Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.359.050
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
online
Battlefield V

Kako neki ljudi zabrijavaju ovdje to je cudo Super mi je citati ovo uz jutarnju kavu... odmah mi bude lakse u zivotu.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...
Jack Sparrow kaže...

Ne kužim ovo generaliziranje. Svi koji igraju PUBG, COD su domah klinci zato jer se nekome ne sviđa. Ili to da je veteranima igra prelagano, i još se to navodi kao činjenica haha.

 Ako nisi igrao Oregon Trail onda radije suti, to je prava igra bila i samo pravi veterani hladnog rata znaju kako se igra!

Mislim, BF je oduvijek bio poznat po svojoj Esport sceni, savrsenom balansu gdje je 64 osobe podjednakog skilla u svakom mecu, za razliku od onih djecjih igara kao sto su Overwatch i Fortnite. Najjaci Esport i najpracenija Twitch igrica danas.

A Tarkov, koliko mi je drag, nema potrebe ni spominjati s obzirom u kojem je stanju. Cheateri se teleportiraju okolo, trce po oblacima, teleportiraju granate na tebe i u istoj rundi sa tobom koji si lvl 5 i imas kurac od opreme je i tim od 5 igraca lvl40+ kojima doslovno ne mozes nista napraviti jer te igrica tjera na grind da bi im mogao nanjeti stetu.

Tako da, stavi BF u jednu rupu, Tarkov u drugu a Esportove nemoj ni dirati jer su nebo i zemlja jedna od drugih. (to ide Fili ;) )

 Nisi u pravu.

tarkov sam spomenuo radi customizacije ali ne znaš čitati s razumjevanjem

Ko je spominjao e sport?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrsmith kaže...

Kako neki ljudi zabrijavaju ovdje to je cudo Super mi je citati ovo uz jutarnju kavu... odmah mi bude lakse u zivotu.

 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Battlefield V

Kad će novi infoza BR ili mogući gameplay?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
mrsmith kaže...

Kako neki ljudi zabrijavaju ovdje to je cudo Super mi je citati ovo uz jutarnju kavu... odmah mi bude lakse u zivotu.

 

 

 

A jbg, mi crnogorci se tesko izvucemo iz kreveta

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
Re: Battlefield V

Super mi je kako je to kao neka mana, a upravo je BF3 koji ste večina ovdje počeli najviše igrati BF, upravo ta igra je bila prilagođena i pojednostavljena da privuče više ljudi. A gle čuda, mnogi je još dan danas smatraju najboljim battlefieldom ikad. Dok se igra bazirala na mapama koje su bile sa 2-3 prolaza, choke pointovima i 3 zastave po mapi, po prvi put Domination, TDM i slični modovi sa CODa. Veliki naglasak na infantry itd. Sve to da privuku što više CODovaca i igrača iz ostalih shootera. Pa nije to mana, igra je privukla nove ljude, nove igrače i što je sad tu od jednom loše? Promjenili su igru od BF2, mape se raznovrsne. Ne znači da je to loše.

 

 

Onda ovo za pamtljivi recoil. Pa u BF1 se pričalo kako je recoil i spread random, i to ne valja. Ljudi doslovno plakali za recoilom iz CSGO gdje moraš naučiti recoil. Uvedu ovo sad opet nije dobro jer je pamtljiv. 

BF1 mape su preotvorene i nemaš covera, dođe beta BF5 sa urabon mapom. Eh nije dobro, premala je i zatvorena. Naučio sam već sve headglitcheve u roku od dvije partije.

Zanimljivo je kako BF3 spominješ, igru sa Bazarom koji je imao 3 puta oko mape ili Damavand sa jednim tunelom i 2 mala prolaza.

 

Ili kako je netko spomenuo. Žali se na BF1 assignmente, a onda isti taj igrač ode u drugi FPS riješavati assignmente jer tamo je ok lol.

 

Battleroyal je samo jedan dodatni mod, kojeg niti radi DICE nego netko drugi. Koga briga u biti? Ako netko voli nek igra, to isto kao da se žališ što je TDM u igri.

 

 

Stvarno ne kužim. Kad su padali igrači u BF1 onda nije bilo dobro, igra je mrtva. Sad kad bi kao trebali doći novi igrači opet ne valja jer dolaze novi igrači. Prema nekima svake 2 godine bi trebali napraviti reskin BF3, a igru mogu igrati samo oni sa 1000 sati u svim igrama prije nove. Kad ti veterani umru, gotov. Zatvaraj studio, propali smo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 15:57 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Battlefield V

Assigment odrađen.

 natjeraj kukija da ti objasni neke stvari

 

bonus points za smitha, tolieta i floyda.

 

 

lol bmk ko što kako i kad igra

rugam se i za recoil koji je ovdje pogođen i za lakoću iste igre koja ovisi ionako o protivničkom teamu.

Sviđa mi se kako se dižete i odmah mi objašnjavate neke stvari :)

 

tema zamrla pa reko ajmo malo prckat, tek toliko dok se čeka nova beta 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Eto Jackfragsu se u video desilo isto što i meni sa onim podom na B. Ono što sam pisao prije par stranica, gdje pod razmrljan i reflektira vanjski svijet preko zidova

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
sexytoiletpaper kaže...
Jack Sparrow kaže...

Ne kužim ovo generaliziranje. Svi koji igraju PUBG, COD su domah klinci zato jer se nekome ne sviđa. Ili to da je veteranima igra prelagano, i još se to navodi kao činjenica haha.

 Ako nisi igrao Oregon Trail onda radije suti, to je prava igra bila i samo pravi veterani hladnog rata znaju kako se igra!

Mislim, BF je oduvijek bio poznat po svojoj Esport sceni, savrsenom balansu gdje je 64 osobe podjednakog skilla u svakom mecu, za razliku od onih djecjih igara kao sto su Overwatch i Fortnite. Najjaci Esport i najpracenija Twitch igrica danas.

A Tarkov, koliko mi je drag, nema potrebe ni spominjati s obzirom u kojem je stanju. Cheateri se teleportiraju okolo, trce po oblacima, teleportiraju granate na tebe i u istoj rundi sa tobom koji si lvl 5 i imas kurac od opreme je i tim od 5 igraca lvl40+ kojima doslovno ne mozes nista napraviti jer te igrica tjera na grind da bi im mogao nanjeti stetu.

Tako da, stavi BF u jednu rupu, Tarkov u drugu a Esportove nemoj ni dirati jer su nebo i zemlja jedna od drugih. (to ide Fili ;) )

 Nisi u pravu.

tarkov sam spomenuo radi customizacije ali ne znaš čitati s razumjevanjem

Ko je spominjao e sport?

 

 Ajkulo moja, u Tarkovu je svaki attachment cisti bonus na oruzje. Ali ti u BFV to ne valja (i ne valja ako cemo biti iskreni ali je to drugi par rukava).

Overwatchu se smijes jer izgleda kao da je za djecu, BFV ti ne valja jer ne zahtjeva skill i vidis ga kao casual shooter za ruganje. Overwatch zahtjeva suludi skill da bi bio medu najboljima na svijetu.

BFV kostumizacije su "sarene gluposti za djecu" ali u R6S je jedna od kustomizacija DOSLOVNA GUMENA PATKICA ali i dalje si igrao. Da ne spominjemo da si zapeo za to unatoc tome da ih nije bilo ni u Alphi ni Beti i da su izjavili da ce ih smiriti s obzirom da ljudi nisu dobro reagirali na to.

Micko moj, moras prije ili kasnije odluciti jel smrdi zato sto nije BF3 ili ti se stvarno ne svidaju kostumizacije pa onda seri po svemu sto je izaslo nakon 2010.

13 godina
offline
Battlefield V

lol fasciniran sam kako se pojedini odmah dižu lol

Pa bmk za bf i siege i ow. 

sve su to igre za svoju publiku i to je to. 

bf 5 možda i uzmem ako bude ekipe, jebe me se za atacmente dok imam benfit i kidam ljude dobro je.

 

ti ili nisi bio prije tu pa ne znaš ali. slatko je kakav tldr si mi. napisao, da mi objasniš neke stvari lol. 

 

who gives a fuck, dajte nam drugu betu da vidimo kako radi i što su popravili jer nikad ovako nisu slušali igrače, bar ne na pocetku 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

lol fasciniran sam kako se pojedini odmah dižu lol

Pa bmk za bf i siege i ow. 

sve su to igre za svoju publiku i to je to. 

bf 5 možda i uzmem ako bude ekipe, jebe me se za atacmente dok imam benfit i kidam ljude dobro je.

 

ti ili nisi bio prije tu pa ne znaš ali. slatko je kakav tldr si mi. napisao, da mi objasniš neke stvari lol. 

 

who gives a fuck, dajte nam drugu betu da vidimo kako radi i što su popravili jer nikad ovako nisu slušali igrače, bar ne na pocetku 

Nitko se ne diže već se argumentirano diskutira!

Sve5!

13 godina
offline
Battlefield V

ne pa. ja nisam iznio nti jedan argument već sam nasrao malo da se zapali tema, vidim da dečki ozbiljno shvatili  

Nisam ništa loše mislio, ali fora je vdijet kako se brzo pišu tldr da se pojasne neke stvari, što dapače, nije loše ali nisam mislio da će se tako zapalit. 

Eto nebitno, hvala na objašnjenje 😂 

 

Kad će druga beta? 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V

Iskreno sumnjam da će biti. 

Ako daju iste mape, ali tehnički dorađenu betu ljudi će srat da zašt ništa novo ne daju, ako daju nešto novo opet će srata što ne daš ono što je bilo ali popravljeno.

Ja sam vidio što sam trebao i sada samo radi inata čekam release date da kupim, prije ne.

 

14 godina
offline
Re: Battlefield V

Ma netreba druga beta nek nam izdaju igru odmah pa da igramo. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Nekako mi se čini da će druga beta biti 8.11. kada će igri pristup dobiti ovi koji imaju Origin Access Premium, ili kako se to već zove.

 

Za nas ostale plebove pristup će biti 20.11. Meni čak i ne smeta, jer se nadam da će do tad još nestabilnosti i bugova popeglati. :-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Nekako mi se čini da će druga beta biti 8.11. kada će igri pristup dobiti ovi koji imaju Origin Access Premium, ili kako se to već zove.

 

Za nas ostale plebove pristup će biti 20.11. Meni čak i ne smeta, jer se nadam da će do tad još nestabilnosti i bugova popeglati. :-)

 Pa da, a za nas koji ne zelimo igrat betu pristup ce bit godinu dana kasnije 

13 godina
offline
Battlefield V

ja i dalje brijem da je igra vani 20.10 lolo

 

ja se nadam drugoj beti, to bi bio dobar market. trik da pokažu kako su nas poslušali i koliko su ispeglali igru. Siguran sam da bi koji preorder više bio.

 

Btw. cod blackout gori jako, priča se da će pojest tržište cod ove godine...bit će zabavno gledati borbe za igrače u svakom slučaju.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 23:49 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Jel ima tko ovdje ryzen 2600 i još kojim slučajem uparen s gtx1060?

thy

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

ja i dalje brijem da je igra vani 20.10 lolo

 

ja se nadam drugoj beti, to bi bio dobar market. trik da pokažu kako su nas poslušali i koliko su ispeglali igru. Siguran sam da bi koji preorder više bio.

 

Btw. cod blackout gori jako, priča se da će pojest tržište cod ove godine...bit će zabavno gledati borbe za igrače u svakom slučaju.

 

Blackout je actually fun mislim da je iznenadio mnoge, čak i mene ko okorjelog hejtera BR isprdaka ovo je jebeno fun, čak COD ima 100+ igrača u BR dok BF ima 64 dafuq is going on 

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Battlefield V

meni nije sjeo ttk s armorom, pa pucam pola dana na likove...a i loše mi radio na djelovima, ali siguran sam da će naći publiku, široku publiku.

 

tko zna što nam dice kuha u br...

 

no nebitno, ponavljam, ima tko ovdje ryzena 2600 nek mi se javi u p,m

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

meni nije sjeo ttk s armorom, pa pucam pola dana na likove...a i loše mi radio na djelovima, ali siguran sam da će naći publiku, široku publiku.

 

tko zna što nam dice kuha u br...

 

no nebitno, ponavljam, ima tko ovdje ryzena 2600 nek mi se javi u p,m

 Nemoj se predati, rekao si da nema šanse da upgrejdaš komp radi jedne igre i zbog tebe sam i ja odlučio pričekati finalni release (rekli su da još rade na optimizaciji)!

Koristite blage riječi i jake argumente
6 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

meni nije sjeo ttk s armorom, pa pucam pola dana na likove...a i loše mi radio na djelovima, ali siguran sam da će naći publiku, široku publiku.

 

tko zna što nam dice kuha u br...

 

no nebitno, ponavljam, ima tko ovdje ryzena 2600 nek mi se javi u p,m

 Ajde guglaj malo, imas cijeli internet kao igraliste i mogu ti garantirati da ces naci stranicu gdje mozes naci user benchmarkove za sve i svakakve buildove. Tim vise sto mi je trebalo tri minute da ju nadem od kad sam procitao tvoj post.

Ima i avg. FPS po benchmarku i izbor GPU/CPUa. Dakle sve sto mozes trebati.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...

 Nemoj se predati, rekao si da nema šanse da upgrejdaš komp radi jedne igre i zbog tebe sam i ja odlučio pričekati finalni release (rekli su da još rade na optimizaciji)!

 Niej radi jedne igre, išao sam malo dizati postavke itd, i skužio da mi i5 ode u bneck u još nekim igrama, pa počne frezzati miš itd.

 

odustao od novog moba i sad sam naišao na dobar deal da zamjneim svoj set za novi set s garancijom ddr4 ramima.

Jesi na pce ekspretu gledao? ima ljudi što prodaju stvarnpo svašta i pošetni su, nisu bug/njuškalo prevaranti

 

Dvoumim se pa ću možda pričekat plaću da viidm. Nije radi bf zbilja, mislim da ću moć više i u rs jer i tamo mi proc ode do 100 nekad i zafriza mi miš.

sexytoiletpaper kaže...

 Ajde guglaj malo, imas cijeli internet kao igraliste i mogu ti garantirati da ces naci stranicu gdje mozes naci user benchmarkove za sve i svakakve buildove. Tim vise sto mi je trebalo tri minute da ju nadem od kad sam procitao tvoj post.

Ima i avg. FPS po benchmarku i izbor GPU/CPUa. Dakle sve sto mozes trebati.

 Jesam ja tebe konkretno nešto pitao?

zanimalo me iz osobnog iskustva da mi kaže netko tko ima sličan setup i kako je zadovoljan i to u PM.

Guglam i pratim sve benchmarke i sporedbe, najmani je to problem, ali jel problem ako ovdje upitam, ima li netko neka iskustva čisto da popričam s nekim na naškem sa real time rezulattima, a ne razni benchmarki od kojih mnogi plaćeni.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 15:18 (fila2208).
16 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
Dodinho kaže...

 Nemoj se predati, rekao si da nema šanse da upgrejdaš komp radi jedne igre i zbog tebe sam i ja odlučio pričekati finalni release (rekli su da još rade na optimizaciji)!

 Niej radi jedne igre, išao sam malo dizati postavke itd, i skužio da mi i5 ode u bneck u još nekim igrama, pa počne frezzati miš itd.

 

odustao od novog moba i sad sam naišao na dobar deal da zamjneim svoj set za novi set s garancijom ddr4 ramima.

Jesi na pce ekspretu gledao? ima ljudi što prodaju stvarnpo svašta i pošetni su, nisu bug/njuškalo prevaranti

 

Dvoumim se pa ću možda pričekat plaću da viidm. Nije radi bf zbilja, mislim da ću moć više i u rs jer i tamo mi proc ode do 100 nekad i zafriza mi miš.

 Mislim da s tim Ryzenom nećeš faliti sigurno, GPU će ti biti iskorišten do kraja. Moj G4560 je počeo malo štekati, ali pričekat ću još do kraja godine i eventualnog upgradea. Jedino je sigurno da ću dodati još rama.

 

Pogledaj si ovo:

 

Koristite blage riječi i jake argumente
13 godina
offline
Battlefield V

Ma gledao sam nema što nisam...slabiji je, ali hvata jako dobro, i kad ga klokneš odmah puše iza vrata.

 

Koga god pitao šta s ryzenom, pitaju me ljudi pa jesi ti socijalni slučaj itd...

 

ali gledam, znači 3300 je ryzen, 16gb i mbo, a 4500+ 8400, mbo i 8gb rama.

Intel je skočio jako s cijenama, nenormalno, jer su izmislili chip shortage da si dignu cijene.

 

Amd će pratit i dić cijene, moglo bi te do kraj godjne dočekat jebene cijene, prvo gpu, pa rami pa sad ovo,...užas.

zato možda uhvatit dok je realno.

 

intel gasi socket nakon 12mj, amd ne, i to je jedna prednost dok se još svaki amd kloka.

Nisam fanboy, tako da glasam novčanikom.

 

premišljam se ali vidjet ćemo

 

Sry na offu.

 

Ontopic: potvrđeno da zsad ne razmišljaju o drugoj beti, šteta, ndao sam se.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 

Koga god pitao šta s ryzenom, pitaju me ljudi pa jesi ti socijalni slučaj itd...

 

 Ahaha koji su to licemjeri neznalice neka njih tamo nek žive u neznanju. Cijeli svijet je socijala evo šta se kupuje za bf5 sada

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 16:27 (dery).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
Dodinho kaže...

 Nemoj se predati, rekao si da nema šanse da upgrejdaš komp radi jedne igre i zbog tebe sam i ja odlučio pričekati finalni release (rekli su da još rade na optimizaciji)!

 Niej radi jedne igre, išao sam malo dizati postavke itd, i skužio da mi i5 ode u bneck u još nekim igrama, pa počne frezzati miš itd.

 

odustao od novog moba i sad sam naišao na dobar deal da zamjneim svoj set za novi set s garancijom ddr4 ramima.

Jesi na pce ekspretu gledao? ima ljudi što prodaju stvarnpo svašta i pošetni su, nisu bug/njuškalo prevaranti

 

Dvoumim se pa ću možda pričekat plaću da viidm. Nije radi bf zbilja, mislim da ću moć više i u rs jer i tamo mi proc ode do 100 nekad i zafriza mi miš.

 Ali procesor ti nije bootleneck jer neradi na 100%.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
RePlaY kaže...

 

 Ali procesor ti nije bootleneck jer neradi na 100%.

 U bf1 radi na 100 i fps je relativno ok

bf5 ne radi na 100 i imam dropove.

 

na siege ako otključam fps igra počne freezat miš kad proc ode na 100

na cod ww2 slično

 

bio ne bio bneck, imam dobar deal i mogu utopit svoj kit za novi i dodat 1500kn.

To je dobar deal, i ako mi to propadne tko zna kako ću onda upgrade radit kad procovi odu još više, a otići će

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice