Batman: Arkham Knight

poruka: 355
|
čitano: 53.801
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Volvox kaže...
doky01akablava kaže...

Citao sam o losim perfomansama,ali ovo nije normalno.

Igra se vrti u cca 28-30 fps,fluidno,okrenem se ono drop na 5 fps i tako svaki put,nevezano jel pogled na vodu ili gradsku cetvrt.

 

 

 Pa dobro, rekli su da su za*ebali stvar, meni su više nejasni ljudi koji uopce žele igrat poluproizvod, ja sam ga sad kupio za 5 dolara dok je u banani, za 2-3 mjeseca kad isprave cu odigrat i svi zadovoljni :)

 može link? :D

16 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Update 2.0 je dostupan u beta verziji na Steamu - 628 MB

*da odmah likvidiramo pitanja o piratskim verzijama - ništa, nada, zero... Update koristi istu unaprijeđenu Denuvo zaštitu kao i Metal Gear Solid/Mad Max

Evo direktni link na patch jer sam sreo informacije da će ga povući...

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 21:00 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Kako je patch dosao tako je i otisao...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Kod mene je igrivo,tu i tamo zna malo padnuti fps, sve je na maxx,30 fps,ak otkljucam 60 onda mi se cini da je gore,sad sam na 50 posto igre
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight

Na kinguinu bio key za 5 i pol dolara pred nekih mjesec dana sam ga kupio :)

Battlelog: gjurki
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Volvox kaže...

Na kinguinu bio key za 5 i pol dolara pred nekih mjesec dana sam ga kupio :)

 sad ima za 15€. To je isto ok. 

13 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Sve je previše za tu igru trenutno, a i još uvijek je upitno da li će ju do kraja godine uopće pokrpati toliko da k nečemu izgleda.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Volvox kaže...

Na kinguinu bio key za 5 i pol dolara pred nekih mjesec dana sam ga kupio :)

 kako funkcionira to? kupim ključ i mogu downloadati sa steama? Prije downloada moram upisati negdje ključ ili? Nisam nikada kupovao igre preko drugih webova, samo steam.

12 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight

Kupiš preko kinguina, oni ti daju key, njega upises u steam, odes pod games i imas activate game with cd key, ili tako nesto, upises key i imas ga na steamu :)

Ma gle, sigurno ce ga pokrpat i radit ce savršeno ko predhodnici, u to ne sumnjam uopće, jednom ga moraju vratit u prodaju, druga stvar bi bila da oni glume da neznaju u cemu je problem i to je to, ali povukli su igru iz prodaje i popravljaju, tako da samo treba bit strpljiv :)

Battlelog: gjurki
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Patch je objavljen (slučajno?) i povučen, ali izgleda da su sredili igru - barem tako kaže ekipa koja je uspijela instalirati spomenuti patch.

 

 

Battlelog: D3XT3R_HR; Uplay: Dexter_HR
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
doktor1 kaže...

Update 2.0 je dostupan u beta verziji na Steamu - 628 MB

*da odmah likvidiramo pitanja o piratskim verzijama - ništa, nada, zero... Update koristi istu unaprijeđenu Denuvo zaštitu kao i Metal Gear Solid/Mad Max

Evo direktni link na patch jer sam sreo informacije da će ga povući...

 jesi patch update službeno ili preko linka? inače jučer sam kupio igru i downloadao pa me zanima da pričekam ili mogu slobodno update napravit preko linka

12 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight

Evo patch je official, meni automatski updateao sad ujutro na steamu :)

Ali cekat cu da puste igru u prodaju, tad cu tek znat da radi kako spada, nista jos od igranja.

Battlelog: gjurki
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2015 9:39 (Volvox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Batman: Arkham Knight
sad imam jogurt verziju i na nekih sam 50 posto igre, dali se sad može save game prebaciti ako bi uzeo orginal igru
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Uzeo za 12$ igru + DLC. Izgleda da su ipak uspjeli popraviti taj kršljus.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Kupio za 15 eura Premium edition (igra + season pass) na g2play. Hvala bogu na launch fijasku :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Minneyar kaže...

Kupio za 15 eura Premium edition (igra + season pass) na g2play. Hvala bogu na launch fijasku :D

 patch bi trebao automatski steam skinuti zar ne? mislim da mi ga je skinuo. nisam primjetio :D

11 godina
offline
Batman: Arkham Knight

sad stvarno igra super ide nakon zadnjeg patcha, nema vise trzanja i sve u 60 fpsa

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Joky007 kaže...

sad stvarno igra super ide nakon zadnjeg patcha, nema vise trzanja i sve u 60 fpsa

 Al veli mi kolega s jednog drugog foruma da samo za one sa konfama cca kao tvoja. Oni na slabijim nVidiama te ljudi na AMD-u još uvijek imaju popriličnih problema da ikako dosegnu normalan frame rate.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight

Igra bolje radi, ali i dalje ima dosta padanja frejmova, pogotovo kad su animacije.

"Bolje izdati knjigu nego prijatelja!"
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
windir_zg kaže...

Igra bolje radi, ali i dalje ima dosta padanja frejmova, pogotovo kad su animacije.

 Kod mene je uglavnom ok. Isključio sam onaj nVidia smoke i paper debris, to dosta žestoko udara na performanse. Animacije i igra idu u 60FPS 99% vremena onako od oka. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight

Kod mene zna opadati, ali je ok. Samo mi smeta preveliko korištenje VRAMA, kartica mi ima 3gb, a koristi 3,4 rama. 

15 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Jel čemu ovo sada? isplati li se pljunit 20$ za premium?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
kod mene super radilo nakon zadnjeg patcha, sad neznam kak je na amd karticama
15 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Heh,a  da na tvojoj ne radi onda stvarno ne znam šta bi reko :D

Iskustva sa slabijim grafama, nešto tipa r9 270?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Kolega s jednog drugog foruma mi je rekao da na amd karticama još uvijek loše radi. Možda zato nije vraćena na Steam. Kako god, mislim da nemaš šta puno izgubiti. Uzmeš ju sad dok je cca 80kn pa ako ti radi sad super, ako ne pričekaš. Malo vjerojatno da će cijena ići još drastično niže.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight

Sad sam malo igro i na mom laptopu sve na low i iskljuceno i jos rezolucija smanjena dosta jedva prelazi 20 fpsa? Hoce to kad "poprave" igru  malo bolje se vrtit ili mi je jednostavno laptop preslab?

Battlelog: gjurki
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Jel igra nekom crasha nakon kafića dok pocinje prva misija , uvijek mi se igra smrzne i baci ovaj error (igra je oriđiđ)

 

 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2015 23:05 (dad0r).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Volvox kaže...

Sad sam malo igro i na mom laptopu sve na low i iskljuceno i jos rezolucija smanjena dosta jedva prelazi 20 fpsa? Hoce to kad "poprave" igru  malo bolje se vrtit ili mi je jednostavno laptop preslab?

 

laptop preslab

13 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight

Ja imam isti problem, jučer odigram sve kako treba, došao sam na nekih 8% igre, danas da ču nastavit, bum BAD JULY... Probaj updateat drivere, jer može bit da je do toga.

Roll it up and smoke it up
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2015 2:09 (atiHD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Batman: Arkham Knight

Upravo instalirao na svoj Pc, igra izgleda impresivno, kolicina detalja je nevidena u nekoj pc igri(barem sto sam ja vidio), nazalost ovdje se jako dobro vidi problem s memorijom na gtx970, kad dode do 3.5-3.6gb igra steka nenormalno...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice