Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.359.208
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
11 godina
offline
Battlefield V

kak se meni cini, ovo je nova beta verzija

al nema brige, zacas dolazi patch

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Isprobao sam DX12. Bolje da nisam...

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Isprobao sam DX12. Bolje da nisam...

 

beta!

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...
Friday kaže...

Isprobao sam DX12. Bolje da nisam...

 

beta!

 

Osim tog polu-implementiranog DX12 gotovo da nisam imao nikakvih problema. Jednom sam nakon revivea istao puzati pa sam morao redeploy. I ono sto definitivno ne valja je gunner na vrhu vozila. Animacija cijevi uopce ne prati smjer gdje pucas.

Bez obzira na to igra mi je prejebena.

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Battlefield V

Meni pomoglo ,fix za low fps

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

 

Osim tog polu-implementiranog DX12 gotovo da nisam imao nikakvih problema. Jednom sam nakon revivea istao puzati pa sam morao redeploy. I ono sto definitivno ne valja je gunner na vrhu vozila. Animacija cijevi uopce ne prati smjer gdje pucas.

Bez obzira na to igra mi je prejebena.

 steta kaj taj dx12 napokon ne naprave kak spada, nadam se da budu poradili na tome

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...
Friday kaže...

 

Osim tog polu-implementiranog DX12 gotovo da nisam imao nikakvih problema. Jednom sam nakon revivea istao puzati pa sam morao redeploy. I ono sto definitivno ne valja je gunner na vrhu vozila. Animacija cijevi uopce ne prati smjer gdje pucas.

Bez obzira na to igra mi je prejebena.

 steta kaj taj dx12 napokon ne naprave kak spada, nadam se da budu poradili na tome

 

S obzirom da imam nvidia grafu cudim se da uopce i radi

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Andi_zg kaže...

Meni pomoglo ,fix za low fps

 ali ti ovo isto tako stvara input lag :)

To je ona opcija render ahead limit kojeg smo stavljali sa 1 na 3 ili 4.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Andi_zg kaže...

Meni pomoglo ,fix za low fps

 

Jel ima neki downside te opcije?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
Andi_zg kaže...

Meni pomoglo ,fix za low fps

 

Jel ima neki downside te opcije?

 Osim što sam mu napisao, piše i u igri pokraj opcije haha

 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Neslušajte kukya i ovo čobane iz dice i držite tu opciju na ON pogotovo ako ste na 144hz.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Pomoć, ako se je netko susreo.

Danas pokrenuo igru i dođe na loading dio, nakon par sekundi tu se zamrzne, nakon možda min. izađe natrag na desktop,

ne mogu uopće doći do menija da mogu birati mape i sl.

Jučer je sve radilo bez ijednoga problema, danas nula bodova.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.11.2018 10:20 (Valentin17).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Valentin17 kaže...

Pomoć, ako se je netko susreo.

Danas pokrenuo igru i dođe na loading dio, nakon par sekundi tu se zamrzne, nakon možda min. izađe natrag na desktop,

ne mogu uopće doći do menija da mogu birati mape i sl.

Jučer je sve radilo bez ijednoga problema, danas nula bodova.

 najnoviji driver? 

16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Onaj anti-tank gun je predobra fora

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V
NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
Andi_zg kaže...

Meni pomoglo ,fix za low fps

 ali ti ovo isto tako stvara input lag :)

To je ona opcija render ahead limit kojeg smo stavljali sa 1 na 3 ili 4.

 ...naravno da ti je stvaralo input lag kad si stavljao na 3 ili 4....  jos od bf1 a vrijedi i za pubg i za bfv ne ide se iznad 2.... meni svarseno radi na 1, cpu ne ide preko 60% a gpu je zakucan na 99 -100%.... u sva tri navedena naslova.... svi koji imaju slabiju konfu trebali bi to probat, dakle 1 ili 2, ma sta ko rekao o ovome.... https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/43180/potential-fix-high-cpu-usage-in-game

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 najnoviji driver? 

Najnovije sve, čudim se jer je jučer radio bez greške, ništa nisam mjenjao ili podešavao.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.11.2018 12:10 (Valentin17).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Valentin17 kaže...
Jack Sparrow kaže...

 najnoviji driver? 

Najnovije sve, čudim se jer je jučer radio bez greške.

 probaj ovo

https://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/battlefield-v/255233.aspx?page=107&jumpto=5784676&sort=asc&view=flat

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Onaj anti-tank gun je predobra fora

 

Pusti to, nego reci ti nama jesl saziđo štogot?

Bar kakvu nadstrešnicu?

 

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Hvala, ali ja ne mogu do toga dijela doći, smrzne se nakon par sekundi od pokretanja, jedino mogu kursor pomicati,

nakon nekog vremena me sam vrati na desktop, u event vieweru vidim onu grešku, pokušao sam repair, nije pomoglo.

15 godina
offline
Battlefield V

Jel igra tko s avionima. Odigrao sad jednu partiju, letim s joystickom, nisam apsolutno nikog ubio niti na zemlji niti u zraku.

Čini mi se da samo gubiš vrijeme tako, jer je uloženo vrijeme preveliko za minimalni score koji dobiješ :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
Friday kaže...

Onaj anti-tank gun je predobra fora

 

Pusti to, nego reci ti nama jesl saziđo štogot?

Bar kakvu nadstrešnicu?

 

 

Ogradio sam par baza. Jedino mi se cini da bi te fortifikacije trebale biti malo jace

 

Bitanga kaže...

Jel igra tko s avionima. Odigrao sad jednu partiju, letim s joystickom, nisam apsolutno nikog ubio niti na zemlji niti u zraku.

Čini mi se da samo gubiš vrijeme tako, jer je uloženo vrijeme preveliko za minimalni score koji dobiješ :-)

 

Lik jucer na fjelu vozio onaj bombarder. Imao je na kraju partije valjda 50-5 skor. Uzas sta nam je radio s tim bombama

Freak Show Inc.
9 godina
offline
Re: Battlefield V
Bitanga kaže...

Jel igra tko s avionima. Odigrao sad jednu partiju, letim s joystickom, nisam apsolutno nikog ubio niti na zemlji niti u zraku.

Čini mi se da samo gubiš vrijeme tako, jer je uloženo vrijeme preveliko za minimalni score koji dobiješ :-)

 Ja obozavam avione ali mislim da ovdje avioni nece biti kao u Btf 1, tamo sam sa Attack Planeom cuda radio. Ovdje koliko cujem nisu avioni bas za infantry, ali vidjet cemo 20.11 :D

16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Nego, kolicina servera je ocajno mala? Maloprije od filtera imam samo da je server u europi. Trebalo mi je 5-6 minuta dok sam nasao server na koji mogu uci (a i na njemu sam bio u queue).

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Nego, kolicina servera je ocajno mala? Maloprije od filtera imam samo da je server u europi. Trebalo mi je 5-6 minuta dok sam nasao server na koji mogu uci (a i na njemu sam bio u queue).

 Jbte pa igra u biti jos nije izasla. Igras u biti early access. 

Sta bi ti..

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Bitanga kaže...

Jel igra tko s avionima. Odigrao sad jednu partiju, letim s joystickom, nisam apsolutno nikog ubio niti na zemlji niti u zraku.

Čini mi se da samo gubiš vrijeme tako, jer je uloženo vrijeme preveliko za minimalni score koji dobiješ :-)

 

Ti bi u 6h pleja da imas "monster kill spree" ???

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
Friday kaže...

Nego, kolicina servera je ocajno mala? Maloprije od filtera imam samo da je server u europi. Trebalo mi je 5-6 minuta dok sam nasao server na koji mogu uci (a i na njemu sam bio u queue).

 Jbte pa igra u biti jos nije izasla. Igras u biti early access. 

Sta bi ti..

 

Pa da oni koji su platili za early access mogu igrati normalno?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
Bitanga kaže...

Jel igra tko s avionima. Odigrao sad jednu partiju, letim s joystickom, nisam apsolutno nikog ubio niti na zemlji niti u zraku.

Čini mi se da samo gubiš vrijeme tako, jer je uloženo vrijeme preveliko za minimalni score koji dobiješ :-)

 

Lik jucer na fjelu vozio onaj bombarder. Imao je na kraju partije valjda 50-5 skor. Uzas sta nam je radio s tim bombama

 

Da, vjerojatno je s bombarderima bolja spika. Ali dok sam sa fighterom krenuo na bombardera, derem po njemu i nešto sam ga malo skršio, a gunner iz bombardera me srušio ko budalu. :-)

Treba vjerojatno uložit vremena u vježbu. 

 

mrfloyd kaže...
Bitanga kaže...

Jel igra tko s avionima. Odigrao sad jednu partiju, letim s joystickom, nisam apsolutno nikog ubio niti na zemlji niti u zraku.

Čini mi se da samo gubiš vrijeme tako, jer je uloženo vrijeme preveliko za minimalni score koji dobiješ :-)

 

Ti bi u 6h pleja da imas "monster kill spree" ???

 

Odgovaraš na moje pitanje drugim pitanjem? :-)

Da, ja bih htio da sam iz prve najbolji na serveru, da svi padaju ničice pod mojom veličanstvenom figurom, tako je ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Valentin17 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Hvala, ali ja ne mogu do toga dijela doći, smrzne se nakon par sekundi od pokretanja, jedino mogu kursor pomicati,

nakon nekog vremena me sam vrati na desktop, u event vieweru vidim onu grešku, pokušao sam repair, nije pomoglo.

 Probaj preko configa. Evo OVO ubaci u folder od Battlefielda 5. Tamo di ti je .exe i to.

Pa probaj pokrenuti, ugasiš tu opciju i onda makni taj config.

 

Ako ne radi odi u nvidia control panel i pod te tamo probaj staviti prerendering na 3 ili 4.

 

 

 

Iako mi čudno zašto ti origin pokrene BF5 TRIAL, a ne noralnu igru. Imam i ja u folderu od igre dva .exe-a. BFV i BFVTrial.exe, a origin mi pokrene baš BFV, dok se tebi trial srušio. Možda u tome ima kakve veze.

Origin Premier ili access?

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.11.2018 15:28 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Origin Premier ili access?

Uzeo Access basic, ovo za 4 eura za sada da isprobam igru, prelazim na Premium na godinu dana nakon što ode 10 sati.

Probam ovo pa javim rezultate.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice