Bioshock 2

poruka: 302
|
čitano: 64.477
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Bioshock 2

Kao što je već bilo govora u komentarima games master vijesti, Bioshock 2 izaći će u neko doba ove godine.

 

Prvi dio je jedna neobična igra, međutim našao je svoju publiku i po meni je definitivno odličan naslov koji vrijedi zaigrati.

 

Osobno, 2 puta sam instaliravao igru prije nego sam se totalno ufurao u nju, i tek treći puta sam zapravo uživao u igranju. Bioshock ostaje jedan od najboljih SP FPS naslova koje sam igrao.

 

Sad da se prebacimo na Bioshock 2.

Punim imenom BioShock 2: Sea of Dreams.

Vjerujem i da će ovo biti odlična igra.

Puno se govorilo da će ovo biti prequel međutim po posljednjim informacijama čini se da će zapravo biti i 'sequel'.

 

Za više informacija pogledajte 'teaser' web:

http://www.somethinginthesea.com/

 

Čini se dovoljno zanimljivo da nastavim pratiti ovu igru. :)

www.infinite-gamers.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2009 10:42 (Danny_HR).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Bioshock 2

Super!!!!!!!!!;)

HD 2400pro 256mb,1.81GHz,768mb of ram. http://www.youtube.com/user/UKURR
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bioshock 2

nisam do kraja prošao prvi dio jer se odjednom komp pokvario pa sam morao formatirati hdd i nemam vise save game. sada kada počnu proljetni praznici onda ću instalirat i završit.

AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.50 Ghz 2048 MB ATI Radeon 4850 Windows Vista Home Premium SP1
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bioshock 2

hmmm zanimljivo..stranica je dobro napravljena!!Smijeh Bioshock je super igra... i jedva čekam nastavak!

Biostar P43-A7 E2180 @ 2.5 GHZ Gainward dual slot HD4850 Kingmax 2 GB 667 MHZ
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bioshock 2

Još nisam zaigrao prvi nastavak ali jedva čekam pa onda da mogu drugi nastaviti. Priča me jako zanima.

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bioshock 2

Prvi dio sam igrao pa sam stao,mora cu ponovo nabavit Bioshock i prec...

Znali neko vise detajl o Bioshock 2 kad izlazi i ocel biti dx 11.

Malo sam nest cuo da bi mogao bit dx 11.

Striker II formula,Intel quad 9550,FreezerXtreme,4gb kingston hyperX,9800gx2,coolermaster cosmosS.chieftec 750w.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bioshock 2

Dosao je prvi ingame trailer... gameplay..

Koliko se vidi nisu nis promijenili ni grafiku ni interface, a ni nema otvorenog svijeta kako su najavljali. Opet onaj grad...

Al to je za sad prvi filmic, vidjet cemo jos...

 

http://www.gametrailers.com/player/47807.html

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Bioshock 2
Magger kaže...

Dosao je prvi ingame trailer... gameplay..

Koliko se vidi nisu nis promijenili ni grafiku ni interface, a ni nema otvorenog svijeta kako su najavljali. Opet onaj grad...

Al to je za sad prvi filmic, vidjet cemo jos...

 

http://www.gametrailers.com/player/47807.html

  Kaj će mjenati grafiku kad bioshock 1 ima dx10 i sve điđa - miđe, i dobro je optimiziran. 
Procesor: Intel Dual Core E5200 2,5Ghz 2MB L2 Cache Matična Ploča: BIOSTAR G31-M7 TE RAM: 2GB Kingmax DDR2 800Mhz Grafička Kartica: Club3D Radeon HD4550 512DDR3 Hard Disk: Hitachi 320GB 7200 o/min 8MB Monitor: Samsung 923NW 19' Widescreen
15 godina
neaktivan
offline
Bioshock 2

Super izgleda, jedva cekam. BTW kad bi to trebalo izaci?

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics - Even if you win you´re still retarded. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bioshock 2

Igra izgleda super! Nisam igrao prvi dio, ali nakon ovog ću probati oba dvoje!

Danas je teško biti glup. Konkurencija je prejaka! http://www.freewebs.com/horagio/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bioshock 2

Ovo su preimpersivno napravili

Život je spolno prenosiva bolest koja uvijek završi smrću
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bioshock 2

evo sada igram prvi dio sve ispočetka. jedva čekam drugi dio.

Last.fm -> Filip_Grabant Facebook -> Filip Grabant Trenutno igram: The Witcher, Bioshock, Mirrors Edge AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.50 Ghz 2048 MB ATI Radeon 4850 Windows Vista Home Premium SP1
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bioshock 2

Odigrao jedinicu zapravo u jednom dahu, par dana vrlo intenzivnog igranja i moram priznat da mi je igra fantastična. Volim RPG općenito, pa mi svi ti elementi, plazmidi, ADAM, EVE... ma sve mi je sjelo...

 

baš mi je drago da evo konačno dolaze prve slike i animacije iz dvojke i film je stvarno predobar... i nadam se da će zaista igra doživjet 6 nastavaka koliko su rekli da imaju u planu s pričom, ali da neće to niti prebrzo dolazit, niti da će stagnirat u gameplayu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bioshock 2
Just Lost kaže...

Odigrao jedinicu zapravo u jednom dahu, par dana vrlo intenzivnog igranja i moram priznat da mi je igra fantastična. Volim RPG općenito, pa mi svi ti elementi, plazmidi, ADAM, EVE... ma sve mi je sjelo...

 

baš mi je drago da evo konačno dolaze prve slike i animacije iz dvojke i film je stvarno predobar... i nadam se da će zaista igra doživjet 6 nastavaka koliko su rekli da imaju u planu s pričom, ali da neće to niti prebrzo dolazit, niti da će stagnirat u gameplayu...

 samo da te ispravim. igra je FPS.

također mi se sviđa to skupljanje različitih stvari u igrama.
Last.fm -> Filip_Grabant Facebook -> Filip Grabant MyBrute -> http://raving-rabbid.mybrute.com Trenutno igram: The Witcher, Bioshock, Mirrors Edge AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.50 Ghz 2048 MB ATI Radeon 4850 Windows Vista Home Premium SP1
15 godina
offline
RE: Bioshock 2
Raving Rabbid kaže...
Just Lost kaže...

Odigrao jedinicu zapravo u jednom dahu, par dana vrlo intenzivnog igranja i moram priznat da mi je igra fantastična. Volim RPG općenito, pa mi svi ti elementi, plazmidi, ADAM, EVE... ma sve mi je sjelo...

 

baš mi je drago da evo konačno dolaze prve slike i animacije iz dvojke i film je stvarno predobar... i nadam se da će zaista igra doživjet 6 nastavaka koliko su rekli da imaju u planu s pričom, ali da neće to niti prebrzo dolazit, niti da će stagnirat u gameplayu...

 samo da te ispravim. igra je FPS.

također mi se sviđa to skupljanje različitih stvari u igrama.
 da, znam da je FPS, ali gore sam se možda nespretno izrazio...

napisao sam da volim RPG, pa mi svi ti elementi... trebao sam možda napisat: pa mi svi ti RPG elementi... da bude jasno na što ciljam...

a skupljanje stvari je inače zakon, nažalost nisam uspio skupit sve plazmide i tonike, mislim da po popisu koji sam našao mi ih je 6 izmaklo, morat ćuto ispravit do drugog dijela Belji se
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2009 1:05 (Just Lost).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bioshock 2
Just Lost kaže...
Raving Rabbid kaže...
Just Lost kaže...

Odigrao jedinicu zapravo u jednom dahu, par dana vrlo intenzivnog igranja i moram priznat da mi je igra fantastična. Volim RPG općenito, pa mi svi ti elementi, plazmidi, ADAM, EVE... ma sve mi je sjelo...

 

baš mi je drago da evo konačno dolaze prve slike i animacije iz dvojke i film je stvarno predobar... i nadam se da će zaista igra doživjet 6 nastavaka koliko su rekli da imaju u planu s pričom, ali da neće to niti prebrzo dolazit, niti da će stagnirat u gameplayu...

 samo da te ispravim. igra je FPS.

također mi se sviđa to skupljanje različitih stvari u igrama.
 da, znam da je FPS, ali gore sam se možda nespretno izrazio...

napisao sam da volim RPG, pa mi svi ti elementi... trebao sam možda napisat: pa mi svi ti RPG elementi... da bude jasno na što ciljam...

a skupljanje stvari je inače zakon, nažalost nisam uspio skupit sve plazmide i tonike, mislim da po popisu koji sam našao mi ih je 6 izmaklo, morat ćuto ispravit do drugog dijela Belji se
 planirao sam i ja sve skupiti uz one kazete ili što je to već ali ih je previše.

EDIT: pokušat ću skupiti sve knjige u oblivionu što je veliki pothvat.
Last.fm -> Filip_Grabant Facebook -> Filip Grabant MyBrute -> http://raving-rabbid.mybrute.com Trenutno igram: The Witcher, Bioshock, Mirrors Edge AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.50 Ghz 2048 MB ATI Radeon 4850 Windows Vista Home Premium SP1
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2009 9:47 (Raving Rabbid).
15 godina
neaktivan
offline
Bioshock 2

Fantastico! Ali vjerojatno neće biti Vita Chamber-a, osim ako je big daddy s kojim igramo u rodu s Ryan-ima tj. Andrew i Jack (sretna mala obitelj xD). Baš me zanima. :)

Ozbiljno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Bioshock 2
Evo objavljen i službeni datum izlaska.
http://pc.ign.com/articles/102/1026148p1.html

Zakon, baš jedva čekam!
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
neaktivan
offline
Bioshock 2

Jedna od Naaaajboljih igara svih vremena....jedva cekam nastavak.....BIG DADDY here i come :)Cool

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bioshock 2
Danny_HR kaže...

Osobno, 2 puta sam instaliravao igru prije nego sam se totalno ufurao u nju, i tek treći puta sam zapravo uživao u igranju. Bioshock ostaje jedan od najboljih SP FPS naslova koje sam igrao.

 

Hm, zanimljivo, i meni je nekako tako slicno!

Prvi put sam se razocarao: ocekivao sam vise System Shock 2 igru, a Bioshock je to dosta pojednostavio.

Nakon par mjeseci, dobio sam guste za igrat je opet. Bila je puno bolja, ali jos uvijek je falilo ono nesto.

A evo, nekako imam plan ponovno je igrat kad finim Batman AA.

Valjda cu i ja sad uzivati bas pravo :-D :-D :-D

 

 

Sto se tice Bioshocka 2, cudno mi je meni samom zasto tako iscekujem igru kad nisam neki zesci fan prvog dijela :-D

"Fans are clinging complaining dipshits who will never ever be happy for any concession you make. The sooner you shut up their shrilled tremolous voices, the happier are you going to be for it.&q
14 godina
neaktivan
offline
Bioshock 2

Jedva cekam, bog zna koliko sam puta prosao jedinicu. Stvarno jedna specijalna igra sa specificnom atmosferom. Sada u ulozi prvog big daddy-a, taktiziranje, masakriranje ma savrseno ^^

 

 

“Let’s put a smile on that face!” xfire - gabrielgraysylar
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bioshock 2

Neka,neka.Imat cemo sta radit' tokom hladnih zimskih noci.Jedva cekam dvicu,

http://www.youtube.com/watch?v=eVU9YWliLzs&feature=related
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bioshock 2
Danny_HR kaže...

Kao što je već bilo govora u komentarima games master vijesti, Bioshock 2 izaći će u neko doba ove godine.

 

Prvi dio je jedna neobična igra, međutim našao je svoju publiku i po meni je definitivno odličan naslov koji vrijedi zaigrati.

 

Osobno, 2 puta sam instaliravao igru prije nego sam se totalno ufurao u nju, i tek treći puta sam zapravo uživao u igranju. Bioshock ostaje jedan od najboljih SP FPS naslova koje sam igrao.

 

Sad da se prebacimo na Bioshock 2.

Punim imenom BioShock 2: Sea of Dreams.

Vjerujem i da će ovo biti odlična igra.

Puno se govorilo da će ovo biti prequel međutim po posljednjim informacijama čini se da će zapravo biti i 'sequel'.

 

Za više informacija pogledajte 'teaser' web:

http://www.somethinginthesea.com/

 

Čini se dovoljno zanimljivo da nastavim pratiti ovu igru. :)

omg je igrao tko ovu igru teska je ko sm vrag

15 godina
offline
Bioshock 2

Tek sad sam zaigrao prvi dio.

Ne mogu vjerovat što sam propustio.

Bioshock je od danas za mene najbolja sp igra koja postoji.

Jedva čekam dvicu.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Bioshock 2

Nadam se da neće bit prelagano kao prvi dio hehe,znalo mi je bit na trenutke dosadno jer nije bilo izazova,al mislim da će big sister to promijenitSmijehAl me se jako svidjelo što ćemo moć izać iz grada i šetat se po dnu oceana,to će bit predobroOsmijeh.Još samo da mi grafa bude izdraža svu grafiku i ja ču bit sretan ko malo dijeteNevinašce

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bioshock 2

http://xbox360.ign.com/articles/104/1042718p1.html

 

Evo malo multiplayer doživljaja by IGN.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Bioshock 2

ma, mene je jedinica totalno razočarala,platio 400 kn igru, neki SE u čelićnoj kutiji! a kad ono govno!!! dvicu neču niti skinut s torrenta! više se veselim system shocku3,samo da ga ne zaseru bioshock elementima!

JESUS SAVES!!!
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Bioshock 2
Neeeee, nemoj mi to govorit. :)

Bioshock mi je bio najjača igra te godine, a i dalje je visoko na listi!
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
offline
Bioshock 2

Da meni je isto jedinica bila super, a dvojka će bit još bolja zbog multiplayera. Svi ionako brzu završimo SP pa igra dosadi a ovak ćemo se moć još dugo mlatit plazmidima preko netaSmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Bioshock 2

a jbg,sorry previše me razočarala! jer sam se, prije nego sam je kupio, nabrijavao SS2 pa sam s pravom očekivao nešto slično tome(zbog imena) ali...

JESUS SAVES!!!
Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice