Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.353.458
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Battlefield V

dobra je to igra. zanimljiva priča u pozadini, fino pogođene boje krajobraza (uključiv krv) i pucanje po svemu što se miče a ne zna lozinku. ja bih još. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2019 15:12 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Pa nije da će EA propasti ako uloži novce u DICE za  4-5 novih ljudi koji su talentirani za recimo dizajn mapa i eto ti za dva mjeseca 5 novih mapa.

 

Ne ide to tako lako. 4-5 ljudi bi eventualno moglo napraviti JEDNU mapu u roku dva mjeseca. Dizajn-test-redizajn-test... Hrpetina iteracija je potrebna i to jednostavno traje.

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Pa nije da će EA propasti ako uloži novce u DICE za  4-5 novih ljudi koji su talentirani za recimo dizajn mapa i eto ti za dva mjeseca 5 novih mapa.

 Ne ide to tako lako. 4-5 ljudi bi eventualno moglo napraviti JEDNU mapu u roku dva mjeseca. Dizajn-test-redizajn-test... Hrpetina iteracija je potrebna i to jednostavno traje.

 Naravno.

Ali s ljudima koji već rade na igri i na mapama koje su već u izradi.

 

Pa ona mapa u BF4 - napravili su je sa nekim sporednim timom, sa pitanjima prema cijeloj zajednici za svaku odluku. I mapa je bila gotova za nekoliko tjedana!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Pretpostaviti je da u EA rade ljudi zaduženi za analizu tržišta i procjenu budućeg puta njihovih naslova. Vjerojatno s plaćama o kojima mi možemo samo sanjati.

Oni ne vide da se tako uništava cijeli BF serijal? Baš ih briga.. ili što?

 

Recimo, naprave jedan dobar potez i prodaju dodatnih 500.000 primjeraka.

To im je po $50, zarada od 25 milijuna dolara! Ako već je lova u pitanju.

 

Ono... ne žele lovu? Od jednom ne znaju što ljudi žele? Daju nam co-op umjesto novih mapa....??

Pa napravili su dobar potez, izbacivanje battle royala. Da li je to pokušaj spašavanja serijala ili pokušaj zarade na nečemu što je sad ''in''? Meni nekako više vuče na ovo drugo

Najavili su jednu mapu u svibnju i dvije tokom ljeta. Koji vrag, jesu uzeli u obzir da postoji i hrpa igrača koje royal uopće ne zanima. Valjda je conquest s razlogom najviše igrani mod tokom svih godina

12 godina
offline
Re: Battlefield V
BalkanUSrcu kaže...

Najavili su jednu mapu u svibnju i dvije tokom ljeta. Koji vrag, jesu uzeli u obzir da postoji i hrpa igrača koje royal uopće ne zanima. Valjda je conquest s razlogom najviše igrani mod tokom svih godina

 Izgleda da ne 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Tako sam i ja nekako razmišljao... ali sam se onda sjetio BF4.

Više od dvije godine nakon izlaska su stvorili cijeli tim koji je popravio netcode, dodao nove mape, sredio bugove...

Zašto? Da spase Battlefield serijal? Pa zašto to ne rade sad?

Da povećaju prodaju? Zašto to ne rade sad?

Mislim, sad je još igra relativno nova, zašto sad ne ulože u razvoj?

 

Kak veli fila, uopće nema smisla.

Pa nije da će EA propasti ako uloži novce u DICE za  4-5 novih ljudi koji su talentirani za recimo dizajn mapa i eto ti za dva mjeseca 5 novih mapa.

 

A neznam onda us imali poprilican broj primjeraka prodan i koji se jos dan danas prodaje plus cash flow od premiuma pa mozda je to imalo utjecaj, tesko mi je vjerovati da iz ciste ljubavi prema serijalu posto se sve uvijek vrti oko novaca ali uvijek.

 

Sad im je zadnji vlak da nesto naprave jer mislim da vise nebudu mogli na staroj slavi štancati igre.

 

 

 

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Battlefield V

Jednostavno nije isplativo. baš smo baka i ja lamentirali.

 

Tebi se bf ne isplati, šta imaš od njega, ljudi ga igraju, ali ne daju ti lovu. Sav content je više manje free, a ono za kupovat je tako loše da nitko ne kupuje.

Treba ti free to play model, s mikrotransakcijama, tu je lova.

 

Trebaju uzet bf3 i bf4, složit novi BF free to play, s hrpom kozmetike, mapa i modova i to prodavat. Kao diler, kad te navuče na dobru drogu. (pogledajte apex)

 

bf je postao neisplativ, žel cod sistem gdje svake godine ista ekipa baca 60e za igru, a to ne mogu i ne znaju jer nisu dovoljno veliki.

Srozali su kvalitetu igre na dno, i očito ih nije briga.

 

Po meni treba odrezati, bf ugasiti na 4-5 god, onda ga vratiti na velika vrata, jer ovo je šamaranje mrtvog magarca.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Sto dalje meni se cini da ni oni sami ne znaju kuda bi isli sa BF. Ocit znak toga je bio onaj tumor naziva HL. I sad ga jednostavno "stancaju" po inerciji. Par klipana im odrzava twitter da se cini kao da im je nesto stalo a zapravo se sve radi preko kurca i bez ikakve strategije. Ocito je da na raspolaganju imaju ogroman talent i dobar tim koji radi na svemu sto izbace. Ali kao da fali ono "nesto"

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Tebi se bf ne isplati, šta imaš od njega, ljudi ga igraju, ali ne daju ti lovu. Sav content je više manje free, a ono za kupovat je tako loše da nitko ne kupuje.

E ovo. Pa tamo rade ljudi s mentalnim problemima?

Pa imaju zaposlene ljude kojima je dosovno posao analizirati ovo prije nego se pusti na tržište. Nikome nije palo na pamet da će izgubiti igrače (kupce) ovog, a i slijedećeg BFa ako naprave taj korak?

 

A ovaj drugi dio.. tak bi nekako i trebalo biti. Napraviti pauzu, napraviti novi Frostbyte i onda nakon jedne generacije konzola i dvije tri generacije PC hardvera pustiti novi BF.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield V

Pa što reći za igru kad sam community manager kaže ako vam se sviđa ne morate kupiti...vidiš onda koliko njih boli kurac kao da rade igru za 200 hardcore fanova pa ih kao boli kifla.

 

ruganje...

 

iskreno mi je žao, jer bf franšiza mi je dala tisuće sati zabave...uz sva sranja, bugove, errore, netcodeove, upoznao sam hrpu ekipe, što ingame što kasnije u životu i na tome sam joj zahvalan, ali mislim da nam je većini vrijeme da krenemo dalje u nove žanrove/franšize kako bi izvukli zabavu iz njih jer bf, barem po meni, više ništa ne nudi, a kako stvari stoje, niti će u budućnosti.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield V
BalkanUSrcu kaže...

 Valjda je conquest s razlogom najviše igrani mod tokom svih godina

 Ali, postoje i igraci kojima je taj mod dosadio. Vjerojatno u manjini, ali postoji. BF2, Vietnam, BF3 sam igrao sve. BF4 sam samo mozda 20% vremena proveo u conquestu, ostalo iskljucivo rush. BF1 nisam jednu partiju conquesta odigrao. BFV izgleda necu nikad, pa ni jedini mod koji me trenutno zanima a to je BR.

مرګ ژوبله
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Sto dalje meni se cini da ni oni sami ne znaju kuda bi isli sa BF. Ocit znak toga je bio onaj tumor naziva HL. I sad ga jednostavno "stancaju" po inerciji. Par klipana im odrzava twitter da se cini kao da im je nesto stalo a zapravo se sve radi preko kurca i bez ikakve strategije. Ocito je da na raspolaganju imaju ogroman talent i dobar tim koji radi na svemu sto izbace. Ali kao da fali ono "nesto"

 Hardline je ustvari prilično dobar uradak za kojeg vjerujem da dosta ljudi uopće nije probalo radi nekih predrasuda temeljenih na tematici igre. Poprilično zabavan gunplay, a za dosta mapa bih se usudio reći da su vrhunski odrađene

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Pa nije da će EA propasti ako uloži novce u DICE za  4-5 novih ljudi koji su talentirani za recimo dizajn mapa i eto ti za dva mjeseca 5 novih mapa.

 

Ne ide to tako lako. 4-5 ljudi bi eventualno moglo napraviti JEDNU mapu u roku dva mjeseca. Dizajn-test-redizajn-test... Hrpetina iteracija je potrebna i to jednostavno traje.

 čak i više 5-6 mjeseci im treba za jednu mapu. A obično 3 lika rade na njoj, za devastation im trebalo 13 mjeseci i na toj mapi jer radilo 6 ljudi.

 

Kažu kako su moraju paziti na previše detalja i dizajnirati oko minimalno 2 game moda. 

 

 

 

Iako to sve kužim da je teško i treba vremena, ipak bi mogli do 6 mjeseca barem ubaciti 4-5 mapa. Jer eto to ti je 6 mjeseci od izlaska igre, a ti level dizajneri sigurno ne hlade jajca od izlaska. Valjda nekog vraga rade.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
BalkanUSrcu kaže...

 Hardline je ustvari prilično dobar uradak za kojeg vjerujem da dosta ljudi uopće nije probalo radi nekih predrasuda temeljenih na tematici igre. Poprilično zabavan gunplay, a za dosta mapa bih se usudio reći da su vrhunski odrađene

 

Pa upravo o tome se i radi. Oni su neku random pizdariju nazvali battlefield. Zato sto ne znaju sta bi vise sa BF imenom radili. Masa ljudi mi je rekla da je HL zabavan ali to je kurac a ne battlefield.

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Battlefield V

Vidiš da rade mentalci u tom diceu sa svojom sjajnom logikom. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
fila2208 kaže...

Tebi se bf ne isplati, šta imaš od njega, ljudi ga igraju, ali ne daju ti lovu. Sav content je više manje free, a ono za kupovat je tako loše da nitko ne kupuje.

E ovo. Pa tamo rade ljudi s mentalnim problemima?

Pa imaju zaposlene ljude kojima je dosovno posao analizirati ovo prije nego se pusti na tržište. Nikome nije palo na pamet da će izgubiti igrače (kupce) ovog, a i slijedećeg BFa ako naprave taj korak?

 

A ovaj drugi dio.. tak bi nekako i trebalo biti. Napraviti pauzu, napraviti novi Frostbyte i onda nakon jedne generacije konzola i dvije tri generacije PC hardvera pustiti novi BF.

 Imaju mentalnih problema, kad povodom najvećeg svjetskog masakra u povijesti čovječanstva ti daju mrtvu Hamadu,Twisteed Steel,Aerodrome itd. Bože sačuvaj kome se to igra? Pa ako imaš imalo mozga u glavi i sam shvaćaš da nisi napravio WW 2 već tolike godine, da imaš jedan od najjačih enginea na svijetu za pravljenje igara da ja bih rekao da imaju mentalnih problema i to na razini da su zaostali u nekom drugom vremenu, koga boli kurac za nepoznate i manje poznate lokacije ww 2? I izbaciš 2 frakcije, prošlo je pola godine i ništa i dalje nisi napravio.

 

Sad uzmi da su uzeli iz samog početka vani Rusi,Ameri,Britanci i Njemci, i da si dobio 8 mapa ovim redom Leningrad,Stalingrad,Pearl Harbor,Normandy,Berlin + 2 na pacifiku koje uključuju dosta mora, te još neku sa talijanima ili jos jednu njemacku. I onda svakih 6 mjeseci izbaciš 4 mape kao što su radili u sve i jednom Battlefieldu do sada i to je to ljudi zadovoljni igra liči na nešto. Tako da ti kvazi stručnjaci očito ne znaju šta ljudi koji kupuju igru hoće nego sami rade neke smješne odluke koje su dovele do ovoga gdje su sada. Tako da odgovor na tvoje pitanje je vrlo jednostavan.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Hahaha pa ovi više nisu normalni.
Jebo ih live service da ih jebo.

Kad se sjetim trojke i četvorke dođe mi da plačem. Čak i uz sva sranja koja je četvorka imala na izlasku.
16 godina
offline
Battlefield V

Vratite nam Premium! Hoću pokretai igru iz Browsera, hoću po 4 nove mape svakih par mjeseci i hoću Battlefield!

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...

Vratite nam Premium! Hoću pokretai igru iz Browsera, hoću po 4 nove mape svakih par mjeseci i hoću Battlefield!

 

I izdužene vratove!

12 godina
offline
Battlefield V

Ajmo opet malo o igri.

 

Kak izgledaju oružja u firestormu:

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/b3rb5y/firestorm_primary_weapons_upgrades/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Lik na Redditu veli da je odigrao rundu Firestorma.

Je neko provjerio, je live kod nas?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Lik na Redditu veli da je odigrao rundu Firestorma.

Je neko provjerio, je live kod nas?

 Po ovome, izlazi za oko pola sata...

15 godina
offline
Battlefield V

Sinoć sam upalio BF5 nakon nekoliko mjeseci.... Nakon 10 sek sam napravio ALT+F4.

 

Battlelog: MUDO_HR
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Sve neki srednjovječni ljudi a još igraju igrice...... ccc

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Javite kako crveni traktor radi pali li odmah iz druge.Oslikava li na njemu ray trejs.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
amater_2 kaže...

Sinoć sam upalio BF5 nakon nekoliko mjeseci.... Nakon 10 sek sam napravio ALT+F4.

 

 A baš si mogao pričekati Firestorm :)

A kaj igraš? One kečere?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...

Javite kako crveni traktor radi pali li odmah iz druge.Oslikava li na njemu ray trejs.

 Pali iz prve. Sve na low, a cak i da imam 2080ti ne bih ga palio :P

 

 

 

Firestorm ima najgori loot sistem koji sam ikad vidio / igrao u nekoj battleroyale igri......

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2019 12:35 (Teknokyo).
16 godina
offline
Battlefield V

Probao sam Firestorm...

 

A onako, mehavo...

 

Igrat će se dva tri tjedan i to je to.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

Hm, prilično meh kao što kolega kaže. Nikakva atmosfera, kao da je early access ww2 skin na pubg s najgorim lootanjem ikad i relativno dobrim ttk-om.

Lutao po mapi, ubio nekih 6-7 likova i to je to. Nemam uopće volju ni potrebu to opet pokrenuti da budem iskren, ništa posbeno i neće dovesti ljude u bf serijal.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Znači truba..........

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice