Awesomenauts

poruka: 14
|
čitano: 5.521
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Awesomenauts

P.S. Trenutno je free weekend na steamu pa bi mogli probati a možete je i kupiti u pola cijene.

 

Eto, vidim da još nema teme za ovu igru pa sam odlučio ja otvoriti. Igra je fakat zabavna i dobra za odmor od "velikih" MOBA(dota 2, LoL). Uglavnom, radi se o 2d 3v3 mobi gdje kontrolirate jednog od 11 awesomenauta(ilitiga championa). Sistem je sličan običnoj mobi, znači cilj je uništiti bazu(drill core u ovom slučaju), imaš turrete i to, s tim da ovdje dodano i skakanje i platformski elementi. Na mapama ima, kao i inače u mobama busheva, neutral monstera itd. Još jedna zanimljivost je što ovdje svaki awesomenaut ima svoje iteme(izuzetak su par itema tipa health pills, solar tree itd.), pa tako recimo sheriff lonestar može za jedan svoj skill(dinamite) kupiti nadogradnju da umjesto dva baci 3 dinamita, da dinamiti imaju blinding effect, da se odbijaju na površini itd. a leon može svoju siluetu koja se stvori kad se cloaka nadograditi da napada, da se miče itd. Uglavnom, po meni je to puno zanimljiviji koncept nego u klasičnim mobama. U meču ne možete kupiti sve iteme, već prije meča morate odabrati nekoliko itema koje želite kupovati u igri. Incače, nove awesomenaute i iteme otključavate levelanjem.

Trenutno igra ima 11 awesomenauta i 3 mape, s time da svako malo dolaze novi.

Igra je dostupna na Steamu po cijeni od 10 eura, što je po meni prilično malo za količinu zabave koja ova igra donosi, čak je u zadnje vrijeme više igram od Dote. Uz to, tu su i Steam achievementi, leaderboardsi i statistika.

Evo link od službene stranice: http://www.awesomenauts.com/html/about.html

I od Steam stranice: http://store.steampowered.com/app/204300/

Ako neko ovo igra, napišite mi Steam nick u komentare pa vas dodam.

 

Sogandolma, japrak, Baklava i halva Fildžan, džezva, Cigara i kahva Ne šećeri sitno, Bolja ti je kocka Crk'o svak Ko u bosnu bocka
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2012 22:57 (Asfalt).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Awesomenauts

bump. Pa kaj nikoga ne zanima?

Sogandolma, japrak, Baklava i halva Fildžan, džezva, Cigara i kahva Ne šećeri sitno, Bolja ti je kocka Crk'o svak Ko u bosnu bocka
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2012 20:05 (Asfalt).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Awesomenauts

Nema smisla bumpati temu staru sat i pol, prije svega.

 

Drugo, ja sam je igrao neko vrijeme, ali na xBoxu. Vjerojatno je puno zabavnije kad imas ekipu s kojom igras.

I wanna feel the changes coming down... I wanna see what I've been hiding...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Awesomenauts

Bump. Imam jedan Awesomenauts gift u inventoryju, bi dao nekome kad bi znao da ćete igrati...al kad znam da nebudete :/

Sogandolma, japrak, Baklava i halva Fildžan, džezva, Cigara i kahva Ne šećeri sitno, Bolja ti je kocka Crk'o svak Ko u bosnu bocka
12 godina
neaktivan
offline
Re: Awesomenauts
bump.
Sogandolma, japrak, Baklava i halva Fildžan, džezva, Cigara i kahva Ne šećeri sitno, Bolja ti je kocka Crk'o svak Ko u bosnu bocka
12 godina
neaktivan
offline
Re: Awesomenauts

bump....

Sogandolma, japrak, Baklava i halva Fildžan, džezva, Cigara i kahva Ne šećeri sitno, Bolja ti je kocka Crk'o svak Ko u bosnu bocka
13 godina
neaktivan
offline
Awesomenauts

Free weekend na steamu. Vrlo zabavna igra. Igra li jos neko ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Awesomenauts

bump. free weekend je pa vrijedi probati.

Sogandolma, japrak, Baklava i halva Fildžan, džezva, Cigara i kahva Ne šećeri sitno, Bolja ti je kocka Crk'o svak Ko u bosnu bocka
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Awesomenauts

Eto frend kupio pack sa 3 komada pa mi je jedan gift poslao. Danas smo odigrali kojih sat i pol, dva. Igra je ultra zabavna. Ljudi ne znaju što propuštaju {#}

šumski put je bio ravan.
13 godina
neaktivan
offline
Awesomenauts

Ja sam je prosle  sedmice kupio za 5 eura , a sad je igra jos jeftinija (3,39 :O). Must buy, zarazno zabavno :D

steam: merce990

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Awesomenauts

Danas ću ju i ja kupit na popustu (Steam rules) {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Awesomenauts

Prodaje netko gift za 3 eura?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Awesomenauts

Naišao na akciju za 3.39 eura na http://www.greenmangaming.com/s/hr/en/pc/games/indie/awesomenauts/. Uz voucher od 25% popusta, ukupno me došlo 2.55 eura - božični poklon žene meni. Ma zaigrat će i ona sa mnom. :D

14 godina
offline
Awesomenauts

Jel igra još tko ovo?

HTC 8X :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice