Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.094.283
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
15 godina
odjavljen
offline
Battlefield 5

S obzirom da već dugo nije izašla poštena WWII igra, možda se DICE odvažio na to.

 

P.S. - moramo organizirati avion za Mexico

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
15 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 5
Sum_of_all_fears kaže...

S obzirom da već dugo nije izašla poštena WWII igra, možda se DICE odvažio na to.

 

P.S. - moramo organizirati avion za Mexico

 Misliš da daju popust na količinu?

 

A WWII? Osobno mi ne smeta ali drugima sigurno da....pa uostalom još par dana pa ćemo vidjeti di smo.

Battlelog: [G] pijana_carapa
11 godina
offline
Re: Battlefield 5
TomoR kaže...

^^

 

Beta test beginning this November?

 

Ili su to užasno stare slike, ili je neko fake-ao, pa se sprda da kada igra izađe da će biti beta test (Battlefield uglavnom izlazi krajem 10-og mjeseca...)

 

EDIT:

Nabijem si slova na rano jutro.

 to je trolanje za betu, jer svi znamo kakav poluproizvod je bio bf4 dok je izasao pa pretpostavljam da se pozivaju na to

uplay: LeftY_CRO | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
16 godina
offline
Battlefield 5

Meni bi štimao WWII. Vratiti se malo na starija oružja, vozila, letjelice - mislim da bi bilo manje raznolikosti (različitih oružja i dodataka na oružjima) ali više sadržaja.

Odnosno, MP bi tražio više skilla a manje igranja (isprobavanja). Također, tako bi se i BF4 nastavio igrati (oni kojima ne paše WW2 tematika).

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 5

Ja bi najradje opet Vijetnam...napalm i Huey za pocetak dana, i obavezno mali sareni skuteri...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 5

Osobno bi volia da ostane moderno ratovanje uz jedan dlc reskin na temu WWII, mada mi ne bi smetala ni tema hladnog rata, vijetnama il nešto slično. Jedino bitno je da ne bude neko glupo futuristično napucavanje s robotima i da igra ne bude u neredu ka BF4 kad je izaša

Moj PC  
12 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 5
Volume kaže...

Osobno bi volia da ostane moderno ratovanje uz jedan dlc reskin na temu WWII, mada mi ne bi smetala ni tema hladnog rata, vijetnama il nešto slično. Jedino bitno je da ne bude neko glupo futuristično napucavanje s robotima i da igra ne bude u neredu ka BF4 kad je izaša

 slazem se, a i ako stave futuristicno onda ce igra ispast ko i titanfail

uplay: LeftY_CRO | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
12 godina
offline
Battlefield 5

Ja bi volio da bude u vremenu francuske revolucije radi ine ženske na barikadi sa golim sisama. Bile bi tri frakcije: Francuski vojnik, crveni mundiri i ženske u toplesu.

Moj PC  
10 0 hvala 2
11 godina
offline
Battlefield 5

Najviše bih volio da bude WW2 tematika ali ako će biti otprilike u vremenu kao i BF4 onda samo neka ne ubacuju nepotrebna oružja i opremu u igru, od toliko stvari koliko ih ima u BF4 se nemožeš ni snaći a da ne govorimo da zahtjeva dodatno balansiranje od strane developera što im samo vrijeme oduzima koje su mogli uložiti u nešto bitnije. Također se iskreno nadam da novi BF neće biti u budućnosti, dovoljno je da su CoD s time uništili, samo još i ovo fali.

BF4: hRci_HR
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 5

kurt kaže...

Kaj ako se sign upam za ovaj insider preview dobijem pristup alfa/beta verziji valjda?Mogao bi  ja to sa svih svojih 8 accountova (evo upravo toliko izbrojao)  stisnut za svaki slucaj,a trebale bi i vece sanse bit da upadnem nekud ako ce birat iz te mase koja se prijavi za to

 

8 kom - ti nemas poremecaj licnosti vec poremecaj poremecaja  dobro zar sam ja jedini telac sa jednim accountom..?

 

nadam se modernoj borbi nesto u stilu bf4, ww2 tematika mi djeluje dosadno no mozda sam u krivu..

 

nema druge nego pricekati jos  6 dana 5 sati i 15 min   

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 5
Frik Gik kaže...
 dobro zar sam ja jedini telac sa jednim accountom..?

 Ja isto imam samo jedan...

 

Inace, ja sam dosta optimistican. Cetvorka ih je skoro upropastila - nadam se da su naucili nesto i da bi u sprezi sa DX12 trebalo biti nesto epic...

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Battlefield 5

Valjda je toliko oduševljen igrom da za isto sranje 8 puta baca pare... Čemu uopće više od jednog accaunta?

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 5

Pa za varanje, no?

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
offline
Battlefield 5

Hahaha, hvala decki

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
12 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 5
CyberDemonVZ kaže...

Hahaha, hvala decki

 

 

 Sram te bilo. Naše intimne stvari stavljati ovdje na forumu. Kao da si stavio naše obnažene slike 

12 godina
offline
Re: Battlefield 5
MRSKI kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Hahaha, hvala decki

 

 

 Sram te bilo. Naše intimne stvari stavljati ovdje na forumu. Kao da si stavio naše obnažene slike 

 Imam samo od Joke i Čarape.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 5
FIRST!!!!!!
Hello...
 
0 3 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 5
Pa di je onaj administrator?
Opet tema nova o Bf-u,opet isti spameri i trolovi u njoj,nista pametno nemas procitat.
Molim kick za sve ove trolove,pogotovo ovaj tip Voljum i Mrski koji samo provociraju ljude.
bf4: [G] hrka11
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 5
hrka11 kaže...
Pa di je onaj administrator?
Opet tema nova o Bf-u,opet isti spameri i trolovi u njoj,nista pametno nemas procitat.
Molim kick za sve ove trolove,pogotovo ovaj tip Voljum i Mrski koji samo provociraju ljude.

 Šta ćeš mi ti govoriti vidi ti avatara

13 godina
offline
Battlefield 5

Jel možda tko zna il je načuo koje specifikacije će pc morat bit?

Bf 4 - Tonyhrv
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 5

Imam insajderske informacije da će se radnja bf5 odigravati u vrijeme neolitika u području plodnog polumjeseca.Premisa je da ste osoba kojoj je ukraden sveti idol te budući da je grad opustošen od rata imate kost goveda kojom lupate neprijatelje po glavi u nadi da će te vratiti idola.Mp modovi će se uglavnom centrirati na sličnu mehaniku. Pozitivna vijest da će postojati kamuflaže za ratnika i kost u vidu fekalija i blata kojeg nađete na podu, dakle nema mikrotransakcija(bravo dice)

 

Info je 100% točan jer 5 označava 5000BC.

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 5
hrka11 kaže...
Pa di je onaj administrator?
Opet tema nova o Bf-u,opet isti spameri i trolovi u njoj,nista pametno nemas procitat.
Molim kick za sve ove trolove,pogotovo ovaj tip Voljum i Mrski koji samo provociraju ljude.

 Slazem se u potpunosti,doslovno ce se svi ISTI trolovi iz bf4 teme prebaciti tu i pisati o sranjima koja me uopce ne zanimaju niti druge ljude a admini se prave sljepi.

13 godina
offline
Re: Battlefield 5
Nvidia GTX 680 kaže...
hrka11 kaže...
Pa di je onaj administrator?
Opet tema nova o Bf-u,opet isti spameri i trolovi u njoj,nista pametno nemas procitat.
Molim kick za sve ove trolove,pogotovo ovaj tip Voljum i Mrski koji samo provociraju ljude.

 Slazem se u potpunosti,doslovno ce se svi ISTI trolovi iz bf4 teme prebaciti tu i pisati o sranjima koja me uopce ne zanimaju niti druge ljude a admini se prave sljepi.

 

 

Daj molim te pogledaj clan tag od Hrke, Voljuma, Mrskog, i Cybera

Battlelog: [G] pijana_carapa
13 godina
offline
Re: Battlefield 5
Nvidia GTX 680 kaže...

 Slazem se u potpunosti,doslovno ce se svi ISTI trolovi iz bf4 teme prebaciti tu i pisati o sranjima koja me uopce ne zanimaju niti druge ljude a admini se prave sljepi.

 Aj amd fanboy smire se, nije još ni počelo...

13 godina
offline
Re: Battlefield 5
Volume kaže...

 Aj amd fanboy smire se, nije još ni počelo...

 Trolanje? Ili nekaj drugo?

 

 

A o tome kako ćemo se mi samo prebaciti u bf5 temu i kao da je to smak svijeta.........pa originalna se ekipa prebacila sa bc2 teme u bf3 temu, pa onda sa bf3 teme u bf4 temu pa ćemo valjda isto tako u bf5 temu.....meni je žao prekidati tu već ustaljenu tradiciju 

 

 

Battlelog: [G] pijana_carapa
12 godina
offline
Re: Battlefield 5
Nvidia GTX 680 kaže...
hrka11 kaže...
Pa di je onaj administrator?
Opet tema nova o Bf-u,opet isti spameri i trolovi u njoj,nista pametno nemas procitat.
Molim kick za sve ove trolove,pogotovo ovaj tip Voljum i Mrski koji samo provociraju ljude.

 Slazem se u potpunosti,doslovno ce se svi ISTI trolovi iz bf4 teme prebaciti tu i pisati o sranjima koja me uopce ne zanimaju niti druge ljude a admini se prave sljepi.

 Jesi mi tu lupio TD... A vidi ti avatara

U ostalom ako ti se ovdje ne sviđa idi u BF5 temu 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2016 20:37 (MRSKI).
16 godina
offline
Battlefield 5

1,2,3,4....5....izgubljeni, ima nas još (u pozadini trešti Let 3)

 

::: peace 0n earth :::
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 5
MRSKI kaže...

 Jesi mi tu lupio TD... A vidi ti avatara

U ostalom ako ti se ovdje ne sviđa idi u BF5 temu 

Lipa ti deva ta

Šta ne staviš sliku kineske curice iz crtića?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 5
MRSKI kaže...

Ja bi volio da bude u vremenu francuske revolucije radi ine ženske na barikadi sa golim sisama. Bile bi tri frakcije: Francuski vojnik, crveni mundiri i ženske u toplesu.

 I već vidim gerijatriju kako PTFO all the way.

Danny_5 kaže...
FIRST!!!!!!

 Dannyonpoint!

Granzon kaže...hrka11 kaže...
Pa di je onaj administrator?
Opet tema nova o Bf-u,opet isti spameri i trolovi u njoj,nista pametno nemas procitat.
Molim kick za sve ove trolove,pogotovo ovaj tip Voljum i Mrski koji samo provociraju ljude
 

 

Daj molim te pogledaj clan tag od Hrke, Voljuma, Mrskog, i Cybera

 

MRSKI kaže...

U ostalom ako ti se ovdje ne sviđa idi u BF5 temu 

 Viđe jes nervozan... Di si ti, ćarapa te proziva svaku večer.

potpis
10 godina
offline
Battlefield 5

Moram priznati da nisam igrao prva 4 ali ovaj 5. isto necu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice