Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.357.775
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Battlefield V

Znaci rezime zadnje 2 stranice je "kuki pederu" sta nisi javio za keyeve

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield V

Kuki kulke vozila ima 

 hocem takvo nešto 

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V
Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Battle(non)sense
Battlefield V Alpha Constructive Feedback

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 13:03 (MRSKI).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Battlefield V Alpha Constructive Feedback

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

ne znam jel bilo 

 

 

 

najjači uz flakfirea kad se tiče konkretnih infomarcija i testiranja

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Spor si 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V

Ako nekoga zanimaju perfomanse gtx vs rx, bf5 na rx-icama ide bruuuutalno bolje, pa ako imate rx580 i mislili ste uzimati gtx1080ti kao mrsmith nemojtelp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 14:42 (Stjepanj).
Moj PC  
0 2 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield V

Ajde ajde, već u beti bude ih nvidia pojela za doručak :)

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
mrsmith kaže...

Znaci rezime zadnje 2 stranice je "kuki pederu" sta nisi javio za keyeve

 

Dagi moj Šmite,

svi su na osnovu kurč3ve alfe i gar zgubidanskih jubitoovića zaključili da je:

1. reskin Bf1

2. Bf 1.5

3. premalo municije

4. preteško se vide neprijatelji

5. nitko ne supplya i heala nit igra timski

6. super je što nema 3d spotinga (vidi točku 4)

7. za qurac radi 

8. krši se

9. zbugan je squad join  (vidi točku 5)

10. avijončeki su mrdusavi

11. destruction je super.

12. TTK je super, brz je, meci idu kamo trebaju (vidi točku 3)

 

 

 

Dakle, zaključak je da nitko qurca nije rekao nešt pametno, čast izuzecima, jer kada na alpha buildu govoriš neke stvari onda si panj!

Uglavnom, igra će biti ok! Pit ćemo i družiti se. 

 

7 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

I vidim da su sa BF1 ostavili još jedan razočaravajući element, a to je preciznost hipfirea. Kad vidim da hipfireaju na udaljenostima na kojima u BF4 nebi mogao slona pogoditi dođe mi slabo. Pogledaj koliko su reticle i spread uski za hipfire, retardacija žestoka. Uobičajeni hipfire u ovoj igri si u BF4 mogao dobiti samo sa najboljim hipfire PDW i svim mogućim attachmentima sa poboljšanjem istog, ovdje je to default.

 

Osim toga, ovako niski TTK je dvosjekli mač. Snižava skill floor i potiče solo igru, ali u isto vrijeme BF5 želi biti najviše timski orijentiran BF do sada. To neide baš jedno s drugim. Osim toga, sa ovako niskim TTK eksponencijalno se povećava utjecaj dizajna mape. I u BF1 je na nekim mapama, pogotovo na operations, bio živi pakao preći prazan prostor i napasti objective, ovdje će to biti nemoguće i zato treba biti veoma oprezan sa izradom mapa, ali već vidim da će u tom aspektu biti totalni kaos.

 

Dodatno, spominjete tu taj recoil, kao da je nešto veći i jači, ali svejedno ja vidim da se neprijatelji kose na pixel udaljenostima bez problema. Da je to kako spada većina vas noobova ovdje nebi mogla preko 1.0 kd.

 
0 7 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Imam jedno pitanje u vezi ovoga Jack Sparrowa. Lik je već 9 godina na forumu tako da pretpostavljam da bi netko trebao znati nešto o njemu.

 

U kakvoj je on vezi sa EA? Jel radi za njih? Jel netko koga poznaje radi za njih? Nije mi jasno, ali definitivno je, otkada ga ja pratim, zaslužio titulu EA PR menadžera.

 

Lik još nije niti jednom popljuvao EA, čak ni tijekom SWBF2 fijaska. Nije dao niti jednu zamjerku BF1 niti sam ga ikada vidio da je prigovorio za bilo koji BF!? Dapače, konstantno ih brani i opravdava. To ne radi niti jedan normalan lik bez da ima neke interese.

 

Ja se čudim kako netko do sada nije malo ispitao njegovu objektivnost. Po samim postovima se vidi da je malo sumnjiv. Odgovara kao da je u VIP odijelu u banci i sugovorniku koji pizdi, jer mu banka želi uzet kuću, potpuno mirno objašnjava da je to sve po zakonu, ali da ako uzme novi kredit sve će biti u redu.

 
0 7 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Potrovao si svaku temu na koju si dosao pisati svoja "strucna" misljenja.
Daj ti meni reci sta si ti postigao u bilo kojoj igri o kojoj si pisao??
vjerovatno nista
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
8 1 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Još jedan koji nema protuargumenata temeljenih na činjenicama pa se okreće ad hominem napadima.

 

Ako ne namjeravaš pričati o igri nemoj se ni truditi, ovo je BFV tema, a ne tema gdje ćeš me psihoprofilirati.

 

Ako misliš da je tvoj post primjeren odgovor na moju prozivku Sparrowa onda se ispričavam jer mi nije bila intencija započeti međusobna prepucavanja na osobnoj razini već me je samo interesiralo zašto jedan veteran BF-a nije nimalo kritičan prema današnjem, prema generalnom mišljenju lošem smjeru, u kojem se BF franšiza kreće.

 

Drži se igre i bolje ti je da pokušaš ljudima ovdje objasniti zašto se brzim TTK-om dinamičnost igre povećava dok se novouvedenim animacijama za healing, ammo supply, reviving, revive request i novim featurima poput fortificationsa i smanjenim ammom dinamičnost i brzina igre želi smanjiti i opisati kako to zapravo funkcionira.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...

Imam jedno pitanje u vezi ovoga Jack Sparrowa. Lik je već 9 godina na forumu tako da pretpostavljam da bi netko trebao znati nešto o njemu.

U kakvoj je on vezi sa EA? Jel radi za njih? Jel netko koga poznaje radi za njih? Nije mi jasno, ali definitivno je, otkada ga ja pratim, zaslužio titulu EA PR menadžera.

Lik još nije niti jednom popljuvao EA, čak ni tijekom SWBF2 fijaska. Nije dao niti jednu zamjerku BF1 niti sam ga ikada vidio da je prigovorio za bilo koji BF!? Dapače, konstantno ih brani i opravdava. To ne radi niti jedan normalan lik bez da ima neke interese.

Ja se čudim kako netko do sada nije malo ispitao njegovu objektivnost. Po samim postovima se vidi da je malo sumnjiv. Odgovara kao da je u VIP odijelu u banci i sugovorniku koji pizdi, jer mu banka želi uzet kuću, potpuno mirno objašnjava da je to sve po zakonu, ali da ako uzme novi kredit sve će biti u redu.

 Većina ljudi u BF temama ga zna još od BFBC2.

Ako se ne varam, admini ga i osobno znaju.

Koliko je poznato, nema nikakve veze s EA. A i vjerojatno im nije cilj propagirati BF igre preko BUG foruma.

 

Još nekoliko desetaka tisuća ljudi igra BF1. To vjerojatno znači da ima ljudi koji jako vole BF1 i sviđa im se. Valjda je i on jedan od tih.

Možda je zagriženi fanboy BF serijala i ne želi priznati da je postao loš.

Možda je osoba koja u stvarima gleda samo dobro.

Možda voli prenositi dobre informacije i onda se dobro osjeća..

 

Imam puno razloga zašto bi tako pisao, ne znam zašto se čudiš.

Svaka osoba drugačija doživljava svijet oko sebe,. Ko da nisi upoznao više od 3 osobe u životu :D

 

Nego, kad si već spomenuo, mislim da je loše pisao o SW:BF2 i da mu je najava BFV bila popraćena negativnim komentarima.

 

D-wook kaže...

Još jedan koji nema protuargumenata temeljenih na činjenicama pa se okreće ad hominem napadima.

Ako ne namjeravaš pričati o igri nemoj se ni truditi, ovo je BFV tema, a ne tema gdje ćeš me psihoprofilirati.

 Ovo baš nije Ok poruka baš poslije tvoje prozivke poruku prije :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2018 13:36 (CyberDemonVZ).
10 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
D-wook kaže...

bla,bla,bla,bla...

 nemoj pametkvat vele...

D-wook kaže...

bla,bla,bla,bla,bla...

 Kuky je peder....

Origin_Steam: hrka11
6 godina
offline
Battlefield V

Jel mozemo ikako maknuti naseg genijalca iz ove teme? Decko prica o tome kako je nizat TTK los za igru jer smanjuje skill ceiling a onda istovremeno pljuje BF1 ciji je TTK van SMGeva i Snipera bio katastrofa.

Dakle, u 1v1 situacijama gdje su oba igraca na jednakom polju, visok TTK/TTW (time to win) je dobra stvar, daje daleko vise vremena da netko progrijesi i svaka pogreska kosta te ce sposobniji igrac pobjediti cesce nego slabiji. Uzmi si za primjer MMO igrice i PvP u njima. Tko bolje zna iskoristiti svoje abilitye u tih 20 sekundi koliko traje fajt je generalno bolji igrac.

Battlefield nije 1v1 igrica. Skill tu nije u 1v1 fajtovima cisto zato sto su takvi fajtovi rijetki. Cesce nego ne se iduci protivnik nalazi iza ugla i visok TTK bi znacio da se igrac nalazi u 2v1 situaciji gdje jedna strana ima dovoljno DPSa da ne moze izgubiti, osim u slucaju da su nesposobni debili.

Zato je nizak TTK u pucacinama bolji nego visok TTK jer ce bolji igrac brzo rijesiti jednog protivnika da bi se mogao prebaciti na iducega.

To mozes vidjeti u svim pravim FPS e-sportovima. CSGO i R6S su ovdje najbolji primjeri.

Tako da Divuče, ajde molim te prekini se praviti pametan i kreni u laganim skokovima.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Reci ti njemu D-wook!

Ovo nije tema gdje ćemo tebe psihoanalizirati, već Kukija koji je evidentno kriv za zadnja 3 BF-a

 

*i još radi za EA a ne da ključeve, smrad!

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
Moj PC  
12 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...

Imam jedno pitanje u vezi ovoga Jack Sparrowa. Lik je već 9 godina na forumu tako da pretpostavljam da bi netko trebao znati nešto o njemu.

 

U kakvoj je on vezi sa EA? Jel radi za njih? Jel netko koga poznaje radi za njih? Nije mi jasno, ali definitivno je, otkada ga ja pratim, zaslužio titulu EA PR menadžera.

 

Lik još nije niti jednom popljuvao EA, čak ni tijekom SWBF2 fijaska. Nije dao niti jednu zamjerku BF1 niti sam ga ikada vidio da je prigovorio za bilo koji BF!? Dapače, konstantno ih brani i opravdava. To ne radi niti jedan normalan lik bez da ima neke interese.

 

Ja se čudim kako netko do sada nije malo ispitao njegovu objektivnost. Po samim postovima se vidi da je malo sumnjiv. Odgovara kao da je u VIP odijelu u banci i sugovorniku koji pizdi, jer mu banka želi uzet kuću, potpuno mirno objašnjava da je to sve po zakonu, ali da ako uzme novi kredit sve će biti u redu.

 hahah koji si ti lik

 

Ne znam o čemu ti, ali Hardline sam rekao da mi se ne sviđa niti sam ga kupio, MOH osim prvog isto tako. SWBF bila odmah živa dosada od igre, tako da me u principu baš bilo briga za tu igru. Napišem obično jednom i napustim temu jer nema smisla da baš pišem i gledam igru koja mi se ne sviđa. Nema mi to smisla, da pratim ono što znam da mi nije moj štih i neću nikad igrati. Kritizirao sam Fifu, BF3 koji je bio krš i lom nakon izlaska, pa i BF4 koji prvih 2 tjedna stalno ima rušenje server. BC2 sam u jedno vrijeme imao ovdje na oglasniku kao za prodaju. Ali eto nastavio igrati radi ekipe. Od EA jedine igre koje sam kupio u zadnjih 7 godina su BF3, 4 i BF1. 

 

Nisam ja ko ti pa da stalno kenjam i budem dosadan iako mi se ne sviđa neka igra jer gledam to na drugi način. Hardline je napravljen kako je napravljen i kako ga developer zamislio, a ne ja sam. Neću sad od  Hardlinea(npr.) očekivati da bude kao CSGO ili nešto drugo ako netko tko radi igru to jednostano ne želi jer ima tu svoju viziju o igri. Nego sam prihvatio da igra nije za mene i to je to. Kraj priće, nekome se sviđala. Overwatch recimo je dobra igra probao sam je par puta, ali jednostavno nije za mene. Dosadna mi je. Isto je i sad fortnite. Tko voli nek izvoli.

 

Isto sa BF1. Jednostavno tako je igra rađena, sa spreadom, brzim gameplayom itd. Nije mi se sviđalo u početku, trebalo je navike, ali prihvatio sam ju tako i igrao, nisam htio da bude BF4 jer da sam htio tako nešto igrati onda bi instalirao BF4. haha

 

Neki ovdje misle da je objektivnost konstantno biti negativan i srati po svemu što stigneš. Vidim neki gledaju te youtubere koji su stalno negativni i kakaju. Ne hvala, nisam u depresiji da to stalno gledam i mislim si da je objektivno srati po svemu bez veze pa makar se u istom videu demantiraju par puta.

 

 

EDIT: da Cyber BFV alpha je loša, osim već navedenih mehanika oko teamplay i gunplaya nema baš nekakvih stvari za pohvalit. Nebalansirani zvukovi, optimizacija, lightning loš, hud loš, animacije i revive zbugiran ali to je alpha i mnogo placeholdera koji će se mjenjati. Nema smisla raditi opširni review za alphu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2018 9:33 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
hrka11 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
D-wook kaže...

bla,bla,bla,bla...

 nemoj pametkvat vele...

D-wook kaže...

bla,bla,bla,bla,bla...

 Kuky je peder....

 Svoj svojega pozna.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
D-wook kaže...

. Hardline je napravljen kako je napravljen i kako ga developer zamislio, a ne ja sam. 

 Haha, nemoj sad lagati, znamo da si ti developer!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Sada će vam dwook objasniti sve, samoprozvani pro Overwatch igrač, koji je izjavio da on ne zna ciljat u igrama, pa bi Blizzard trebao Widovmakericu (sniper) olakšati i također da bi Overwatch trebao imati poseban balans na nižim i višim levelima, kako bi se igra olakšala za lošije igrače.

Također mrzi ga Blizzard i ostali igrači Overwatcha, pa je svako malo pod banom, jer baš imajupik na njega, sigurno ne zato kaj vjerojatno psuje i urla na tim konstantno.

Nevjerojatan lik.
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Gdje sam ja tebe vrijedao?
Ti si prvi poceo s vrijedanjem kad si napisao da niko od nas ovdje noobova nebi imao kd veci od 1...
Kako ti uopce znas kako neko od nas igra?
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...
Gdje sam ja tebe vrijedao?
Ti si prvi poceo s vrijedanjem kad si napisao da niko od nas ovdje noobova nebi imao kd veci od 1...
Kako ti uopce znas kako neko od nas igra?

 Doca15, pravis se pametan dok zapravo ne znas nista. Divuk ima 4 CDa u PUBGu. Svi sa vise od 4 su citeri i fasisti i vjerojatno u kompaniji sa blizardom i samo traze izliku da ga benaju jer su ga Ad Hominem napali zato sto je Tracer nesto napravila dok je Genji trcao preko krovova. Takoder, on ima cak desetak sati igre u BPGUu i zna o cemu prica, zato bi trebalo balansirati igru tako da ako imas rating ispod 1600 da metci sami od sebe skrecu na metu i da ako igras protiv nekoga sa ratingom od 2000+ da imas barem 500% healtha i da igrica drugacije funkcionira.

I da ne zaboravimo. Ad Hominem.

12 godina
offline
Battlefield V

ja preporučam adminima da zabrane komentare na forumu ovima  koji imaju K/D manji od 2. Minimum....

 

 

Moj PC  
19 0 hvala 2
15 godina
offline
Battlefield V

Darthveda

 

Stodeh

Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

ja preporučam adminima da zabrane komentare na forumu ovima  koji imaju K/D manji od 2. Minimum....

 

 

 bit će priprazno onda 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

ja preporučam adminima da zabrane komentare na forumu ovima  koji imaju K/D manji od 2. Minimum....

 

 

 Ma nemoj, pa ne bi niko bio, de još zabrani da mi što pušimo škiju a ne kupovne da ne smijemo igrati.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.7.2018 9:34 (hanteed).
5 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Pola sata igranja i nikakav poseban dojam, sve isto, dosadno. Vjerovatno sam se zasitio :/

Moj PC  
1 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice