Bulletstorm

poruka: 350
|
čitano: 60.316
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bulletstorm iz Epica, Bulletstorm - Walkthrough Demo, Metak po metak, Multiplayer Bulletstorma
14 godina
offline
Bulletstorm

hahaha ovo je prekomično...

na istim postavkama c**kirana verzija mi je bolje radila (preko 30 fps stalno) nego ova original ( do 16-17 fps)

 

i da ne govorim da se fps ne mijenja koje god postavke stavio, sve na low ili high {#}

 

 

 

 

Oce li mjesec ikad shvatit da ga zemlja samo vrti oko svoje osi!?
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2011 18:50 (EraserHead).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

Ja sam donekle zadovoljan s performansama. U statičkim scenama 60 fps, kad počne moving bude oko 40-45, u intenzivnim scenama s puno fighta padne na 30 što je još uvijek igrivo, ali toliko sam imao u Crysisu na DX10 a ovo je ipak stari engine i DX9.

Moglo bi i bolje. 

 

Ali sama igra je ultra zabavna. Oni nazivi za skillove - odvalio sam od smijeha. Zakucam ga na ploču a ono iskoči Grafiti. Ili palačinka. LOL. Ili Voodoo doll, kad ga zapikneš na šipke. Vertigo kad leti. Hahahha..

Baš se guštam na sljedeće nivoe. Tek sam u drugom.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bulletstorm
Tvrdy kaže...

Ja sam donekle zadovoljan s performansama. U statičkim scenama 60 fps, kad počne moving bude oko 40-45, u intenzivnim scenama s puno fighta padne na 30 što je još uvijek igrivo, ali toliko sam imao u Crysisu na DX10 a ovo je ipak stari engine i DX9.

Moglo bi i bolje. 

 

Ali sama igra je ultra zabavna. Oni nazivi za skillove - odvalio sam od smijeha. Zakucam ga na ploču a ono iskoči Grafiti. Ili palačinka. LOL. Ili Voodoo doll, kad ga zapikneš na šipke. Vertigo kad leti. Hahahha..

Baš se guštam na sljedeće nivoe. Tek sam u drugom.

 

na kojim postavkama igraš?

 

ja sam sve pokušao, mislim da odustajem, bar do patcha

Oce li mjesec ikad shvatit da ga zemlja samo vrti oko svoje osi!?
14 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

Kratko traje. Dobra igra uglavnom 8.2/10

http://www.youtube.com/user/ICECROATIAN?feature=mhum
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
EraserHead kaže...
Tvrdy kaže...

 

 

na kojim postavkama igraš?

 

 

 

Postavke Postavke
14 godina
offline
Re: Bulletstorm

Čudno, imaš skoro istu grafu ko i ja, i nešto jači proc, pa da imaš toliko bolji framerate na tim postavkama...

 

 

Oce li mjesec ikad shvatit da ga zemlja samo vrti oko svoje osi!?
15 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

Igra ne radi isto ni na jednom PC-ju tako da se ne moras cuditi :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bulletstorm

Ja isto imam solidan komp pa na najjačim postavkama šteka.reza je 1680*1050.

Gimnazija Antuna Gustava Matoša
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
Fićo_CoD 5 kaže...

Igrao sam sada još malo, došao do Act 3 Chapter 1, i igra mi se sad full svidjela, oružja su zakon iako imam samo 4-5 zasad, sve je predobro osim nišanjenja što sam već i prije spomenuo :)

Isključi u opcijama Aim Assist ako nisi.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
14 godina
offline
Re: Bulletstorm
dex3108 kaže...

Igra ne radi isto ni na jednom PC-ju tako da se ne moras cuditi :D

 

očito, čak ne radi isto original i piratska verzija {#}

Oce li mjesec ikad shvatit da ga zemlja samo vrti oko svoje osi!?
15 godina
offline
Re: Bulletstorm

Ja isto imam takve postavke 1920x1080 4x AA i sve high i igra leti.... ne vidi se da pada fps ni da steka ali ne znam kolko imam fps posto gire jos nema na xfire a fraps nemam inst :)

15 godina
offline
Bulletstorm

Evo ga preso sam napokon igru :D mada je nisam igro 3 dana igra je pre dobra ima smjeha pucnjave psovanja svega za izludit i malo se doc ispucat prefektna... grafika dosta dobra igra je srednje velika 7 cheptera i nekih sveukupno 30 nivoa :) ocjena 8/10

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Bulletstorm

super zabavna igra,bolja mi od borderlandsa,sve stavio na najjače postavke i leti

Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Bulletstorm

Vauu ... čak mi je trebalo 'rekordnih' 4h sata da bi prešao igru do kraja. Stvarno ove nove 'igre' zalužuju, da ih zovemo igrice.

 

Od mene dobija 7,5 od 10.

 

Sva sreća nisam kupio orginal, jer ovo je linerana arkadna pucačina koju pređeš jedanput i nikad više.

 

 

BTW Borderlands je GotY i neusporedivo bolja igra i jedna od rijetkih koju igram više puta. I singleplayer i multiplayer.

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Bulletstorm

di ste pak nasli borderlands i ovo uspoređivat

http://www.nyaa.eu/?page=separate&user=102042 // http://protocol4.animehr.com
Moj PC  
9 1 hvala 0
14 godina
offline
Bulletstorm

Evo prešao sam sinoč napokon , nakon nekih 4-5 sati u subotu i jedno 3-4-5 sati u nedjelju. Igra je abnormalno zabavna. Svaka misija dalje i što ideš dalje sve je zabavnije i zabavnije, totalno uvrnuto. Neznam kako si ti prešao za 4 sata osim ako nisi igrao na samo za tebe opciji "turbo lagano , preskači sve što možeš"...

 

Filmiće ja inače nikada ne gledam ali su zabavni pa sam rekao what the hell i odgledao ih , ufurao se u "priču", i čim dođe na steam koju kunu manje, kupujem jer jedva čekam da pređem na težem nivou sada koristeći druge weapone.

 

Meni na mojoj kanti NIJE zatrzalo nikada , prvi puta na odjavnom filmiću, a sve na max osim AA na pola, nisam ni probavao na full, nisam vidio zašto.

 

Napokon jedno ne razačaranje , za mene osobno ofc, svatko ima pravo na osobno mišljenje koje poštujem, i nisam se ovako zabavio na nekoj igri sigurno puno puno mjeseci ako ne i godina (dobro možda je to zato što sam do sinoć bio rob WoW a od releasea, a sinoć napokon /gquit i /gamequit)

 

 

Pozdrav,

 

Cro

Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
offline
Bulletstorm

Nisam ništa preskakao. Neš ti dugih filmiča. Čak sam se povremeno divio krajoliku, tražio municiju, ubijao debilne news robote, vršio genocid nad plavim krijesnicama, opijao se i razbijao boce s brljom. Nisam ja kriv što danas izbacuju ograničene igrice, a ne igre.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

Pitam se koliko sati bi trebala trajati kampanja da zadovolji one najbrže koji u dahu prolaze kroz cijelu igru? 10? 15? 

4 sata stvarno ne izgleda puno ali eto, jedan prijeđe u 4, drugi u 10 sati. Pretpostavljam da igraju na istom nivou težine, valjda normal (sumnjam da stariji od 12 igraju na easy). 

 

Ja da sam tako dobar u fps-u da svaku noviju igru prijeđem za par sati, otpočetka bih igrao na najtežem nivou, da bar bude neki izazov. Meni će vjerojatno na normalu trebati 10-ak sati, što znači 13Kn/satu igre, to mi se čini još uvijek isplativa investicija, pa da je i ne ponovim na hard težini. Multi ni ne računam. To što će mi i klinac to igrati još x sati također ne računam. Sve u svemu, zadovoljan sam što sam ipak odlučio investirati u ovu igru. Treba ubiti vrijeme do Crysisa 2 i ostalih lijepih naslova na proljeće.

 

Borderlands je ipak otvorenija igra, ima side misije, veću mogućnost izbora. Da su Bulletstorm napravili na tu foru, imao bi sigurno puno više gameplaya i bio bi interesantniji. Samo mi se čini da im to nije niti bila ideja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

Kd nemas vremena za igre svaka ti igra draje danima ako ne i sedmicama XD Ja sam tek zavrsio Act 3 chapter 2 a igram igru od 23. Februara XD I necu je zavrsiti za barem jos 3-4 dana :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Bulletstorm

Pa nemam ni ja nešto vremena na bacanje, ali bilo mi je dovoljno 4 dana po sat i nešto vremena. Na srednjoj težini. Tako igram svaku igru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

Igra je zarazna do bola :D ali vise od 25 dolara nebi dao za nju :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Bulletstorm

evo prešo igru i mogu reć da je J E B E N A, valjda neću dobit karton zbog tog..:D zaraza do bola, sad ide mp:D

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Bulletstorm

kako da igram mp, odem pod mp i mogu samo quick match nemogu onako birat servere ko u codu...i u quick match mi ne pronalazi nikog za igrat...

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bulletstorm

Imam piratsku igru i sad nemoze mi uc u igru jer mi pita taj windows live,a ja vec imam offline acc ali mi nemoze uc.

 

EDIT: ajde umjesto da mi dajete thumb down mozete malo i pomoc,jer nemate ni vi original,bar tako mislim

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.3.2011 13:50 (DuMe).
Moj PC  
0 6 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Bulletstorm

pa napravi novi offline account i tako ti samo treba da ti sejva i to..http://forums.gamesforwindows.com/p/2542/82942.aspx

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Bulletstorm
gjurki kaže...

kako da igram mp, odem pod mp i mogu samo quick match nemogu onako birat servere ko u codu...i u quick match mi ne pronalazi nikog za igrat...

dali bi neko mogo odgovorit na postavljeno pitanje???

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
14 godina
offline
Bulletstorm

ok decki, kako dodati custom rezoluciju za ati kartice. citam da bulletstorm dobije veliki fps boost kada se stavi rezolucija koja je djeljiva sa 8...?

Kupujem neispravan Logitech Rumblepad 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bulletstorm
DuMe kaže...

Imam piratsku igru i sad nemoze mi uc u igru jer mi pita taj windows live,a ja vec imam offline acc ali mi nemoze uc.

 

EDIT: ajde umjesto da mi dajete thumb down mozete malo i pomoc,jer nemate ni vi original,bar tako mislim

 

OMG what a plonker!

Oce li mjesec ikad shvatit da ga zemlja samo vrti oko svoje osi!?
13 godina
offline
Re: Bulletstorm
gjurki kaže...

pa napravi novi offline account i tako ti samo treba da ti sejva i to..http://forums.gamesforwindows.com/p/2542/82942.aspx

nece mi i dalje

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.3.2011 16:03 (DuMe).
14 godina
protjeran
offline
Bulletstorm

kupi original igru, pa 130 kn košta ako oces igrat kupi..

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
2 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bulletstorm iz Epica, Bulletstorm - Walkthrough Demo, Metak po metak, Multiplayer Bulletstorma
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice