Battlefield 4 tournament

poruka: 3
|
čitano: 1.188
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4 tournament

pozz znam da vas ima dosta sto imaju bf4 pa mislio sam da oganiziramo neki turnir ili da napravimo ekipu pa da igramo turnire vidio sam ima onih competitive natjecanja. i add me na originu woreda

workan
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Battlefield 4 tournament
workan kaže...

pozz znam da vas ima dosta sto imaju bf4 pa mislio sam da oganiziramo neki turnir ili da napravimo ekipu pa da igramo turnire vidio sam ima onih competitive natjecanja. i add me na originu woreda

Ovo ti je od jako tesko do ne moguce organizirati.

Trebao bi pozvati klanove, ili skupiti grupe ljudi da naprave klanove.

Naci vrijeme kad su slobodni.

Vuci svakog za rukav da se prijavi.

Biti siguran da ce se svi pojaviti....

Imati BF4 server.

Mozda imati i  TS server.

 

Btw, ja sam za, i vjerojatno ima ljudi koje bi ja mogao nagovoriti. Al to je mozda samo za 1-2 squada {#}

 

Sretno {#}

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4 tournament
CyberDemonVZ kaže...
workan kaže...

pozz znam da vas ima dosta sto imaju bf4 pa mislio sam da oganiziramo neki turnir ili da napravimo ekipu pa da igramo turnire vidio sam ima onih competitive natjecanja. i add me na originu woreda

Ovo ti je od jako tesko do ne moguce organizirati.

Trebao bi pozvati klanove, ili skupiti grupe ljudi da naprave klanove.

Naci vrijeme kad su slobodni.

Vuci svakog za rukav da se prijavi.

Biti siguran da ce se svi pojaviti....

Imati BF4 server.

Mozda imati i  TS server.

 

Btw, ja sam za, i vjerojatno ima ljudi koje bi ja mogao nagovoriti. Al to je mozda samo za 1-2 squada {#}

 

Sretno {#}

  ja sam vidio ima tamo competitve modovi kao defuse i domination al neznam koje stranice organizuju turnire treba naci ima esl al moras naci se sa ekipom uzivo i otic gdje bude taj turnir

workan
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice