Call of Duty 8

poruka: 87
|
čitano: 18.767
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Call of Duty 8

Da dobro ste procitali ovo je tema o Cod-u pod rednim brojem 8

prva vijest je tu 

 

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=259407

 

na igri radi Sledgehammer games 

ona bi trebala doc 2011 godine 

isto kada i infinitiward-ov novi ModernWarfare

ありがとうございます /// http://asukaanime.weebly.com/uploads/4/1/1/8/4118513/downloads.txt
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.8.2010 12:03 (hrvatskafarkasevec).
Moj PC  
7 0 hvala 8
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 8
COD se pretvara u petak 13. serijal
hmda
14 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty 8
hrvatskafarkasevec kaže...

da dobro ste procitali ovo je tema o Cod-u pod rednim brojem 8

prva vijest je tu 

 

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=259407

 

na igri radi Sledgehammer games 

ona bi trebala doc 2011 godine 

isto kada i infinitiward-ov novi ModernWarfare

 omfg koja prostitucija imena i ugleda

 

Cod je bio Infinity Ward to jest tim ljudi koji je radilo na njemu. Oni zidovi u ACTIVISION BLIZZARD ce zbog pohlepe dobit sta ih ide pa mozda skuze

kakav pobogu Treyarch i Sledgehammer games

ti nisu izbacili iznad prosjecnu igru od kad postoje 

"To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?"
14 godina
protjeran
offline
Call of Duty 8

omfg pa nije jos izasao ni cod7Izlanuo se

xDDD
 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 8

Call of duty je propao prvo sam modern warfare 2,jos neznamo za cod7 al za mene iskreno propao jer ni ove nove igre nemogu nadmasiti cod2 i cod4 :) barem moje misljenje

 
19 4 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty 8

Za CoD8 sam siguran da ce uvesti placanje za online igranje.

Kotick je vec nekoliko puta izjavio da mu je najvise zao sto u CoD fransizu nije ubacio neki oblik naplate online igranja.

 

Za BlackOps je prekasno da nesto smisle, ali za slijedeci CoD (CoD8) sam uvjeren da ce biti placanje za online igranje.

Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
moderator
offline
RE: Call of Duty 8
Mauro kaže...

Za CoD8 sam siguran da ce uvesti placanje za online igranje.

Kotick je vec nekoliko puta izjavio da mu je najvise zao sto u CoD fransizu nije ubacio neki oblik naplate online igranja.

 

Za BlackOps je prekasno da nesto smisle, ali za slijedeci CoD (CoD8) sam uvjeren da ce biti placanje za online igranje.

Onda će si Kotick sam igrat cod 8...Cool

http://www.f12010.co.uk/welcome::herbert.html
15 godina
offline
Call of Duty 8

Ako stave online plačanje cod je za mene mrtav. Online plačanje je retardirani način izvlačenja love. A tko ima para slobodno. Dok god vide da ima budala koje su spremne plačati oni če to i raditi.

Sometime the best defense is to attack!
 
13 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Call of Duty 8

Ja sam nakom MW2 odustao od COD-a. Black Ops me nezanima i nenamjeravam trošiti vrjeme na tu glupost. Kao i sve iduce cod-ove.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
Moj PC  
7 3 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty 8

Najgore od svega je sto Kotick smislja konstantno nove nacine izvlacenja love i uglavnom mu to jako dobro ide.

Nije on tako bedast da samo jednostavno podje naplacivati, a sve ostane isto jer zna da to nece proci.

 

Sigurno ce on uvesti neke fore kojima ce to pokusati opravdati i na kraju mozda cak i uspjeti.

Ako mu stvarno to podje za rukom i dovoljno veliki broj ljudi bude placalo da se to njima pokaze dobro isplativo to ce postati jako opasna situacija jer ako drugi izdavaci vide da je njemu uspjelo naplacivati online igranje FPS- igara i oni ce sigurno napraviti isto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 8

Pa uvest će se plaćanje da bi oni svako malo dobijali lovu i razvijali konstantno nove stvari tj. stalno novi patchevi i novi content.

Po meni to ni nije loše, ako cijena ne bude previsoka...

 
0 4 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty 8
Weky kaže...

Ja sam nakom MW2 odustao od COD-a. Black Ops me nezanima i nenamjeravam trošiti vrjeme na tu glupost. Kao i sve iduce cod-ove.

Razlog?

PS autor teme neka stavi početno slovo veliko Belji se

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
15 godina
protjeran
offline
Call of Duty 8

Čekam MW3, nikakve nade ne polažem u 7 i 8.

Prodajem STEAM account s 14 igara. PM
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 8

Meni zadnji dobar cod je bio 4. Sve ostalo šrot osim singleplayera. Sto su codovi noviji sp je bolji i više 'filmski', a multi sve vise i vise zaostaje Mršti se

Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Call of Duty 8
Daniman123 kaže...

Razlog?

PS autor teme neka stavi početno slovo veliko Belji se

  Jer je loša kopija MW2. Sve nakon COD4/MW2 su loše kopije tih igara. Dosadno, isprano, sve je reciklaža.

 

COD1/COD4 najbolji COD-ovi. Pogotovo u SP. CoD5, MW2, Black Ops, CoD 8, = Sve su to kopije tih igara. U black ops su čak ubacili i veliku vecinu perkova i napredovanja kao u MW2, ispada da za 50E dobiješ dedicated servere i malo drugacije mape.

CoD 8 isti vrag.

 

Dosadno i isprano sve. Gadi mi se više od tog COD-a.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
14 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty 8
Weky kaže...
Daniman123 kaže...

Razlog?

PS autor teme neka stavi početno slovo veliko Belji se

  Jer je loša kopija MW2. Sve nakon COD4/MW2 su loše kopije tih igara. Dosadno, isprano, sve je reciklaža.

 

COD1/COD4 najbolji COD-ovi. Pogotovo u SP. CoD5, MW2, Black Ops, CoD 8, = Sve su to kopije tih igara. U black ops su čak ubacili i veliku vecinu perkova i napredovanja kao u MW2, ispada da za 50E dobiješ dedicated servere i malo drugacije mape.

CoD 8 isti vrag.

 

Dosadno i isprano sve. Gadi mi se više od tog COD-a.

Slažem se, bar meni sve to nekako izgleda isto :S

Ima razlika da pače, no ne ubacuju nešto inovativno :)

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.8.2010 11:55 (Daniman123).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 8

Ma joj. Pobrali veliku lovu sa MW (zasluženo), i onda shvatili da su dobili vjernu vojsku fanova. Šta ih može spriječiti od cijeđenja njihovih novčanika? Naša kukanja? Dok ima konzola, bit će i Coda, u velikim količinama, mi PC-aši nećemo to kupovati iz principa Osmijeh

hmda
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.8.2010 12:01 (Slash 666).
15 godina
offline
Call of Duty 8

Super vijest za mene, znači da se serijal nastavlja.

 

Čini se da ćemo imat novog

Umjesto Thumbup-a klikčite mi HVALA ! :)
 
1 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 8

oho, super, ako se bude naplaćivao migracija na neku drugu igru...samo koju?

"Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat" -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty 8
djdomi kaže...

oho, super, ako se bude naplaćivao migracija na neku drugu igru...samo koju?

a gle taj cod ce bit nesto izmedu 

po meni nista ozbiljno 

mislim da taj studio nikad nije ni radio fps,

ali velika zarada je vec sada zagarantirana 

placao se online ili ne 

 

 

ありがとうございます /// http://asukaanime.weebly.com/uploads/4/1/1/8/4118513/downloads.txt
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2010 0:09 (hrvatskafarkasevec).
13 godina
protjeran
offline
Call of Duty 8

Počeli su pretjerivati sa cod serijalom ako ga uopće možemo nazvat serijalom previše nastavka čak mi malo i fali drugi svjetski rat ovog novog mi je čak dosta. Zašto jednostavno ne naprave novi serijali znači drugo ime i od njega stvore legendu cod je već previše nastavka dobio.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Call of Duty 8
ZDS kaže...

Počeli su pretjerivati sa cod serijalom ako ga uopće možemo nazvat serijalom previše nastavka čak mi malo i fali drugi svjetski rat ovog novog mi je čak dosta. Zašto jednostavno ne naprave novi serijali znači drugo ime i od njega stvore legendu cod je već previše nastavka dobio.

  Zato što pare kupe na imenu.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
14 godina
offline
Call of Duty 8

COD1, UO, COD2 i COD4 su prave stvari i tu su trebali stati, ovo ostalo su samo ciste kopije bez ikakve singleplayer price, samo uzmi pusku i udri...

Za 5-10 godina ce se malo tko sjecat kakva je radnja bila u COD 4, a kakva u COD6 ili nekom buducem COD 12, jednostavno svi su isti... 

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 8
ZDS kaže...

Počeli su pretjerivati sa cod serijalom ako ga uopće možemo nazvat serijalom previše nastavka čak mi malo i fali drugi svjetski rat ovog novog mi je čak dosta. Zašto jednostavno ne naprave novi serijali znači drugo ime i od njega stvore legendu cod je već previše nastavka dobio.

30 IW-ovaca su htjeli reci bye-bye COD-u i dobili su otkaz.MW2 isto nije trebao biti COD,ali ACTV je napravio istrazivanje-igra se ne bi dobro prodala da nije bilo COD pored MW2.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 8
frenky17 kaže...

COD1, UO, COD2 i COD4 su prave stvari i tu su trebali stati, ovo ostalo su samo ciste kopije bez ikakve singleplayer price, samo uzmi pusku i udri...

Za 5-10 godina ce se malo tko sjecat kakva je radnja bila u COD 4, a kakva u COD6 ili nekom buducem COD 12, jednostavno svi su isti... 

Ne bih se složio jer kako odmakom u serijalu (barem do i sa MW2) SP vuče na, kako je neko već prije spomenuo, filmski doživljaj. Black Ops po onome što sam video mi se baš i ne sviđa a za MP bilo kojeg dela previše i ne marim, većina današnjih igara, barem u MP-u, je postala prerada pod drugačijim imenom i serijskim brojem, gomila oružija, perkovi, omanje mape i udri.

 

Meni fali WWII, iako je bio previše izlizana tema, ali mislim da ni tu nije sve pokriveno, dok sa Američkim ratnim pohodima izdavači su odlučili iskoristiti temu za sve trigger-happy idole Georga Busha i američkog sistema: moramo vas napasti da vas spasimo, dok bi ostali igrali, eto da se igra.

 

Za COD 8 isto ne polažem prevelike nade, ali ostaje videti.

Remember boys, flies spread disease, so keep yours closed...
13 godina
protjeran
offline
Call of Duty 8

Do sada sam večinom kupovao sve cod-ove samo radi multiplayera no ovaj puta ću napraviti bojkot jer taj serijal je prerastao u veliko zarađivanje para i jakooo dobar biznis na kojem tvorci postaju multimilijunaši, a mi kupujemo igru samo zato što je to cod inače mogli su napraviti novi serijal i staviti neki mini natpis od tvoraca cod-a.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 8

Vidiš šta znači ime COD u svijetu...kakvu reputaciju je stvorio svojim nastavcima pogotovo COD2,COD4 I MW2

no to bi se uskoro moglo u potpunosti promijeniti....ako oni misle ovako svake godine izdavat novi COD i radit od njega smijariju neka bolje odustanu....

ja u budućnosti ću kupovati samo COD od IW-a jer ovo šta ovi rade je čistasprdačina sa COD imenom

sklepat ce neki polu-proizvod,podvalit ga nama za visoke pare i uzivat u tome-e necete barem meni

btw ja nikad nisam čuo za Sledgehammer games ...to valjda sve govori

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2010 21:22 (-Desmond-).
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 8

malo su se ljudi opekli s mw2. black ops mora bit piratiziran, activision oće samo pare.

ako mogu provalit mw2 i iwnet(tj. alter) mogu i black ops+dedicated.

"Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat" -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Call of Duty 8

Ovo je Call of Duty.Kakav god da bude,prodaval bude se odlično i ljudi će plaćati online multiplayer.

Gimnazija Antuna Gustava Matoša
14 godina
offline
Call of Duty 8

Meni se cini da ova 8 je napravljena na brzinu da se skupi sto vise para na imenu dok se moze sto se i vidi u odabiru developera,Sledgehammer Games,ma daj nikad cu za njih a kamoli da rade na ovakvom serijalu.

 

P.S Jest vidli stranicu od developera pa tek su stari godinu dana...isuse ovaj cod ce bit cisti isprdak http://www.sledgehammergames.com/blog/view/9

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2010 22:00 (xCode).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice