Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.353.274
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
9 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...

Čekaj malo, ljudi ovdje još uvijek raspravljaju o ovoj igri, igraju je i nagovaraju druge da je kupe?

 

Cijela međunarodna zajednica ne želi ni blizu ove SJW propagande, a ovdje se priča da je ovo najbolji BF ikada?

 

Uzalud vam te zvjezdice i godine iskustva na forumu kad ste još uvijek idioti.

 

Koliko glup moraš bit da kupiš igru za koju ti sami developeri kažu da je ne kupuješ....to je teško za shvatiti.

 Nismo je samo kupili aloo, prvo smo uzeli origin acess premier da je mozemo igrati 10 dana ranije i onda smo jos narucili key za 20.11. Duplo plaćamo za Battlefield V, ovo ti je game of the year, najbolji Battlefield još od trojke, gameplay sabija, nitko više ne jebe te sjw fore, mi uzmemo pušku i rokamo osvajamo zastave i uživamo. I već sam nagovorio 3 ljudi danas da je kupe i nagovarat ću još. Nešto ovako dobro se ne smije propustiti, ovo je grijeh ne zaigrati moj d wook i ti sada zbog svojih uvjerenja propuštaš najjaču igru od EA unazad 7 godina, d wook kupi je i ti uvjeri se kakava je to vrsna pucačina i zaboravit ćeš na sjw sranje.

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

znaci igra je "vani" jedan dan i na sta naletim? cheatera :D

lik ispraznio server u roku 5 minuta, trcao u krug sa nekim AR i derao bez stajanja

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield V

Kad se hrpa sranja krene dešavati oko mene pada mi fps dosta; prvo ide još 8gb RAM-a u komp, a ako to ne pomogne (a vjerojatno neće) razmišljam baciti i5 7500 unutra, ima koji bolji procesor na ovu moju sirotinjsku matičnu?

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...

i7 6700k ili 7700k kao ništa, ali u tome slučaju treba staviti barem LC CC 95 da hladi procesor.

16 godina
offline
Re: Battlefield V
Valentin17 kaže...
Dodinho kaže...

i7 6700k ili 7700k kao ništa, ali u tome slučaju treba staviti barem LC CC 95 da hladi procesor.

 Imam već taj ili njemu sličan cooler (LC neki), drzi ovog penituma ispod 40.

Koristite blage riječi i jake argumente
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...

Kad se hrpa sranja krene dešavati oko mene pada mi fps dosta; prvo ide još 8gb RAM-a u komp, a ako to ne pomogne (a vjerojatno neće) razmišljam baciti i5 7500 unutra, ima koji bolji procesor na ovu moju sirotinjsku matičnu?

 Valjda i7 te generacije ali ne možeš klokati

U support listi matične vidi uostalom

10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...

Kad se hrpa sranja krene dešavati oko mene pada mi fps dosta; prvo ide još 8gb RAM-a u komp, a ako to ne pomogne (a vjerojatno neće) razmišljam baciti i5 7500 unutra, ima koji bolji procesor na ovu moju sirotinjsku matičnu?

 https://forums.geforce.com/default/topic/1004600/geforce-drivers/all-games-stuttering-with-fps-drops-since-windows-10-creators-update/post/5237778/#5237778

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
14 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 

driftor recenzija, priča o nekim stvarima koje sam napomenuo i slažem se.

nešto je čudno, ali nezz što, padnem nekad prebrzo a nisam ni metak dobio..nešto su ili sjebali ili nisu napravili kako treba.

 jbte ista prica vec 10 godina.uce momci brzo izgleda

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Kill Frenzy kaže...
fila2208 kaže...

 

driftor recenzija, priča o nekim stvarima koje sam napomenuo i slažem se.

nešto je čudno, ali nezz što, padnem nekad prebrzo a nisam ni metak dobio..nešto su ili sjebali ili nisu napravili kako treba.

 jbte ista prica vec 10 godina.uce momci brzo izgleda

 a i vi slušate koga god ili koje vam mišljenje paše.

 

Lik sam kaže da je COD igrač i da nije naviknut na veći recoil i što SMG ne rastura, očito kad su velike mape. Na kraju još kaže kako moguće da je padao brzo jer je igrao protiv ostalih youtubera, pro igrača.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 a i vi slušate koga god ili koje vam mišljenje paše.

 

Lik sam kaže da je COD igrač i da nije naviknut na veći recoil i što SMG ne rastura, očito kad su velike mape. Na kraju još kaže kako moguće da je padao brzo jer je igrao protiv ostalih youtubera, pro igrača.

 Jasno, ako je bilo kakva kritika ti si tu da braniš.

 

Beta je imala nešto, ali ovdje su drukčije stvari i ttk i ttd nisu isti.

 

Pucam lika i padam, od jednog šusa, o tome šta on priča, to mi se dešava.

Ali ok, ja sam cod igrač, u zadnje vrijeme destiny pa zato,a i svi su bolji od mene pa ima smisla.

 

Ajde kuki pls

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 Jasno, ako je bilo kakva kritika ti si tu da braniš.

 

Beta je imala nešto, ali ovdje su drukčije stvari i ttk i ttd nisu isti.

 

Pucam lika i padam, od jednog šusa, o tome šta on priča, to mi se dešava.

Ali ok, ja sam cod igrač, u zadnje vrijeme destiny pa zato,a i svi su bolji od mene pa ima smisla.

 

Ajde kuki pls

 

 Kad lik govori gluposti. SMG ne dominira i nije precizan. Pa naravno kad je velika mapa i SMG nije sniper. Još kaže kako je samo na blizinu gađao s njim. Pa to je poanta SMGa lol.

Ili kako mu teško pogoditi nekoga i da je recoil velik. Kao da uopče ne kuži bit igre.

 

Lik je dobio po guzici na tom eventu od pravih BF igrača kolko sam vidio i sad mu kao nije nešto.

8 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Streama li možda netko od domaće ekipe

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Je li igrao neko na starijim procesorima tipa i7 2600k? Zanima me kako sad igra radi, u beti sam bio veoma zadovoljan performansama (60+ FPS).

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Adisprox kaže...

Je li igrao neko na starijim procesorima tipa i7 2600k? Zanima me kako sad igra radi, u beti sam bio veoma zadovoljan performansama (60+ FPS).

Za 30 kn uzmi Origin Access basic i probaj, nisu to neki novci.

Ja sam htio igru isprobati da vidim da li mi se dopada prije nego uzmem Origin Access premium na godinu dana,

pa sam napravio tako i isprobao igru bez ijednoga problema, radi kao sat.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 

 Kad lik govori gluposti. SMG ne dominira i nije precizan. Pa naravno kad je velika mapa i SMG nije sniper. Još kaže kako je samo na blizinu gađao s njim. Pa to je poanta SMGa lol.

Ili kako mu teško pogoditi nekoga i da je recoil velik. Kao da uopče ne kuži bit igre.

 

Lik je dobio po guzici na tom eventu od pravih BF igrača kolko sam vidio i sad mu kao nije nešto.

 Nisi shvatio poantu, neda mi se pisaati kolmetar posta, jer i dalje ne želiš vidjeti da nije nešto u redu.

Trčim prema liku, u isto vrijeme dižemo puške, ja padnem od jednog šusa? A zapucao sam prema njemu.

 

Velika je razlika u ttk i ttd, šus jedan nije rafal u mene, koji je to klinac???

Ovo sve što priča se ne slažem, ali taj dio što je rekao, to sam naveo, to se i meni događa kao i tebi samo ti fantaziraš jer kod tebe nikad nikakvi problemi.

 

Gunplay nije kao u beti i to je činejnica.

Smg ne dominira u ničem i tako i treba bit, jedno close combat što mu je namjera.

Rekao je, moguće da su me naklatili bolji, ali ja imma takav feeling.

Ali da, nitko nije nikad u pravu tko išta kaže protiv igre, samo ti, pa daj budi jednom relan i reci, a gle dešava se, ima tu posla oko toga a ne uvijek glava u pijesku jebote

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 Nisi shvatio poantu, neda mi se pisaati kolmetar posta, jer i dalje ne želiš vidjeti da nije nešto u redu.

Trčim prema liku, u isto vrijeme dižemo puške, ja padnem od jednog šusa? A zapucao sam prema njemu.

 

Velika je razlika u ttk i ttd, šus jedan nije rafal u mene, koji je to klinac???

Gunplay nije kao u beti i to je činejnica.

Smg ne dominira u ničem i tako i treba bit, jedno close combat što mu je namjera.

Rekao je, moguće da su me naklatili bolji, ali ja imma takav feeling.

Ali da, nitko nije nikad u pravu tko išta kaže protiv igre, samo ti, pa daj budi jednom relan i reci, a gle dešava se, ima tu posla oko toga a ne uvijek glava u pijesku jebote

 Jbg filla kod tebe se na zalost pocinje javljati sindrom "Vikao sam VUK, VUK 72 puta i vise mi nitko nevjeruje" ne postoji igra BF, CoD, Siege etc...., etc...., da tebi nema neki problem i prestanu te ljudi shvatat za ozbiljno nego vise onako bitchy... 

Koliko vidim cak i youtuberi koji su masovno pljuvali po igri su sada jako zadovoljni..., mape mi izgledaju jako lijepo, weaponi odlicno..., setting extra i definitivno uzimam igru ako ovako ostane. Tonirali su jako opcije kod pravljenja lika pa nema trenutno paraplegicar invalida ako ne izvuku ko Activision s CoD mikrotransakcije, lootboxe i paraplegicare par tjedana nakon izlaska biti ce dobro! 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Valentin17 kaže...
Adisprox kaže...

Je li igrao neko na starijim procesorima tipa i7 2600k? Zanima me kako sad igra radi, u beti sam bio veoma zadovoljan performansama (60+ FPS).

Za 30 kn uzmi Origin Access basic i probaj, nisu to neki novci.

Ja sam htio igru isprobati da vidim da li mi se dopada prije nego uzmem Origin Access premium na godinu dana,

pa sam napravio tako i isprobao igru bez ijednoga problema, radi kao sat.

Da, nisu neki novci, ali nažalost nisam trenutno u mogućnosti probati igru. Svakako igru kupujem tek nekad u decembru, ali eto čisto informativno me zanimalo da li je neko probao sa hardverom sličnim kao kod mene.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
D3ViL kaže...

 Jbg filla kod tebe se na zalost pocinje javljati sindrom "Vikao sam VUK, VUK 72 puta i vise mi nitko nevjeruje" ne postoji igra BF, CoD, Siege etc...., etc...., da tebi nema neki problem i prestanu te ljudi shvatat za ozbiljno nego vise onako bitchy... 

Koliko vidim cak i youtuberi koji su masovno pljuvali po igri su sada jako zadovoljni..., mape mi izgledaju jako lijepo, weaponi odlicno..., setting extra i definitivno uzimam igru ako ovako ostane. Tonirali su jako opcije kod pravljenja lika pa nema trenutno paraplegicar invalida ako ne izvuku ko Activision s CoD mikrotransakcije, lootboxe i paraplegicare par tjedana nakon izlaska biti ce dobro! 

 Kompa, igra je u suštini dobra, ali neke situacije su mi čudne. Padnem kao od sačmarice, a lik nije ni digao pušku.

Ok, idemo dalje, pa se desi, opet pa opet....pa nemoj me zezat da nisi doživio slične situacije?

 

većina vas ni ne skuži neke situacije već misli nadigrao me bolji, a možda ste imali šanse samo igra nije pravilno to odradila.

pogledaj recenzije i nabroji koiko puta su spomeuli i TTK I TTD: Inače je to više manje isto, bar bi trebalo bit..no ovdje jebo me pas ako.

OPet igra sabire dmg i šusa te u komadu, nešto što se vuče od bF3.

 

No dobro, čekam da vidim što će reći battlenonsense, on je jedini od yt nepristran i odradit će vrhunski posao uvijek i pokazati što zbilja je.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 21:48 (fila2208).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
D3ViL kaže...

 Jbg filla kod tebe se na zalost pocinje javljati sindrom "Vikao sam VUK, VUK 72 puta i vise mi nitko nevjeruje" ne postoji igra BF, CoD, Siege etc...., etc...., da tebi nema neki problem i prestanu te ljudi shvatat za ozbiljno nego vise onako bitchy... 

Koliko vidim cak i youtuberi koji su masovno pljuvali po igri su sada jako zadovoljni..., mape mi izgledaju jako lijepo, weaponi odlicno..., setting extra i definitivno uzimam igru ako ovako ostane. Tonirali su jako opcije kod pravljenja lika pa nema trenutno paraplegicar invalida ako ne izvuku ko Activision s CoD mikrotransakcije, lootboxe i paraplegicare par tjedana nakon izlaska biti ce dobro! 

 Kompa, igra je u suštini dobra, ali neke situacije su mi čudne. Padnem kao od sačmarice, a lik nije ni digao pušku.

Ok, idemo dalje, pa se desi, opet pa opet....pa nemoj me zezat da nisi doživio slične situacije?

 

većina vas ni ne skuži neke situacije već misli nadigrao me bolji, a možda ste imali šanse samo igra nije pravilno to odradila.

pogledaj recenzije i nabroji koiko puta su spomeuli i TTK I TTD: Inače je to više manje isto, bar bi trebalo bit..no ovdje jebo me pas ako.

OPet igra sabire dmg i šusa te u komadu, nešto što se vuče od bF3.

 

No dobro, čekam da vidim što će reći battlenonsense, on je jedini od yt nepristran i odradit će vrhunski posao uvijek i pokazati što zbilja je.

 

 

 

 

Za ime Isusovo, isto je od BF3 tj BC2. Cemu cudjenje jer nista tu nema sumnjivo osim rastelane igre . I dobro se zna da ce takva biti u pocetku, svaka im je. 

12 godina
offline
Re: Battlefield V

Da, netcode je syeban. Primjetilo se još u beti i drugoj alfi. Ne toliko u prvoj alfi jer je šteta po metku bila veća pa je i ttk bio manji. Prvo su krenuli laprdat kako trebaju približiti ttk i ttd, kenj, bljuv, ali je Sirland presjekao (u jednom od dev talkova) i rekao da imaju problema sa netcodom i da će popravit. Nisu.

Upravo je genijalno da su uspjeli spotrgat stvar koja im je odlično radila u prehodnoj igri, i sa 60 Hz serverima dovest mrežno napucavanje u stanje na 30/10 Hz od prije 7 godina. Yebemu, i COD na 20Hz bolje radi.

 

Btw, Incursions im je radio na 120 Hz i to je bilo odlično iskustvo. Interno su testirali i 250 Hz tickrate, ali još nisu izmislili procesor koji to može normalno tjerat (na klijentu). 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
15 godina
offline
Battlefield V

Igra li netko sa Rx 580 4 gb? Meni na high detaljima fps dosta varira od mape do mape, na nekim imam 60+ dok na nekim se vrti između 40 i 50. Procesor bude na oko 70 % većinu vremena dok je grafa zakucana na 100%, ali zna pasti i ispod. Jel moguće da je ta RX 580 od 4 gb slabašna za FHD rezoluciju? Betu sam igrao na laptopu sa i5 7300hq i gtx 1060 6gb max q i sve radilo bolje.
Inače igra sama po sebi nije loša, bolja mi je od BF 1 ,ali ništa spektakularno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield V

Dobio sam invite za trial verziju.
Izgleda da nemogu uzet preko paypal nego bas kartica. Previse sam puta stisnuo paypal pa sad moram cekat jedan dan da me odblokiraju. Kakve komplikacije uzas.

EDIT: Bilo je do chrome browsera, firefox je odradio posao bez beda.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.11.2018 23:22 (matecro007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Smg ne dominira u ničem i tako i treba bit, jedno close combat što mu je namjera.

 ... ko kaze??.... a jel mu namjera ili namjena.... pfffff, noob talk....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Mape su bas prekrasne. Devastation je totalni mrak.

Ne kuzim ove fore TTK vs TTD. Pa jebemu mater, ne igra se singleplayer pa da to moze biti razlicito. Kao da kazes da je udaljenost od zemlje do mjeseca manja nego od mjeseca do zemlje? Podjeca me na dobra stara "ljudina vremena" kad je lik nabijao svaku partiju skor tipa 50-5 i zalio se kako netcode nije dobar. Cool story bro...

Uglavnom, meni je igra odlicna. Nisam jos ni isprobao sve mape. Osjecaj kaoticnog sukoba je odlican, grafika i zvuk izuzetni.

Jedina bedastoca za sada je vizualna customizacija oruzja. Vec vidim da ce biti kirbaj

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Dakle in-game nofci se zovu company coins, iliti skraćeno cocks. Štoćereći, upravo sam odradio taj i taj assigement i dobio sam 200 nekih kuraca.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.11.2018 0:27 (Perki).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

I ja uzeo premier, ali mi pise da imam 10h trial. Kako je to moguce?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Adisprox kaže...
Valentin17 kaže...
Adisprox kaže...

Je li igrao neko na starijim procesorima tipa i7 2600k? Zanima me kako sad igra radi, u beti sam bio veoma zadovoljan performansama (60+ FPS).

Za 30 kn uzmi Origin Access basic i probaj, nisu to neki novci.

Ja sam htio igru isprobati da vidim da li mi se dopada prije nego uzmem Origin Access premium na godinu dana,

pa sam napravio tako i isprobao igru bez ijednoga problema, radi kao sat.

Da, nisu neki novci, ali nažalost nisam trenutno u mogućnosti probati igru. Svakako igru kupujem tek nekad u decembru, ali eto čisto informativno me zanimalo da li je neko probao sa hardverom sličnim kao kod mene.

 Ja ti imam slično 2600 k na stocku i rx 480 8 gb.Kad smanjiš neke postavke moći ćeš imati 60 +  fps. Mogli su se još malo potruditi oko optimizacije u odnosu na betu.

sake08
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Ne kuzim ove fore TTK vs TTD. Pa jebemu mater, ne igra se singleplayer pa da to moze biti razlicito. 

 U tome i je problem, u idealnim uvjetima bi trebalo biti isto, ali nije. Imaju sličnu shemu ko i u BF3, u određenom FOV-u (cone of nešto, ne sjećam se  kak su to "stručno" zvali) se stvari odvijaju u "realnom" vremenu, dakle ako vidiš lika koji puca po tebi i ako si bolji od njega možeš ga sredit. Međutim, ako je sa strane ili iza tebe, od igre samo dobiješ informaciju da si mrtav, bez mogućnosti za reakciju. Frajer je možda ispali tri spremnika u tebe, ali ti igra pokaže samo  zadnjih par metaka.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.11.2018 0:45 (Perki).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
acarnoje kaže...

I ja uzeo premier, ali mi pise da imam 10h trial. Kako je to moguce?

 Nikako.

Ako imaš Primer Access, a piše ti samo 10h trial odi na live chat i otkrij zašto je tako.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

 

Ne kuzim ove fore TTK vs TTD. 

 Točno tako, ttk i ttd mora biti isti u mp igri, ovdje nije.

 

Pucam lika s gewerom 43, gledam krv iz njega bez hita....presmiješno.

 

Iako moram žmiriti na sve te jebeno glupe situacije, OVO JE BEZ PREMCA NAJLJEPŠA I NAJBOLJEG ZVUKA IGRA KOJU SAM IGRAO, hands down.

Ne patim na to, ali mape, izgled, feeling....vau!

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice