Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.353.539
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Ne znam je li ponavlja ali je spomenuo sve poznate probleme pa čak i TTK i TTD 

 

 

Nego

 

Konstantno imam low GPU usage i FPS mi ne ide iznad 144 kao da je lockano a u igrije limit 200 naštiman. Vertical sync je off....

 Ja isto GPU i CPU ne iskoristim do kraja neovisno o postavkama... Mislim da ta njihova optimizacija nije 100% dovršena, ili driveri zajebavaju.

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...
Soldier977 kaže...

Ne znam je li ponavlja ali je spomenuo sve poznate probleme pa čak i TTK i TTD 

 

 

Nego

 

Konstantno imam low GPU usage i FPS mi ne ide iznad 144 kao da je lockano a u igrije limit 200 naštiman. Vertical sync je off....

 Ja isto GPU i CPU ne iskoristim do kraja neovisno o postavkama... Mislim da ta njihova optimizacija nije 100% dovršena, ili driveri zajebavaju.

 

Kakva je vam je situacija na BF1?

16 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...
Dodinho kaže...
Soldier977 kaže...

 

Kakva je vam je situacija na BF1?

Ja s ovom konfiguracijom nisam probao BF1, a iskreno neda mi se sada to skidati da provjerim.

 

Performanse su ok, ali imam osjećaj da mogu biti bolje.

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...
NiramX kaže...
Dodinho kaže...
Soldier977 kaže...

 

Kakva je vam je situacija na BF1?

Ja s ovom konfiguracijom nisam probao BF1, a iskreno neda mi se sada to skidati da provjerim.

 

Performanse su ok, ali imam osjećaj da mogu biti bolje.

 

Kako držiš FFR postavku? Probaj 2 ili 3.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...
Dodinho kaže...
Soldier977 kaže...

Ne znam je li ponavlja ali je spomenuo sve poznate probleme pa čak i TTK i TTD 

 

 

Nego

 

Konstantno imam low GPU usage i FPS mi ne ide iznad 144 kao da je lockano a u igrije limit 200 naštiman. Vertical sync je off....

 Ja isto GPU i CPU ne iskoristim do kraja neovisno o postavkama... Mislim da ta njihova optimizacija nije 100% dovršena, ili driveri zajebavaju.

 

Kakva je vam je situacija na BF1?

 Letilo.

NiramX kaže...
Dodinho kaže...
NiramX kaže...
Dodinho kaže...
Soldier977 kaže...

 

Kakva je vam je situacija na BF1?

Ja s ovom konfiguracijom nisam probao BF1, a iskreno neda mi se sada to skidati da provjerim.

 

Performanse su ok, ali imam osjećaj da mogu biti bolje.

 

Kako držiš FFR postavku? Probaj 2 ili 3.

 Mislim da to nema nikakve veze. Jednostavno još nisu driveri optimizirani.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
16 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...

 

Kako držiš FFR postavku? Probaj 2 ili 3.

U igri je uključen, a u driverima nisam ništa forceao.

 

Probao sam i isključiti ali nema  primjetne razlike oko usagea, imam više fps-a s uključenim pa tako i držim.

Koristite blage riječi i jake argumente
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Nego

 

Konstantno imam low GPU usage i FPS mi ne ide iznad 144 kao da je lockano a u igrije limit 200 naštiman. Vertical sync je off....

 Premala rezolucija odnosno procesor preslab za navedenu rezoluciju, pogotovo ako su ti detalji podignuti.

Digni resolution scale, bit će bolje zauzeće. Ili promijeni monitor.

Twitter: @191x7
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...
Soldier977 kaže...

Nego

 

Konstantno imam low GPU usage i FPS mi ne ide iznad 144 kao da je lockano a u igrije limit 200 naštiman. Vertical sync je off....

 Premala rezolucija odnosno procesor preslab za navedenu rezoluciju, pogotovo ako su ti detalji podignuti.

Digni resolution scale, bit će bolje zauzeće. Ili promijeni monitor.

 

Još razumijem da je i5 preslab, ali i7 se svakako drži. Naravno da će zauzeće biti veće na većoj rezoluciji, ali svejedno bi trebao imati veći fps na nižoj.

12 godina
offline
Battlefield V

Ma da..... Kakav CPU preslab....

 

Nije poanta dizati detalje da bi dobio iskoristivost GPU-a, mora biti 99% uvijek, low ili ultra.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...

Još razumijem da je i5 preslab, ali i7 se svakako drži. Naravno da će zauzeće biti veće na većoj rezoluciji, ali svejedno bi trebao imati veći fps na nižoj.

 A gle, ne možemo mi pogađati što ga koči (ako uoopće), možda prati zauzeće MSI Afterburnerom (nepravilno podešenim, npr starom verzijom a da nije uključio Unified GPU monitoring) ili nešto takvo.

Za BF je jedina prava metrika perfoverlay graf na kojem vidi koliko se CPU i GPU razlikuju, ako je CPU krivulja stalno iznad bottleneck je tu.

Twitter: @191x7
12 godina
offline
Battlefield V

Sad kad je igra izašla još bi samo pitao nekoga tko je uzeo preko korejskog Origina BF5. Ima li engleski jezik i je li sve normalno radi po tom pitanju?

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...
NiramX kaže...

Još razumijem da je i5 preslab, ali i7 se svakako drži. Naravno da će zauzeće biti veće na većoj rezoluciji, ali svejedno bi trebao imati veći fps na nižoj.

 A gle, ne možemo mi pogađati što ga koči (ako uoopće), možda prati zauzeće MSI Afterburnerom (nepravilno podešenim, npr starom verzijom a da nije uključio Unified GPU monitoring) ili nešto takvo.

Za BF je jedina prava metrika perfoverlay graf na kojem vidi koliko se CPU i GPU razlikuju, ako je CPU krivulja stalno iznad bottleneck je tu.

 

Možda ga muči Win 10 1809. Meni je BF1 neigriv poslije updatea, a BFV beta mi je magično letjela.

10 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Meni recimo na dx11 kad mi je bio iskljucen ffr grafa radila na 60 70 posto, morao sam ukljucit na on ffr. Onda sam pokusao ukljucit dx12 nakon zadnjih nvidia drivera, i sad mi radi super na dx12 sa ffr off! Cackajte malo po dxu i ffru mozda nesta upali 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

evo,samo da pohvalim CyberDemonVZ!

decko mi je pomogao ovih dana svezi namjestanja origina a pogotovo danas!

HVALA još jednom

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield V
lange kaže...

evo,samo da pohvalim CyberDemonVZ!

decko mi je pomogao ovih dana svezi namjestanja origina a pogotovo danas!

HVALA još jednom

 Nije on dečko, on je student.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Bitanga kaže...

 

Pa kako su vam uspjeli osvojiti toliko zastava? Očito ste bili loši? Valjda ih treba i čuvati, a ne samo ići dalje :-)

 Vi priajtelju ne znam tko ste vi i odakle se javljate, ali očito ste novi pa nije vam za zamjeriti

Da, sigurno su monk, nex, tetka i overlord nesposbni i loši, jer je to ekipa s kojima sam igrao.

 

Izgubili smo ono 3-0 ili tako nešto. Glupost, ali što kuky kaže samo kamp zastave druge nema, jer čim se makneš pada ti zastava i banana si.

 

 

 

znači vrhunski poznavatelji tehnolgija da sve gori, jedan i7 šeste generacije preslab??
Lol zašto bi igrala morala koristit 100 svega, kad ne može.

Moj ryzen se ruga na 50-70% ovisno šta se dešava na terenu. Bit će da je slab ili šta, zašto bi gurao na 100, kad može sve to podnijet na auto postavkama.

Grafika je većinom na 99 iako mi je lock na 120 ali spusti ću na 100fps i tad će grafika padat na 80 kad joj je ležerno, ali bit će sustav ne valja nije podešen i računalo mi je slabo.

 

Stručnjaci sve jedan do drugoga, igra koristi koliko joj treba, i to je to.

Optimizirana? Ne bih rekao, ali radi, solidno, iako Dice može bolje što je potvrdio s BF1 koji je s te strane + netcode bio vrh što Dice može.

sad su otišli stepenice dve ispod, ali mogu se vratiti oni siguran sam

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 14:17 (fila2208).
9 godina
offline
Battlefield V

Ja kad pogasim sve gluposti, motion blur,aa,post procesing,ambient i stavim graficke postavke low + nesto medium, te sa dx 11 + ukljucenim FFR stanje je ovakvo, sinoc sam testirao

 

Max FPS: 172

Avg FPS: 138

Min FPS: 111

 

Kad bih baš sve stavio na low vjerovatno bih dobio avg oko 144, mislim da je vrijeme za monitor od 144hz 

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
Bitanga kaže...

 

Pa kako su vam uspjeli osvojiti toliko zastava? Očito ste bili loši? Valjda ih treba i čuvati, a ne samo ići dalje :-)

 Vi priajtelju ne znam tko ste vi i odakle se javljate, ali očito ste novi pa nije vam za zamjeriti

Da, sigurno su monk, nex, tetka i overlord nesposbni i loši, jer je to ekipa s kojima sam igrao.

 

Izgubili smo ono 3-0 ili tako nešto. Glupost, ali što kuky kaže samo kamp zastave druge nema, jer čim se makneš pada ti zastava i banana si.

 

 

 

znači vrhunski poznavatelji tehnolgija da sve gori, jedan i7 šeste generacije preslab??
Lol zašto bi igrala morala koristit 100 svega, kad ne može.

Moj ryzen se ruga na 50-70% ovisno šta se dešava na terenu. Bit će da je slab ili šta, zašto bi gurao na 100, kad može sve to podnijet na auto postavkama.

Grafika je većinom na 99 iako mi je lock na 120 ali spusti ću na 100fps i tad će grafika padat na 80 kad joj je ležerno, ali bit će sustav ne valja nije podešen i računalo mi je slabo.

 

Stručnjaci sve jedan do drugoga, igra koristi koliko joj treba, i to je to.

Optimizirana? Ne bih rekao, ali radi, solidno, iako Dice može bolje što je potvrdio s BF1 koji je s te strane + netcode bio vrh što Dice može.

sad su otišli stepenice dve ispod, ali mogu se vratiti oni siguran sam

 

Jel kontaš da ste izgubili jer ste bili lošiji? I vama i njima je ista mehanika. I vi ste mogli brže osvajati zastave na kraju, i oni su. Samo su oni brže osvajali na kraju i spušili ste.

Conquest je objective based igra, a ne samo kill based. Pa tko je bolji bio u obje kategorije taj je pobijedio. To što ste vi na početku bili bolji u killovima ništa ne znači, jer su vam oni na kraju to vratili sa osvajanjima zastava.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
Bitanga kaže...

 

Pa kako su vam uspjeli osvojiti toliko zastava? Očito ste bili loši? Valjda ih treba i čuvati, a ne samo ići dalje :-)


 

 

 

znači vrhunski poznavatelji tehnolgija da sve gori, jedan i7 šeste generacije preslab??
Lol zašto bi igrala morala koristit 100 svega, kad ne može.

Moj ryzen se ruga na 50-70% ovisno šta se dešava na terenu. Bit će da je slab ili šta, zašto bi gurao na 100, kad može sve to podnijet na auto postavkama.

Grafika je većinom na 99 iako mi je lock na 120 ali spusti ću na 100fps i tad će grafika padat na 80 kad joj je ležerno, ali bit će sustav ne valja nije podešen i računalo mi je slabo.

 

Idealni slučaj prilikom igranja bi bio da je GPU na 99% a CPU da ni slučajno nije 100% opterećen.

 

Ja to stavljam u dvije kateogrije:

 

1. CPU 100% = cpu je bottlekneck

2. GPU 99% = odlično odrađen posao devova i drivera

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Bitanga kaže...

 

Jel kontaš da ste izgubili jer ste bili lošiji? I vama i njima je ista mehanika. I vi ste mogli brže osvajati zastave na kraju, i oni su. Samo su oni brže osvajali na kraju i spušili ste.

Conquest je objective based igra, a ne samo kill based. Pa tko je bolji bio u obje kategorije taj je pobijedio. To što ste vi na početku bili bolji u killovima ništa ne znači, jer su vam oni na kraju to vratili sa osvajanjima zastava.

Znači po tebi je bolja ekipa koja je na pola runde imala jednu zastavu i gubila 200 tiketa da bi na kraju nekim čudom postala odlična kipa, svi su stisnuli, rekli nema popuštanja dečki idemo okrenut i pobijedili za 3 tiketa?!

Aupičkumaterinu.

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...

Aupičkumaterinu.

 

Gubis kontrolu, da uljetim?!

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...
191x7 kaže...
NiramX kaže...

Još razumijem da je i5 preslab, ali i7 se svakako drži. Naravno da će zauzeće biti veće na većoj rezoluciji, ali svejedno bi trebao imati veći fps na nižoj.

 A gle, ne možemo mi pogađati što ga koči (ako uoopće), možda prati zauzeće MSI Afterburnerom (nepravilno podešenim, npr starom verzijom a da nije uključio Unified GPU monitoring) ili nešto takvo.

Za BF je jedina prava metrika perfoverlay graf na kojem vidi koliko se CPU i GPU razlikuju, ako je CPU krivulja stalno iznad bottleneck je tu.

 

Možda ga muči Win 10 1809. Meni je BF1 neigriv poslije updatea, a BFV beta mi je magično letjela.

 

Pronašao sam ovo u bespućima Reddita, ali ne i rješenje. https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/9w9ap6/low_fps_with_1080ti_and_8700_in_bf5_even_on_low/

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 14:42 (NiramX).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
C3c1l kaže...
 

Gubis kontrolu, da uljetim?!

Ma kakvi.

Hladan sam k'o špricer.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...
Bitanga kaže...

 

Jel kontaš da ste izgubili jer ste bili lošiji? I vama i njima je ista mehanika. I vi ste mogli brže osvajati zastave na kraju, i oni su. Samo su oni brže osvajali na kraju i spušili ste.

Conquest je objective based igra, a ne samo kill based. Pa tko je bolji bio u obje kategorije taj je pobijedio. To što ste vi na početku bili bolji u killovima ništa ne znači, jer su vam oni na kraju to vratili sa osvajanjima zastava.

Znači po tebi je bolja ekipa koja je na pola runde imala jednu zastavu i gubila 200 tiketa da bi na kraju nekim čudom postala odlična kipa, svi su stisnuli, rekli nema popuštanja dečki idemo okrenut i pobijedili za 3 tiketa?!

Aupičkumaterinu.

 

Pa tko kaže da bolja ekipa uvijek pobijedi? Di ti živiš? :-)

Pa nije ih igra ubijala ni Dice otimao zastave, ubijali su ih lošiji protivnici. Igra je samo lošijima dala šansu za comeback, koji su oni iskoristili.

Zamisli da u pravom ratu osvojiš "5 flagova" i zroka te protivnička artiljerija, a ti vičeš nije fer nije fer, bili smo bolji cijelu partiju. Daj molim te.

 

Al kužim vas, puno ste vremena posvetili battlefieldu pa vas nerviraju ovakve stvari.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 15:10 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Bitanga kaže...
 

Al kužim vas, puno ste vremena posvetili battlefieldu pa vas nerviraju ovakve stvari.

Svako malo potegneš to da si ti casual igrač, a mi da smo tryharderi... pa što se onda ne držiš po strani kad mi međusobno raspravljamo o stvarima koje bi željeli da DICE promijeni?

To ti je kao da npr. fila i ja raspravljamo koja je poza najbolja u sexu kad imaš kitu od 25 cm i onda se ti uključiš u raspravu sa 11 cm i tvrdiš nam da nam je najbolje onako kako ti karaš, a ustvari mi tako ne možemo jer smo "hendikepirani" veličinom.

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: Battlefield V
Bitanga kaže...

Pa tko kaže da bolja ekipa uvijek pobijedi? Di ti živiš? :-)

Pa nije ih igra ubijala ni Dice otimao zastave, ubijali su ih lošiji protivnici. Igra je samo lošijima dala šansu za comeback, koji su oni iskoristili.

Zamisli da u pravom ratu osvojiš "5 flagova" i zroka te protivnička artiljerija, a ti vičeš nije fer nije fer, bili smo bolji cijelu partiju. Daj molim te.

 

Al kužim vas, puno ste vremena posvetili battlefieldu pa vas nerviraju ovakve stvari.

 

Ja stvarno ne znam o cemu ti pricas, nikad u zivotu Skilledžija nije partiju izgubio. 

Uvijek i u svakoj igri on je MVP. 

Ako kojim slucajem to nije tako odmah u pol partije ide ALT+F4 i uninstal uz normalnu galamu ostalih sudionika matcha "jebo mu on mater ovaj je chiter, evo vidi vidi!!"

Sta mislis zasto ga svi na serveru molimo da nas vozi u "čoperu" od 2009 pa do danas?!?!

Pa ljudi moji nije to zajebancija.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...
Bitanga kaže...
 

Al kužim vas, puno ste vremena posvetili battlefieldu pa vas nerviraju ovakve stvari.

Svako malo potegneš to da si ti casual igrač, a mi da smo tryharderi... pa što se onda ne držiš po strani kad mi međusobno raspravljamo o stvarima koje bi željeli da DICE promijeni?

To ti je kao da npr. fila i ja raspravljamo koja je poza najbolja u sexu kad imaš kitu od 25 cm i onda se ti uključiš u raspravu sa 11 cm i tvrdiš nam da nam je najbolje onako kako ti karaš, a ustvari mi tako ne možemo jer smo "hendikepirani" veličinom.

 

I bio bih sasvim u pravu :-) 

Zato što ja razmišljam realno, a vas vode emocije.

Siguran sam da pobijedite u takvoj partiji, a gubili ste cijelu partiju bi bilo ponosni kako ste super taktički razvalili ekipu koja je vodila.

Osim toga, takav je svaki film, prvo te gaze, a onda pobijediš. Imaš čak i cinematic grain filter pa si ga upališ da te manje boli dok izgubiš :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Bitanga kaže...

Siguran sam da pobijedite u takvoj partiji, a gubili ste cijelu partiju bi bilo ponosni kako ste super taktički razvalili ekipu koja je vodila.

 

Kad bi ti znao kakv je bio gušt u BF3 okrenuti izgubljenu rundu, djelomično i u BF4, onda bi drugačije pjesme pjevao.

Vrlo vjerojatno niti 90% dajsovaca nije to okusilo pa nam zato mučki podvaljuju nove pokvarene mehanike da bi partije izgledale napete, a ustvari to nisu.

 

Sada, kad pobijedim ili izgubim u partiji BF5 osjećaj je ravan nuli jer niti sam kriv za poraz, a bogami niti sam donio pobjedu svom timu.

U BF3 sam se itekako znao iznervirati kod poraza, a bogami i veseliti kod nekih pobjeda.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...
Bitanga kaže...

Siguran sam da pobijedite u takvoj partiji, a gubili ste cijelu partiju bi bilo ponosni kako ste super taktički razvalili ekipu koja je vodila.

 

Kad bi ti znao kakv je bio gušt u BF3 okrenuti izgubljenu rundu, djelomično i u BF4, onda bi drugačije pjesme pjevao.

Vrlo vjerojatno niti 90% dajsovaca nije to okusilo pa nam zato mučki podvaljuju nove pokvarene mehanike da bi partije izgledale napete, a ustvari to nisu.

 

Sada, kad pobijedim ili izgubim u partiji BF5 osjećaj je ravan nuli jer niti sam kriv za poraz, a bogami niti sam donio pobjedu svom timu.

U BF3 sam se itekako znao iznervirati kod poraza, a bogami i veseliti kod nekih pobjeda.

 

Pa šta nitko ne igra više BF3? Kako to, kako to?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Battlefield V
Bitanga kaže...

 

Pa šta nitko ne igra više BF3? Kako to, kako to?

 

Zbog vlade i srba.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice