Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.357.044
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Žao nam je para, a vama?

 
0 1 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
bounce---mv kaže...

Žao nam je para, a vama?

 Dobro je lik rekao 'dno youtubea'  

 

Meni nije žao love,jer i takva igra je i dalje bolja od večine .

سمندری ڈاکو
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
bounce---mv kaže...

Žao nam je para, a vama?

 

Video je kao da slušaš argumentaciju retardiranog alkosa ispred Stridona. Prestrašno nešto...

uteče Medžedža!
15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

 

Video je kao da slušaš argumentaciju retardiranog alkosa ispred Stridona. Prestrašno nešto...

 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
bounce---mv kaže...

Žao nam je para, a vama?

 

Sačuvaj me bože domaćih youtubera i domaćih stand up komičara. Cringe kakvog nema... kakvi kanali, takva i publika.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
dad0r kaže...

LuL

 

Bmk više za puškice i pištaće, te Hugo Boss uniforme.

Operacija nova se traži.

 

Nije poanta kvantitete niti skinova blesavih, nego ikonicnih oruzja tipa M1,BAR itd a ne BF1 reskinova i pljuca koje su kopija jedna druge.

 

Prije svega dobre nove mape trebaju pod hitno vec od prvog dana fali mapa, a tek onda Grand Clusterfuck.

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Battlefield V

Daj ajde, pa šta ti je, ljudi žele Grčku, Italiju i manje bitne frontove da nauče više od ww2. Koga briga za previše puta prežvakane i ispričane priče o ww2?

 

Bude još nekih semi auto pušaka copy pasteanih koje su u ratu bile par minuta ili samo na papiru i tako, to je bitnije, da kćer od onoga što je dao otkaz uči o ratu, igra kao žena i bude joj lakše u školi na povijesti.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.3.2019 11:35 (fila2208).
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...
mrfloyd kaže...
dad0r kaže...

LuL

 

Bmk više za puškice i pištaće, te Hugo Boss uniforme.

Operacija nova se traži.

 

Nije poanta kvantitete niti skinova blesavih, nego ikonicnih oruzja tipa M1,BAR itd a ne BF1 reskinova i pljuca koje su kopija jedna druge.

 

Prije svega dobre nove mape trebaju pod hitno vec od prvog dana fali mapa, a tek onda Grand Clusterfuck.

 

Ista picka materina kao i BF4 oruzja onda. Hrpetina skoropaistih karkteristika.

 

Al sa mnom ti nema smisla raspravljati jer mene nova oruzja ni vozila ne zanimaju bas. Niti jedno nisam otkljucao. Igram sa base game opremom i dosta mi to.

Nekog drugog to vise veseli i fali mu.

 

Cekam nove mape jer cak i meni koji ne igram toliko mi dosadilo lagano.

 

13 godina
offline
Re: Battlefield V

 

Ista picka materina kao i BF4 oruzja onda. Hrpetina skoropaistih karkteristika.

 

Al sa mnom ti nema smisla raspravljati jer mene nova oruzja ni vozila ne zanimaju bas. Niti jedno nisam otkljucao. Igram sa base game opremom i dosta mi to.

Nekog drugog to vise veseli i fali mu.

 

Cekam nove mape jer cak i meni koji ne igram toliko mi dosadilo lagano.

 

 

Ma razumijem ja tebe ali moja misao je bila da bi bilo bolje da su od pocetka neke puske koje svi znamo i koje nas podsjecaju na WW2 jer ja osobno jos uvijek nemam feeling da  igram WW2 igru nego neku random pucacinu sa kvazi WW2 opremom,

a nove mape su jako potrebne jer je ovo vec tak sve dosadno i meh od prvog dana.

twice the pride double the fall
15 godina
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...

.

 

 

Ma razumijem ja tebe ali moja misao je bila da bi bilo bolje da su od pocetka neke puske koje svi znamo i koje nas podsjecaju na WW2 jer ja osobno jos uvijek nemam feeling da  igram WW2 igru nego neku random pucacinu sa kvazi WW2 opremom,

a nove mape su jako potrebne jer je ovo vec tak sve dosadno i meh od prvog dana.

 

Je, Dirty dozen meets Bad company 2.

Nije na nivou Battlefielda 1 po tom pitanju.

12 godina
offline
Battlefield V

Novosti:

Sutra veliki patch - EDIT: ipak manji patch, uskoro stiže ostatak

Ispravak blicanja na spawn screenu, balans sačmarica.

Povećanje max ranga - EDIT: ne u ovom patchu :(

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2019 2:13 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Novosti:

Sutra veliki patch

Ispravak blicanja na spawn screenu, balans sačmarica.

Povećanje max ranga

 

 

 da se nadoežem patch oko 800mb i eto changelog

http://eaassets-a.akamaihd.net/dice-commerce/Casablanca/Update_Notes/20190227-01/Battlefield_V_Chapter_2_Lightning_Strikes_Update_05032019_FINAL.pdf

12 godina
offline
Battlefield V

YouTuberi već za tjedan dana igraju battlefield BR.

Još ne znaju što će biti pod NDA a što ne...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

736 MB

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield V

Baš me zanima što su ovaj puta pokvarili. Nekako je kod njih što manji patch to više stvari pokvari.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...

Baš me zanima što su ovaj puta pokvarili. Nekako je kod njih što manji patch to više stvari pokvari.

 

Na redditu ljudi pišu da su strgali server queue. :-)

uteče Medžedža!
11 godina
offline
Battlefield V

kolko oni toga "fixaju" sa svakim patchem, mislim da je vrijeme da €a padne nakon svih tih fijaska.

not gonna happen al ono, ne bi bilo lose

 

edit:

meni opet je*enih 14gb skida!!! nikakve provjere ni nista!

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2019 13:40 (LeftY_CRO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V

Pošto se ovo događa već 8 godina. Isti obrazac.

Drugima to patchanje ide puno puno bolje, je bih rekao da je Frostbite žešće smeće komplicirano za raditi u njemu. Sve odlično izgleda na kraju, moćan alat, ali očito je user friendly ko ručni kombajn!

Nemoguće da nemaju dobrih programera i leadera. Dobri i loši kao svi drugi...

 

11 godina
offline
Battlefield V

ne znam kaj se dogadja ni di je problem, ali ovo mi je prvi put takva situacija da se kod svakog patcha meni drugacije updatea... zadnji 3 patcha su mi bili svi oko 20gb da ga je*es

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Imaju oni kvalitetne ljude, ali oni rade novi prijekt kojeg će rushat za godinu dve, ovo je sad ostalo na šačici vježbenika. Možda su outsourcali pa neki tu stručnjaci s buga kodiraju za dice, vrag će ga znati više.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield V

Al da ne mogu nekom liku dat patchiranu igru da testira par dana prije puštanja...

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...

Al da ne mogu nekom liku dat patchiranu igru da testira par dana prije puštanja...

 zašto plaćat takvoga, ako imaš cijeli community da odradi to džaba? lol 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Battlefield V

Leak nove mape u Francuskoj:

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Leak nove mape u Francuskoj:

 sva sreca kaj ima mute opcija.

mapa izgleda ok.

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Imaju oni kvalitetne ljude, ali oni rade novi prijekt kojeg će rushat za godinu dve, ovo je sad ostalo na šačici vježbenika. Možda su outsourcali pa neki tu stručnjaci s buga kodiraju za dice, vrag će ga znati više.

 

Nema veze o čem pričam sa BFV.

To fakat traje već 10 godina.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Leak nove mape u Francuskoj:

 ovi ostali youtuberi kao levelcap i westie snimili faking 10 minuta video na osnovu jedne slike hahah

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Leak nove mape u Francuskoj:

 ovi ostali youtuberi kao levelcap i westie snimili faking 10 minuta video na osnovu jedne slike hahah

 Zamisli kako lijepu lovicu oni dignu na tome fino na osnovu jedne slike 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Igra opet na popustu. Može se kupiti za $30. Za mjesec-dva očekujem prvi free weekend. Sluti na strategiju Ubisofta.

uteče Medžedža!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/ay42xn/new_firestorm_info_details_what_we_can_learn_from/

 

Lik je kopao po fajlovima od igre i iskopao hrpu stvari vezanih uz Firestorm. Mehanike, oružja, single, duo, squad, helikopter.,

 

 

Ili ako vam je ljepše gledati video:

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2019 9:11 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/ay42xn/new_firestorm_info_details_what_we_can_learn_from/

 

Lik je kopao po fajlovima od igre i iskopao hrpu stvari vezanih uz Firestorm. Mehanike, oružja, single, duo, squad, helikopter.,

 

 

Ili ako vam je ljepše gledati video:

 

Nije da sam ljubitelj BR-a, dapace ide mi na kurac to sranje ali cak ja kao okorjeli hater igram Apex koji mi je fun no brainer i brzo su gotovi gameovi,

no BF sigurno ne igram zbog BR tako da iskreno nek se napuse kobasice i nek mi daju neki content u igri konacno, recimo nove mape??

 

Jebo ih to siljenje BR-a imam osjecaj da su sve resource u to ulozili zato i BFV ima contenta ko neka alpha verzije indie igre kojiu razvija dev team od 2 i pol covijeka.

twice the pride double the fall
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice