Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.353.578
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...
pirat kaže...
NiramX kaže...

 U Battlefieldu ih je bilo uvijek. Ništa nova.

 Da,u drugim mp igrama ih nije bilo uvijek

 

Pirata? Pa naravno da je.

 WTF? Čitera jebo ga ti,pa o čemu mi pričamo?

سمندری ڈاکو
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...

 WTF? Čitera jebo ga ti,pa o čemu mi pričamo?

 

Htio sam te uloviti s prstima u pekmezu.

15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže..

 

Htio sam te uloviti s prstima u pekmezu.

 Iz koje si ti župe da si tako pokvaren?

سمندری ڈاکو
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...
NiramX kaže..

 

Htio sam te uloviti s prstima u pekmezu.

 Iz koje si ti župe da si tako pokvaren?

 

Ja pokvaren? Dragi gospodine, uvrijeđen sam Vašom neutemeljenom insinuacijom. Protestiram!

12 godina
offline
Battlefield V

 

Vrh.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 

Vrh.

 Cyber, što kaže ovaj Danny na kompu?

Neda nam se slušati...

Battlelog: MUDO_HR
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Niti nemoj.

Sa sexy glasom priča o Battlefieldu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Battlefield V

Bok ekipa,

 

recite mi ima li tko kakvih poteškoća sa mikrostutteringom od zadnjih apdejta, bili driveri ili game apdejts. Znaci imam Ryzen 2600 i GTX 1080. 16gb DDR4 3000. 

U zadnje vrijeme sve se nekako ispremješalo. DX 12 mi sada daje konstantnih 73-85 fpsa dok mi dx 11 pada fps na 50. Imam konstantnih 75 fpsa igra mi brutalno

mikrostatera. Imam osjecaj kao da mi lik kada hoda, hoda sa utezima. Ne znam što se dešava.  Probao sam Star Wars battlefront 2, radi na konstantnih 70 do 75 fpsa bez mikrostatera.

 

Hvala

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

 

sve ono iz drugih mp modova je samo prešlo ovdje, ne možeš ti kamperaj izbacit iz komunitya kad je previše ušao u njega, uz pomoć dizajna dicea koji je isto potpomogao.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Bloodraven kaže...

Bok ekipa,

 

recite mi ima li tko kakvih poteškoća sa mikrostutteringom od zadnjih apdejta, bili driveri ili game apdejts. Znaci imam Ryzen 2600 i GTX 1080. 16gb DDR4 3000. 

U zadnje vrijeme sve se nekako ispremješalo. DX 12 mi sada daje konstantnih 73-85 fpsa dok mi dx 11 pada fps na 50. Imam konstantnih 75 fpsa igra mi brutalno

mikrostatera. Imam osjecaj kao da mi lik kada hoda, hoda sa utezima. Ne znam što se dešava.  Probao sam Star Wars battlefront 2, radi na konstantnih 70 do 75 fpsa bez mikrostatera.

 

Hvala

 Možda ti se nešto pregrijava? ili imaš upaljen power saving power plan u control panel, pa si pogledaj. I baš me čudi ja sa rx480 imam 75fps lock sve na high detaljima a ti sa puno jačim gpu bi trebao duplo više imat

9 godina
offline
Battlefield V

Jučer nas lik satro sa Aimbotom na firestormu imao je 33 killa haha, spectalo ga 12 ljudi, na kraju je zadnji kill napravio pistoljem sa preko 100 metara.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 

sve ono iz drugih mp modova je samo prešlo ovdje, ne možeš ti kamperaj izbacit iz komunitya kad je previše ušao u njega, uz pomoć dizajna dicea koji je isto potpomogao.

 

 u normalnom BFu kamperi ništa ne postižu i dio su igre, tako da niš strašno. Ubije on tebe i odmah ga netko iz tvog tima zakolje.

 

Ali u BR modu je kao i u svakom drugom. Kamperaj teži, jedan od razloga zašto sam odustao od PUBG solo igre. Rađe sam igrao duo sam, nego li solo kolko su ljudi ležali po kutevima.

13 godina
offline
Battlefield V

https://www.hcl.hr/vijest/nemate-vremena-igranje-battlefielda-5-sutra-mozete-platiti-da-njemu-brze-napredujete-138105/?fbclid=IwAR0WnTMojbFWcds2sVEL3CQewYApUEB0uM94aDB93hBigZbZD0I9iNb93oI

 

kad si očajan, zaboraviš šta si rekao.

ajde dajte premium neki pa da ta igra počne ličit na nešt

 

s obzirom da se pola ige otključa u 10 sati igranja, a u 20 si već zadnji level, ne kužim smisao sad toga, ali ajde, loova je lova

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2019 19:53 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

https://www.hcl.hr/vijest/nemate-vremena-igranje-battlefielda-5-sutra-mozete-platiti-da-njemu-brze-napredujete-138105/?fbclid=IwAR0WnTMojbFWcds2sVEL3CQewYApUEB0uM94aDB93hBigZbZD0I9iNb93oI

 

kad si očajan, zaboraviš šta si rekao.

ajde dajte premium neki pa da ta igra počne ličit na nešt

 

s obzirom da se pola ige otključa u 10 sati igranja, a u 20 si već zadnji level, ne kužim smisao sad toga, ali ajde, loova je lova

 Ne vidim problem ?...pa rekli su da će biti mikrotransakcija,al nebi trebale niti pay to win.

 

Što se tiće brzog otključavanja ima nas kojima je to super,nemaju svi vremena da tri mjesece otključavaju jednu pušku.

 

Kao što sam već rekao,najbolje je bilo u BC2...do 20 levela si sva oružja otključao,a od 20 do 50 lvla ti je bilo samo za prestiž...kao ti si iskusniji igrač od mene ako si veći level i ta sranja.

سمندری ڈاکو
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Bloodraven kaže...

Bok ekipa,

 

recite mi ima li tko kakvih poteškoća sa mikrostutteringom od zadnjih apdejta, bili driveri ili game apdejts. Znaci imam Ryzen 2600 i GTX 1080. 16gb DDR4 3000. 

U zadnje vrijeme sve se nekako ispremješalo. DX 12 mi sada daje konstantnih 73-85 fpsa dok mi dx 11 pada fps na 50. Imam konstantnih 75 fpsa igra mi brutalno

mikrostatera. Imam osjecaj kao da mi lik kada hoda, hoda sa utezima. Ne znam što se dešava.  Probao sam Star Wars battlefront 2, radi na konstantnih 70 do 75 fpsa bez mikrostatera.

 

Hvala

 

 

Možda pomogne

12 godina
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...
fila2208 kaže...

 

 

Što se tiće brzog otključavanja ima nas kojima je to super,nemaju svi vremena da tri mjesece otključavaju jednu pušku.

 

Kao što sam već rekao,najbolje je bilo u BC2...do 20 levela si sva oružja otključao,a od 20 do 50 lvla ti je bilo samo za prestiž...kao ti si iskusniji igrač od mene ako si veći level i ta sranja.

 jopisu oči krvare

6 godina
offline
Battlefield V

Klošar jednom, klošar uvijek. Neka se tamo pozabave sa mapama malo, a ne sranjima

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Ide update.

Već mi neko vrijeme piše Preparing, pa još ne znam koliko će biti.

 

EDIT: jedino Lefty zna da će mu biti oko 20 GB.

 

EDIT: 6,5 GB.

 

 

I opet ovaj Trial 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2019 10:14 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Ima link na patch notes?

BATTLELOG: Francis_Bac0n
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
catus69 kaže...

Ima link na patch notes?

 Ukratko o plaćanju:

 

Ukratko o patchu:

 

 

Cijeli patch notes:

Patch notes

 

Fixed a bug that would cause the game to hang if the player mashed all the keyboard and mouse buttons while in the key binding menu. The player that found this must have eaten too much pineapple pizza.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2019 10:43 (CyberDemonVZ).
8 godina
offline
Battlefield V

Logični slijed događaja..Prvi unlock je skin,pa kurčeva sjekira pa onda tek oružje za medic klasu :/

Kakvi su to debili majko isusova više , šta je iduće...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
ved23 kaže...

Logični slijed događaja..Prvi unlock je skin,pa kurčeva sjekira pa onda tek oružje za medic klasu :/

Kakvi su to debili majko isusova više , šta je iduće...

 Nikako nije debil netko ko je prodaje muda pod bubrege, ima drugi naziv za to.

kradem mine iz minskog polja
9 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...
ved23 kaže...

Logični slijed događaja..Prvi unlock je skin,pa kurčeva sjekira pa onda tek oružje za medic klasu :/

Kakvi su to debili majko isusova više , šta je iduće...

 Nikako nije debil netko ko je prodaje muda pod bubrege, ima drugi naziv za to.

 A šta je skuplje na tržištu danas muda ili bubrezi? 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

 A šta je skuplje na tržištu danas muda ili bubrezi? 

 Ponudi mudo ili bubreg za doniranje pa češ vidjet šta je skuplje.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2019 20:41 (dery).
15 godina
offline
Battlefield V

Fala bogu imamo svako po dva komada pa se mozemo razbacivat. Jedino ware nema on je dao jedan komad(neznam cega) za Intelov proc..

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Ide update.

Već mi neko vrijeme piše Preparing, pa još ne znam koliko će biti.

 

EDIT: jedino Lefty zna da će mu biti oko 20 GB.

 

EDIT: 6,5 GB.

 

 vidis ovaj put sam se iznenadio jer je patch velicine ko i drugima!

sokantno!!

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Koja Medic puška se može otključati, i kad?

 

BATTLELOG: Francis_Bac0n
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Ide update.

Već mi neko vrijeme piše Preparing, pa još ne znam koliko će biti.

 

EDIT: jedino Lefty zna da će mu biti oko 20 GB.

 

EDIT: 6,5 GB.

 

 vidis ovaj put sam se iznenadio jer je patch velicine ko i drugima!

sokantno!!

 Šta. Si. Napravia?!

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
10 godina
offline
Battlefield V

zanimljivo kako oni ne poštuju niti igrače, niti igru

 

(za one koje nisu shvatili, ovo je screenshot onoga što su oni obećali a obećali su da će se skinovi moći kupiti i coinsima i boinsima. Na kraju je ispalo da se ipak neki skinovi (epic i special) mogu kupiti samo boinsima)

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Del_Boy97 kaže...

zanimljivo kako oni ne poštuju niti igrače, niti igru

 

(za one koje nisu shvatili, ovo je screenshot onoga što su oni obećali a obećali su da će se skinovi moći kupiti i coinsima i boinsima. Na kraju je ispalo da se ipak neki skinovi (epic i special) mogu kupiti samo boinsima)

 Ovako će više ljudi KUPITI.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice