Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.352.879
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Aha, znaci ne treba vjerovat covjeku koji uvijek odraduje posao kvalitetno (il je njegov posao jedino kvalitetan kad ide u korist amd-u?) i koji je to takoder napravio u modu od 64 igraca i odvrtio ne znam kolko runova da bi dobio sto preciznije brojke vec random ekipi? Ima smisla.
12 godina
offline
Battlefield V

LOL ovih iznad...

 

Ko da vam babo pravi te procesore pa se svađate.

 

 

Ugl... ovaj BF je napokon nešto da valja nakon trice.

 

Eto.

 

Kupite ko nije.

 

Pozdrav

 

 

edit:

I da... sistem nadogradnje oružja i menu je i dalje sranje, ali stvarno više ni ne očekujem od današnjih developera osim da naprave debilanu od takvih stvari prilagođenu svima: Konzolašma, PC-jevcima, invalidima, sportašima, ljenčinama, idiotima, pametnjakovićimia, genijalcima... 

 

Ostaje nam ograničiti se na pucanje, osvajanje zastava i eventualni teamwork na TSu i imat ćemo par mjeseci finog druženja.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 9:45 (Soldier977).
Moj PC  
12 0 hvala 2
13 godina
offline
Battlefield V

Problem je u tome kaj bude opet svađa oko već utvrđene stvari i to u temi koja nije za to. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
war3_tft kaže...
U cemu je problem? To je informativan graf koji ljudima pokazuje koji procesor je pogodan za ovu igru.

 Grafovi i usporedbe su dobro došli na ovoj temi!

 

Samo nemoj stavljati nikakve smajliće koji dižu utege, stavljati samo grafove na kojima je Intel bolji (pogotovo ako negdje postoji usporedbu graf koji pokazuje da AMD konkurira)... Itd.

 

Pirat je ovdje, i siguran sam da će brisati takve pokušaje.

 

Pametan si, pametno piši poruke ;)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V

I po meni je prevelika brzina kretanja (trčanje hodanje). Volio bi da su malo to usporili. Imam osjećaj da je brže od 4ke.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 

Pirat je ovdje, i siguran sam da će brisati takve pokušaje.

 

 

Pa jbt nitko sretniji od pirata kad dodje do forumske sore. Da se njega pita - podjelio bi nam nozeve

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

I po meni je prevelika brzina kretanja (trčanje hodanje). Volio bi da su malo to usporili. Imam osjećaj da je brže od 4ke.

 Nisam probao nakon bete ali na osnovu ovoga što vidim slažem se s tobom. Sve kretnje i animacije su prebrze... Kada bi usporili sve tridesetak posto mislim da bi dobili na "ozbiljnosti igre"

I ne nisam prestar i refleksni me još drže 

7 godina
protjeran
offline
Battlefield V

Jel od danas dostupan gameplay za elitu koja ima origin premium?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Kaj se tice perfromansi na mojo konfi na FHD ultra ide od 95-120 fps kolko sam imal prilike igrati cca 30 minuta na Devastation mapi, 64p conquest.

 

Kaj se gameplaya tice nakon 30 min mi to djeluje cak i jako dobro, pucanje je fino i glatko puno bolje nego BF1.

twice the pride double the fall
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

LOL ovih iznad...

 

Ko da vam babo pravi te procesore pa se svađate.

 

 

Ugl... ovaj BF je napokon nešto da valja nakon trice.

 

Eto.

 

Kupite ko nije.

 

Pozdrav

 

 

edit:

I da... sistem nadogradnje oružja i menu je i dalje sranje, ali stvarno više ni ne očekujem od današnjih developera osim da naprave debilanu od takvih stvari prilagođenu svima: Konzolašma, PC-jevcima, invalidima, sportašima, ljenčinama, idiotima, pametnjakovićimia, genijalcima... 

 

Ostaje nam ograničiti se na pucanje, osvajanje zastava i eventualni teamwork na TSu i imat ćemo par mjeseci finog druženja.

 I ja bih radije da je ostao stari sistem, ali jednom kada su makli spread sa oruzja, taj sustav postaje samo sminka i besmislen.

Zasto bi itko uzeo HBAR umjesto muzzle/compensatora? Nemas vise dobit HBARa sa smanjenjem spreada. Isto sa Stubby/Angled/Ergo. Ergo bi imao nekakve koristi iz smanjenja hipfirea ali Stubby kojem je cilj bio smanjiti nastajanje spreada vise nema smisla. I onda ces sto raditi?

Na drugu ruku, jer znam da ce netko spomenuti EFT, u EFTu sva oruzja imaju samo jedan cilj - smanjiti recoil sa modifikacijama koje kupujes ili nalazis u svijetu (devovi su priznali da ergo jos nema nikakvu funkciju) i time dobivas sustav koji je em kompliciran em otezava kasniji ulazak novijim igracima u igru jer ce ih ekipa sa boljim znanjem mapa vec tak i tak unistavati, a kamo li kada novi igrac ima pusku koja radi krugove sama od sebe dok starjesina trci i skace sa laserom.

Jbg decki, na zalost sa micanjem spreada smo izgubili potrebu za modifikaciju kakva je nekad bila :/

8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Nisam neki stari igrač bfa ali ne kužim kako se ovo može staviti u isti koš s bf3 i 4
Samo zavod i propaganda vrijede više od hardlinea, bf1 i bfv skupa
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield V
BalkanUSrcu kaže...
Nisam neki stari igrač bfa ali ne kužim kako se ovo može staviti u isti koš s bf3 i 4
Samo zavod i propaganda vrijede više od hardlinea, bf1 i bfv skupa

 Zbog jedne stvari, gameplay je jako jako dobar :) a to je naravno najbitnije od svega.

13 godina
offline
Battlefield V

Kako vam se čini visibility neprijatelja? Meni je i dalje u kurcu, pogotovo na onom Fjellu...neprijatelj se stopi sa stijenom ko kameleon, živcira dok lika jednostavno ne skužiš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
lav1000 kaže...

Jel od danas dostupan gameplay za elitu koja ima origin premium?

 

Sinoc smo vec mogli igrati

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Čuj navodno su baš zato zmislili maskirne uniforme 🤪
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Stavio graf sa kvalitetnog izvora, tkl god prati kanal zna koliko je covjek detaljan i koliko se potrudi oko testova. Bit ce tih testova jos more sva sreca pa cemo objaviti i to.

Sto se smajleka tice to ja malo svog prijatelja dery-ja bockam, a znam da mi nece zamjeriti ;)
8 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...

Malo sam se naježio na scenu upravljanja njemačkim tenkom u Africi dok u pozadini svira BF orkestralna glazba.

 

 

Kako da uplatim još 100 eura DICE-u?

 Poslat ću ti ja na PP broj tekućeg računa od dicea pa ti svakako uplati

13 godina
offline
Re: Battlefield V
HAL kaže...
Čuj navodno su baš zato zmislili maskirne uniforme 🤪

 Bit će da jesu. Ja čekam da ljudi otključaju roze puške i odore sa šljokicama, pa da se ne mučim... 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Promster kaže...
HAL kaže...
Čuj navodno su baš zato zmislili maskirne uniforme 🤪

 Bit će da jesu. Ja čekam da ljudi otključaju roze puške i odore sa šljokicama, pa da se ne mučim... 

To je to - čim stignu, oblačim!

It is always darkest just before the dawn.
14 godina
offline
Battlefield V

Da li još uvijek saveznici igraju s njemačkim oružjima i  obrnuto?

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 13:31 (sina-k).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Samo nemoj stavljati nikakve smajliće koji dižu utege, stavljati samo grafove na kojima je Intel bolji (pogotovo ako negdje postoji usporedbu graf koji pokazuje da AMD konkurira)... Itd.

 

Pirat je ovdje, i siguran sam da će brisati takve pokušaje.

 

Pametan si, pametno piši poruke ;)

 

jel ja smijem??

 

znači igra drkica, probam popodne, gospodin jedan veliki mi dao basic access da probam pa ćemo vdijeti.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

ovo je trebao biti reveal trailer

 

 

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
11 0 hvala 5
12 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

ovo je trebao biti reveal trailer

 

 

 Da jbt... Ne znam šta im bi onda s onim. Ovo je BF trailer.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Battlefield V

Ova muzika im je nenadjebiva, da to svira u traileru za Fortnite i to bi igrao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield V

slicno kao iz pirata sa kariba

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

ovo je trebao biti reveal trailer

 Ovo je stvarno dobar BF trailer!

 

P.S. upravo sam ga odslušao na do kraja odvrnutim zvučnicima. Susjed mi lupao po zidu 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 16:17 (CyberDemonVZ).
13 godina
offline
Battlefield V

Odigrao nekih sat vremena.

 

Čemu forsiranje kampanje i trošenje vremena na to.

Kretnje vojnika čudne, trzave, nekad štekam kad me dignu.

Gunplay su opet mijenjali, zahtjeva navikavanje, u sutšinmi bf1 malo ispoliran.

Mape predovne, twisted i arras su bolesne!

I dalje ima nekih stvari iz bete što nisu popravili, ali mi se neda nabrajat.

Radi ok, grafa na 99, proc ladno na 60%, ni ne dirne rizu to sve što se dešava.

 

TTD je prebrz, opet dmg dolazi onako u paketu.

TTK je ok.

 

Sve u svemu, ne znam, moram još igrat. Prvi dojam ok, ali očkeivao sam više nakon bete.

Customizaciju nisam dirao da ne gubim an to vrijeme, ali ne kužim di su mi skinovi koje sam u bf1 osvojio za bf5 no nebtino ionako.

 

Kažem, dobro, ali može bolje.

Moram se pomirit da je ovo sad bf i to je to, ako ekipa uzme, većina i ja ću radi druženja, ovako, ne bih uzeo za solažu.

 

BETA JE IMALA BOLJI GUNPLAY; jebo me pas ako nije.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 17:19 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

 

driftor recenzija, priča o nekim stvarima koje sam napomenuo i slažem se.

nešto je čudno, ali nezz što, padnem nekad prebrzo a nisam ni metak dobio..nešto su ili sjebali ili nisu napravili kako treba.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Battlefield V

.... Milane, nije ti poznat desync, jer nisi igrao pubg.... .....nis od vidoviti....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...

Čekaj malo, ljudi ovdje još uvijek raspravljaju o ovoj igri, igraju je i nagovaraju druge da je kupe?

 Ne. Krivo si vidio.

 

Btw, u zadnjem patchu je maknuta SJW propaganda.

Koliko vidim, svi svjetski mediji su ih pohvalili, i opet se govori o kupnji igre na svim portalima i foruma.

 

I nigdje nisi stavio nikakav # pa ti je poruka izgledala kao od odrasle osobe, drugi put to ispravi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 18:24 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
4 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice