Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.358.905
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Battlefield V

Da budem brži od Sajbera.

 

Leakani firestorm tutorial

Moj PC  
7 0 hvala 8
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Izgleda zanimljivo
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Da budem brži od Sajbera.

 

Leakani firestorm tutorial

 Je ovo prvi BattleRoyale u kojem se može pucati kad si "downan"?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield V

Kad izlazi taj pokušaj royalea?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Kad izlazi taj pokušaj royalea?

 

 Još nema datuma 

Ali, trenutni Tides of war traje do 21., pa možemo nagađati, dan poslije, ili tjedan poslije...

 

A vidim da ti se neće svidjeti kakav god bude jer odma imaš stav "pokušaj BR-a" :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
fila2208 kaže...

Kad izlazi taj pokušaj royalea?

 

 Još nema datuma 

Ali, trenutni Tides of war traje do 21., pa možemo nagađati, dan poslije, ili tjedan poslije...

 

A vidim da ti se neće svidjeti kakav god bude jer odma imaš stav "pokušaj BR-a" :)

 Ostavljam na slobodu da se svidi ili ne samo pecam fanboyeve da mi počnu srat odi iz teme, gubi se u apex, ako ti se ne sviđa ne moraš igrat itd.

 

na prvu izgleda ok, jasno da ću probati, ali pitanje je, tj. nisam upoznat, jel free ili se posebno kupuje?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Battlefield V

BFV na 60% popusta na PS storeu.

Ovo bi moglo nagovijestiti uskoru neku veću najavu, i pokušaj konkuriranja besplatnim BR naslovima.

Bumo vidli.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

na prvu izgleda ok, jasno da ću probati, ali pitanje je, tj. nisam upoznat, jel free ili se posebno kupuje?

 

 Niš se ne zna, vjerojatno u sklopu igre, ko i sve do sad, npr ovaj Rush mod.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
protjeran
offline
Battlefield V

BFV u nadmetanju s ostalim BR igrama... To ne miriši na dobro.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
fila2208 kaže...

na prvu izgleda ok, jasno da ću probati, ali pitanje je, tj. nisam upoznat, jel free ili se posebno kupuje?

 

 Niš se ne zna, vjerojatno u sklopu igre, ko i sve do sad, npr ovaj Rush mod.

 Opa Rush mode, to nešto novo u bf svijetu? 

 

A dobro, kad izađe probam pa dam objektivan stav, ali ne vjeurjem da će baš vratit ljude koje su izgubili apexu. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Mogao bi ih bf lako nadigrati jer ima poprilično zabavan gunplay, a u kombinaciji s battle royalom bi moglo ispasti skroz ok
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...

BFV u nadmetanju s ostalim BR igrama... To ne miriši na dobro.

 Da. Pogotovo jer je većina najpopularnijih besplatna.

 

Ali, ako naprave stvarno dobar BR, onda će vratiti bar neki broj fanova Battlefielda koje su izgubili sranjima prije izlaska igre.

To im je vjerojatno i plan.

 

Takvih ljudi je nekoliko milijuna. Nek vrate "samo" milijun to ti je zarada od kojih 20-30 milijuna, ovisno o cijeni i verziji koju će kupiti....

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Da. Pogotovo jer je većina najpopularnijih besplatna.

 

Ali, ako naprave stvarno dobar BR, onda će vratiti bar neki broj fanova Battlefielda koje su izgubili sranjima prije izlaska igre.

To im je vjerojatno i plan.

 

Takvih ljudi je nekoliko milijuna. Nek vrate "samo" milijun to ti je zarada od kojih 20-30 milijuna, ovisno o cijeni i verziji koju će kupiti....

 

Ali ne zaboravi da će sigurno biti onih koje će otjerati ogorčenost prema BR. I još će vjerojatno nešto dodatno pokvariti. Nekako se DICE doveo u izuzetno nepovoljnu poziciju. Nije da nisu majstori za to.

13 godina
offline
Battlefield V

Prilično je glupo, da su epic oružja složena od njihove strane, a to uvijek bude neki debilni 4x scope/bipod setup za kampanje.

Daj nam atačmente da ih skupljamo s poda kao u drugim BR; ali izgleda dice rekao ne može.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Battlefield V

Fila više nemože post napisati da ne spomene Apex

 

Kad bi sad išao igrati br igru igrao bi pubg,ne zato jer sam hejter apexa nego zato jer volim realna oružja,vozila i svijet općenito.

 

Apex je više futuristička pucačina,a to mnogi ne volimo.

سمندری ڈاکو
Moj PC  
7 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

Meni je apex baš sjeo jer mi je dosta tog relanog ili povijesnog. Ostavlja više mjesta za neke maštovite stvari ili izmišljene + mehanika titanfalla je nenadmašna.

 

Kažem, igra je eksplodirala jer je baš takva, pa sad ne znam koliko nas koji smo halali bf ćemo se radi tog royalea vratit. Za početak me živcira to što će dice epic oružja samo customizirat, a neće meni dat da stavim svoju optiku, barem koliko sam shvatio iz trailera.

za vozila fora, dobar dodatak.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Battlefield V
Ja ne očekujem više ništa od ove igre. Igra pol godine vani a još uvijek nema novih mapa, ne znam koliko dobra igra bi morala biti da ne dosadi stalno igrati na istim mapama nakon toliko vremena.
BR igre me baš i ne zanimaju, no iako vjerujem da bi mi se BR u bfV settingu čak i dopao, ni od toga ne očekujem ništa. To jest očekujem još jedan nedovršen isprdak u stilu combined armsa.
Hebote, EA kao da ovo namjerno radi jer želi reći "evo vam ovakvo sranje kad ne plaćate premium"
I što je najgore već vidim po youtubu u komentarima ljudi pišu da bi radije plaćali premium nego imali ovakav live service.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 apex.. jer mi je dosta tog relanog ili povijesnog.

 To je neka zajebancija? Što je realno i povijesno u apexu?

سمندری ڈاکو
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Meni je apex baš sjeo jer mi je dosta tog relanog ili povijesnog. Ostavlja više mjesta za neke maštovite stvari ili izmišljene + mehanika titanfalla je nenadmašna.

 

Kažem, igra je eksplodirala jer je baš takva, pa sad ne znam koliko nas koji smo halali bf ćemo se radi tog royalea vratit. Za početak me živcira to što će dice epic oružja samo customizirat, a neće meni dat da stavim svoju optiku, barem koliko sam shvatio iz trailera.

za vozila fora, dobar dodatak.

 Apex ima dosta toga realnog i povijesnog? Si siguran da nisi nešto ovdje zajebao?

12 godina
offline
Battlefield V

Dosta mu je tog realnog (iz BF svijeta), zato igra Apex :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Dosta mu je tog realnog (iz BF svijeta), zato igra Apex :)

 

13 godina
offline
Battlefield V

Izgleda ipak treba čitati s razumjevanjem malo pa onda shvatiti kontekst.

 

Od titanfall 1 nisam zapucao ništa futurstičko, i odavno mi to fali. Osobno volim da svako malo se cijeli setting izmjeni, pa kad se vratiš opet na isti, bude ''svježe''. Zato sam i htio da bf5 ode ili u futrizam ili bar moderno s nekim možda malo budućim gadgetima, za promjenu. Pa recimo za dvije godine bam, ww2.

 

osobno tako razmišljam, zato mi je i sjeo apex koji je blesav, maštovit i zabavan. Ne otpisujem ja BR od bf, malo sam se šalio, ali ne znam što mogu novo nadodati da igra bude tako primamljiva i da vrati igrače, a kao što niram kaže, koliko će ljudi otići kad nema novi sadržaja a BR ih ne zanima nikako.

ja se nadam da će mod bit kvalietno složen, igriv i zabavan, kad je naknadno dodan, valjda su imali više vremena da to slože kako spada.

 

Svakako ću probati kad izađe i dati šansu, ako je free. Ako dolazi kao dlc koji se kupuje onda je bf5 priča završena.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Dosta mu je tog realnog (iz BF svijeta), zato igra Apex :)

 

Ma čovjek se samo želi Cyberizirati.

12 godina
offline
Battlefield V

Napokon siže nešto

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield V

Izgleda da je jučer u DICEu bio sastanak vezan uz iznajmljivanje servera. 

Vjerojatno ćemo uskoro dobiti neke informacije.

 

Mislim da s tim sastankom kasne oko pola godine? :D

 

EDIT: napokon roadmap! Slijedeći tjedan. Netko je na žalost ovo ružno izrezao, a ne mogu pronaći original

 

EDIT 2: nešto slično:

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 18:00 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
1 0 hvala 2
10 godina
offline
Battlefield V

Steta, da su nastavili u stilu BF3 sad bi im BR mod dosao u potunosti do izrazaja. I u "real worldu" trenutno imamo BR u Baguzu Sirija, gdje je isil sveden na krug od 2 kvadratna kilometra, koji se smanjuje. Izmisljen scenario za BF. BF sa modernim senzorima, naoruzanjem i opcenito trenutnim hardverom je idelan naslov za BR mod. WW2 samo ako corava koka zrno ubode. Vec su svima dojadile tandjare, springfildice i sarci.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

 hehe

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Ajde, evo ga napokon.

Sutra premijera Battlefield Battle Royale..

Četvrtak, 14:00

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 3
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Ajde, evo ga napokon.

Sutra premijera Battlefield Battle Royale..

Četvrtak, 14:00

 

Imas neprocitanu poruku na viberu. Vjerojatno od ivanca

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Ajde, evo ga napokon.

Sutra premijera Battlefield Battle Royale..

Četvrtak, 14:00

 

Imas neprocitanu poruku na viberu. Vjerojatno od ivanca

 Bila je poruka od tebe za Ivanca. :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice