzja biti, jer ipak to je 2012(valjda) pa ljudi imaju puske i ne strazare po krovovima...

nije 2012..neg 15.st -16. st

Pa zar se radnja ne odvija u buducnosti? U Desmondovo vrijeme?(nisam pratio bas temu)

Everybody wants to go to heaven, but nobody wants to die.
16 godina
online
Assassin's Creed : Brotherhood

"Glavna priča" jeste smeštena u sadašnjost, tj veoma blisku budućnost, ali je u prvom delu 90% sadržaja činilo proživljavanje Altairovih sećanja iz 12. veka, dok je na Ezia otišlo jedno 99% sadržaja u drugom delu, a za treći se, za sada, priča samo o Eziu i Rimu. Ako igre treba da ispričaju jednu celovitu priču, a bilo bi lepo, manje više nam je obećano, onda bi u trećem, poslednjem nastavku Desmond morao da se pozabavi tim lansiranjem najavljenim za 21.12.2012., što je oko 3 meseca nakon početka radnje u prvom delu, jer ako ono prođe kako je planirano, modernim templarima više ni ne trebaju pieces of Eden.

 

Pošto je Ubi i dalje izričit u tome kako je u pitanju trilogija, rasplet te priče bi morao da se desi u narednom nastavku. S druge strane, posmatrajući drugi deo, čini se da je ono što bi trebalo da je glavna priča zapravo dosta palo u drugi plan. Još gore, sudeći po krajnje neubedljivom napadu templara na assassine na kraju drugog dela (najopremljenija frakcija 21. veka, a koriste pendreke, WTF?!; pri tom se pri kraju prvog dela, kada su assassini napali Abstergo lepo čula pucnjava iz vatrenog oružja), izgleda da Ubisoft nije baš siguran kako da prenese igru u sadašnjost/budućnost, a da očuva gameplay. Ako je to u pitanju, nek pogledaju Mirror's Edge ili nešto slično, ali neka ga urade kako treba!!! Ipak, sasvim je moguće da se taj deo priče za sada čuva u tajnosti, bar se iskreno nadam da je tako.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.5.2010 16:03 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Assassin's Creed : Brotherhood

Sigurno je da će biti dobro.

Mogli bi promijenit kontrole ali bi bilo super da ostane priča dobra kao u 2 dijelu.

Da je baba muško - deda bi bio gay
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Assassin's Creed : Brotherhood
Mitch kaže...

Sigurno je da će biti dobro.

Mogli bi promijenit kontrole ali bi bilo super da ostane priča dobra kao u 2 dijelu.

kontrole su bas super i originalne(po meni)...!!

The Truth Is Writen In Blood.And I am an Assassin Like my Father and Brother...Fight for True...
14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed : Brotherhood
The Truth Is Writen In Blood.And I am an Assassin Like my Father and Brother...Fight for True...
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.5.2010 21:29 (decko1987).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Assassin's Creed : Brotherhood

Novi teaser site. Meni je malo bez veze da Templari naprave oglas tipa "Uncle Sam wants you!", a ne znam ni šta će im neki običan čovek u Animusu, ali recimo da je osim toga zanimljiv. Još kad bi ekskluzivni wallpaper dolazio u 16:9 varijanti...

 

EDIT: I nešto će se, izgleda, desiti sutra u 9 ujutru. Ko bude budan neka izveštava.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.5.2010 2:38 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed : Brotherhood

Prvi video za Assasins creed Brotherhood - TEASER

 

http://crotrailers.co.cc/2010/05/11/assassins-creed-brotherhood/

Cro trailers :)
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Assassin's Creed : Brotherhood

Znam da Ubisoft ovo gura samo da mrkne dodatne pare prije nego sto napravi pravi treci nastavak, ali bi svejedno moglo biti dobro. MP u AC univerzumu... mogucnosti su ogromne. Treba pricekati in game video, pa ce se bolje vidjeti je li ovo cemu.

14 godina
protjeran
offline
Assassin's Creed : Brotherhood

Ja mislim da ovaj treci dio nece ispasti dobro jednostavno ne mogu zamisliti ac u normalnom vremenu.Ali isto jedva cekam

http://trackmill.com/free-rider-2/Tracks/796682
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Assassin's Creed : Brotherhood
Doom Marine kaže...

MP u AC univerzumu... mogucnosti su ogromne. Treba pricekati in game video, pa ce se bolje vidjeti je li ovo cemu.

Zanima me šta će točno značiti taj multiplayer.

 

Iskreno, nemam neka velika očekivanja, zapravo čak mislim da bi lako mogao ispasti fail.

Ali vidjeti ćemo. Jako me zanima kakav plan imaju.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice