Battalion 1944 - povratak u WWII

poruka: 145
|
čitano: 49.448
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
TITO_broz kaže...

zbavih nekako key i mogu samo reci ,da kao neko ko je ostavio otprl 3.5k sati na cod4, da sam odusevljen. scope je divan meci se bas lijepe i flickshotovi su poprilicno lagani.Sad ide proces privikavanja na mape jos uvijek se gubim i iznenadim da mi je neko head udijelio s nepoznate lokacije 

 Kolko mi je ovo drago procitat, i sam sam ostavio 2k sati na cod4
Jedva cekam

10 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
SnakeEyes kaže...
TITO_broz kaže...

zbavih nekako key i mogu samo reci ,da kao neko ko je ostavio otprl 3.5k sati na cod4, da sam odusevljen. scope je divan meci se bas lijepe i flickshotovi su poprilicno lagani.Sad ide proces privikavanja na mape jos uvijek se gubim i iznenadim da mi je neko head udijelio s nepoznate lokacije 

 Kolko mi je ovo drago procitat, i sam sam ostavio 2k sati na cod4
Jedva cekam

Sto s nama koji smo igrali preko 6-7 godina i preko 5-6k satii? 

 

Dobar je battalion, svida mi se jako i moglo bi ovo biti odlicno.

10 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII

ja evo vec godinu i kusur iscekujem igru i sve nade polazem u nju, jer poslije cod4 mi je falila onako brza pucacina, ima cs go al nije meni to taj uzitak, kao okorijelom cod igracu i iskreno se nadam da bi mogla biti priznata na competitive sceni da barem neku konkurenciju csu napravi

10 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII

Ja sam malo kasno poceo 2009-2010 igrati pa nisam imao vremena da nabijem toliko sati. 

Gameplay je vrh, kretnje tj strafe je fino odradjen samo ce mi nedostajati oni divlji bounceovi iz cod4 :D

15 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Izgleda da me nikako sreca pogodi s tim kljucem, jos nista na emailu. Jer netko dobio danas key? 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII

dobio si na pm key :D

13 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Ko prvi njegovo.

R4LA3-XPFGB-6ZCGP

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
marino708 kaže...

Ko prvi njegovo.

R4LA3-XPFGB-6ZCGP

 

 Hvala

BF3:fluffy_inside
13 godina
neaktivan
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

evo i ja se javljam za key, ako netko ima viška bio bi zahvalan :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
Može i meni key ako ima tko. Hvala :)
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Sad tek vidim da sam danas dobio key na jos jednom mailu pa evo ako nekom treba jos: 0C79K-WTTIF-C4MC0

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
kiselikupus kaže...

Sad tek vidim da sam danas dobio key na jos jednom mailu pa evo ako nekom treba jos: 0C79K-WTTIF-C4MC0

 Iskorišteno! Hvala!

13 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Ima još netko key viška da pošalje na pm ako nije bed?(možemo i zajedno igrati ako hoćete). Tnx   

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 20:11 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

I ja bi volio key ako netko ima viska :D

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

I ljudi kakvi su vasi dojmovi o igri i koliko vas je planira kupiti, bilo bi fino da se kakva ekipa skupi za igranja

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
Danas probao par puta odigrati i uvijek connection lost, po meni se čini ok, ali nikako da probam promod. Možda kasnije probam opet pokrenuti.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
Patrick_cro kaže...
Danas probao par puta odigrati i uvijek connection lost, po meni se čini ok, ali nikako da probam promod. Možda kasnije probam opet pokrenuti.

 Kad kasnije? Zatvoreni su serveri. Igru ćeš moći igrati 1. veljače ako ju kupiš na early access

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011/ TS3: xcell.teamspeak.me IGN:Xcell / Xcellzor / XcellDaHousecat
10 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
Patrick_cro kaže...
Danas probao par puta odigrati i uvijek connection lost, po meni se čini ok, ali nikako da probam promod. Možda kasnije probam opet pokrenuti.

 connection lost  se dogodi kad dobijes ''unknown map'', meni se desilo 10 puta za redom pa sam vec pomislio da je do mene

Battleog - 191silvinjo
15 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
Ma na kraju nisam uopće probao promod, vidio sam kasnije obavijest na discordu da su zatvorili betu. Po ovome sta sam odigrao cini se ok igra i vjerojatno cu je uzeti u early accesu
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Takoder zadovoljan igrom, bugove ne vrijedi spominjat kad je early.

Jedino sto me zapravo smeta je paljenje igre od 5-10 min, a opravdanje developera oko toga (nisam jedini koji ima ovaj problem) je to da u recommended pc configuration stoji da bi SSD bio potreban. A ne planiram sad sigurno kupovat SSD samo zbog battaliona. Ako se gta5 moze ucitat u min dvije a graficki sto puta zahtijevnija igra, e pa i ovo bi trebalo onda...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
Meni se instant ucitala dok je radilo, jesam na ssd ali ne vjerujem da je to problem do hrd da se ucitava 5-10min, prije neki bug.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
10 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII

meni je igra na ssdu pa ponovo cekam 20ak sec da upali, dok jaran na hddu preko 2 minute ceka

15 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
Meni se instant upalila igra, doduše moja dva ssd u tom oc su u raid 0 zbog malog kapaciteta.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
neaktivan
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Meni nikak da se upali... A da, nemam key... :D Ću da žicam malo pa ako netko ima viška... :) 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
Leryan kaže...

Meni nikak da se upali... A da, nemam key... :D Ću da žicam malo pa ako netko ima viška... :) 

 Ne vrijedi ti key vise, prosla je beta, to je bilo samo dva dana. Sad cekas 1.2 pa ak oces kupis early za cca 15€

14 godina
neaktivan
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Oh humanity! :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Bojim se ja da će ovo igrati šačica ljudi i to je to. Probao malo, nije mi sjelo.

 

Praktički cod 2 remastered više manje, ali nekako mi se to više ne igra u danšanje vrijeme, no bumo vidjeli.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
fila2208 kaže...

Bojim se ja da će ovo igrati šačica ljudi i to je to. Probao malo, nije mi sjelo.

 

Praktički cod 2 remastered više manje, ali nekako mi se to više ne igra u danšanje vrijeme, no bumo vidjeli.

 Ima će igra svoju bazu igrača, nekako ne mislim da će biti šačica. Što se tiće samog gameplaya dosta me posjetilo  na cod 2 i po brzini na CS. Ono što mi se nije svidjelo to su izrazito male mape.

Ne znam možda sam ja ostario pa mi ovaj gameplay ne sjeda. Samo čekam da više izaće Hell let lose i Post Scriptum da dobijemo  prave WW2 igre.

BF3:fluffy_inside
13 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
Wolf88 kaže...
fila2208 kaže...

Bojim se ja da će ovo igrati šačica ljudi i to je to. Probao malo, nije mi sjelo.

 

Praktički cod 2 remastered više manje, ali nekako mi se to više ne igra u danšanje vrijeme, no bumo vidjeli.

 Ima će igra svoju bazu igrača, nekako ne mislim da će biti šačica. Što se tiće samog gameplaya dosta me posjetilo  na cod 2 i po brzini na CS. Ono što mi se nije svidjelo to su izrazito male mape.

Ne znam možda sam ja ostario pa mi ovaj gameplay ne sjeda. Samo čekam da više izaće Hell let lose i Post Scriptum da dobijemo  prave WW2 igre.

 Kao insurgency i ostale, pričamo o brojkama ispod 5k što je opet dovoljno ako je ekipa aktivna.

Očekivao sam mrvicu više, prvotni traileri su izgledali puno drukčije nego sad product.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice