Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 584.422
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

0.9V na 4GHz? To ne može biti stabilno.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... samo napomenica ako netko koristi... primjetio sam da nvidia highlights i shadowplay rade probleme, meni konkretno dvije stvari zastajkivanje i prekidanje tijekom paljbe, mislio sam da je lijevi gumb misa riknuo dok nisam iskljucio highlightse... dakle, ko ima problema i problemcica s igrom, a ima ovo ukljuceno - nek iskljuci...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Hvala na odgovoru... nisam baš pismen... ovo s kraticama mi nejde... DDU je ???

10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tomekr kaže...

Hvala na odgovoru... nisam baš pismen... ovo s kraticama mi nejde... DDU je ???

 ... nesto sto ti treba, a Google sve zna pa i to... probaj se vise na to oslanjat, ali sad evo - https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

eh... sve napravio kako  je napisano no nema baš neke promjene... ali hvala svejedno...

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tomekr kaže...

eh... sve napravio kako  je napisano no nema baš neke promjene... ali hvala svejedno...

Kakav ti je PING?

Od zadnje instalacije drivera, jesi mijenjao kakve postavke u Nvidia control panelu? Detalji na ULTRA ili? VSINC on?

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2019 22:13 (Valentin17).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

ping je za vrijeme igre uvijek između 70-90... i sa ultrom i vsync - om i bez njih isto.... možda bi bilo rješenje uninstall...al tog me strah... neznam...

4 godine
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

dobivam poruku gifting not available for your currency kad pokušavam preko ruskog VPN-a

 

any solution?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Hw_prorok kaže...

dobivam poruku gifting not available for your currency kad pokušavam preko ruskog VPN-a

Mislim da je za ovo već pisano bilo da nije podržano, ja sam planirao napraviti novi račun, preko njega kupiti igru kao poklon

te je pokloniti sebi, odnosno svom originalnom računu, pa su mi rekli da to ne može tako.

Tomekr kaže...

ping je za vrijeme igre uvijek između 70-90... i sa ultrom i vsync - om i bez njih isto.... možda bi bilo rješenje uninstall...al tog me strah... neznam...

 

Instaliraj ovo i pogledaj kakvo ti je zauzeće grafičke kartice i procesora tijekom igranja.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.1.2020 11:51 (Valentin17).
4 godine
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Valentin17 kaže...
Hw_prorok kaže...

dobivam poruku gifting not available for your currency kad pokušavam preko ruskog VPN-a

Mislim da je za ovo već pisano bilo da nije podržano, ja sam planirao napraviti novi račun, preko njega kupiti igru kao poklon

te je pokloniti sebi, odnosno svom originalnom računu, pa su mi rekli da to ne može tako.

 znači jedina opcija je imati extra battlenet acc samo za CoD?

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Hw_prorok kaže...

 znači jedina opcija je imati extra battlenet acc samo za CoD?

Pa da, svi mi koji smo na ovaj način kupovali COD smo radili nove račune zbog ruske regije.

 

Vidi poruku unutar teme

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.1.2020 12:25 (Valentin17).
8 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Dali je netko imao problem, od danas mi se ne može povezati, stalno stoji connecting to online services, probao ugasit igru pa ponovno, resetiro rooter, ps4 i opet ništa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja bih rekao da je problem u rooteru

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

ima li kakvih naznaka, hoce li biti noviteta, novih mapa i sl?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Igra je super. igram je preko ps4, sluske kvalitetne i deri. Sviđa mi se ta optimizacija pucanja u neprijatelja.. puno ljepse izgleda da se metak ljepi, ne izgleda onak da puska skace i izroketas ga, a nist mu nije. Jedina zamjerka mi je taj zvuk u pozadini, pogotovo dok igram SD. Jednostavno ne mogu skuzit sa koje mi strane dolazi neprijatelj, cujem zvuk i suskanje sa jedne strane, a on je sasvim drugdje. Kao sto je to bilo na codu 2 i codu 4, mogao si dobro cut neprijatelja i razotkrit ga. Dali se vama cini tak?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Stavio si slusalice naopako :D

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
 
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
razer1911 kaže...

Igra je super. igram je preko ps4, sluske kvalitetne i deri. Sviđa mi se ta optimizacija pucanja u neprijatelja.. puno ljepse izgleda da se metak ljepi, ne izgleda onak da puska skace i izroketas ga, a nist mu nije. Jedina zamjerka mi je taj zvuk u pozadini, pogotovo dok igram SD. Jednostavno ne mogu skuzit sa koje mi strane dolazi neprijatelj, cujem zvuk i suskanje sa jedne strane, a on je sasvim drugdje. Kao sto je to bilo na codu 2 i codu 4, mogao si dobro cut neprijatelja i razotkrit ga. Dali se vama cini tak?

 3d bla bla occlusion audio processing i takve sheme.

slicnu stvar je uveo CS pred par jari sa "3D Positional Audio"om il tak nekaj kaj mi je skroz poremetilo osjecaj di je ko, al bar se more iskljucit...

15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Opet me jebete. Znam sta pricam. Igram cod od 2006. Igrao sam na traljavijim slusalicama prije, sad imam kvalitetne sluske. Dime na iberlauf. Znači more se isključit u opcijama, ako ne može bit će hrđavom poluosovinom od tamića po leđima.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Dal je bilo kakvih promjena oko 'skill based' matchmakinga? Jer u zadnja 3 tjedna imam puno više rundi sa 2-3-4 K/D.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Htio bih uzet Cod preko paysafea al imam 450 kn i fali mi 20 kn radi naknada i sranja..jel zna ko neku shemu da mi pomogne?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fixxer_zg kaže...

Htio bih uzet Cod preko paysafea al imam 450 kn i fali mi 20 kn radi naknada i sranja..jel zna ko neku shemu da mi pomogne?

 pretrazi tu po temi, ključna riječ "vpn"

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

imaš cod ispod 200kn, traži vpn, rusija, votka, aviravpn.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

10ak postova u 2-3tj... crkla igra? ja osobno nisam upalio dost dugo jer su me izjebali matchmaking i kemperi

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
8ax kaže...

10ak postova u 2-3tj... crkla igra? ja osobno nisam upalio dost dugo jer su me izjebali matchmaking i kemperi

 osobno igram svaki dan pomalo i to iskljucivo gunfight i ovaj novi gunfight 3v3

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
8ax kaže...

10ak postova u 2-3tj... crkla igra? ja osobno nisam upalio dost dugo jer su me izjebali matchmaking i kemperi

 nije crkla, nego se ništa ne dešava, pa se nema o čemu pisati...produžili su sezonu jedan, očito nešto kuhaju, a nije spremno...nezz, meni brutalno fali nekakav ranked, natjecanje, liga, elo bilo što, trunčicu ozbiljnije nego pub stomp.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
8ax kaže...

10ak postova u 2-3tj... crkla igra? ja osobno nisam upalio dost dugo jer su me izjebali matchmaking i kemperi

 nije crkla, nego se ništa ne dešava, pa se nema o čemu pisati...produžili su sezonu jedan, očito nešto kuhaju, a nije spremno...nezz, meni brutalno fali nekakav ranked, natjecanje, liga, elo bilo što, trunčicu ozbiljnije nego pub stomp.

 pa da, zato sam i presto igrat, mislio sam da ce ozbiljno shvatit igru i ubacit ranked ubrzo nakon launcha...

12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

i meni dosadila igra.

mislim da nebi nikoga uvrijedio igra je ok ali nije to za mene.

tko je hoce kupiti nek mi se javi.

igra je kupljena na legalan nacin (nikakvi vpn,rusija,itd)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
8ax kaže...
fila2208 kaže...
8ax kaže...

10ak postova u 2-3tj... crkla igra? ja osobno nisam upalio dost dugo jer su me izjebali matchmaking i kemperi

 nije crkla, nego se ništa ne dešava, pa se nema o čemu pisati...produžili su sezonu jedan, očito nešto kuhaju, a nije spremno...nezz, meni brutalno fali nekakav ranked, natjecanje, liga, elo bilo što, trunčicu ozbiljnije nego pub stomp.

 pa da, zato sam i presto igrat, mislio sam da ce ozbiljno shvatit igru i ubacit ranked ubrzo nakon launcha...

 Pa da, dosta ljudi je odustalo jer nema igra višu razinu natjecanja, a i njih boli kurac pošto su 95% igraće populacije obični kežualci koji legnu u kut s claymoricama i misle kako se super zabavljaju.

 

lange kaže...

i meni dosadila igra.

mislim da nebi nikoga uvrijedio igra je ok ali nije to za mene.

tko je hoce kupiti nek mi se javi.

igra je kupljena na legalan nacin (nikakvi vpn,rusija,itd)

Što je točno ilegalno u kupnji preko rusije i zašto misliš da možeš dobiti išta više za igru nego što kotira sad u rusiji, ~170kn?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Community je propao sa xfireom i svi pokušaji da se ekipa skuplja i igra su bili uzaludni. Sve se preko tog dogvaralo, sve je bilo jednostavnije, dedicated serveri i deri. Ovo je super igra, ali warova ekipice teško da bude.

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
razer1911 kaže...

Community je propao sa xfireom i svi pokušaji da se ekipa skuplja i igra su bili uzaludni. Sve se preko tog dogvaralo, sve je bilo jednostavnije, dedicated serveri i deri. Ovo je super igra, ali warova ekipice teško da bude.

 Discord je nekakav pokušaj da se to digne, ali opet nije to to. Masa stare ekipe neće ni da čuje za dis, žive u ts/xfire vremenu.

Sama igra, ne daje mogućnost limitiranje lowbob oružja i odabira mapa koje su najbalansiranije.

 

To treba povući IW, ali neće, jer troše resurse, vrijeme i ljude na igru koja očito po njima ne može bit competitive.

Competitive je ono što je RS6 izvuklo iz lošeg starta. Tu je lova, ljudi gledaju profiće, lože se, turniri se igraju + mali ljudi igraju ranked, drkaju na svoj rank. Imaju dobre gg partije s podjednakim timovima...

 

ali kažem, razina rs6, overwatcha ili cod 2 /4 sheme ne mogu se dostići, ni približno, ovakvim stavom, dajmo djeci op stvari da se pucaju.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice