Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

poruka: 153
|
čitano: 31.083
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

Evo, prije par sati smo dobili reveal trailer novog CoD-a koji izlazi 4.11.2016. Radi ga Infinity Ward, koji je napravio jedinicu, duju, četvorku, mw2, mw3 i ghosts. Ono što je većinu sigurno zainteresiralo je i remaster četvorke koji se navodno dobije ako se napravi preorder infinite warfare-a.

 

Teaser koji je izašao prije par dana:

 

Trailer od danas:

 

Osobno nemam prevelika očekivanja od novog coda, a bome i malo sam skeptičan što se tiče ovoga remastera. Dok se ne objave neki važni detalji, tipa da li će biti dedicated servera i slično, što je napravilo četvorku odličnom igrom, uopće ne razmišljam o kupovini. A preorder nema šanse da napravim.

U traileru nisam uspio uočit nikakva exo skakanje, što je super po meni.

Također se mogu vidit nekakva napucavanja u svemirskim brodovima, baš me zanima kako će to izvest, ne mora bit katastrofa.

 

Na steamu:

http://store.steampowered.com/app/292730/

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.5.2016 12:55 (ervin121).
Moj PC  
4 0 hvala 5
8 godina
odjavljen
offline
Call of Duty: Infinite Warfare

Reciklaža.

Battlelog: Glavas_ZG
 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Infinite Warfare

Vise space combata nego SW:Battlefront pa u 3pm 

twice the pride double the fall
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: Infinite Warfare

50k lajkova , 20k dislajkova. čini mi se puno dislajkova

 

Ima li kakvih informacija, oće li se ovim brodovima moć upravljat u multiplayeru, ili je to singleplayer?

Grafika, a i fizika tj. čudno kretanje karaktera me nisu impresionirali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Infinite Warfare

Ja se nadam da će se cod4 remaster zasebno prodavati, jer ovo smeće nema šanse da kupujem.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Infinite Warfare

Mislim da bi bilo bolje da naprave još koju WW2 ili Cold war igru, a ne ova future sranja... CoD 2 remaster bi bio dobra stvar. Čudno mi je da su odmah išli na četvorku.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Call of Duty: Infinite Warfare

Po svemu prikazanom iz trailera za IW vidi se da to nije COD, vise lici na neki star wars.

 

Ne vjerujem da bi isli radit remaster a da ne bi prodavali igru zasebno, mozda na pocetku dolazi uz iw ali nema logike da se nece moci kupit odvojeno.Sudeci po internetu vise ljudi ceka cod4 nego taj infinite. Samo neka u cetvorci ostave isti engine i to je to, pitanje je kakav ce MP biti. Nadam se da nece usrat najbolji cod.

 

EDIT : Dedicated servers confrimed - KLIK

Q: 11 Ostaje movement iz originalne igre. (Ocito je onda i isti engine)

Ali zato Q : 6 & 7 tragedija, nadam se da ce ga kasnije zasebno pustit u prodaju.

Ako bude sve kao sto su rekli, ne vidim razlog zasto ne bi bio stari dobri cod sa poboljsanom grafikom. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2016 20:45 (el.šef).
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare
b00 kaže...

 Ima li kakvih informacija, oće li se ovim brodovima moć upravljat u multiplayeru, ili je to singleplayer?

 ništa zasad, koliko ja znam.

13 godina
offline
Call of Duty: Infinite Warfare

I dalje idu u istom smjeru, ovaj put i space shuttle po svemiru. Ne znaš da li je star wars ili CoD. Bože sačuvaj. Žalim one koji će ovo kupovati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Infinite Warfare

Uzeo bi jedino ovaj remake ako bude dobar remake i ako se moze solo kupiti,COD4 sam stvarno volio igrati ako remake bude kako treba sa dedicaded serverima moze,ako ne ,ne hvala.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare
Kiky877 kaže...

I dalje idu u istom smjeru, ovaj put i space shuttle po svemiru. Ne znaš da li je star wars ili CoD. Bože sačuvaj. Žalim one koji će ovo kupovati.

 mene je najviše podsjetilo na star citizen, taj ulazak u kokpit i letenje po svemiru, izgleda da će ipak biti nešto od toga :)

11 godina
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

Kakva navlakusa, ak oces stariji i bolji cod, moras uzet novi i svemirski.

Valjda bude bila neka caka da naprave standalone. ak nis drugo torrenti ne ginu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
Dva mjeseca nakon izlaska ce i MW Remastered u prodaju solo...
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

Iduće godine ćemo imati CoD iz trećeg lica 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

izgleda da će ipak bit thrust-jumpanja :/ promaklo mi je kad sam prvi put gledao trailer.

0:58, u donjem lijevom kutu.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

Veliki sam fan četvorke, nekih 2500 tisuce sati multiplayera, obradovalo me kada sam vidio da ce radit remaster. Nimalo mi se ovo ne sviđa što se igra neće moći kupit zasebno. Nego i ovo govno svemirsko koje me nimalno ne zanima. Taktika im je odlična, shvatili su da nemaju ideje i sad ove kultne igre upakiravaju sa ovim novim izdrkotina.a. Sljedeće godine možemo očekivati obradu call of duty dvojke uz neko ratovanje na mjesecu.

Uzet ću remaster, samo ako daju zasebno, ne znam dali bi mogao čekati nekoliko mjeseci da se sjete promjenit i stavit da se igra kupuje zasebno, čisto sumnjam. Ali vjerujem i nadam se da će postojat caka da se kupi samo key, a igra nabavi preko torrenta.


 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

covjece iz 1945 su dosli do 2200g u 10g svemirski bullshit! fuj

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

Ne žele prodavati zasebno jer bi vjerojtano MW1 bio 3x prodavaniji od ove reciklaže pa bi se osramotili 

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
FileFicho kaže...

Ne žele prodavati zasebno jer bi vjerojtano MW1 bio 3x prodavaniji od ove reciklaže pa bi se osramotili 

 al zato key za remastered i bok, nema brige. Osim ako i tu ne srede da se i to ne može

9 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
FileFicho kaže...

Ne žele prodavati zasebno jer bi vjerojtano MW1 bio 3x prodavaniji od ove reciklaže pa bi se osramotili 

 Baš to, no jedino kaj mene zabrinjava je to da na mala vrata pokušaju progurati osnovnu cijenu od 80 dolara za razliku od 40-50 kao dosada (da znam da to uključuje remastered COD4 ali... ) Uglavnom ako bude remastered solo možda i razmislim ako ne kao i sa svim dosada CODovima, na jogurt i unistall a vi lovite ovu mulariju kojima sve možeš uvaliti. 

potpis
9 godina
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

Gura se svemirsko sranje sa remasterom najboljeg coda. Normalno da ce se kasnije prodavati zasebno inace ne bi bilo profiti od tog remastera. Ali trenutno COD4 Remastered mozes dobit samo ako platis 80$ i ako si dovoljno glup da povjerujes da je to jedini nacin.
Hahah pa ovo je takva navlakusa da to jos nije vidjeno.

haha haha
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.5.2016 18:26 (el.šef).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

Dočepat se ovog remastera i skupiti staru ekipu iz [KILL] klana na CTN serveru (CTN Javna kuća)... Imal koga tu od te ekipe (stari nick - MCR)?

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
Sum_of_all_fears kaže...

Dočepat se ovog remastera i skupiti staru ekipu iz [KILL] klana na CTN serveru (CTNJavna kuća)... Imal koga tu od te ekipe (stari nick - MCR)?

Tu sam Horatio Caine!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.5.2016 18:39 (Stjepanj).
14 godina
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

MW1 Remastered dolazi  samo sa 10 mapa.

 

Strah me da ce kasnije naplacivati ostale mape kao DLC.

 

Infinite Warfare me ne zanima,a moram ga kupiti da bi dobio MW1 R.

 

Rekli su da ce biti dedi serveri za MW1 R, nadam se da ce biti identicni kao u MW1 .

 

Ako serveri budu ok uzimam igru ( samo radi MW1 R) 

 

 

 

 

 

 

 

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.5.2016 18:54 (Joe Cooker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered
Moj PC  
8 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
FileFicho kaže...

 strava!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
10 godina
odjavljen
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

Sto mislite, hoce li biti nacina za nabavit COD4 odvojeno? Ne govorim o jogurt verzijama jer hocu multiplayer.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
IvanDado kaže...

Sto mislite, hoce li biti nacina za nabavit COD4 odvojeno? Ne govorim o jogurt verzijama jer hocu multiplayer.

 Rekli su da će se uz Infinity Warfare (Legacy izdanje i sva skuplja) dobiti poseban key za COD4 Remastered tako da će vjerojatno reselleri (Kinguin, G2A) odvojeno prodavati te igre, dok će se na Steamu moći kupiti samo u paketu sa novim CoDom. To je će biti moguće ako ne naprave da je igru moguće pokrenuti samo ako je u libraryu Infinity Warfare, a osobno se nadam da neće 

10 godina
offline
Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastered

Baš jucer ponovno krenuo MW1 mp nakon 6 godina, pre nabrijano nakon BF4 . Ali je i dalje full zabavno i volio bi da se moze odvojeno kupit, jer u suprotnom nece biti ni blizu popularno jer vecina kao ni ja ne vole nove COD nastavke, dosta je vise futurizma. Također sam zabrinut za MW1 remake jer je druga ekipa naspram originalnog + ne vjerujem da ce ici jednako fluidno kao original jer se izmodificirao taj engine, realno to ce bit novi COD sa ubacenim mapama iz cetvorke, nema šanse da se vracaju na engine (kretnje i sve ostalo) koji je korišten na original MW

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Infinite Warfare & MW1 Remastere
IvanDado kaže...

Sto mislite, hoce li biti nacina za nabavit COD4 odvojeno? Ne govorim o jogurt verzijama jer hocu multiplayer.

 ili ovo što je Ficho rekao, ili je moguće da koji mjesec nakon izlaska igre i sami ga počnu prodavat odvojeno, kad nakupe ogromne pare od preordera i prodaje za božić.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice