Call of Juarez The Cartel

poruka: 149
|
čitano: 49.964
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez The Cartel

Ubisoft je danas najavio novi nastavak popularnog Call of Juarez serijala.

CoJ:C dolazi ovoga ljeta i smješten je u 21. stoljeću, a ne u prošlosti kao u prošlim nastavcima.

CoJ:C donosi najbolje djelove Divljeg zapada u moderno okruženje igre.

Igrati ćemo se od LA-a do Mexica. I naravno umjesto konjeva vozit ćemo motore.

Igra dolazi za konzole nove generacije i PC ovo ljeto.

 

 
13 0 hvala 15
13 godina
protjeran
offline
RE: Call of Juarez The Cartel

Jedva cekam, Bound in blood je bio odlican!!!

14 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez The Cartel

Malo mi je žao što su prešli s divljeg zapada na moderno doba.

Nema baš puno odličnih western igara za PC.

 
11 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez The Cartel

Mislim da mi se nece svidjet, falit ce mi ona western atmosfera

 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez The Cartel

bojim se da ce ovo zavrsit kao Kane and Lynch

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Juarez The Cartel
M0by kaže...
Igra dolazi za konzole nove generacije i PC ovo ljeto.

 

Lol'd.

www.YouTube.com/GTAExperience
15 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez The Cartel

Samo da sklone CoJ iz naziva i onda nece biti problema jer je ovo na neki nacin skrnavljenje prethodne dve igre :D

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez The Cartel

Mene malo razočarava ova odluka... da se dešava početkom 20. stoljeća ili tako nešto bi mi još bilo dobro... ali ovo....

 

CoJ mi je kad je izašao bio odličan, i jedini razlog što sam ga primjetio bio je western setting. Bound in Blood je bio još bolji, falio mi je stealth iz prvog dijela, ali je priča bila još zanimljivija, i atmosfera još bolja. Tek kad je BiB stigo, je čovjek mogao shvatiti divotu i dubinu priče u prvom dijelu, a ta je priča bila jedna od najboljih ikad u igri.

 

Meni bi bilo najdraže da se sljedeći dio bavio više građanskim ratom. Ona prva 2 levela u CoJBiB su mi bila najdraža zbog te divne stare južnjačke atmosfere, prostrane plantaže, vile...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez The Cartel

Jedini način da ovo mogu "pull off"at je po meni neka vrlo iznimno gritty priča puna droge i karanja... što odmah znači da će igra biti donekle depresivna.

 

Samo pogledajte ovo

. Ta atmosfera... taj western osjećaj, jednostavno zaslužuje pohvalu. A ovo... vrlo sam skeptičan.

 

Ukoliko se boje da im je RDR "ukrao mjesto", nemaju razloga za strah kod nas vjernih PC gamera koji nikad nismo ni nikad nećemo zaigrat RdR. A i tada sumnjam da bi imao likove, priču i atmosferu upola toliko nezaboravne kao CoJ.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Call of Juarez The Cartel

Prosli naslov sam 2 x preigrao cak sam kasnije nasao i onaj kod za extra dodatna oruzija, zaista jedna od rijetki igrica koja me dojmila.A ovo sto se najavljuje nekako mi je bas {#}

http://s3.ba.bitefight.org/user/bite/132359
15 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez The Cartel

Ma daj, pa nemogu vjerovat, ponadam se woohoo novi CoJ i onda pročitam da će se radnja odvijat u 21. stoljeću :(

Nisam igrao prvi dio, BiB sam igrao i meni osobno je to jedan od najdražih FPSova, ona western atmosfera, 2 revolvera, repetirka...ne smiju mi to dići :(

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez The Cartel

Sad svaki put kad pogledam onaj trailer koji sam postao i čujem onu muziku padam u depresiju, osjećam se ko da su developeri nemilosrdno ubili Raya i Thomasa.

 

Jbemti! Sad sam upravo shvatio da ih jesu nemilosrdno ubili, i to još u prvom dijelu :(

 

Pokušavam biti optimističan oko Cartela ali ne mogu, vrlo sam tužan {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2011 0:13 (DžavoŠepard).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Juarez The Cartel

infernoxcro, Zahvali primitivnoj mainstream publici kojoj je jedan od glavnih complaintova na igru bio "Old guns are boring!"

 

Mene je tako oduševilo oružje u CoJu kao Winchester, Heavy rifle, Rangeri, Dvocjevke, Volcan gunovi, i naravno, derringer :)

 

Je tko probao ići u duel s derringerom?

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2011 0:17 (DžavoŠepard).
15 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez The Cartel

Pa da, ali ne kontam, ako se ne varam BiB je marketinški odlično prošao? Čemu onda totalno odvajanje od tematike iz prva 2 dijela..

Repetirka, ili ti ga Winchesterka mi je bila najdraže oružje, obožavo sam ih skidat s većih udaljenosti :))

 

I da, ja sam čini mi se uvijek u duele ulazio sa onim običnim revolverom i quickshooterom ( tako se zove?) ako se dobro sjećam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Juarez The Cartel
infernoxcro kaže...

Pa da, ali ne kontam, ako se ne varam BiB je marketinški odlično prošao? Čemu onda totalno odvajanje od tematike iz prva 2 dijela..

Repetirka, ili ti ga Winchesterka mi je bila najdraže oružje, obožavo sam ih skidat s većih udaljenosti :))

 

I da, ja sam čini mi se uvijek u duele ulazio sa onim običnim revolverom i quickshooterom ( tako se zove?) ako se dobro sjećam.

Ja sam uvijek imao dojam da je igra dobro prošla. Ne shvaćam zašto su neki revieweri bili toliko strogi prema igri, koji su prema jednom MW2 bili toliko popustljivi. Igra ima bolju priču, zanimljiviji setting, i bolju atmosferu od MW 2.

 

Meni je Volcan gun bio odličan, s Thomasom osobito koristan, zato što mu za sve druge gunove osim quickshootera treba jako dugo da ih napuni i imaju loš fire rate.

 

Ali odvajanje od tematike do te mjere mi je bilo glupo, ako se boje da je RDR dominirao svijetom westerna, onda zaboravljaju na PC gamere :(

Razumio bi još da imaju neki generic setting, ko CoDovi i tome slično, ali po meni bi bilo bolje da su smjestili radnju više u prošlost, ili malo više u budućnost (počeci 20. stoljeća ili 1700te godine :)). Ili najbolje, da su ostali u istom vremenu. BiB je nadmašio sva moja očekivanja, nisam mislio da će bit toliko dobar. Sjećam se kad je još 2007 godine šačica gamera raspravljala kakav bi trebao bit Coj2... dobra vremena.

14 godina
offline
RE: Call of Juarez The Cartel
prvi dio je bio odlićan i jedva ćekam nastavak ali jedino je glupo to što mi je bolje bilo na divljem zapadu bojim se da će sve upropastit sad s tim novijim dobom ali moža i bude bolje novije doba u svakom slućaju vidjet ćemo
15 godina
offline
Call of Juarez The Cartel

Ni meni se ne dopada da se radnja odvija u 21 st. :S ono u staro doba i divlji zapad weeeeeeeeeee pravi wstern filing ko u starome dobrome filmu... a sad kako ce ovo izgledat mislim mozda doboro i ispadne ali vidjet cemo jos sve :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Call of Juarez The Cartel
M0by kaže...

Ubisoft je danas najavio novi nastavak popularnog Call of Juarez serijala.

CoJ:C dolazi ovoga ljeta i smješten je u 21. stoljeću, a ne u prošlosti kao u prošlim nastavcima.

CoJ:C donosi najbolje djelove Divljeg zapada u moderno okruženje igre.

Igrati ćemo se od LA-a do Mexica. I naravno umjesto konjeva vozit ćemo motore.

Igra dolazi za konzole nove generacije i PC ovo ljeto.

 

Po prvim slikama mi izgleda kao teški trash...

Nadam se da nisam u pravu!

A life? Where can I download one of those?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Juarez The Cartel
DžavoŠepard kaže...

Ja sam uvijek imao dojam da je igra dobro prošla. Ne shvaćam zašto su neki revieweri bili toliko strogi prema igri, koji su prema jednom MW2 bili toliko popustljivi. Igra ima bolju priču, zanimljiviji setting, i bolju atmosferu od MW 2.

 

Meni je Volcan gun bio odličan, s Thomasom osobito koristan, zato što mu za sve druge gunove osim quickshootera treba jako dugo da ih napuni i imaju loš fire rate.

 

Ali odvajanje od tematike do te mjere mi je bilo glupo, ako se boje da je RDR dominirao svijetom westerna, onda zaboravljaju na PC gamere :(

Razumio bi još da imaju neki generic setting, ko CoDovi i tome slično, ali po meni bi bilo bolje da su smjestili radnju više u prošlost, ili malo više u budućnost (počeci 20. stoljeća ili 1700te godine :)). Ili najbolje, da su ostali u istom vremenu. BiB je nadmašio sva moja očekivanja, nisam mislio da će bit toliko dobar. Sjećam se kad je još 2007 godine šačica gamera raspravljala kakav bi trebao bit Coj2... dobra vremena.

Mah, kakogod vidim da se nikomu nije dopalo ovo prebacivanje na 21. stoljeće, ionako ima masu FPSova u kojima se radnja vrti u 21.st.

Ma zapravo me nije ni briga što pravu FPS u 21. st., ali nek se zove "Cartel" bez Call of Juarez :))

Mogli su zapravo nekako nastavit priču iz BiBa.

 

Što se tiče Volcana, rijetko kad sam njega koristio, sa Rayom sam koristio 2 Quickshootera (kiša metaka :)) a sa Thomasom bi rifle naravno, i luk sam isto obožavo :)

 

 

13 godina
offline
Call of Juarez The Cartel

Steta ona western atmosfera je bila odlicna, glupo je sto se sada radnja dogada u 21 stoljecu

Na CoJBiB mi je bilo najbolje igrati duale...Jooooj CoJBiB najbolja igrica koju sam igro :) 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez The Cartel

http://www.xfire.com/video/40a7f3/

 

Evo Rayevog dramatičnog dvoboja u kojem koristi Ladies gun (derringer :)). Šteta šta se nisam mogo rješit lagova.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Call of Juarez The Cartel
pre ludoo obožavo sam tu igruu ne novo doba
14 godina
offline
Call of Juarez The Cartel

Evo trailer.

BBC2 nick: reader562
 
1 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez The Cartel

Definitivno ce se morati dobro dobro potruditi da ovo ispadne dobro inace odose fanovi u nepovrat XD Inace trailer je odlican sto se tice tehnicke strane kao i svaki iz Ubijeve kuhinje :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Juarez The Cartel

izgleda ko kombinacija eight days-a i total overdose,al igrica će bit dobra,sto posto

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Juarez The Cartel
dex3108 kaže...

Definitivno ce se morati dobro dobro potruditi da ovo ispadne dobro inace odose fanovi u nepovrat XD Inace trailer je odlican sto se tice tehnicke strane kao i svaki iz Ubijeve kuhinje :D

Pa baš i nije iz Ubijeve kuhinje, igru radi Techland, a Ubi je izdaje.

 

Evo par informacija:

Igru je moguće igrati i u co-op modu do 3 igrača

Igra ima trostruki replay value, što znači da se igra može igrati sa sva 3 lika, što znači 3 priče i 3 završetka.

 

Evo i novih screenova

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2011 21:03 (M0by).
13 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez The Cartel

Ok, eh ovako stoje stvari :D, ja i frend smo već odlučili da kupimo igricu, ako bude dobra, zato što ima onu opciju da igraš kampanju, co-op, da igraš sa frendom, i to mi se čini full zabavno :D...eh da vas pitam, jel to stvarno ima u ovom novom nastavku? :P

 

harry
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Juarez The Cartel

Da stvarno ima.

Ako trebaš dokaz evo ti ga http://callofjuarez.ubi.com/the-cartel/en-GB/home/

Ispod videa ti piše.

15 godina
offline
Call of Juarez The Cartel
A life? Where can I download one of those?
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Juarez The Cartel

Bas vole da pice po zivcima igraca. Dobro okruzenje je slicno ali ATMOSFERA nije ni blizu. Cuj isto uci u krcmu i nocni klub aaaaaaaaaaaa. Vestern atmosfera je skroz drugacija i to je ono st je davalo smek prethodnim igrama ovo sad moze da bude i najbolji CoJ ali nije to to.

Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice