Call of Duty: Black Ops IIII

poruka: 151
|
čitano: 30.513
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

igra katastrofa!

 

Moj PC  
5 3 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII

Meni je ovaj blackout mod miljama bolji od pubga.

15 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Blackout ni u kom slucaju nije bolji od PUBG-a a iskreno sumnjam da ce na PC-u naci svoje mjesto i playbase...
Mapa je minijaturna cak imam dojam da je manja od Fortnitove..., krug se prebrzo pocne zatvarati i na taj nacin kaznjava skakanje na rub mape (osim ako se ne posreci da je krug na meni) Armor je jos uvjek spungy i likovi primaju previse pogodaka prije nego odapnu sto je donekle tolerantno sa svim oruzjima osim snipera..., nema goreg anti klimaticnog osjecaja nego kad nekog pogodis sniperom i on otklizi u zaklon... Revive je takodjer prebrz. UI i lootanje je katastrofalno konzolasko smece koje su malo pri9lagodili za PC (iako su rekli da ce do izlaska napraviti overhaul sistema) zombie su interesantan gimick ali beznacajni s obzirom da se nalaze na nekoliko lokacija na mapi bilo bi puno bolje i izdvojilo bi ih od drugih BR igara da se nalaze svugdje. Blackout u poredjenju sa core igrom je nekako vizualno izapran, downgradan pretpostavljam da bi to gladje islo i radilo na vecoj mapi od 3x3 metra CoD style su morali malo kompenzirati...
Na konzolama bi se i mogao stvoriti neki playbase oko ovog..., casual dumbed down brzi royal mod za pocetnike i konzolase dok na PC-u sto zbog vise opcija koje su besplatne ili 2-3 puta jeftinije a u nekim slucajevima i kvalitetnije od ove igre, sto zbog trenda nikakvog playbase prethodnog CoD-a nikome ne bih preporucio da baci 60 dolara na ovo..., CoD WW2 all time peak na PC-u je bio 50k ljudi po izlasku igre u sijecnju je pao na 17k, ozujak manje od 10 k a nakon tog ni 5000 ljudi ne igra tu igru...., sto stvara probleme u matchmakingu na regularnim TDM, DOM, S&D modovima gdje vam treba 10tak ljudi a gdje za BR gdje treba 80+ po partij..., ko hoce da baci novac i riskira kroz mjesec dana od izlaska matchmaking od 20tak minuta da bi poginuo u prvoj minuti po sljetanju od ista 2 cheatera dok mu je loby pun pakistanaca, kineza i meksikanaca jer matchmaking ne moze da skupi 80 ljudi iz tvoje regije za partiju samo napred! 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
Dobra igra.Vrijedi tih 180kn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
BR mode bolji od pubg-a skoro u svakom segmentu, a tek je u beti sto znaci da se masa stvari tipa UI mogu popeglati.

Najveci razlog koji doprinosi igrivosti je dinamika i mehanika, nema 0 skill - high reward igranja skrivaca kao u pubg-u bi se uslo u top 10 sa 0 killova i na taj nacin napredovalo u ranku.

Prvi dan open bete je pa matchmaker brzo nade puni team, al treba vidjeti kako ce se stvari dslje odvijati, sve u svemu igra koja ima potencijala biti jako dobar BR.
Moj PC  
4 2 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
dani20 kaže...
Dobra igra.Vrijedi tih 180kn.

 Gdje si je nasao za 180kn?

15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
Isto kao wow,destiny.Igre nisu region lock,treba ti ruski battlenet account(stavi se rusija pod region kod kreiranja acc). Ostalo ces skuzit
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

BetL Rojaalee, strano losa igra...

Ovi streameri i jubitori dobili pare za igrat pa ih briga, a druga djeca nasjedaju... Strasno

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
D3ViL kaže...

Blackout ni u kom slucaju nije bolji od PUBG-a a iskreno sumnjam da ce na PC-u naci svoje mjesto i playbase...
Mapa je minijaturna cak imam dojam da je manja od Fortnitove..., krug se prebrzo pocne zatvarati i na taj nacin kaznjava skakanje na rub mape (osim ako se ne posreci da je krug na meni) Armor je jos uvjek spungy i likovi primaju previse pogodaka prije nego odapnu sto je donekle tolerantno sa svim oruzjima osim snipera..., nema goreg anti klimaticnog osjecaja nego kad nekog pogodis sniperom i on otklizi u zaklon... Revive je takodjer prebrz. UI i lootanje je katastrofalno konzolasko smece koje su malo pri9lagodili za PC (iako su rekli da ce do izlaska napraviti overhaul sistema) zombie su interesantan gimick ali beznacajni s obzirom da se nalaze na nekoliko lokacija na mapi bilo bi puno bolje i izdvojilo bi ih od drugih BR igara da se nalaze svugdje. Blackout u poredjenju sa core igrom je nekako vizualno izapran, downgradan pretpostavljam da bi to gladje islo i radilo na vecoj mapi od 3x3 metra CoD style su morali malo kompenzirati...
Na konzolama bi se i mogao stvoriti neki playbase oko ovog..., casual dumbed down brzi royal mod za pocetnike i konzolase dok na PC-u sto zbog vise opcija koje su besplatne ili 2-3 puta jeftinije a u nekim slucajevima i kvalitetnije od ove igre, sto zbog trenda nikakvog playbase prethodnog CoD-a nikome ne bih preporucio da baci 60 dolara na ovo..., CoD WW2 all time peak na PC-u je bio 50k ljudi po izlasku igre u sijecnju je pao na 17k, ozujak manje od 10 k a nakon tog ni 5000 ljudi ne igra tu igru...., sto stvara probleme u matchmakingu na regularnim TDM, DOM, S&D modovima gdje vam treba 10tak ljudi a gdje za BR gdje treba 80+ po partij..., ko hoce da baci novac i riskira kroz mjesec dana od izlaska matchmaking od 20tak minuta da bi poginuo u prvoj minuti po sljetanju od ista 2 cheatera dok mu je loby pun pakistanaca, kineza i meksikanaca jer matchmaking ne moze da skupi 80 ljudi iz tvoje regije za partiju samo napred! 

 Kolega, potpisujem. Iako, Vrlo si bio blag u opisu ove igrice. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.9.2018 16:30 (Soldier977).
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Royale nikad nije ni bio dobar i balansiran mod. to što je pubg zasjao je slučajnost koja se sad pokazuje slučajnom jer pada broj igrača, ljudi se okreću konkretnim igrama, a ne poker aparatu koji je balansiran za kurac.

 

Bf je dobro napravio otišavši u ovo, čista lova, a kome treba sp kad ima 3 igre u jednoj.

Probao, nije za mene, ali ko voli nek uživa,dapače.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

 Bluehole na aparatima...navodno se opet sprema tužba jer im igra po stanju izgleda još nije prošla betu...2 godinu... a već ju kopiraju 

 

IIII
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
fila2208 kaže...

Royale nikad nije ni bio dobar i balansiran mod. to što je pubg zasjao je slučajnost koja se sad pokazuje slučajnom jer pada broj igrača, ljudi se okreću konkretnim igrama, a ne poker aparatu koji je balansiran za kurac.

 

 ... opet pricas gluposti, a lijepo sam ti rekao.... prosli vikend bila beta bfv - isti broj igraca; ovaj vikend cod - isti broj igraca.... od kud vuces te svoje podatke?.... mozes kenjat klincima, i to je to.... kom se igra conquest 9 puta? kom se igra demolition ko zna koji puta?.... sta je to konkretna igra? opet nesto kaj ti mislis da bi trebalo bit....

metalni punker
6 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

i3 7100 gtx1050 8gb ddr4,ne učitava mi ni zgrade,tako da po toj logici neće se baš raširit,jedino na 1440x90 80% 50-60fps donekle igrivo al to je zrnasto do bola,sve na low,znam da mi je komp slab zas neke ekstra gejmerske poduhvate al recimo taj pubg mi vrti na 2560x1440p 60-70fps sve low

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
Tallahassee kaže...

 ... opet pricas gluposti, a lijepo sam ti rekao.... prosli vikend bila beta bfv - isti broj igraca; ovaj vikend cod - isti broj igraca.... od kud vuces te svoje podatke?.... mozes kenjat klincima, i to je to.... kom se igra conquest 9 puta? kom se igra demolition ko zna koji puta?.... sta je to konkretna igra? opet nesto kaj ti mislis da bi trebalo bit....

 pa jasno, ostali ste vi koji igrate te poker aparate i to je to.

Fornite uzeo pola, i ostalo još tih koji i dalje vjeruju da će pubg bit dobra i završena igra, ali samo dajte, dapače.

 

ma jasno tako je, pubg je svaka partija drukčija, a sve igre su smeće jer su repetativne.

 

royale je promašen mod za unskilled kampere i to je to, isti kad dođu na fast paced igru, brzo se razočaraju, zašto svi imaju oružja i pucaju, umjesto da imaju tave dok ja imam akm itd.

 

no nebitno, odigrao par partija, igra izgleda i bolje radi od pubga, ali logično kad je radi tvorac coda.

Kad izađe bljsnut će malo i to je to, kasnije svi na pbg fornite i to je to

 

https://steamcharts.com/app/578080

 di su oni triljuni igrača kojima ste se kurčili svakim postom u temi kad itko išta kaže? gdje?

Opadaju, ljudi se zasitili nedovršene igre koja tuži svakog tko napravi svoj royale kao da ga oni smislili.

Ta brojka će opasti još kad izađe bf, cod i rdr2, a onda ću se vratiti ovdje i opet ti zalijepiti brojke samo da ne fantaziraš

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 12:15 (fila2208).
10 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
fila2208 kaže...

 ...al ga ti fakat bulaznis....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
fila2208 kaže...

'to što je pubg zasjao je slučajnost koja se sad pokazuje slučajnom jer pada broj igrača, ljudi se okreću konkretnim igrama

 Daj si lupi šamar pa razmisli o tim hejterskim glupostima sto pišeš.  50milijuna slučajnih kupaca  , koje to konkretne igre ljudi sada igraju ?

Da pogodim, imas 3 sata pubga (kod prijatelja) i sada 2h coda bete (jer je besplatno) pa ti se ukazala gospina mudrost  

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 19:33 (bik).
9 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Meni ovo izgleda okej, brže se zone, brži je loot, brže se healaš, brže dižeš kolegu, sve u svemu sve je puno brže. Ja sam bio pubg igrač preko 1000h (jednostavno je dojadio) i ta igra i dan danas ima velikih problema sa netcodom,tickrateom servera, dsyncom i to nikada neće biti popravljeno. Fortnite me nikad nije zanimao jer ne volim takve igre, tko voli neka izvoli. Pubg je pružao odilčnu zabavu punih godinu dana i od 10 prijatelja ostala su 2 koja igraju jer jednostavno neda ti se. Erangel i Miramar, jako dugo lutaš 35 minuta partija traje. Ponekad napraviš 10-15 killova i sve vrvi od akcije a puno češće ne vidiš nikoga do samog kraja. I kad pitam ove što igraju fornite zašto ne igraju pubg, zato što je dosadan kažu i što traje pre dugo. Fornite u tom segmentu je puno zanimljiviji jer brzo se opremiš i onda 20 minuta čiste akcije jer je mapa manja i brzo prođe vrijeme. Sanhok je pun pogodak sa veličinom i vremenom igranja te bržim lootom sa puno više akcije ali mapa je prepuna raslinja i ne vidiš dalje od 50 metara zbog nabacanog drveća na sve strane. I mapa je raj za kampere. Tako da ja ne vidim šta se vi bunite što je na codu mala mapa što se brzo loota i igra. Šta bi trebao lootat poljanu 10 minuta i onda nemoš naći optiku ni ti ni tvoj tim a prelutali ste 50 kuća i 8 zgrada. A takvih partija je bila hrpetina gdje nema 4x ili 8x i automatski nemaš šta tražit ostatak partije. Šta vi volite lootat do iznemoglosti ili šta? Volite igrat rundu 35 minuta. I čekat mrtvu zonu 5 minuta da dođe pa onda 3 minute iduću pa onda 2 minute na bolesno velikom prostoru kakav je tipa miramar koji je čisti promašaj jer od 100 ljudi 50 se pobije u početku i ostane 50 ljudi na 12x12 prostoru. Smiješno. Ako vi to volite samo rokajte i uživajte. Ne znam kome je više to zanimljivo. Brži gejmovi sa bržim lootom su svakako bolji izbor za mene jer što prije se želim opremit i krenut u akciju i čim je mapa manja veća je šansa za ubijanje i akciju. Hrpetina ljudi koja igra fornite neće da čuje za pubg jer kažu dosadan je. Onaj tko može igrat fornite sigurno uživa nego mi koji smo rokali pubg sve ovo vrijeme, odigraju 2 partije za vrijeme jedne u pubgu i vide 10x više ljudi jer su na manjem prostoru. I sanhok je bio bila savršena stvar za pubg da ga nisu nakrcali tolikim drvećem. A i ovako je daleko bolji od erangela i miramara koji su ništa drugo nego dosada... I kad se baci koja partija isključivo se ide na sanhok. I šta fali codu? Brz je što je super, na ultra settingu zakucanih 144fps, lag na serveru ne postoji ne znaš šta je to u pubgu moraš kombinirat very low settinge da bi imao uopće 100fps mada fps je najmanji problem u pubgu. Fluidno cod radi ono što Bluehole ne zna napraviti, jednostavno ne zna optimizirat servere jer da znaju napravili bi to do sada. I već u beti cod radi 10x bolje nego što je pubg ikada radio. PC će imati konačno punu podršku. Ps4 ni nema ozbiljnu battle royal igru jer PUBG je još uvijek na xboxu samo. Vidjet ćete kad iziđe hoće li igra zaživit ili ne ja vam garantiram da će se ovo igrati i na ps4 i na PC. I ovih milijun igrača što se pubg kurči što ima svaki dan, 700 tisuća je kineza tako da nebih se sa tim podatkom previše hvalio. 

Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
BeLLicus kaže...

na ultra settingu zakucanih 144fps, 

Što nije bio FPS limitiran na 90?

[19xx] 4ntraks
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
Skilledžija kaže...
BeLLicus kaže...

na ultra settingu zakucanih 144fps, 

Što nije bio FPS limitiran na 90?

 Na PC ne... Za konzole ne znam...

12 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
BeLLicus kaže...

 Na PC ne... Za konzole ne znam...

 Čudno, ja sam igrao na PC-u i nije mi išlo iznad 90?!

 

 

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
BeLLicus kaže...
Skilledžija kaže...
BeLLicus kaže...

na ultra settingu zakucanih 144fps, 

Što nije bio FPS limitiran na 90?

 Na PC ne... Za konzole ne znam...

Jesi siguran da si igrao istu igru ko mi?

 

https://www.reddit.com/r/Blackops4/comments/9fps8h/black_ops_4_blackout_pc_server_tests_during_beta/

 

Ajd snimi nam da vidimo kako to radi na 144!

 

 

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 12:43 (Zero2).
10 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
BeLLicus kaže...

 

 .... tebe treba zvat "madjionicar" sa 144 fpsa ili mozda - Trigger, samo ti je 1000 sati trebalo da shvatis.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 9:26 (Soldier977).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Evo da se nadovezem na svoju tvrdnju da ce Blackout NA PCu biti flop!

Uz startnu cijenu od 60 eura, jako los prodajni rezultat prethodnog CoD-a, cinjenicu da dio igraca koji odano igraju CoD preziru i ne interesira ih BR a one koje zanima nisu spremni da plate toliko samo da  bi igrali Blackout (garantujem da ce kroz 4-5 mjeseci Blackout biti prodavan kao standalone) znaci nikakav startni playbase kao "slag na kraju" Blackout ima 10 Hz servere gore nego PUBG i nikakav lagg compensation ( kad  budete igrali s nekim turcinom ili kinezom jer nema 80tak ljudi za cisti matchmaking u EU on ce imati prednost a ne vi)

Blackout za mjesec dana kao standalone ili ce da bude BLACKOUT ali doslovno! 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII

Ja prognoziram da neće flopat i da će se skupiti playerbase oko igre.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
Na pc'u nema sanse. Ak se ne sjebu sami, a idu dobrim putem, cheateri ce to sjebat ko i svaki drugi nastavak..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Evo jedan simpatičan video usporedbe CODa i PUBGa

 

 

 

 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 9:22 (Soldier977).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Za one koji su prednaručili igru... Preload je jučer krenuo i teži 65gb.  

 

https://news.blizzard.com/en-us/blizzard/22547650/preload-and-get-ready-for-call-of-duty-black-ops-4

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2018 15:00 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

...spreeezy streama....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Jel ima ko da bi igro squad/duo na PSN4?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice