Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.350.064
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Discord:

https://discord.gg/RAQm66k

Dolje je kanal Bug Forum

 Možete razgovarati (igrati) u Battlefield kanalima.. ili što već igrate.

Svi s foruma mi se javite tamo s privatnom porukom da vas u bacim u BugBF ekipu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield V

Ovo je neki novi fičr? Nije tog bilo u beti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield V

Malo sam se naježio na scenu upravljanja njemačkim tenkom u Africi dok u pozadini svira BF orkestralna glazba.

 

 

Kako da uplatim još 100 eura DICE-u?

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
191x7 kaže...

Nemojte misliti da je već dostupna finalna inačica igre, biti će day-one patch odmah po izlasku igre.

 ok vidoviti Milane

 Nisam to rekao ja nego ovi famozni Youbitouberi što su u nedjelju igrali BFV, Dice im je rekao da će ne dan puštanja odmah ići i poveći patch.

Twitter: @191x7
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.11.2018 20:36 (191x7).
14 godina
offline
Battlefield V

jel uzimao netko sa g2play.nije vrag da stvarno salju kljuceve na dan izlaska

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Devastation, conquest.

 

Bench na ultra postavkama, 1920*1080:

 

08-11-2018, 20:49:55 bfvTrial.exe benchmark completed, 127186 frames rendered in 1694.313 s


Average framerate : 75.0 FPS
Minimum framerate : 53.8 FPS
Maximum framerate : 99.5 FPS
1% low framerate : 57.7 FPS
0.1% low framerate : 43.4 FPS

... there is no spoon ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.11.2018 21:33 (aufhenger).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
aufhenger kaže...

Devastation, conquest.

 

Bench na ultra postavkama, 1920*1080:

 

08-11-2018, 20:49:55 bfvTrial.exe benchmark completed, 127186 frames rendered in 1694.313 s


Average framerate : 75.0 FPS
Minimum framerate : 53.8 FPS
Maximum framerate : 99.5 FPS
1% low framerate : 57.7 FPS
0.1% low framerate : 43.4 FPS

 Izgleda da stari intelić guši taj gpu dok onom na high 4k sa gtx1070 riza1600 rastura.

Moj kombo sa rizom 2600 i rx580 je isto rastura u beti tako da priče kako je intel nenadjebiv nemaju smisao.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.11.2018 21:51 (dery).
14 godina
offline
Battlefield V

https://www.guru3d.com/files-details/geforce-416-81-whql-driver-download.html

 

Download the Nvidia GeForce 416.81 WHQL driver as released by NVIDIA. The drivers is the official release driver for Battlefield V.

Game Ready Drivers provide the best possible gaming experience for all major new releases, including Virtual Reality games. Prior to a new title launching, our driver team is working up until the last minute to ensure every performance tweak and bug fix is included for the best gameplay on day-1. We have a discussion thread open on this driver here in our Nvidia driver discussion forums.

Game Ready

  • Provides the optimal gaming experience for Battlefield V.

Software Modules

  • nView - 149.34
  • HD Audio Driver - 1.3.38.4
  • NVIDIA PhysX System Software - 9.18.0907
  • GeForce Experience - 3.15.0.186
  • CUDA - 10.0

Supported cards:

GeForce RTX 20 Series:
GeForce RTX 2080 Ti, GeForce RTX 2080, GeForce RTX 2070

NVIDIA TITAN Series
NVIDIA TITAN V, NVIDIA TITAN Xp, NVIDIA TITAN X (Pascal), GeForce GTX TITAN, GeForce GTX TITAN X, GeForce GTX TITAN Black, GeForce GTX TITAN Z

GeForce 10 Series
GeForce GTX 1080 Ti, GeForce GTX 1080, GeForce GTX 1070 Ti, GeForce GTX 1070, GeForce GTX 1060, GeForce GTX 1050 Ti, GeForce GTX 1050, GeForce GT 1030

GeForce 900 Series
GeForce GTX 980 Ti, GeForce GTX 980, GeForce GTX 970, GeForce GTX 960, GeForce GTX 950

GeForce 700 Series
GeForce GTX 780 Ti, GeForce GTX 780, GeForce GTX 770, GeForce GTX 760, GeForce GTX 760 Ti (OEM), GeForce GTX 750 Ti, GeForce GTX 750, GeForce GTX 745, GeForce GT 740, GeForce GT 730, GeForce GT 720, GeForce GT 710, GeForce GT 705

GeForce 600 Series
GeForce GTX 690, GeForce GTX 680, GeForce GTX 670, GeForce GTX 660 Ti, GeForce GTX 660, GeForce GTX 650 Ti BOOST, GeForce GTX 650 Ti, GeForce GTX 650, GeForce GTX 645, GeForce GT 645, GeForce GT 640, GeForce GT 635, GeForce GT 630, GeForce GT 620, GeForce GT 610, GeForce 605

Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...
aufhenger kaže...

Devastation, conquest.

 

Bench na ultra postavkama, 1920*1080:

 

08-11-2018, 20:49:55 bfvTrial.exe benchmark completed, 127186 frames rendered in 1694.313 s


Average framerate : 75.0 FPS
Minimum framerate : 53.8 FPS
Maximum framerate : 99.5 FPS
1% low framerate : 57.7 FPS
0.1% low framerate : 43.4 FPS

 Izgleda da stari intelić guši taj gpu dok onom na high 4k sa gtx1070 riza1600 rastura.

Moj kombo sa rizom 2600 i rx580 je isto rastura u beti tako da priče kako je intel nenadjebiv nemaju smisao.

 Čovijek ima SAMSUNG LC24F390, a to je FHD monitor ;-). TV mu je 4K.

... there is no spoon ...
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Deluxe i premier...

Smradovi, samo ste me nahajpali

 

 

Freak Show Inc.
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield V

Novi AMD driver s 8% boljim performansama u BFV

https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-18-11-1

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Ja sam updateao na nove 416.81 drivere i crasha mi se nakon 3-4 minute. Ne znam jesam li ja jedini s tim problemom, pa pripazite.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

umm, kak igrati ovo?

imam basic, ali nigdje nemam opciju play niti imam trial verziju za probat

 

edit: rijesio

na origin.com sam upisao bfv, nasao igru i tamo dodao u library

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.11.2018 23:21 (LeftY_CRO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Promster kaže...

Ja sam updateao na nove 416.81 drivere i crasha mi se nakon 3-4 minute. Ne znam jesam li ja jedini s tim problemom, pa pripazite.

 Ista stvar se i meni dogodila. Isključio sam future frame rendering i prestalo se rušit (za sad).

... there is no spoon ...
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Odigrao sam sve mape na CQ-u i mogu samo reći da sam impresioniran s onim što su napravili. Nakon 3-4h igranja dojam je i više nego pozitivan i bit će šteta ako igra ne dobije pozornost i popularnost kakvu zaslužuje. Gunplay mi je odličan, brzo se ubija, ali se bome brzo i gine. Malo sam vozio Pz4 i osjećaj je također fenomenalan. Mape su uglavnom dobre, ima dosta zaklona iako su dosta otvorene. Najgori dojam za sada je ostavila Hamada, pa nakon toga Aerodrom. Ostale su mi se uglavnom svidjele. Ček i UI nije toliko loš. Treba skupiti još dosta sati igranja za detaljniji opis i konačni dojam, ali po ovome što sam vidio do sada, imaju igretinu samo takvu! Savršen poluozbiljan - polucasual hibrid kakav mi je nedostajao za razonodu. Definitivno je uz bok BF3, ako ne i bolja.

uteče Medžedža!
Moj PC  
2 0 hvala 7
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Ja isto odigrao conquest sve mape i složio bih se s kolegom Hamada i Aerodrom mi se najmanje svidjele. Super mi je Devastation nemaš se gdje sakriti ima vertikalnih dijelova, puno zaklona ruševina meni je odlična. Puno je bolje sad s bržim  death ekranom .Tenkovi su tromiji nego npr u Bf 4 što je normalno i imaju mi bolji osjećaj (nisu kao od kartona). Čini mi se da i nisu baš nešto pretjerano optimizirali igru od bete što se tiče fps. Igra je grafički ipak nešto zahtjevnija od Bf 1. Kad sam počeo igrati igra sama stavila vsync na on pa si to isključite sami u postavkama ako vam se dogodi. Dogodio mi se bug da je ostala na ekranu sjena vojnika koji me upucao ,koje zapinjanje za nevidljivu prepreku a drugo uglavnom ok. Osjećaj napucavanja odličan sve u svemu ja zadovoljan.

sake08
Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Ja odigrao malo i zadovoljan sam. Kak bi dama rekao - na mom stroju radi dosta dobro

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

meni nikak ne radi... rip

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Battlefield V

Igra je top :) odigrao ~2h večeras, 1440p reza, 144hz, sve na Low osim tekstura i filteringa na High. Bez problema dere na 144 fps locku - apsolutno nikakvih problema ni štucanja nema

 

Uglavnom, feeling pucanja je odličan - dosta mi je bolji nego u BF1, 4 mape koje sam igrao su sasvim solidne! Sve u svemu u tih 2 sata sam se izguštirao :) - Sutra nastavljamo!

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
2 0 hvala 3
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
mrsmith kaže...

Igra je top :) odigrao ~2h večeras, 1440p reza, 144hz, sve na Low osim tekstura i filteringa na High. Bez problema dere na 144 fps locku - apsolutno nikakvih problema ni štucanja nema

 

Uglavnom, feeling pucanja je odličan - dosta mi je bolji nego u BF1, 4 mape koje sam igrao su sasvim solidne! Sve u svemu u tih 2 sata sam se izguštirao :) - Sutra nastavljamo!

 

Igra zdere procesor i to jako. Meni je lock na 60, 1440p sve ultra. Grafa na 50-60%, procesor uglavnom izmedju 90 i 100%

Freak Show Inc.
15 godina
online
Re: Battlefield V
Friday kaže...
mrsmith kaže...

Igra je top :) odigrao ~2h večeras, 1440p reza, 144hz, sve na Low osim tekstura i filteringa na High. Bez problema dere na 144 fps locku - apsolutno nikakvih problema ni štucanja nema

 

Uglavnom, feeling pucanja je odličan - dosta mi je bolji nego u BF1, 4 mape koje sam igrao su sasvim solidne! Sve u svemu u tih 2 sata sam se izguštirao :) - Sutra nastavljamo!

 

Igra zdere procesor i to jako. Meni je lock na 60, 1440p sve ultra. Grafa na 50-60%, procesor uglavnom izmedju 90 i 100%

Budi sretan dok ti periferija radi

 

EDIT: Friday meni se bome grafa pošteno oznoji na 1440p @ 144, 92-99% usage. Ja ne mogu igrat competitive pucačine na ultra detaljima... Meni te điđe miže samo smetaju, sve spustim da najniže osim tekstura i bude mi super pregledno i kako bi se reklo "crisp & clean"

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 8:09 (mrsmith).
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...

 Izgleda da stari intelić guši taj gpu dok onom na high 4k sa gtx1070 riza1600 rastura.

Moj kombo sa rizom 2600 i rx580 je isto rastura u beti tako da priče kako je intel nenadjebiv nemaju smisao.

 Riza rastura kao cetverojezgreni Intel bez ht-a klik

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
mrsmith kaže...

Meni te điđe miže samo smetaju, sve spustim da najniže osim tekstura i bude mi super pregledno i kako bi se reklo "crisp & clean"

 

A jbt, za 900 eura hocu da vidim svaki maslacak na polju

Iako znam da ce mi dopizdit. Sjecam se prije ohoho vremena kad sam uzeo GTX770. Stavio sve na ultra a ono ferjmova za usrat se. Ivanec mi je rekao "je, za dva dana ces sve vratit na medium/low". Tako je i bilo. Previse toga na ekranu...

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
war3_tft kaže...
dery kaže...

 Izgleda da stari intelić guši taj gpu dok onom na high 4k sa gtx1070 riza1600 rastura.

Moj kombo sa rizom 2600 i rx580 je isto rastura u beti tako da priče kako je intel nenadjebiv nemaju smisao.

 Riza rastura kao cetverojezgreni Intel bez ht-a klik

 

U jbt, pa kako tako lose?

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
mrsmith kaže...

 

 

Igra zdere procesor i to jako. Meni je lock na 60, 1440p sve ultra. Grafa na 50-60%, procesor uglavnom izmedju 90 i 100%

 Kupi lošiju grafu pa će ti i ona biti zakucan na 100%

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
To je testiranje iz bete, moguce da je sad bolje, al ak ostane tako ili priblizno tako to ce biti teski flop za ryzen s obzirom kolko je popularna igra.
15 godina
moderator
offline
Battlefield V

Ja na fhd i high postavkama imam oko 85 fpsa.

 

U odnosu na bf1(kojeg imam 30h) ovo je duplo bolja igra u svim segmentima.

سمندری ڈاکو
Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Battlefield V

A jel baš svaku temu morate s tim AMD vs Intel govnima zagaditi? 

Moj PC  
6 1 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
U cemu je problem? To je informativan graf koji ljudima pokazuje koji procesor je pogodan za ovu igru.
15 godina
offline
Re: Battlefield V

Ne obmanjuj ljude taj graf nema veze sa stvarnim stanjem u mp 64 igrača. Ljudi postaju rezultate koji opovrgavaju to čega se grčevito držiš. Uvjerio se i sam.

kradem mine iz minskog polja
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice