Battlefield 4 problem

poruka: 1
|
čitano: 908
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Battlefield 4 problem

e, ovako: 

 

Battlefield 4 minimalni sistemski zahtjevii su :

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OS
The BF4 Beta requires a 64-bit version of Windows Vista, Windows 7, or Windows 8 (the full version of Battlefield 4 will also support 32-bit operating systems.)
PROCESSOR
AMD ATHLON X2 2.8 GHZ
INTEL CORE 2 DUO 2.4 GHZ
MEMORY
4 GB
GRAPHICS CARD
AMD RADEON HD 3870
NVIDIA GEFORCE 8800 GT
GRAPHICS MEMORY
512 MB
HARD DRIVE

1,6 GB (approx.) 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Source: http://www.battlefield.com/battlefield-4/faq/beta
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kao sto vidite,minamlna graficka je: AMD RADEON HD 3870

 

i tu graficku tocno ja imam,ali je problem,sto bf4 beta zahtjeva najnovije ati drivere (13.10 BETA v2) a ti driveri nisu kompatibilni s ati radeon hd 3870,i uopste ne zeli ih instalirati.

 

znate li,dal ima koji nacin da instaliram ove drivere na toj graficki? da nekako "prevarim" pc da misli da imam neku radeon hd 7xxx series,i da mi dopusti da instaliram drivere? 

 

I always tell the truth, even when I lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice