Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.357.406
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
MRSKI kaže...
animosity_frenzy kaže...

Cookeh popizdio na redditu. Pičkara DICE sve u 16. Upomoć, nebo će pasti! 

 Daj link. Prelijen sam da tražim 

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a5ro43/hardcore_will_only_split_community_which_we/?st=jpmp4n5z&sh=a6b10e66

 

"So they gonna fuck their main playerbase because of smaller hardcore base."

 

Uvijek sam ga doživljavao kao pristojnog momka, ali međutim...

 

Pazite šta pričate, upozoreni ste!

 

Jebate što psuje!

Sav sam se zacrvenio!

6 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

I dalje neverujem sta su uradili sa ovim novim TTK fino su reki da ce slusat community 70% nas nije bilio za to i opet uradili pos svome..

Uzivao sam u igri pogotovo koliko sam puta dobio dule 1vs3 i 1vs5 na medium range sada je dog shit moje KD je 2.68 i KPM 1.6 sada ce sve to otic u toalet...

Taj EA je najvece zlo u gaming industriji!

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 18:31 (Achilles).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Oh ne, pa kako ćeš spavat noćima sad kad ti kdr padne u nepovrat. Mislim užas općenito što je ispod 3, ali sad ćeš pasti sve dublje i dublje. 

 

 

aj bar da se svi oko nečeg slažemo, da je ttk bananica. Opet ću upalit igru večeras i vajnati, pristojni baka će me slušati i opet ću nekom kukiju skinuti glavu.

Kad nemaš šta drugo šta ćeš.

 

+ slažem se s bakom što mi je sinoć rekao, da su sačekali do 3mj pa izbacili full igru i taj vražji royale i da sve radi, ne bi bilo toliko sranja oko svega.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 18:38 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

@fila2208 slazem se sa tobom ali ja vise gleda kod igraca kill per minute negi KD :)

15 godina
offline
Battlefield V

Dunkz3 napisao nije njegov odlukao nego nekoga drugoga. Očito s vrha(EA) odlučili udovoljiti novim igračima koji se navodno žale što ih ekipa razvaljuje prebrzo.

 

Jebo ih TTK. Ono jučer što sam igrao kao da imam pušku na vodu, pucketamo jedni po drugima, a dalje ponkead umireš u jednom frejmu. Tolko loše da sam jednostavno prošao na SMLE pošto nema volje pucati 3 sata prema nekoma da bi mu napravio 90 damagea i onda se sakrio iza kamena.

 

Drago mi je da se westie isto totalno posrao po njima i to u svakom segmentu ih posrao. Da ih jebo hardcore.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 18:39 (Jack Sparrow).
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Achilles kaže...

@fila2208 slazem se sa tobom ali ja vise gleda kod igraca kill per minute negi KD :)

 Nismo u codu na tdm da me to sekira.

Ako si voljan kroz hrpu vatre bacit smoke i doći po mene dići me, da igramo dalje zajedno.

Ako ideš samnom na flank umjesto u clusterfuck za killove.

Ako izađeš i popravljaš svog tenkistu.

baacaš med i ammo stalno.

Igraš agresivnog recona.

kad vidiš da avion siluje, ako si dobar pilot, sjedneš u avion i pomogneš teamu.

Ako pushas, napadas, trčiš i daješ sve za ekipu, e onda si pravi igrač, a za tvoj kdr i kpm spm bmp ssm bpm kkt ttk i ttd me osobno libo racku :) 

(nhf)

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Dunkz3 napisao nije njegov odlukao nego nekoga drugoga. Očito s vrha(EA) odlučili udovoljiti novim igračima koji se navodno žale što ih ekipa razvaljuje prebrzo.

 

Jebo ih TTK. Ono jučer što sam igrao kao da imam pušku na vodu, pucketamo jedni po drugima, a dalje ponkead umireš u jednom frejmu. Tolko loše da sam jednostavno prošao na SMLE pošto nema volje pucati 3 sata prema nekoma da bi mu napravio 90 damagea i onda se sakrio iza kamena.

 

Drago mi je da se westie isto totalno posrao po njima i to u svakom segmentu ih posrao. Da ih jebo hardcore.

 Pa jasno da nije, drunkz i ostali plaćenici ipak dobro igraju i sviđa im se gunplay kao i svima nama iole starijim igračima koji znaju pogoditi neki kurac.

Mislim gle, ja sam puknuo par partija sinoć i išlo me, ali onaj osjećaj kad znaš da lik treba pasti, ali on neće ti se nakuplja kroz partiju i počinje te smetati kroz nekoliko.

 

Umire se u jednom frejmu od početka jebene igre i to nisu i vjerojatno nikad neće.

TTK~TTD a trebao bi biti isti, bitno da ste prvih 20 sati trubili, a tek sad vidite što znači kad te dve stvari ne rade kako spada.

 

Moraju ovo složit jer sami sebi rade razdor među igračima, a to samo debil može.

Ako taj mrtvi ea ne kuži kako uništava svoju franšizu onda nek je voda nosi kad su takvi mangupi

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 Pa jasno da nije, drunkz i ostali plaćenici ipak dobro igraju i sviđa im se gunplay kao i svima nama iole starijim igračima koji znaju pogoditi neki kurac.

Mislim gle, ja sam puknuo par partija sinoć i išlo me, ali onaj osjećaj kad znaš da lik treba pasti, ali on neće ti se nakuplja kroz partiju i počinje te smetati kroz nekoliko.

 

Umire se u jednom frejmu od početka jebene igre i to nisu i vjerojatno nikad neće.

TTK~TTD a trebao bi biti isti, bitno da ste prvih 20 sati trubili, a tek sad vidite što znači kad te dve stvari ne rade kako spada.

 

Moraju ovo složit jer sami sebi rade razdor među igračima, a to samo debil može.

Ako taj mrtvi ea ne kuži kako uništava svoju franšizu onda nek je voda nosi kad su takvi mangupi

 Ma tolko 90 ili 99 hit sam jučer ima da to nisu istine. TTK sad jednostavno nije konzistentan i trebaš mrcvariti ljudi pogotovo na daljinu. Tolko mi diglo živac da sam jednostavno uzeo SMLE tamo barem damage isti, a lakše je sad opaliti headshot pošto treba duže da te ubijeu na mid range.

 

TTD mi jučer u biti bio gori nego prije. Čujem tenk kako puca i mislim se promašuje me, kad ono padne kao iz jednog metka. Tek tada skužiš da te nije promašio nego nisi dobio feedback od servera da puca po tebi.

 

 

Pa sam sebi pucali u nogu. Oni debili idu povečavati originalni TTK kako bi kasnije napravili hardcore, a tolko malo hardcore servera ima da su nakon 2 mjeseca propali u BF1. Taj gunplay im je bio kao glavni marketing za igru i sad ga sjebu jer su nesposobni popraviti igru.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 18:59 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Battlefield V

Šta vajnate ko pićkice igra je fantazija

Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Popišali su se po svim onim igračima koji su na prvu kliknuli na taj gunplay i ttk.

I sve, to, sve te manjkavosti nekako čovjek zažmiri, ali brate mili dić ttk tako da njubare imaju neke šanse i vrate se u igru?

 

najbolje da dobiju juggernaut ko u codu pa imaju 200hp ako umru 4-5 puta zaredom wtf!!

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
4 0 hvala 4
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Ja sam im od pocetka gledao nekako kroz prste na bugove i druge gluposti (npr. maloprije nam je trebalo 20 min da kao party udjemo u igru) i to samo zbog dobrog gunplaya i osjecaja opcenito pucanja i ubijanja. Nije mi uopste taj ttd smetao upravo zbog uzivancije u svim drugim segmentima igre. Al ovo sad sto su uradili je zaista sramota i nadam se da ce cim prije vratiti na staro. Inace sam veliki fan bf i to je jedini fps mp koji igram, tacnije jedine igre koje i kupujem day one su bf i fifa. Fifa je goli qrac i veliko razocarenje ove godine tako da se iskreno nadam da nece na kraju i bf biti :( :( :(
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

Nakon godina fanstastičnih videa i testiranja tek sad su skužili da iskoriste toga nadarenog momka za neki konsturktivan rad.

 

žZašto, ali zašto im za sve toliko treba i uvijek su spori u svemu?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Nakon godina fanstastičnih videa i testiranja tek sad su skužili da iskoriste toga nadarenog momka za neki konsturktivan rad.

 

žZašto, ali zašto im za sve toliko treba i uvijek su spori u svemu?

 Jer vjerovatno placaju nekog uhljeba za taj posao in company?!?  I sad su ga uzeli samo jer ce preko njega pokusati pozitivni PR spin da nisu u prolbemima opet bi bio ignoriran...
Iskreno se nadam da ce rewertati TTK promjenu mada sam skeptican, do tad drzim se Conquesta CORE dok mi ne dojadi.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
15 godina
offline
Battlefield V

 

Nakon prve alphe kada su smanjili TTK maknuli su da je buddy rev samo 50hp i stavili su da po defaultu imas 1 medic pouch za self heal.

 

Sada kada su podigli TTK to se extra kuži.

Dakle, da rezimiramo buddy rev i to sto se ne možeš healati odmah ti je davalo filing da ljudi brže/brzo padaju a nije bio low TTK.

Tu se počelo petljati po njemz radi new age gurua sa jubitoa i dobili smo fora gunplay ali su druge stvari trpike povezane sa attrition sistemom. Drag palog squadija je izgubio smisao, gradnja covera, vuča gunova, ulazak i izlazak iz vozila je ostalo na inicijalnom nivou.. puca sve po šavovima.

 

Meni je krivo što nije se krenulo sa prvim TTK bar mjesec dva pa da se kroz public game vidi.

Sad je to nekakav ćušpajz, gledajući i čitajući baš mi se i ne da paliti ga. Sve si mislim da prespavam tjedan dva  uz Zeldu.

 

 

A baš sam se radovao.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Tako je, ako ti se ne sviđa nemoj igrati!

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
D3ViL kaže...

I sad su ga uzeli samo jer ce preko njega pokusati pozitivni PR spin 

 Iskreno, uopće nije bitno :D

 

Neki ih mole da to naprave već godinama!

I nije baš da može biti lošije 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Nakon godina fanstastičnih videa i testiranja tek sad su skužili da iskoriste toga nadarenog momka za neki konsturktivan rad.

 

žZašto, ali zašto im za sve toliko treba i uvijek su spori u svemu?

angry ti je objasnio zašto su spori i zašto igra nije sređena od 28:15 min

ukratko EA gazi dice ko stoku

 

 

 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 21:41 (dery).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
D3ViL kaže...

I sad su ga uzeli samo jer ce preko njega pokusati pozitivni PR spin 

 Iskreno, uopće nije bitno :D

 

Neki ih mole da to naprave već godinama!

I nije baš da može biti lošije 

 

 

Može očito.

Sve je bilo super vezano oko core gameplaya, uz hrpu bugova glitcheva i stvari koje nedostaju.

 

Nije samo onaj lik otišao, onaj " i u don like it, dont buy it" već još netko od project leadera. Ovi što su ostali donose odluke na bazi fli fla flu što će peglat ovaj tjedan.

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...

 

ukratko EA gazi dice ko stoku

 

 

Nemam bas previse simpatija za njih jer sami su odabrali biti dio te predstave. I nek se sva govna ovog svijeta na njih sruce za sve sto useru jer oni su su odabrali ovaj put...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Battlefield V

Nek activision ubaci u sljedeči COD modove poput conquesta, bf je pokopan.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 21:58 (dery).
15 godina
offline
Battlefield V

Uvijek neko plakanje u svakom bf-u... Sa bf4 "net code" sad ttk.... Ljudi vise ne uzivaju u igri i uvijek izmisljaju neka sranja, i onda ovi idu "popravljat" i onda tek imamo sranja. Zato ljudi please stfu and play... 

 

Toliko od mene isfrustriranog ovim debilanama sto se dogadaju u svakom bf-u...

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 22:19 (acarnoje).
Moj PC  
2 3 hvala 0
6 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

 

Nakon prve alphe kada su smanjili TTK maknuli su da je buddy rev samo 50hp i stavili su da po defaultu imas 1 medic pouch za self heal.

 Mislim da je ovo mozda i najpromasenija stvar glede balansa (ako izuzmemo avione). Medic ima govno od guna i najvecu prednost koju je u Beti imao je izgubio. Mozes ga jebat ali da su ostavili Attrition iz bete ekipa bi se naucila igrati kao squad jer su svi u Squadu (van recona) kriticno potrebni da bi funkcionirao. Sada, imas jedan pouch po defaulut, hrpu municije koja ce ti ponestati samo ako ubijes 5-6 igraca i ne pokupis metke sa njih i buddy revive, koji je fora sistem ali je potreban nerf da bi se Medic balansirao, ili da ne mozes revivati bez koristenja poucha (koji je onda iskoristen i sto bi znacilo da nitko ne revive-a i community dize jos jednu pobunu) ili da je 50hp pa medic opet ima posla.

Ajd, nije ovaj novi TTK tako tesko sranje kao sto svi vicu trenutno, ali da je teze dobiti 1v2 i 1v3, je. Pocelo mi se dogadati da prerano prebacujem na iducu metu pa mi ga tutnu. Nemojte krivo shvatiti, originalni je bolji, ali community je napravio Mt. Everest od Sljemena.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 9:00 (sexytoiletpaper).
15 godina
offline
Re: Battlefield V

Ljudi su puno kenjali na taj buddy rev sa manje HPa i attrition mehaniku a nije se pošteno ni zaigralo na taj način kako su zamislili.

Ispada da je to temelj svega, takneš jednu stvar sjebeš 3!

15 godina
offline
Battlefield V

Nikako da mi se digne...KD ratio :P

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
dery kaže...

 

ukratko EA gazi dice ko stoku

 

 

Nemam bas previse simpatija za njih jer sami su odabrali biti dio te predstave. I nek se sva govna ovog svijeta na njih sruce za sve sto useru jer oni su su odabrali ovaj put...

 Privukla ih lova

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Razjebali igru skroz, moje mišljenje ne morate se s njime složiti!!! 

dedaHR
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a61ie2/make_sure_you_play_conquest_core_to_let_dice_know/?utm_source=reddit-android

 

Skeptičan sam i pretpostavljam da je PR damage control Ali realno da im ostali modovi postanu Sahara s matchmakingom od 20 minuta morali bi vratiti na stari TTK! 

Ako ovih dana igrate, igrajte Conquest CORE recite svojoj ekipi da igraju CORE only a ne Nemesis I njegovi svi pričaju o TTK neku noć a igra se na novom sistemu... 

Be the change you want in word bitche*! 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
4 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Battlefield V
D3ViL kaže...

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a61ie2/make_sure_you_play_conquest_core_to_let_dice_know/?utm_source=reddit-android

 

Skeptičan sam i pretpostavljam da je PR damage control Ali realno da im ostali modovi postanu Sahara s matchmakingom od 20 minuta morali bi vratiti na stari TTK! 

Ako ovih dana igrate, igrajte Conquest CORE recite svojoj ekipi da igraju CORE only a ne Nemesis I njegovi svi pričaju o TTK neku noć a igra se na novom sistemu... 

Be the change you want in word bitche*! 

 I nastavak

https://i.imgur.com/wIeLjrT.jpg

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice