Battlefield: Bad Company 2

poruka: 24.865
|
čitano: 2.863.684
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Nick mog najnovijeg vojnika s kojim igram u zadnje vrime je pazi baze (fore) nicky.sl pa se javite. Neku većer je bitka bila žestoka...

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2015 12:47 (nicky.sl).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Aj zaljepite par servera gdje igrate uobicajeno. Ja jedino sto igram u zadnje vrijeme je Banana Republic

Hajduk živi vječno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
Cromaki kaže...

Možda ti treba još vremena da naučiš kontrolirati recoil, osobno bez problema igram sa svim puškama i ne osječam neku prednost s tim što imam sve unlockano.

 

 

 

 To je sigurno, previse tog se dogadja, ne znam mape, ne znam oruzja, ne znam kako osvojit bazu (bio sam u nekom narancastom rombu i nije poceo osvajati), ne znam hrpe tog i kad jos dodas leveliranje likova, "Newbie friendly" server sa 50lvl likovima je sve samo ne "Newbie friendly" :D

10 godina
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
bAKeth kaže...

Aj zaljepite par servera gdje igrate uobicajeno. Ja jedino sto igram u zadnje vrijeme je Banana Republic

 Ja sam većino na ovom http://www.gametracker.com/server_info/85.25.195.24:19604/ .

 

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2015 13:51 (nicky.sl).
14 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Davno je dokazano da su HC serveri za njubove

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
nicky.sl kaže...
bAKeth kaže...

Aj zaljepite par servera gdje igrate uobicajeno. Ja jedino sto igram u zadnje vrijeme je Banana Republic

 Ja sam većino na ovom http://www.gametracker.com/server_info/85.25.195.24:19604/ .

 

 A ja na http://www.gametracker.com/server_info/85.25.195.24:27607/

 


EDIT
Ako sam dobro shvatio 168 sati igranja smo dobili bf4 na originu free.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2015 14:51 (kruskar).
10 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Zestok boj se na Atacami vodio i nož je žestoko radio

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

nicky, ti samo po atacami prašiš ?

 

Ja sam u zadnje vrijeme navalio na Vietnam, daleko najbolji dlc u povijesti Battlefielda.

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Yebga ja zapeo na Atacami

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Inače mi laska kad me optužuju da haxam po chatu na serverima, ili šta sve ne, ali ovo je next level 

Well that was pretty fu*kin ninja
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.6.2015 19:57 (Bubily).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2

Daj napisite kad igrate pa da se nademo jednom svi. 

World Championships: 3, GP started :161, GP wins: 41, podium finishes: 80, pole positions: 65 Best f1 driver ever!!
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Imam problem i tribam pomoć.

Kreirao sam novog vojnika i sad s njim nemogu igrat na mom omiljenom serveru jer tribam reći adminu da mi registrira tog vojnika.

 Server je ovaj: http://www.gametracker.com/server_info/89.163.144.108:19604/

Zna li neko na koji način da to uradim ?

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2

Pozdrav svima,

 

prestao sam igrati BC2 par tjedana nakon izlaska Vietnama. Vietnam nisam kupio jer mi je tada PC ionako bio u banani, a gust mi je bio peglat ovu igru. Ima li jos HR ekipe da je aktivna? Sjecam se Butchera, DannyHR i jos nekih tako koji su obitavali na forumu i u igri. Jeste li jos aktivni?

 

 

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2

pozdrav kupio sam dns navedenu igru preko steam-a instalirala se i sve unio key i kad udjem u multiplayer ili sp imaju titlovi i zvuk ali slika crna? moze pomoc

 

errando discimus Make your choice
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2

jel ima tko problema sa ovom igrom da ne moze imati vise od 10 frejmova ? ne kuzim u cemu je problem.. Pa vertio sam je na 150+

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2

Što se tiče FPS-a nemam nikakvih problema ali s ovim novim buildom Windowsa 10 počela ni se rušit igra (večeras mi je dva puta srušilo igru na desktop i jedan put mi je smrzla)

Sami sebi smo najveci neprijatelji
14 godina
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
ceco22 kaže...

jel ima tko problema sa ovom igrom da ne moze imati vise od 10 frejmova ? ne kuzim u cemu je problem.. Pa vertio sam je na 150+

 

Isto kod mene. To je jedan od razloga zašto sam ga prestao igrati sad već par tjedana. Meni je znalo pomoći ako par puta Alt+Tab iz igre i vratim se unutra iz nekog razloga pa se FPS vrati u normalu. Skroz slučajno otkrio to i nemam pooojma do čega je. Isto mi se dešava i na laptalu.

 

Probat ću ga eventualno instalirat opet, ali koliko vidim i kod drugih ljudi Win10 baš ne voli BC2

Well that was pretty fu*kin ninja
14 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Problem su novi nvidia driveri (glupi battlefront)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2

ko jos igra moze me dodati Laki_Cro

errando discimus Make your choice
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
Diablo86 kaže...

Problem su novi nvidia driveri (glupi battlefront)

 kad ce novi driveri da mogu igrat ponovo zna neko?

12 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Kod mene sve uredno radi sa zadnjim driverima, nikakvih problema nema.

Xiaomi Redmi 1S + Mi Band - MIUI Device Team
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
Nvidia GTX 680 kaže...
Diablo86 kaže...

Problem su novi nvidia driveri (glupi battlefront)

 kad ce novi driveri da mogu igrat ponovo zna neko?

 Pa stavi stare drivere

9 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Ekipo jedno pitanje, jel se isplati kupid BC2 ali za PS3 tj. jel igra jos ziva tamo ako netko zna?

Hvala

Lp

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
Zemljanin kaže...

Ekipo jedno pitanje, jel se isplati kupid BC2 ali za PS3 tj. jel igra jos ziva tamo ako netko zna?

Hvala

Lp

Nisam igrao osobno, ali fkt čisto sumnjam. I na PC verziji je relativno ograničen player base sad već. Definitivno ne manjka, ali se vidi da nije baš tak gusto više

Well that was pretty fu*kin ninja
14 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

http://bfbcs.com/

Evo tu imas statistike koliko trenutno igra igrača. Mozes vidit i za BF3, BF4 i jos neke igre.

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Skida se na PS3

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Upalim BC2 relativno rijetko u zadnje vrijeme, ali imam sve manje volje s obzirom koliko servera sam već "izgubio". Na jednom sam banan zbog "aimbota", kao što sam gore već postao, na jednom drugom jer je admin postao butthurt pošto mu se K/D naglo spustio i od danas sam postao mutan na Banana Republic serveru, jednom od mojih najdražih iz meni totalno čudnog razloga. Nisam banan, ali mjutan što je meni dovoljno da mi se ne igra na serveru više s obzirom da nemam pristup kompletnoj komunikaciji.

Uglavnom zauzeli sve 3 točke na mapi i sad normalno kampira se na zadnjoj i rafaluje sa ostatkom tima u smijeru spawna. Ja eventualno napišem nešto u kontekstu "even the non wookies are camping" što je i bio slučaj. Smiješno za vidit, ali dosadno. Minutu kasnije kicka mene van striček admin sa porukom "too much mouth base raper". Uletim opet u server jer mi je kolega ostao unutra i pitam admina je to fkt razlog što sam kickan van. Gospodin meni počne dobacivat neke komentare na kvazi-engleskom od kojih je jedan završo "because you are dumb", što je totalno profesionalno, naravno. Eventualno dok sam pokušavo shvatit wtf čovjek priča, majstor mi napiše "Croatian - makes sense now" nakon čega sam mjutan.

Poanta poduže priče - admin na Banana republic je vjerovatno šestogodišnjak (isprike šestogodišnjacima sa mozgom u glavi) koji ima nešto protiv hrvata izgleda i jednostavno je idiot :D

I da, zaboravio sam screenshote napravit i zapisat koji username uopće ima taj admin 

Well that was pretty fu*kin ninja
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Zbog korištenja Aimbota ja bi te bana iz kompletne igre a ne samo s jednog servera jer takvi su mi pili živce na Atacami. A što se tice bezrazložnog bananja ima toga koliko hoćeš, mene je jednom na tri miseca banao lik zato što sam ga dva puta krknija nožem u dvi minute. Žalio sam se vlasniku servera (Averon) pa me vratio u igru nakon sedam dana (ipak sam ja imao VIP status i krvavo izboren). U zadnje vrime baš i ne igram al mi samo reci da li si negdi sreo mog vojnićića koji se zove "nicky.sl" ?

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Battlefield: Bad Company 2
nicky.sl kaže...

Zbog korištenja Aimbota ja bi te bana iz kompletne igre a ne samo s jednog servera jer takvi su mi pili živce na Atacami. A što se tice bezrazložnog bananja ima toga koliko hoćeš, mene je jednom na tri miseca banao lik zato što sam ga dva puta krknija nožem u dvi minute. Žalio sam se vlasniku servera (Averon) pa me vratio u igru nakon sedam dana (ipak sam ja imao VIP status i krvavo izboren). U zadnje vrime baš i ne igram al mi samo reci da li si negdi sreo mog vojnićića koji se zove "nicky.sl" ?

Aimbot sam stavio pod navodnike jer ga nikad nisam koristio. Nema mi smisla koristit takve pizdarije. Zato rekoh da mi je mutavo na koje sve načine ja gubim dobre servere i kakvih sve debila od admina ima. Pretpostavljam da ima neki način gdje oni mogu provjerit da li čovjek koristi kakve modove, ali ovaj se nije baš potrudio izgleda. Ni prvi ni zadnji koji me optužio za aimbot/wallhack/šta-sve-ne, ali prvi koji je ujedno i server admin ^^"

Nemam pojma. Možda ga i jesam vidio na nekom serveru negdje, ali se ne sjećam sad. Rijetko uletim u BC2 u zadnje vrijeme. Doduše mislim da te imam na friends listi :D

 

Nego, znaš možda kome se mogu žalit u vezi Banana Republic servera? Ipak mi je jedan od dražih bio, a ne lamanja mi se tamo bez ikakvog chata.

Well that was pretty fu*kin ninja
10 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2

Nađi taj server na Gametrackeru i tamo imaš sve podatke. http://www.gametracker.com/server_info/185.16.85.204:19567/

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.1.2016 16:30 (nicky.sl).
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice