Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.357.389
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
16 godina
offline
Battlefield V

Većina igrača koji su s Modern Warfare 2 ili Black Ops prešli na Battlefield vratiti će se na CoD s ovom igrom.

Ja u beti uživam.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Uz malo glancanja, MW će biti dobra igra. A i dobro što je različita od BF.

Moj PC  
4 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...

Metro je odradio svoje nema smisla više.

 

Ovđek se mogu složiti s tobom..

12 godina
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...

Većina igrača koji su s Modern Warfare 2 ili Black Ops prešli na Battlefield vratiti će se na CoD s ovom igrom.

Ja u beti uživam.

 sam nek odu!!

 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Uz malo glancanja, MW će biti dobra igra. A i dobro što je različita od BF.

 Definitivno se slažem.

 

Ima masu modova pa se može birati i ona se ne mora igrato BFova katastrofalna kopija CQ-a. Ipak je COD COD, a BF BF.

 

 

Ono što je BF izgubio nakon trice, a COD ima u ovom nastavku je "kompetitivni" štih (Cyber attack i Headquarters mode). Po meni ako ništa radi toga valja otići u Rusiju i kupiti.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
Soldier977 kaže...
psihoroba kaže...

Ne znam dal ste probali betu COD-a, ali nazalost nista od pomutnje/kradje igraca BF. Ono je smijurija 😂😂😂

 Jeste, ali isto je i BF1 i 5 smijurija u odnosu na prijašnje BFove

 

 

znači ukratko - nemamo šta igrat 

 Kako nebi imao. Insurgency, Apex, Overwatch, PUBG sve još aktualno.

 Insurgency se piše velikim slovima

 

 

 

INSURGENCY SANDSTORM.

 

 

I još ustaneš.

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Uz malo glancanja, MW će biti dobra igra. A i dobro što je različita od BF.

 a koja ce bit razlika izmedu starog MW i ovog novog?

igra B i COD nikad i nije bila za usporedbu.totalno dvije drugacije igre

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
Jack Sparrow kaže...
Soldier977 kaže...
psihoroba kaže...

Ne znam dal ste probali betu COD-a, ali nazalost nista od pomutnje/kradje igraca BF. Ono je smijurija 😂😂😂

 Jeste, ali isto je i BF1 i 5 smijurija u odnosu na prijašnje BFove

 

 

znači ukratko - nemamo šta igrat 

 Kako nebi imao. Insurgency, Apex, Overwatch, PUBG sve još aktualno.

 Insurgency se piše velikim slovima

 

 

 

INSURGENCY SANDSTORM.

 

 

I još ustaneš.

 

 

 Meni ti iskreno Sandstorm ima puno bolji gameplay od ovog COD-a. I gunplay i taktički i za competitive igru.

Ne kažem da je COD loš, ali što sam ga više igrao. To mi se manje sviđao i mislim da ga neću uzeti jer ako baš želim nešto moderno onda ću sandstorm roknuti.

12 godina
offline
Battlefield V

Ja sam zadnjih pola godine samo Insurgency igrao i sve mi je bolja i bolja igra. Teško danas da neka igra ti može dati taj osjećaj da te drži dugo vremena.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 9:58 (Soldier977).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield V

Šta sad veličate taj Insurgency, to je smeće jedva bolje od Counter Strike GO. Ono, isto samo nijansu bolje.

Novi CoD u beti je imao štih/feeling onog CoD-a iz doba CoD2 i Cod4, samo bez dedidcated servera i s nekim novim fičerima. Najbliže CoD;MW2 i CoD:BO što jedna igra može biti.

I onda su još pokrali BF3/BF4 kopirajući čak i neke bugove iz tih igara.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 10:16 (191x7).
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...

Šta sad veličate taj Insurgency, to je smeće jedva bolje od Counter Strike GO. Ono, isto samo nijansu bolje.

Novi CoD u beti je imao štih/feeling onog CoD-a iz doba CoD2 i Cod4, samo bez dedidcated servera i s nekim novim fičerima. Najbliže CoD;MW2 i CoD:BO što jedna igra može biti.

I onda su još pokrali BF3/BF4 kopirajući čak i neke bugove iz tih igara.

 

Zašto ne?

Ima i nas kojima COD nikada nije valjao.

Jednostavno mi nikad nije legao, od jedinice još, dok je CS nesto sasvim drugo...

15 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
191x7 kaže...

Šta sad veličate taj Insurgency, to je smeće jedva bolje od Counter Strike GO. Ono, isto samo nijansu bolje.

Novi CoD u beti je imao štih/feeling onog CoD-a iz doba CoD2 i Cod4, samo bez dedidcated servera i s nekim novim fičerima. Najbliže CoD;MW2 i CoD:BO što jedna igra može biti.

I onda su još pokrali BF3/BF4 kopirajući čak i neke bugove iz tih igara.

 

Zašto ne?

Ima i nas kojima COD nikada nije valjao.

Jednostavno mi nikad nije legao, od jedinice još, dok je CS nesto sasvim drugo...

 Al baš. CSGO je dobar FPS. Gameplay,mape i sve ima smisla i dobro je balansirano. 

COD je bio dobar do kad nije dobio poštenu konkurenciju.

16 godina
offline
Re: Battlefield V

Taj CSGO je ok dok ne odeš u solo q... Bože dragi šta je to, odmah si za onkologiju spreman nakon partije.

 

BF je u svojoj srži najbolji timski shooter koji možeš igrati solo (jer s ekipom je i usrana igra dobra), samo šteta što je baš petica to najlošije izvela.

Koristite blage riječi i jake argumente
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Valjda će taj bc3 uskoro...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
BalkanUSrcu kaže...
Valjda će taj bc3 uskoro...

 Ako za godinu dana bude.Bf5 je tek na pola puta ma ko će ih znat izgleda da svi odoše i nema tko radit.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 11:26 (dery).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
BalkanUSrcu kaže...
Valjda će taj bc3 uskoro...

 Hm, povezuju ga s izlaskom PlayStationa 5. A za njega još nisu ni počele prave glasine.. tak da ne znam... :/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Ma najbolje bi bilo par novih mapa za bf4 :)
15 godina
offline
Battlefield V

BF4 po meni bolji od ovog COD MW. A kamo li BF5, koji jučer kad sam pokrenuo je napravio da MW izgelda kao indie igra haha

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Baš je tema živnula od kad je izašao CoD beta 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...

Taj CSGO je ok dok ne odeš u solo q... Bože dragi šta je to, odmah si za onkologiju spreman nakon partije.

 

BF je u svojoj srži najbolji timski shooter koji možeš igrati solo (jer s ekipom je i usrana igra dobra), samo šteta što je baš petica to najlošije izvela.

 Možda je izvela najlošije, al i dalje se najviše zabavljam s BfV od svih trenutnih aktualnih pucačina koje tržište nudi. 

Stvarno fali sadržaja i iskreno se i dalje nadam da se bude nekaj promijenilo s Pacific dodatkom. 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...

Taj CSGO je ok dok ne odeš u solo q... Bože dragi šta je to, odmah si za onkologiju spreman nakon partije.

 

BF je u svojoj srži najbolji timski shooter koji možeš igrati solo (jer s ekipom je i usrana igra dobra), samo šteta što je baš petica to najlošije izvela.

 

Ma kakav cs go... o 1.6 ti ja pricam...ipak sam ja metuzalem

15 godina
offline
Battlefield V

jel se isplati uzeti sad battlefield? Igra li jos neko? vidim sad se moze naci za 20 eura

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
DangerousB kaže...

jel se isplati uzeti sad battlefield? Igra li jos neko? vidim sad se moze naci za 20 eura

 15 eura previše za igru koja je još u beti 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
7 godina
offline
Re: Battlefield V
DangerousB kaže...

jel se isplati uzeti sad battlefield? Igra li jos neko? vidim sad se moze naci za 20 eura

 Po meni se definitivno isplati. 

15 godina
offline
Battlefield V

gdje ima za 15 eura kako kolega kaze? ili je ipak 20 eura najjeftinija sto sam nasao? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
DangerousB kaže...

jel se isplati uzeti sad battlefield? Igra li jos neko? vidim sad se moze naci za 20 eura

 

Isplati, ima fino servera i igraca.

Cekamo te nesretne rent a server patch da napokon se ima di obitavat dulje vremena.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
DangerousB kaže...

jel se isplati uzeti sad battlefield? Igra li jos neko? vidim sad se moze naci za 20 eura

 naravno da se isplati. Tebi će taman biti zanimljiva do kad ne izađe novi sadržaj. Nama starima malo dosadila, ali igrača i servera ima ako to pitaš.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
DangerousB kaže...

jel se isplati uzeti sad battlefield? Igra li jos neko? vidim sad se moze naci za 20 eura

 15 eura previše za igru koja je još u beti 

 daj ne kenjaj fila!!!

imas onaj tamo poluproizvod od cod i tamo uvijeravaj igrace kako je novi cod odlican! 32 vs 32 je citam jeben!? hahahah..pravo orgijanje..

ljudi nezadovoljni cod osim vas par.vi sami sebe uvijeravate da je ok a igrao si je pol sata! wtf!?!?

kazes cod igra ti odlicna a zao ti dati 50ak eura za igru?

kazes cod igra dobra a nece moci pokrenuti fluidno igranje na 1060 3gb?

 

naravo da se isplati uzeti battlefild a jos vise ti se isplati uzeti ea acess za 20e i imas sve battlefild nastavke,fife,itd

15 godina
offline
Re: Battlefield V
lange kaže...
fila2208 kaže...
DangerousB kaže...

jel se isplati uzeti sad battlefield? Igra li jos neko? vidim sad se moze naci za 20 eura

 15 eura previše za igru koja je još u beti 

 daj ne kenjaj fila!!!

imas onaj tamo poluproizvod od cod i tamo uvijeravaj igrace kako je novi cod odlican! 32 vs 32 je citam jeben!? hahahah..pravo orgijanje..

ljudi nezadovoljni cod osim vas par.vi sami sebe uvijeravate da je ok a igrao si je pol sata! wtf!?!?

kazes cod igra ti odlicna a zao ti dati 50ak eura za igru?

kazes cod igra dobra a nece moci pokrenuti fluidno igranje na 1060 3gb?

 

naravo da se isplati uzeti battlefild a jos vise ti se isplati uzeti ea acess za 20e i imas sve battlefild nastavke,fife,itd

 tolko je dobar taj COD da će ga kupovati preko rusije sa 20kn 

EDIT: šalu na stranu, COD kao COD će biti ok kad malo popeglaju. Ali 32v32, tu ne može lizati ni noge BF, Squad, Rising Storm i ostalim igrama s velikim modovima. Tenkovi prelošu fiziku imaju, Heli potpuno strgan. Baš im mehanike u tim stvarima ne rade kak spada.

Teamplay 0 bodova. Sve to nekako na pola odrađeno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 23:41 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Battlefield V

to si lijepo napisao.

uglavnom koliko sam skuzio fila je tipicni cod igrac a dok je igrao b3 igrao je samo 5vs5 i to sigurno hard core.

pali se na k/d,sate igranja,itd.

vidim sada u temi cod uvijerava ljude da je novi cod odlican!?!??

Moj PC  
0 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice