Civilization: Beyond Earth

poruka: 87
|
čitano: 15.133
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Civilization: Beyond Earth

Dolazi nam nova Civ igra krajem godine i to ne bilo kakva, vec spiritualni nastavak za ALPHA CENTAURI( ne mogu koristit ime jer EA ima trademark ;/  ) 

 

 

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth will propel the development of human civilization beyond the traditional timeline of a Civilization game, by exploring humanity’s future on an alien world. For the first time, players will lead factions divided by contrasting cultures and evolve their new civilizations to reflect their chosen destiny. Players will experience an array of new gameplay possibilities, including nonlinear technological progression, deeper customization of chosen factions, and an entire alien world that will change the very identity of each faction based on their choices.

• Seed the Adventure: Players will establish a cultural identity, select a leader and sponsor an expedition by assembling the spacecraft, cargo and colonists through a series of choices that directly impact starting conditions when arriving on the new alien planet.

• Alien World: Exploring the benefits and dangers of a new planet filled with dangerous terrain, mystical resources and hostile lifeforms unlike those of Earth, players will build outposts, unearth ancient alien relics, tame new forms of life, develop flourishing cities and establish trade routes to create prosperity for their people.

• New Technology Web: Reflecting forward progress in an uncertain future, technology advancement will occur through a series of nonlinear choices that affect the development of mankind. The tech web is organized around three broad themes, each with a distinct victory condition.

• New Quest System: Quests are infused with fiction about the planet, and will help guide players through a series of side missions that will aid in the collection of resources, upgrading units, and advancing through the game.

• New Orbital Layer: Players will build and deploy advanced military, economic and scientific satellites that provide strategic offensive, defensive and support capabilities from orbit.

“Having celebrated its 23rd anniversary last year, Civilization has cemented its reputation as one of the greatest and longest running franchises in video game history,” said Christoph Hartmann, president of 2K. “Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth builds upon that success by pushing the series in new directions with players exploring an unknown future on an alien planet.”

“The Civ team was excited about the opportunity to continue the story of Civilization into the future, because it allows the team to break free of historical context,” said Sid Meier, director of creative development at Firaxis Games. “We’ve always let our fans create the history of mankind, and Civilization: Beyond Earth will now let them create the future.”
In addition to its use of DirectX 11, Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth will be among the first wave of products optimized for the latest in AMD graphics technologies, including: the new Mantle graphics API, for enhanced graphics performance; AMD CrossFire™, for UltraHD resolutions and extreme image quality; and AMD Eyefinity, which allows for a panoramic gameplay experience on up to six different HD displays off of a single graphics card.

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth is not yet rated by the ESRB, and will be available for Windows PC, Mac and Linux in North America this fall for $49.99. Take a look at some of the debut screen shots below. If you're interested in finding out more, you can head over to its official Civilization website right here.

 

http://i.imgur.com/4op00Di.jpg

http://i.imgur.com/eQdQYbD.jpg

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | We are like butterflies who flutter for a day and think its forever.-Carl Sagan
Moj PC  
6 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
Civilization: Beyond Earth

Ludilo!

 

Jedna od najjacih igara ikad!

 

Tako mi je drago da rade na nastavku, samo da ga ne shebu.

Puno hvala na temi odnosno vijesti.

Something witty.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Civilization: Beyond Earth

IMO ni ne mora imati naziv Alpha Centauri, nema potrebe za kloniranjem već postojeće igre. Mnogo je planeta u svemiru, ovaj može imati svoje specifičnosti i svoje autohtone oblike života nevezane uz npr. mind wormse iz Alpha Centaurija.

 

Baš me zanima kako će to ispasti. AC sam uvijek volio puno više od Civilizationa baš zbog tog futurističkog aspekta. Rekreiranje nekakve alternativne prošlosti mi nije toliko zanimljivo kao istraživanje neke od mogućih budućnosti.

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Civilization: Beyond Earth

Po ovome i "ideji" svidja mi se...i jedva cekam da vidim to a i zaigram...Jedino se nadam da ne odu bas u neku veliku veliku budunost...

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Civilization: Beyond Earth
TheDarkSide kaže...

Jedino se nadam da ne odu bas u neku veliku veliku budunost...

Pa jesi li igrao Alpha Centauri? Igra završi u dosta dalekoj budućnosti kada jedna od zaraćenih skupina prva prijeđe u viši stupanj svijesti i postane neka vrsta svemirskog božanstva. U biti ti vjerojatno ne pričaš o godinama kao takvima, nego o stupnju tehnološkog razvoja, zar ne?

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.4.2014 2:58 (rustweaver).
16 godina
offline
Civilization: Beyond Earth

Ovo je super!!

Sumnjam da će nešto zeznut. Svaki dodatak za Civ V je bio sve bolji i bolji...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Civilization: Beyond Earth
rustweaver kaže...
TheDarkSide kaže...

Jedino se nadam da ne odu bas u neku veliku veliku budunost...

Pa jesi li igrao Alpha Centauri? Igra završi u dosta dalekoj budućnosti kada jedna od zaraćenih skupina prva prijeđe u viši stupanj svijesti i postane neka vrsta svemirskog božanstva. U biti ti vjerojatno ne pričaš o godinama kao takvima, nego o stupnju tehnološkog razvoja, zar ne?

Da, ne pricam o godinama kao godinama..nego stupnju razvoja. To nebi volio da bas se ode daleko daleko...a sta se tice godina, ma nebitno koja. Ironicno da Alpha koja je tako rec bila najbolja igra iz serijala se najmanje prodala.

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
12 godina
neaktivan
offline
Civilization: Beyond Earth
Steam = animosity_frenzy; Origin = reverend_frenzy;
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Civilization: Beyond Earth
Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
offline
Civilization: Beyond Earth

E3 walkthrough

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Civilization: Beyond Earth
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Civilization: Beyond Earth

Kakva ce ovo poslastica biti za mene, jedva cekam. {#}


Kad se samo sjetim Alpha Centauri-a, kakvo remek djelo! 

- Psiho246
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Civilization: Beyond Earth
Psiho246 kaže...

Kakva ce ovo poslastica biti za mene, jedva cekam. {#}


Kad se samo sjetim Alpha Centauri-a, kakvo remek djelo! 

Također i potpuno se slazem.

Samo se nadam da nece napraviti c/p CIV-a.

 

Heksagonalna mreza i jos par stvari su ok za implementirat ali tu treba povuc granicu.

 

Stvarno ne zelim da ispadne CIV V svemirski mod.

Something witty.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Civilization: Beyond Earth
forzzuk kaže...

Također i potpuno se slazem.

Samo se nadam da nece napraviti c/p CIV-a.

 

Heksagonalna mreza i jos par stvari su ok za implementirat ali tu treba povuc granicu.

 

Stvarno ne zelim da ispadne CIV V svemirski mod.

meni tako i trenutno izgleda nazalost,vecu dubinu je ima colonizaton za civ4, ovdje koliko sam prosudio po gameplay videima nije ni blizu dubini i featuresima orginalnog centauria , nadam se da sam u krivu al vrijeme ce pokazat

10 godina
neaktivan
offline
Re: Civilization: Beyond Earth

jedina razlika je tech research, ovo ostalo je samo novi skin.

11 godina
online
Re: Civilization: Beyond Earth
jovial kaže...

jedina razlika je tech research, ovo ostalo je samo novi skin.

{#}

12 godina
odjavljen
offline
Re: Civilization: Beyond Earth
jovial kaže...

jedina razlika je tech research, ovo ostalo je samo novi skin.

jos kad je civ5 izasla pohvalili su da je sami engine napravljen da se lakse moze modificirati i da je napredniji dosta od gamebrya koji su koristili za civ 4.A evo igra vani vec 4 godine,nismo jos dobili ni posten mod,ni konverziju nit ista.A zna se koliko je dobrih modova imala četvorka.Od fantasy settinga (FoH2),do space settinga(jbote zanimljivije bi bilo igrat final frontier neg ovo),tisuce novih unitsa,techa,buildingsa, i dublji gamplay,bolja politika,ustanci itd RoM,caveman2cosmos,rhyse and fall of civ,te mali milijun modova sa ww2 settingom i leaderima i unitsima iz toga doba razdijeljenih na europu,pacifik i afriku, ima i za cijeli svijet ww2.Da ne nabrajam vise sta ima civ4.

Sta od toga ima Civ5? Ništa,usosili su ga dobro slušajuć onog trupca sta je osa radit za stardock sada,jedina dobra ideja su mu bili hexevi.Zato je sve žrtvovano za njih...

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2014 9:01 (Nitro233).
16 godina
offline
Civilization: Beyond Earth

Gamespot PAX intervew i gameplay...

 

Neznam, ovo mi djeluje fantastično...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Civilization: Beyond Earth

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Civilization: Beyond Earth
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.9.2014 14:33 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Civilization: Beyond Earth
picajzla0707 kaže...
jovial kaže...

jedina razlika je tech research, ovo ostalo je samo novi skin.

{#}

Slazem se, i meni je ovo malo razocaravajuce za sada... Niti jedan gameplay video nisam pogladao do kraja jer su jednostavno dosadni. Sve viđeno, nista novo. Nadam se da se varam.

14 godina
offline
Civilization: Beyond Earth

Ako neko misli kupiti Civ:BE sada je na http://www.greenmangaming.com  -25% akcija (na checkoutu pod vaucher upišite 0K0EXG-959L61-WLDBL8 kod). Kod vrijedi do 12.9.2014.

Kod vrijedi i za Alien: Isolatiom, Middle-earth: Shadow of Mordor, NBA 2K15, i još par drugih.

Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
offline
Civilization: Beyond Earth

juhu, popust radi, predbilježio za za 300kn 

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Civilization: Beyond Earth

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Civilization: Beyond Earth

Jel se samo meni ova igra, koja je nista vise nego mod za Civ 5, cini malo skupa?

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.10.2014 14:14 (Rhodin).
Moj PC  
3 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Civilization: Beyond Earth
Rhodin kaže...

Jel se samo meni ova igra, koja je nista vise nego mod za Civ 5, cini malo skupa?

ne čini ti se,već je skupa...

16 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Civilization: Beyond Earth

Not bad, not bad.. čeka se petak.

Paragon
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 18:00 (Putn1k).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Civilization: Beyond Earth

Totalni Biskvit

 

Moj PC  
0 0 hvala 3
10 godina
neaktivan
offline
Civilization: Beyond Earth

izgleda mi kao jedan veliki overhaul mod za civ 5. nadam se da su popravili preglupavu diplomaciju iz civ5, diplomatski odnosi nisu imali nikakvog utjecaja na igru.

btw, ima sad na g2play beyond earth + dlc za 4 eura

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice