Battlefield: Bad Company 2

poruka: 24.865
|
čitano: 2.856.525
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Evo ovak je glavni (registriraj se pa ćeš mu moći poslat poruku) http://www.gametracker.com/chumps/

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Čisto da se pohvalim sa jednim od par razloga zašto još uvjek šamaram po BCu. Još malo! 

 

I da, Trebalo mi je vremena koliko mi treba da platiniram 4 puške da platiniram ono 3-shot smeće od pištolja, M9-3. Issati kako me živcira taj drekec. Efikasan 2 metra od osobe max. Sve dalje, nope nope nope

Well that was pretty fu*kin ninja
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Koliko ljudi igra još ovu igru? Sad je na Originu na popustu, dođe 5€ pa sam ju mislio kupiti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
emerik kaže...

Koliko ljudi igra još ovu igru? Sad je na Originu na popustu, dođe 5€ pa sam ju mislio kupiti.

Ja sam isto uzeo prije mjesec dana, kada je isto bio popust

Imaš uvijek 10-ak servera na raspolaganju, tako da preporučam.

Jedino je nezgodno, što balans često nije OK i jedna ekipa rejpa.

Zanimljivo ja da mogu igrati i jedan server koji vrti mape iz BfBC2 Vietnam i taj mi je trenutno najdraži.

15 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Ima li netko problema s igrom danas ? Svi su serveri prazni i kad se hoću spojit piše onaj poznati "connection to the game server has been lost".

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

I kod mene isto. Bit će da EA nešto prtlja...

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Ipak je samo trebalo apdejtati PB...

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2

Pozdrav! jedno pitanje samo decki, igrate li mozda i na nexus serverima. hostam server ali nema bas igraca pa ako ste zainteresirani javite se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Meni svako malo ne radi. Moram svaki puta stisnuti update na BC2 na Originu, i onda mi on prođe pa tek onda radi. Ne kužim u čemu je stvar, updateao sam i PB...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2

Nakon 10-15 minuta igranja preko origina bc2 samo izadje na desktop... Upnp je ugašen. u games config fajlu sam samo ugasio bloom i stavio dx 11.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.7.2016 17:30 (Kewin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Pozdrav!

 

 Dali netko zna kako da na Battlefield Bad Company 2 igram sa xbox 360 controllerom?? I dali se opčenito i može? hvala, lp!

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Battlefield: Bad Company 2

PRN8

PRN8
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
Du_Jo_Pro kaže...

PRN8

 Dođi mi na Atacamu pa češ tek tad prnuti u varćak .

 

7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
nicky.sl kaže...
Du_Jo_Pro kaže...

PRN8

 Ja san noob! .

 

 Admitting is the first step.

PRN8
7 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2

imam pitanje

kupio sam igru i cini mi se dobra i sad me zanima igranje preko servera jel se to sto placa, novi sam u ovome i svaki savjt je dobro dosao hvala

sretan Bozic

dododomba
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2

Ne, ne placa se nista. Samo nadjes server u samoj igri i to je to.

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2

hvala!

dododomba
14 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Jel se može namjestit na snajperu da ne reloada odmah nakon što puknes već da vidiš pad metka dok držiš d.c. kao što je to u bf4 i bf3?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Samo drži dolje lijevi klik dok ne želiš da makne oko sa optike

Well that was pretty fu*kin ninja
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

U Options čemu služi Jaw/Pitch factor i Mouse Acceleration? Imam osječaj kao da mi miš tj. nišan kasni za pomicanjem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2

Pozz ljudi!

 

Ja sam inače F2P igrač i nakon 8 godina prisjetio sam se BF BC2 al igro sam ga preko frendovog acca, on se predomislio i neda mi više pass pa rekoh idem probat užicat acc od nekoga jer vjerovatno ima hrpa ljudi koja više ne igra ovu igru ili uopće ne igra. single je dosadan pa eto dobra duša nek mi na mail pošalje podatke, nisam hacker, neću provaljivat mailove il nešt tome slično i ako poželiš uvjek se možeš vratit u igru, spojimo se preko FB i sve 5! nije mi bitno ništa osim praznog slota da napravim svoj nick al ako nema takvog acca bit će dobar bilo koji samo da se igra :)

 
0 1 hvala 0
16 godina
online
Re: Battlefield: Bad Company 2
xxChubbyxx kaže...

Pozz ljudi!

 

Ja sam inače F2P igrač i nakon 8 godina prisjetio sam se BF BC2 al igro sam ga preko frendovog acca, on se predomislio i neda mi više pass pa rekoh idem probat užicat acc od nekoga jer vjerovatno ima hrpa ljudi koja više ne igra ovu igru ili uopće ne igra. single je dosadan pa eto dobra duša nek mi na mail pošalje podatke, nisam hacker, neću provaljivat mailove il nešt tome slično i ako poželiš uvjek se možeš vratit u igru, spojimo se preko FB i sve 5! nije mi bitno ništa osim praznog slota da napravim svoj nick al ako nema takvog acca bit će dobar bilo koji samo da se igra :)

 imas na steamu za 2.5€ sada.

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
15 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Ajmo sutra navecer odigrati koju partiju za dobra stara vremena :) Ima jos servera na kojima se igra

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Firearms Expert Reacts To Battlefield: Bad Company 2’s Guns

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Sljedeći tjedan, 8.12 gase se službeni serveri za multiplayer, valjalo bi zaigrati one last time..

 

Za igranje nakon gašenja, navodno postoje unofficial serveri preko "project rome" (veniceunleashed)

Moj PC  
3 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice