Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 583.775
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

jel igra tko preko ps4 da se skupi ekipa za sd

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Pa cod je crossplay mogu vise konzola ili pc skupa igrat

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

skidam cod i nakon nekih pola sata skidanja rami mi odu na 90% zauzeca.pa nekon nekog vremena odu na 100% i komp zablokira.

ma tko kakav savijet kako to rijesiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

to je bilo i men prije davno. najvj virus. koristi tvoje resurse za neke daljnje radnje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jel kupio tko igru preko Ruskog VPN-a?

Ja sam napravio novi account preko VPN, Rusija.

Htio bi kupit igru primarno radi Campaign.

 

Zanima me da li mi bude igra na Engleski ako je kupim u Rusiji? Za one koji su kupiji igru tako da su napravili account u Rusiji preko VPN i kupili igru.

 

 

Tnx!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
tigerija kaže...

Jel kupio tko igru preko Ruskog VPN-a?

Zanima me da li mi bude igra na Engleski ako je kupim u Rusiji?

Dosta ljudi je kupilo igru preko Ruske Blizzard stranice uključujuči i mene.

Igra je najnormalnije na engleskom jeziku, kao i Battle.net aplikacija odmah u startu, ništa mijenjati ne treba.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
lange kaže...

skidam cod i nakon nekih pola sata skidanja rami mi odu na 90% zauzeca.pa nekon nekog vremena odu na 100% i komp zablokira.

ma tko kakav savijet kako to rijesiti?

 Šta će to reć lange, nije više bf najbolja igra na svijetu? 

 

prati kako se kreće i točno pri kojem djelu, ne vjerujem da ima neki leak pri instalaciji, sama igra ne može više povući više od 10gb sa sustavom dok radi, čak i na gw.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.12.2019 18:33 (fila2208).
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
lange kaže...

skidam cod i nakon nekih pola sata skidanja rami mi odu na 90% zauzeca.pa nekon nekog vremena odu na 100% i komp zablokira.

ma tko kakav savijet kako to rijesiti?

 Šta će to reć lange, nije više bf najbolja igra na svijetu? 

 

prati kako se kreće i točno pri kojem djelu, ne vjerujem da ima neki leak pri instalaciji, sama igra ne može više povući više od 10gb sa sustavom dok radi, čak i na gw.

 

 ma nabavio igru jeftino pa reko da malom kupim.

konacno je skinuo.. ajd igra je ok.zabavna,brza ali blasavo mi da netko usporeduje b i cod!

totalno razlicite igre i nacini igranja.

u b5 su mi sjebali ttk sa zadnjim patchom i nemogu samo to prozvakati.igrat cu oboje

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
lange kaže...
fila2208 kaže...
lange kaže...

skidam cod i nakon nekih pola sata skidanja rami mi odu na 90% zauzeca.pa nekon nekog vremena odu na 100% i komp zablokira.

ma tko kakav savijet kako to rijesiti?

 Šta će to reć lange, nije više bf najbolja igra na svijetu? 

 

prati kako se kreće i točno pri kojem djelu, ne vjerujem da ima neki leak pri instalaciji, sama igra ne može više povući više od 10gb sa sustavom dok radi, čak i na gw.

 

 ma nabavio igru jeftino pa reko da malom kupim.

konacno je skinuo.. ajd igra je ok.zabavna,brza ali blasavo mi da netko usporeduje b i cod!

totalno razlicite igre i nacini igranja.

u b5 su mi sjebali ttk sa zadnjim patchom i nemogu samo to prozvakati.igrat cu oboje

 Eto a mene napadao, da se gubim na cod kad sam ga kupio 

 

uživaj, drago mi je da se zabavljaš :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

ma nisam te napadao.

vise ono pljuvanje b5 a ne zasluzuje toliko pljuvanje.

nije ni cod bog zna sta li zabavan je.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Igra je mrak, ali meni osobno ping tijekom igranja ide do 80, a nekada je bio većinom oko 50, u rijetkim trenucima 60,

od zadnje nadogradnje se je to pogoršalo dosta i NAT je strict, a prije nadogranje je bio open.

LAG je u nekim trenucima nepodnošljiv i baš ubije želju za igranjem, pucam po liku ko lud i na kraju on ubije mene, jednu sekundu

je daleko od mene, sekundu kasnije je uz tik uz mene, strašno.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Pa otvori portove i bit ce ti NAT open. Meni je ping 30 do 50 jako rijetko bude visi. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
CroVandal kaže...

Pa otvori portove i bit ce ti NAT open. Meni je ping 30 do 50 jako rijetko bude visi. 

Ma UPNP je upaljen, portove sam otvarao sve ručno te tada ugasio UPNP i ništa, ista stvar.

Gasio sam Windows Firewall, u ruteru upalio DMZ što bi po automatici trebalo otvoriti sve žive portove, ista stvar.

Kažem, imao sam prije zadnje nadogranje igre NAT open, od nadogranje je STRICT, prije nadogranje dovoljno je

bilo upaliti UPNP i NAT bi bio OPEN.

Vidim po COD Modern Warfare 2 ima NAT open svaki put, po tom vidim da UPNP na ruteru radi.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.12.2019 8:34 (Valentin17).
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Igram par dana ovo i jedna stvar me nervira jako. Nakon što poginem u replay-u se vidi da me lik prati kroz par zidova ili par autobusa i cijelo vrijeme nišani u mene. Imam od perkova Cold-Blooded i Ghost . Mislio sam da će me to zaštititi ali ne. Kako da se zaštitim od toga ili kako da ja pratim likove kroz zidove ? Mislim da vi znate odgovor i molio bi nekog  da mi objasni jer će mi mozak eksplodirat.

shit happens too often
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Wox kaže...

Igram par dana ovo i jedna stvar me nervira jako. Nakon što poginem u replay-u se vidi da me lik prati kroz par zidova ili par autobusa i cijelo vrijeme nišani u mene. Imam od perkova Cold-Blooded i Ghost . Mislio sam da će me to zaštititi ali ne. Kako da se zaštitim od toga ili kako da ja pratim likove kroz zidove ? Mislim da vi znate odgovor i molio bi nekog  da mi objasni jer će mi mozak eksplodirat.

 Ili te je netko tagao ili likovi koriste Wallhack i citerska govna su.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Wox kaže...

Igram par dana ovo i jedna stvar me nervira jako. Nakon što poginem u replay-u se vidi da me lik prati kroz par zidova ili par autobusa i cijelo vrijeme nišani u mene. Imam od perkova Cold-Blooded i Ghost . Mislio sam da će me to zaštititi ali ne. Kako da se zaštitim od toga ili kako da ja pratim likove kroz zidove ? Mislim da vi znate odgovor i molio bi nekog  da mi objasni jer će mi mozak eksplodirat.

 Igraju na slušalice pa ti nafrlje zvuk do kraja i slušaju korake. Njih I DALJE NISU POPRAVILI kolko god tvrdili da jesu, ali NISU !

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

E koliko GD treba igra skinut da se moze igrati, i da li se prvo moze igrati MP ili SP?

 

Kupio sam igru zbog SP xD. Bas me zanima. Cuo sam da je dobra kampanja.

Nikad igrao CoD igru, tj nesto malo CoD2 i CoD3 ili koji vec, neki moderni jaaaako stari, prije 10 ili kolko godina xD.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
tigerija kaže...

E koliko GD treba igra skinut da se moze igrati, i da li se prvo moze igrati MP ili SP?

 

Kupio sam igru zbog SP xD. Bas me zanima. Cuo sam da je dobra kampanja.

Nikad igrao CoD igru, tj nesto malo CoD2 i CoD3 ili koji vec, neki moderni jaaaako stari, prije 10 ili kolko godina xD.

 nema tu samo SP  MP skidas sve pa igras kad skines skido neki  dan i pol 140 GB pri brzini 24 mb

7 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

zna li netko kako nabaviti/kupiti prokleti kod za CALL of If you have purchased Call of Duty: Modern Warfare - igram već mjesec dana i sada mi zadnjih par dana traži kod a ne kužim kako ga nabaviti...lud sam

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
igras bez koda pa ti sada trazi kod? izjasni se bolje..
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

jel moze poveznica za discord da vidim gdje igra ekipa..dosadno mi samom

dobus
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

...znači...prije 30 tak dana kupim igru preko Blizzarda....i igram.....prije 3 dana pokušavam pokrenuti u multiplayeru ( dodjem do izbora moda- npr Quick play i dugo se pokušavam ubaciti u igru- 10 x ne uspijem jer budem izbačen pod objašnjenjem ... - piše da moram upisati kod REEDEM a CODE - e sad molim nekoga da mi potanko objasni što je to ( REDEEM A CODE) i što je to BLIZZARAD BALANCE ( račun- ali šta će mi to ) i što je taj BATTLE pas - molim za razumijevanje jer imam 55 god i igrao sam sve CALLove od početka serijala al ovo sa BLIZZARDOM me izludi... :)

 

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
sauercraut kaže...

...znači...prije 30 tak dana kupim igru preko Blizzarda....i igram.....prije 3 dana pokušavam pokrenuti u multiplayeru ( dodjem do izbora moda- npr Quick play i dugo se pokušavam ubaciti u igru- 10 x ne uspijem jer budem izbačen pod objašnjenjem ... - piše da moram upisati kod REEDEM a CODE - e sad molim nekoga da mi potanko objasni što je to ( REDEEM A CODE) i što je to BLIZZARAD BALANCE ( račun- ali šta će mi to ) i što je taj BATTLE pas - molim za razumijevanje jer imam 55 god i igrao sam sve CALLove od početka serijala al ovo sa BLIZZARDOM me izludi... :)

 

 Complete your Call of Duty registration

pogledaj mail ako nisi potvrdio !

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Mene izbaci iz igre. Bez da mi ista kaze. Iz menua. Jos nisam niti probao igrati.

Uzeo sam preko ruskog VPN-a.

Napravio novi activision account kroz igru. I regiju sam stavio Austria.

EDIT: Promijenio sam adresu na Activision web stranici na Rusiju. Al igra se i dalje crasha na menu. Cini mi se da pise Campaign 40% , neki loading. Cini se da se na 40/50% crasha. Cini se kao neki Installation proces unutar igre...

 

Uspio sam doci i do cinematic kampanje, ali izbaci. Imam R5 3600 i RX 5700 XT.

 

Ima tko neku ideju sto se dogada?

 

I da li je netko imao iskustva sa refundom? Kupio sam preko Blizzard stranice. Ako ne skuzim kako popravit, trazit cu refund...

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 12:26 (tigerija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
tigerija kaže...

Mene izbaci iz igre. Bez da mi ista kaze. Iz menua. Jos nisam niti probao igrati.

Uzeo sam preko ruskog VPN-a.

Napravio novi activision account kroz igru. I regiju sam stavio Austria.

EDIT: Promijenio sam adresu na Activision web stranici na Rusiju. Al igra se i dalje crasha na menu. Cini mi se da pise Campaign 40% , neki loading. Cini se da se na 40/50% crasha. Cini se kao neki Installation proces unutar igre...

 

Uspio sam doci i do cinematic kampanje, ali izbaci. Imam R5 3600 i RX 5700 XT.

 

Ima tko neku ideju sto se dogada?

 

I da li je netko imao iskustva sa refundom? Kupio sam preko Blizzard stranice. Ako ne skuzim kako popravit, trazit cu refund...

19.12.3 driver za grafičku? Isključen AntiLag u driveru (ovo nekima crasha)?

Najnoviji čipset driver od AMD-a? Najnoviji Bios na ploči?

Repair igre iz Battleneta prolazi uredno? NAT type OPEN?

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
191x7 kaže...
tigerija kaže...

Mene izbaci iz igre. Bez da mi ista kaze. Iz menua. Jos nisam niti probao igrati.

Uzeo sam preko ruskog VPN-a.

Napravio novi activision account kroz igru. I regiju sam stavio Austria.

EDIT: Promijenio sam adresu na Activision web stranici na Rusiju. Al igra se i dalje crasha na menu. Cini mi se da pise Campaign 40% , neki loading. Cini se da se na 40/50% crasha. Cini se kao neki Installation proces unutar igre...

 

Uspio sam doci i do cinematic kampanje, ali izbaci. Imam R5 3600 i RX 5700 XT.

 

Ima tko neku ideju sto se dogada?

 

I da li je netko imao iskustva sa refundom? Kupio sam preko Blizzard stranice. Ako ne skuzim kako popravit, trazit cu refund...

19.12.3 driver za grafičku? Isključen AntiLag u driveru (ovo nekima crasha)?

Najnoviji čipset driver od AMD-a? Najnoviji Bios na ploči?

Repair igre iz Battleneta prolazi uredno? NAT type OPEN?

 

19.12.3 driver za grafičku?

Da, najnoviji.

 

Isključen AntiLag u driveru (ovo nekima crasha)?

Da. Probao oboje. Skuzio sam da Enchanted Sync zaledi sliku u igri, makar igra radi u Background.

 

Najnoviji čipset driver od AMD-a?

Skidao sam chipset za maticnu sa stranice. Al nisam siguran da li sam to dobro snimio. I da li je to to.

Imam MSI b450 Tomahawk Max.

Ovdje sam sve poskidao: https://www.msi.com/Motherboard/support/B450-TOMAHAWK-MAX#down-driver&Win10%2064

Chipset kad sam snimao, izgledalo je ko da snimam drivere od graficke.

https://gyazo.com/8c417e467c2ec918a1a16720f4f48c28

https://gyazo.com/36e836c586b4b460652e277a67f02f15

 

Najnoviji Bios na ploči?

Nisam siguran. Kako provjerim?

Nisam skinuo BIOS. Nebi to htio prckati jer sam cuo da moze zeznuti stvari?

Htio bi barem prvo provjeriti koji imam i vidjeti da li je najnoviji. I onda me zanima da li postoji mogucnost da se upgradom biosa nesto zezne, i da li je to uopce potrebno, inace, osim za ovu igru.

Tnx.

 

Repair igre iz Battleneta prolazi uredno?

Da.

 

NAT type OPEN?

Objasni pls.

 

Racunalo je inace upgrade. Stari windows 10 sa proslog riga; i5 2500k, r9 280...
Sve je novo osim napajanja i storage (sa windowsima).

Sve ostalo radi uredno. Koristio sam DDU prije instalacije nove graficke kartice.

 

Inace, zanima me samo Campaign dio igre.

 

I hvala na odgovoru!

16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
tigerija kaže...

 

Najnoviji čipset driver od AMD-a?

Skidao sam chipset za maticnu sa stranice. Al nisam siguran da li sam to dobro snimio. I da li je to to.

Imam MSI b450 Tomahawk Max.

 

 

Najnoviji Bios na ploči?

Nisam siguran. Kako provjerim?

Nisam skinuo BIOS. Nebi to htio prckati jer sam cuo da moze zeznuti stvari?

Htio bi barem prvo provjeriti koji imam i vidjeti da li je najnoviji. I onda me zanima da li postoji mogucnost da se upgradom biosa nesto zezne, i da li je to uopce potrebno, inace, osim za ovu igru.

Tnx.

 

NAT type OPEN?

Objasni pls.

 

Racunalo je inace upgrade. Stari windows 10 sa proslog riga; i5 2500k, r9 280...
Sve je novo osim napajanja i storage (sa windowsima).

Sve ostalo radi uredno. Koristio sam DDU prije instalacije nove graficke kartice.

 

Inace, zanima me samo Campaign dio igre.

 

I hvala na odgovoru!

Čipset driveri koje proizvođači ploča stavljaju na stranice uglavnom kasne nekoliko mjeseci. AMD relativno redovito ažurira drivere ispravljajući propuste. Zbog toga preporučam instalaciju direktno od AMD-a.

https://www.amd.com/en/support/chipsets/amd-socket-am4/b450

 

Verziju BIOS-a najlakše provjeriš alatićem CPU-Z u tabu Motherboard. Tamo piše.

Najnoviji BIOS za B450 Tomahawk Max je 7C02v35 od 11.11.2019.

https://www.msi.com/Motherboard/support/B450-TOMAHAWK-MAX

 

To da BIOS može "zeznuti stvari" je preostalo iz doba od prije 10-20 godina kada matične nisu imale provjeru BIOS-a prije flashanja (pa se moglo flashati krivi i potrgati ploču), dual biosa (backup bios ako se krivo flasha ili pokvari prvi) i slično.

Danas je vrlo teško krivo flashati. Jedino je bitno da se proces flashanja ne prekine (gašenjem, prislilnim prekidom, nestankom struje itd) dok ne završi, ali čak i ako se to dogodi opet postoje metode za oporavak.

BIOS-i donose velik broj popravaka i poboljšanja, pogotovo na AM4 platformi gdje AMD i putem biosa izbacuje microcode ažuriranja za procesore (tzv AGESA verzije) kojima poboljšava stabilnost, brzinu, kompatibilnost s memorijom pa čak i kompatibilnost s pojedinim igrama i aplikacijama. Pročitaj samo što je sve na tvojoj ploči popravljeno u opisu prijašnjih bios verzija.

Svakako preporučam flashanje biosa. Bolje to raditi nego ne raditi.

 

NAT type ti igra pokazuje. U pitanju je "otvorenost puta" za mrežne pakete, da ti to objasnim što laički više moguće.

Ako ti je NAT type Strict, imati ćeš problema s igrom, pogotovo u multiplayeru. Ako je moderate, to je OK iako nije ideala. Ako je Open onda ti igra nema probleme u komunikaciji s serverima.

U pravilo to znači da ti router treba koristiti UPNP ili pak da trebaš otvoriti portove za igru.

 

 

Zadržao si Windowse nakon promjene platforme?! Dam se kladiti da nemaš samo problema s CoD i da ti performanse pate. Pa ne možeš ostaviti Windowse kada ideš s Intela na AMD i obratno, to garantira probleme.

Riješi Windowse.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Bok svima... eto nagnalo me... ne mogu više... da li ima netko da pogleda malo ove moje postavke i hardwer jer nemogu više trpjeti to smrzavanje slike na igri... AKo VAm se slike baš ne gledaju riječ je o AMD FX 8320 dignut na 4.0 mhz, gtx1070 i 16gb RAM... postavke skoro pa very low i šteka i šteka i šteka... naravno multiplayer i co-op, story radi na ultra postavkama i mrak je... no igrica mi je zanimljiva samo na ova dva dijela koja štekaju... probao praktički sve što je savjetovano... molim suvislu pomoć ako netko može... znam dsa je procesor star no nekako sila u meni mi govori da bi to bar na tim low postavkama terbalo raditi JER je radilo prije ovog novog update-a od nekih 7-8 gb....eto još jednom molim pomoć gdje da piknem pa da to vrti...

 

e da... mala nadopuna... zašto bez VPN nemogu igrati... račun je na blizzardu...

 

 

Hvala unaprijed...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.12.2019 20:25 (Tomekr).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tomekr kaže...

Obriši drivere sa DDU, skini sa Nvidia stranice zadnju verziju drivera, instaliraj je.

Vrati u igri sve postavke na početne, stavi detalje na ULTRA, upali VSYNC i probaj igrati.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice