Battlefield Heroes

poruka: 90
|
čitano: 15.133
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Battlefield Heroes

Ekipa, gledajte ovo (ne znam jel već bilo govora o tome na ovom forumu ali eto ga):

nadolazeći potpuno besplatni multiplay shooter (po mom mišljenju biti će puuuuno bolji od Quake Live-a)  Osmijeh

 

http://www.battlefield-heroes.com/

 

Molim komentare...

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield Heroes

Simpatična grafika, bit će free, a i ipak je to Battlefield. Igrat će se...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield Heroes

Ma super ce bit, istina ima pogled iz treceg lica, al bolje ces vidjet svog lika na kojem ces(kako se vidi u jednom filmicu) moc odabirat izgled cizmi, šljema....

Drugi problemcic je sta ima samo 2 mape, sta je i OK jer se u takvim igrama vjecio igraju 2 mape(recimo u Counter-Strikeu de-dust, de-nuke.....), a osim toga na internetu je vec i upitnik o tome kakve bi mape igraci htjeli, a te ce mape naknadno izaci.

Grafika i zvucni efekti su identicni kao u crticima..fantastično

Koliko sam uspio saznati biti ce reklama na pocetku igre, ali ako to bude trajalo mozete lijepo otic na WC dok se to ne odvrtiSmijeh

 

Mogla bi to bit dobra igra pogotovo jer bi se mogo puno ljudi koji ne bi kupovali takve igre mogli preselit s piratskih servera sa svojim klanovima...nije to garantirano ali bilo bi super

One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield Heroes

Sutra se otvara druga faza zatvorenog beta testiranja za BF:Heroes.

 

http://www.infinite-gamers.com/forums/showthread.php?t=937

 

Prijavite se ako već niste a želite sudjelovati.

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield Heroes

Bete su ok, ali kako će ovo ionako biti besplatno mislim da ću pričekati punu verziju igre dok sve ispeglaju i izbalansiraju Cool  

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield Heroes

Ja zapravo baš volim sudjelovati u betama.

Bit bete nije da igraš igru ranije, već da pomogneš developerima pronaći bugove i slično tomu. Pogotovo je gušt sudjelovati u beti kada developeri baš slušaju što testeri govore i rade na tome.

 

Ona kratka otvorena beta za COD 5 nije bila beta u pravom smislu te riječi.

 

Ali većina zatvorenih beta je jako zanimljiva, i na kraju krajeva nešto i  napraviš za igru koja ti se dopada. Do sada sam sudjelovao u 10-ak zatvorenih beta testiranja i svako je bilo poseban gušt. :)

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield Heroes

evo ja sam se sada registrirao na stranici Battlefield Heroes i cekam da mi posalju neki key da mogu skinut igru valjda. jel netko igrao? koliko ste brzo dobili taj key,mail?

15 godina
offline
Battlefield Heroes

Ja sam se registrovao prije 5 dana otprilike i još nisam dobio...

q9300@3,00/Gigabyte X48-DQ6/ OCZ Reaper DDR2 @ 1066/ASUS 4870/
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield Heroes
zoka kaže...

Ja sam se registrovao prije 5 dana otprilike i još nisam dobio...

 i ja tako nesto otrpilike. jos uvijek cekam!!!
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield Heroes

Mislim da će mi ovo biti prva online igra koju ću igrati nakon dugo vremena. Zadnje što sam igrao je Unreal Tournament 2004.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield Heroes

Ja sam se zabilježio prije nekih mjesec dana i još ga nisam dobio. Stvar je u tome što još djele ključeve za one koji nisu dobili ključ za prvu fazu testiranja. Za ostale bi trebali početi djeliti uskoro. Objavit će to na stranicama.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield Heroes

Ajde kad netko malo proigra betu neka tu posta svoje dojmove i pokoji screenshot. Oni su jako škrti na screen-ovima na svojoj službenoj stranici.

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield Heroes

jel dobio tko kod da moze skinut igru i igrat?

dajte nam neke screenshootove!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield Heroes
divines kaže...

jel dobio tko kod da moze skinut igru i igrat?

dajte nam neke screenshootove!

 
Neki dan sam dobio Beta CD-key i isprobao igrati BF: Heroes i nisam impresioniran.
Trenutno mi se igra ne sviđa - možda će biti bolje igra bude gotova..
Za screenshotove nisam siguran, još nisam pročitao NDA ;)
eNabava CEO
15 godina
offline
Battlefield Heroes

Ev,ja vec igram neka 3 tjedna i igra mi se svidja. Zabavna je i ima dosta akcije... ;)

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2009 18:02 (kule).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield Heroes

Jako dobro - za sada imamo 2 potpuno suprotna mišljenja Neodlučan

 

P.S. screen-ova još ni za lijek..

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield Heroes

da ma kad ce meni poslat key!!!

16 godina
offline
RE: Battlefield Heroes
Dado_ZG78 kaže...

Jako dobro - za sada imamo 2 potpuno suprotna mišljenja Neodlučan

 

P.S. screen-ova još ni za lijek..

 Da, screenove na žalost ne možemo stavljat.

Što se same igre tiče, meni osobno, ima onaj element zabave, ali to te ne drži jako dugo.

Vrijedi zaigrati.

Pogledaj malo snimke iz bete.


I have visited the hidden parts of the world. I have fought in both world wars, served the liberty in many others. I have saved the world from alien invasions and mutants. I have won the olimpics, and i was awarded the world footballer of the year award. I'm a gamer. And what have you done recently?
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2009 11:22 (Danny_HR).
16 godina
offline
Battlefield Heroes

Lijepi HQ filmići..  ha izgleda dosta zabavno i igrivo. Naravno da kroz neko vrijeme dojadi, al svakih par dana za malo se ispucati - čisto solidno!

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield Heroes

Evo i ja sam dobio svoj beta key i isprobao igru i mmogu reci da je igra odlicna. Brza akcija , ispunjavanje zadataka za koje dobivate xp bodove i medalje koje kasnije mijenjate za nova oruzja , opremu , razne stvari .Odlicno je napravljena i voznja auta,tenkova i aviona (kojeg je dosta tesko voziti)

Serveri su stalno puni a igra vam sam "baca" na server koji se odreduje prema vavem levelu tako da ne moze vi ako se npr lvl 10 upasti na server gdje su likovi lvl 20 . Za sada je max lvl 50 a vjerujem da ce se ta brojka prenjati.

Svakako prepurucujem igru !

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield Heroes

igro sam betu super

I7 940 @4.1 , ASUS RAMPAGE II EXTREME , Dominator 12 gb DDR3 1600mhz , EVGA GTX295 & ASUS GTX 295 , HX1000W , Coolermaster 932 HAF + monitor u boji .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield Heroes
c0x0x kaže...

igro sam betu super

 ajde baci koji screen...
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield Heroes

Ajde ljudi recite tko ima beta key pa da se skupimo i zaigramo

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Battlefield Heroes

Konacno sam i ja probao igru. Za sada mi je dobra, vesela, puna akcije. Nisam puno igrao, ali mi se svidja. Budem veceras posteno probao.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield Heroes

Evo ja sam se prijavio vec za jedan klan koji regrutira mlade nade :d

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield Heroes
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield Heroes
netko_namo kaže...
 ma to ce dati samo jedan key. i to jos da stavljam linkove. kako da ne.
16 godina
offline
Battlefield Heroes

Ta igra nikako da izađe iz bete, a nekako mi gameplay ne izgleda savršeno. Mogli su to i bolje napraviti (animaciju konkretno).

 

(doduše ovo govorim temeljem odgledanih gameplay filmova na you tube-u)

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2009 11:28 (Dado_ZG78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Battlefield Heroes

Meni je ok igra, odigram dnevno mozda pola sata, kad mi je dosadno. Smeta mi sto tenk ima slab damage, a najveca mi je zamjerka sto se hero (lik kojim igrate) veze za odredjenu stranu i vrstu. Kreirao sam snipera, i dosao do 6. levela, odradio par missiona (sto je popularno ubacivati rpg elemente u sve druge zanrove), ali ako bi zelio promijeniti nacin igre i ici kao assault ili AT, morao bi ponovo krenuti od nule s drugim herojem. Isto vrijedi i za promjenu strane, a to mi se neda.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield Heroes
DrNasty kaže...

Meni je ok igra, odigram dnevno mozda pola sata, kad mi je dosadno. Smeta mi sto tenk ima slab damage, a najveca mi je zamjerka sto se hero (lik kojim igrate) veze za odredjenu stranu i vrstu. Kreirao sam snipera, i dosao do 6. levela, odradio par missiona (sto je popularno ubacivati rpg elemente u sve druge zanrove), ali ako bi zelio promijeniti nacin igre i ici kao assault ili AT, morao bi ponovo krenuti od nule s drugim herojem. Isto vrijedi i za promjenu strane, a to mi se neda.

 Zapavo, to je (meni) super. Jer, meni je bolje da svatko sa svojom klasom igra, nego da se klase minjaju.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice