COD 6 MW2 vs BF:BC2

poruka: 33
|
čitano: 7.642
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
COD 6 MW2 vs BF:BC2

Nema nijedna tema o sukobu ove dvije popularne FPS igre pa sam otvorio ovu temu. Ovo je tema za raspravljane i razmjenu mišljenja o sukobu ovih dviju igara. Molim vas da navedete razloge zašto vam je jedna draža od druge i sl.

Ako slučajno pomognem molimo pritisnite gumg hvala.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
COD 6 MW2 vs BF:BC2

Hmmmmm imam mw2, ali znam da je Battlefield bolji, ali ipak cod je cod i uvijek će biti.Namigiva

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
COD 6 MW2 vs BF:BC2

odlicna tema ... nooooooooooooot !

 

@predvidjam ovo:

samo ce se spamat .. kasnije ce se poceti vrijedjati .. pa ce doci moderatori i podjeliti kartone no to nekima nece biti dovoljno pa ce moderator zatvoriti temu .. onda ce neki moliti da se tema ponovno otvori i onda ce se krenuti po starom i onda ce opet zakljucati temu ...

 

- Prodao sam danas nekih memorija ram i zato imam keša da varim ceo dan -
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2010 17:03 (rebelsy).
 
16 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
COD 6 MW2 vs BF:BC2

Nema tu nikakvog sukoba.

 

COD je žešća arkadica u usporedbi sa BC2.

 

Kao da uspoređuješ NFS sa GT-R ili nekom drugom pravom simulacijom vožnje.

Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: COD 6 MW2 vs BF:BC2
perkoxcar kaže...

Hmmmmm imam mw2, ali znam da je Battlefield bolji, ali ipak cod je cod i uvijek će biti.Namigiva

 Što ti to znači cod je cod i uvijek će biti.

Ako slučajno pomognem molimo pritisnite gumg hvala.
14 godina
neaktivan
offline
COD 6 MW2 vs BF:BC2

Sve ovisi kakve igre voliš. Ako preferiraš samo napucavanje i nekakav ljudski 'skill' onda CoD. Ipak ako si battlefield fan i voliš uzet tenk i raznit pola mape onda naravno BC2.

Neznam šta da napišem :)
Moj PC  
6 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: COD 6 MW2 vs BF:BC2
captain_soap_McTawish kaže...
perkoxcar kaže...

Hmmmmm imam mw2, ali znam da je Battlefield bolji, ali ipak cod je cod i uvijek će biti.Namigiva

 Što ti to znači cod je cod i uvijek će biti.

Možda sam se krivo izrazio.Htio sam reći da cod ima jedan svoj poseban "štih" još od izlaska jedinice.

 

U potpunosti se slažem s kolegom Vash.

14 godina
offline
RE: COD 6 MW2 vs BF:BC2
captain_soap_McTawish kaže...

Nema nijedna tema o sukobu ove dvije popularne FPS igre pa sam otvorio ovu temu. Ovo je tema za raspravljane i razmjenu mišljenja o sukobu ovih dviju igara. Molim vas da navedete razloge zašto vam je jedna draža od druge i sl.

Bile su ali su srećom lockane a nadam se da će biti i ova jerbo će se samo prepirat rulja

14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 6 MW2 vs BF:BC2

Prošo sam obje igre, i po meni svaka ima svoje prednosti. Glavna prednost bc2 je vožnja tenkova, auta, quadova, helića, te mogućnost rušenja zgrada. Dok je u mw2 bolji osjećaj napucavanja, bolja atmosfera i ja bi rekao bolja priča. Ali kraj u bc2 mi je malo jadan, dođem u avion sve tamo pobijem, i čiča mića gototva priča. Dok je u mw2 kraj puno bolji

 

Mrog
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD 6 MW2 vs BF:BC2
mrog 33 kaže...

Prošo sam obje igre, i po meni svaka ima svoje prednosti. Glavna prednost bc2 je vožnja tenkova, auta, quadova, helića, te mogućnost rušenja zgrada. Dok je u mw2 bolji osjećaj napucavanja, bolja atmosfera i ja bi rekao bolja priča. Ali kraj u bc2 mi je malo jadan, dođem u avion sve tamo pobijem, i čiča mića gototva priča. Dok je u mw2 kraj puno bolji

 

Istina, COD već godinama igračima pruža, kratku, no adrenalinsku kampanju nabijenu skriptiranim scenama i dramatičnim trenutcima, što se tiče Battlefieldove, nekako je "suha", jedva sam čekao da je prođem da mogu u MP vode,a i prelaka je, na najtežem modu sam je prešao bez većih problema.

Osobno, Battlefield mi je draži, kao prvo, ima dedicated servere, ne naplačuju svaki hebni dodatak za igru kao što rade one gnjide iz IWa.

Atmosfera u igri mi je jača, sviđa mi se team play, jedino je browser servera sheban do daske, no sve u svemu, igra mi je puno draža od MW2.

Što se tiče same teme, ne mislim da će sve ovo skupa dobro završiti, postoji dosta onih koji su kupili samo jednu od ove dvije igre, pa bi lako moglo doći do flame wara, jer svatko misli da je njegovo najbolje, a često ne žele ni saslušati argumente, isto se događalo i u MW2 i u BF:BC2 temama.

 

No one gets left behind. Ingame nick: Thug Life ili x3mn00b
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2010 19:52 (thuglife).
15 godina
offline
COD 6 MW2 vs BF:BC2

BC 2 ima bolji multiplayer,MW 2 bolji singleplayer.

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 6 MW2 vs BF:BC2
Cerina15 kaže...

Sve ovisi kakve igre voliš. Ako preferiraš samo napucavanje i nekakav ljudski 'skill' onda CoD. Ipak ako si battlefield fan i voliš uzet tenk i raznit pola mape onda naravno BC2.

slazen se ja san tip 2

InF3RnO 4eVeR
14 godina
neaktivan
offline
COD 6 MW2 vs BF:BC2

Daj složi jednom rečenicu kako treba

Neznam šta da napišem :)
Moj PC  
9 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
COD 6 MW2 vs BF:BC2
Jedino što se za ovu temu može reći je:LOL.
Svaka ima svoje čari.I to je to!
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
COD 6 MW2 vs BF:BC2

imam obje, obje predobre.. sta ja znam, slažem se sa onim što je cerina napiso..

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 6 MW2 vs BF:BC2
captain_soap_McTawish kaže...
perkoxcar kaže...

Hmmmmm imam mw2, ali znam da je Battlefield bolji, ali ipak cod je cod i uvijek će biti.Namigiva

 Što ti to znači cod je cod i uvijek će biti.

To znači da je to saga koja je nezaboravljiva... Najbolja saga do sada, misli se na svih 6 dijelova, žešća igrivost, i u 2% slučajeva dosadi...

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!! Dao joj je dvanaest ruža i jednu umjetnu.
14 godina
neaktivan
offline
COD 6 MW2 vs BF:BC2

A nzn.

 

 

BF2 nece nikad probudit ono nesto kod onog kada kazem COD call of duty,mislim ono oduvjek ga igram, cod1,cod2,cod4,mw2 sve zivo

http://crotrailers.co.cc CRO TRAILERS-Traileri i gameplay snimke video igara
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 6 MW2 vs BF:BC2
Cerina15 kaže...

Sve ovisi kakve igre voliš. Ako preferiraš samo napucavanje i nekakav ljudski 'skill' onda CoD. Ipak ako si battlefield fan i voliš uzet tenk i raznit pola mape onda naravno BC2.

dobro sta si ti reka ali kako ti ista znas kad tvoj pc nemoze niti jednu na low povuc?

InF3RnO 4eVeR
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD 6 MW2 vs BF:BC2

Ovisi kako kada i u kojem sam raspolozenju. 90% vremena igram CoD. Udjem u igru, 1 klik find game, 2 klik mod i to je to vec sam spreman i igram. Brzo, jednostavno, efikasno. Dok u BF igram rijetko kada, jednostavno mi nije sjeo, ne svidja mi se. 

 

BF je objektivno odlicna igra, tehnicki bolja od CoDa. Ali meni je CoD jednostavno lego dok BF nije. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.4.2010 9:57 (mislav_01).
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 6 MW2 vs BF:BC2
xXx lnf3rno xXx kaže...
Cerina15 kaže...

Sve ovisi kakve igre voliš. Ako preferiraš samo napucavanje i nekakav ljudski 'skill' onda CoD. Ipak ako si battlefield fan i voliš uzet tenk i raznit pola mape onda naravno BC2.

dobro sta si ti reka ali kako ti ista znas kad tvoj pc nemoze niti jednu na low povuc?

Sad si ti faca kad imaš dual core procesor jeli?

i BTW prešao sam cod6 na mom low pc-u

Neznam šta da napišem :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.4.2010 10:19 (Cerina15).
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 6 MW2 vs BF:BC2
Cerina15 kaže...
xXx lnf3rno xXx kaže...
Cerina15 kaže...

Sve ovisi kakve igre voliš. Ako preferiraš samo napucavanje i nekakav ljudski 'skill' onda CoD. Ipak ako si battlefield fan i voliš uzet tenk i raznit pola mape onda naravno BC2.

dobro sta si ti reka ali kako ti ista znas kad tvoj pc nemoze niti jednu na low povuc?

Sad si ti faca kad imaš dual core procesor jeli?

i BTW prešao sam cod6 na mom low pc-u

KOJI JE OVO LOL . decki kliknite na moj pc od cerine

InF3RnO 4eVeR
14 godina
offline
RE: COD 6 MW2 vs BF:BC2
xXx lnf3rno xXx kaže...

KOJI JE OVO LOL . decki kliknite na moj pc od cerine

lol za tebe

In the eyes of a ranger, The unsuspected stranger
16 godina
offline
COD 6 MW2 vs BF:BC2

Sad dok i pticice na granama znaju da je CoD:MW2 failao big time napravili temu gdje se natjece sa BF:BC2 koji je pobrao sve hvale sto se tice multiplaya. CoD owna SP a BF MP i tu je prica zavrsena.

 

Za tamo gore jos nekoga. Pola IWovaca dalo otkaz sto znaci da nisu oni krivi za fail CoDa u MP vec Activision.

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD 6 MW2 vs BF:BC2

isuse kaka debilana!!!!! sta zato sto on ima los pc (bez uvrede) ti ga moras zahebavat?? mislim ono ti vozis auto i vidis nekog covjeka sa yugom i zezas ga zato sto ima yuga a ti golfaNeodlučan

 

EDIT: e da

Moja graficka je 100% pamuk!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.4.2010 17:33 (Jebasu123).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: COD 6 MW2 vs BF:BC2
Jebasu123 kaže...

isuse kaka debilana!!!!! sta zato sto on ima los pc (bez uvrede) ti ga moras zahebavat?? mislim ono ti vozis auto i vidis nekog covjeka sa yugom i zezas ga zato sto ima yuga a ti golfaNeodlučan

to se zove neodgojena dječurlija.

Bad Company 2 status: http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/Kuky90
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 6 MW2 vs BF:BC2
thuglife kaže...
...

Što se tiče same teme, ne mislim da će sve ovo skupa dobro završiti, postoji dosta onih koji su kupili samo jednu od ove dvije igre, pa bi lako moglo doći do flame wara, jer svatko misli da je njegovo najbolje, a često ne žele ni saslušati argumente, isto se događalo i u MW2 i u BF:BC2 temama.

Svatko svoga konja hvali Osmijeh

Keep knocking on Devil's door and sooner or later somebody will answer you
15 godina
offline
COD 6 MW2 vs BF:BC2

Evo ja sam kupio obje igre i mogu reći da mi je BC2 bolji, jednostavno igra nudi više i ima stvarno jedno dobro mp iskustvo.

Nekažem ja da je mw2 sranje, MW2 mi bio bolji od svih ostalih ali kad je došao BC2, od početka mi se nije sviđao ali kako sam ga sve više igrao shvatio sam da je igra fenomenalna i da je bolja od MW2.

Još čak ponekad znam malo upaliti i MW2 ali to samo da odigram nekoliko runda, dok BC2 igram svakodnevno.

Inaće obje igre su super, samo što odlučije tko što voli. Znači stvar je ukusa, a kaže se da se o ukusima ne raspravlja.

 

Bad Company 2 status: http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/Kuky90
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 6 MW2 vs BF:BC2

dobro sta si ti reka ali kako ti ista znas kad tvoj pc nemoze niti jednu na low povuc?

Sad si ti faca kad imaš dual core procesor jeli?

i BTW prešao sam cod6 na mom low pc-u

KOJI JE OVO LOL . decki kliknite na moj pc od cerine

Da, evo klanjam i se, ti si moj idol, imaš dual procesor i igraš BC2. Hoćeš mi biti prijatelj??

I šta je smiješno u mom kompu?

Neznam šta da napišem :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.4.2010 20:38 (Cerina15).
14 godina
neaktivan
offline
COD 6 MW2 vs BF:BC2
Ova tema treba pod ključ.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
COD 6 MW2 vs BF:BC2

Tu se nema što uspoređivati! Svatko bira svoj ukus igranja. Recimo ja sam uvijek bio Call of Duty igrač, a Battlefield nastavci mi se uopće ne sviđaju. Ja ne vrijeđam igru, samo iznosim svoje mišljenje. Igra je OK, dobra, super ali ne odgovara mi. Ako si CoD igrač, drži se CoD-a naprotiv ako si BF igrač drži se BF-a. =)

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice