Batman: Arkham Knight

poruka: 355
|
čitano: 53.769
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Stjepanj kaže...

Upravo instalirao na svoj Pc, igra izgleda impresivno, kolicina detalja je nevidena u nekoj pc igri(barem sto sam ja vidio), nazalost ovdje se jako dobro vidi problem s memorijom na gtx970, kad dode do 3.5-3.6gb igra steka nenormalno...

 Takvih problema neman s istom konfom.

12 godina
protjeran
offline
Batman: Arkham Knight

postavke sve na najjace i 4k reza? ram je zakucan na toliko i steka...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Stavi na 8k mozda bude bolje.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Batman: Arkham Knight

koji dio ti nije jasan, igra ide poprilicno dobro na mojoj konfi, problem je kad ram dode na 3.5gb igra pocne stekati...do sad nisam primjetio taj problem u niti jednoj igri! mislim da ocigledno nisi shvatio o cemu pricam...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Batman: Arkham Knight

e ljudi, jel itko zna hoće li ova igra biti popravljena ikad? na nekom videu na youtubeu je neki tip rekao da je igra nepopravljiva, ali sam imao dojam da možda misli da će trebati još neko vrijeme da riješe probleme.

jel moguće da su toliko zeznuli stvari da je postalo nemoguće popraviti igru?

nisam ju još ni pokušao igrati, ni kupiti ni piratizirati, pa me zanima kako to sve skupa izgleda

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Stjepanj kaže...

Upravo instalirao na svoj Pc, igra izgleda impresivno, kolicina detalja je nevidena u nekoj pc igri(barem sto sam ja vidio), nazalost ovdje se jako dobro vidi problem s memorijom na gtx970, kad dode do 3.5-3.6gb igra steka nenormalno...

 Mislim da nije problem u GTX 970 nego u igri. Meni je npr radila odlicno s patchem od pocetka rujna, presao citavu igru, sve super. Nakon novog patcha (kad je igra re-releasana) se pogorsalo i krenuli su stutteri... Isti usage memorije, isto sve.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Cansee kaže...

e ljudi, jel itko zna hoće li ova igra biti popravljena ikad? na nekom videu na youtubeu je neki tip rekao da je igra nepopravljiva, ali sam imao dojam da možda misli da će trebati još neko vrijeme da riješe probleme.

jel moguće da su toliko zeznuli stvari da je postalo nemoguće popraviti igru?

nisam ju još ni pokušao igrati, ni kupiti ni piratizirati, pa me zanima kako to sve skupa izgleda

 Nakon zadnjeg patcha, igra radi odlično, čak je i predzadnji patch bio dobar iako neki kažu da nisu mogli igrat, ja hvala Bogu nisam imao tih problema. Skini, vidi, probaj, ako valja, isplati se uzet premium ed i dobit sve živo, još daju kao znak isprike sve ostale Batman igre za džabe. 

Roll it up and smoke it up
9 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
atiHD kaže...
Cansee kaže...

e ljudi, jel itko zna hoće li ova igra biti popravljena ikad? na nekom videu na youtubeu je neki tip rekao da je igra nepopravljiva, ali sam imao dojam da možda misli da će trebati još neko vrijeme da riješe probleme.

jel moguće da su toliko zeznuli stvari da je postalo nemoguće popraviti igru?

nisam ju još ni pokušao igrati, ni kupiti ni piratizirati, pa me zanima kako to sve skupa izgleda

 Nakon zadnjeg patcha, igra radi odlično, čak je i predzadnji patch bio dobar iako neki kažu da nisu mogli igrat, ja hvala Bogu nisam imao tih problema. Skini, vidi, probaj, ako valja, isplati se uzet premium ed i dobit sve živo, još daju kao znak isprike sve ostale Batman igre za džabe. 

 i red je da daju s obzirom kak su zeznuli ljude. u svakom slučaju mogu kupiti i onda ako ne štima dobiti povrat novca, zar ne? 

u svakom slučaju hvala na info ;)

13 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Oni koji su imali sve igre vec nisu nista dobili.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Prve dvije igre su se već dugo mogle nabaviti za siću, a za Origins ionako nitko nije htio dati pare. Slaba je to isprika onima koji su dali 50 eura za igru i još uvijek čekaju da ju mogu zaigrati kako spada.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Hexfire kaže...

Prve dvije igre su se već dugo mogle nabaviti za siću, a za Origins ionako nitko nije htio dati pare. Slaba je to isprika onima koji su dali 50 eura za igru i još uvijek čekaju da ju mogu zaigrati kako spada.

 

slaba isprika ali dobra pouka kako ne treba preorderat igre ili ih kupovati na dan izlaska..

10 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight

oprostite sto ovako "padam s Marsa" al sto tocno nevalja s igrom? lose je optimizirana? 
razmisljao sam o kupnji al sam tu procitao par stranica unazad i ljudi su dosta nezadovoljni.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2015 14:07 (njok2).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
njok2 kaže...

oprostite sto ovako "padam s Marsa" al sto tocno nevalja s igrom? lose je optimizirana? 
razmisljao sam o kupnji al sam tu procitao par stranica unazad i ljudi su dosta nezadovoljni.

 U suštini, PC port je skroz sje*an. Nešto je popatchirano, ali ne znači da će tebi igra raditi kako spada. Opcija ti je ili na neki način isprobati igru jer je najbolja u odličnom serijalu, ili uzmeš preko Steama da vidiš radi li, napraviš refund i opet ju kupiš sa neke stranice za 10-ak eura jer toliko realno i vrijedi. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight

Oni koji su ih imali sve, hebiga, ja sam dobio samo Origins i Blackgate
Da, daju povrat novca za igru, i zašto bi netko davao 50 eura za igru kad se lako može nać za 14 e normalna verzija ili premium za 22-23 max na G2A i svim ostalim stranicama. 

Roll it up and smoke it up
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Batman: Arkham Knight

Jbte nakon ovog cike betmena i ove bolesne grafike(unreal 4) svaka igra nakon nje izgleda barem 20g unazad! toliko detalja u jednoj igri nisam vidio u zadnjih 100 aaa naslova zajedno

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Stjepanj kaže...

Jbte nakon ovog cike betmena i ove bolesne grafike(unreal 4) svaka igra nakon nje izgleda barem 20g unazad! toliko detalja u jednoj igri nisam vidio u zadnjih 100 aaa naslova zajedno

 Ovo je Unreal 3 igra.

12 godina
protjeran
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Ma kaj god izgleda nenadjebivo;)
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
10 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight

poz razmisljam o kupnji zadnjeg Batmana pa bi imao par pitanja.

 

1. s koje stranice je trenutno najjeftinije kupit key? vidim g2a ima za 13,89€ jel ima negdje za manje?

 

2. pojavljuje mi se nekoliko verzija na izbor:

Batman : arkham knight steam cd key
Batman : arkham premium edition knight steam cd key
Batman : arkham knight + harley quinn story pack steam cd key

koje su tocno razlike?

 

3.sto je to Batman Arkham Knight season pass steam cd key?

 

4. vase misljenje kako ce se vrtit na ovoj konfi:

AMD A10 5800K
ASUS R9 290 4 GBRAM
8GM RAM
WINDOWS 8.1
COOLER LC 120

 

 

hvala

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Premium edition ti ukljucuje season pass... A season pass su svi dosad izdani DLC i svi koji ce ubuduce biti izdani. Znaci kompletni pack.

 

Iskreno mislim da bi dosta lose radilo na toj AMD konfiguraciji, mozda da probas piratski prije nego das novce. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight

Batman Arkham Knight nakon svih update-a. Mislim da to sada vozi ako imas dobar PC. Bacite oko na video

 

Nije da sam lijen - samo nevolim smetati
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Prošo je na 4k :)

 

Odličan naslov.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Meni je stekalo jedino na 4k@ultra, znaci sad nebude:p
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Definitivno mogu reci da mi je ovo najbolji nastavak do sad, pogotovo sto se tice story djela. Igra se vrti na 40-60fps a na GTX 960 i FX 8320E. Mogu reci jako fluidno, ponekad se pojavi stutering posto mi je GTX 960 od 2GB pa sam morao staviti texture na low, ostatak postavki je vise manje na high uz sve efekte ukljucene osim dva od nvidie.  Definitivno najzreliji dio u Arkham serijalu ( ne gledajuci na optimizaciju same igre vec na njen gameplay i pogotovo story line ) Sigurno igra koju se moze vise puta ponoviti, samim time jako mnogo i nudi. 9/10 ^^

--Vrijeme je za nastavak Gotham a i mozda kakvog retro Batman klasika za pogledati ^^

 

 

No one will see me anymore. Gotham needs something more, something worse to defend her. She needs a new myth, a legend more powerful than I can be right now. A LEGEND THAT CAN ONLY RISE FROM THE ASHES OF THE BATMAN."  HE IS THE NIGHT. HE IS VENGEANCE. HE IS BATMAN!

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Batman: Arkham Knight
L1nNk kaže...

Definitivno mogu reci da mi je ovo najbolji nastavak do sad, pogotovo sto se tice story djela. Igra se vrti na 40-60fps a na GTX 960 i FX 8320E. Mogu reci jako fluidno, ponekad se pojavi stutering posto mi je GTX 960 od 2GB pa sam morao staviti texture na low, ostatak postavki je vise manje na high uz sve efekte ukljucene osim dva od nvidie.  Definitivno najzreliji dio u Arkham serijalu ( ne gledajuci na optimizaciju same igre vec na njen gameplay i pogotovo story line ) Sigurno igra koju se moze vise puta ponoviti, samim time jako mnogo i nudi. 9/10 ^^

--Vrijeme je za nastavak Gotham a i mozda kakvog retro Batman klasika za pogledati ^^

 

 

No one will see me anymore. Gotham needs something more, something worse to defend her. She needs a new myth, a legend more powerful than I can be right now. A LEGEND THAT CAN ONLY RISE FROM THE ASHES OF THE BATMAN."  HE IS THE NIGHT. HE IS VENGEANCE. HE IS BATMAN!

 

 koliko ti je sistemskog rama zauzeto? ak je 7+gb onda ti mozda steka i radi toga..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.5.2016 23:50 (Stjepanj).
9 godina
offline
Batman: Arkham Knight

šta mislite, jel bolje sad kupiti arkham knight na kinguinu za 15-18 eura (premium edition) ili da čekam steam summer sale, hoće tada na steamu biti možda još jeftinije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Cansee kaže...

šta mislite, jel bolje sad kupiti arkham knight na kinguinu za 15-18 eura (premium edition) ili da čekam steam summer sale, hoće tada na steamu biti možda još jeftinije?

 Najbolje je kupiti obično izdanje za 10$ i to je to. Season pass uvijek možeš kupiti naknadno (iako ljudi vele da je nesiplativ), ako se pokaže da ti igra radi kako treba i sviđa ti se gameplay. Praktički nikad na Steamu nije jeftinije nego na "onim" stranicama

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight

Preso sam igru 3 puta na PS4 i da isplati se kupit Season Pass, al ja sam fanboj batmana pa jbg...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Stjepanj kaže...
L1nNk kaže...

 

 

 koliko ti je sistemskog rama zauzeto? ak je 7+gb onda ti mozda steka i radi toga..lp

 Mislim negdje oko 5.5GB a imam 8GB. Mislim da je bas zbog toga sto GPU memorija ide do 1995 svog maximuma negdje i onda zbog toga nekad trzne. Ali to je svakako nekad i nezamjetno kad igra ide fluidno kroz 99% igre.

12 godina
protjeran
offline
Batman: Arkham Knight

Ma da do gpua je sigurno, meni se nabere skoro 8gb sistemskog rama pa steka...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Batman: Arkham Knight
Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice