Cod2 server

poruka: 84
|
čitano: 32.900
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Cod2 server
lamborghini murcelago lp640 kaže...

evo ja se mogu spojit na server i mogu ga stavit na xfire takoder dobijem sve informacije koja se mapa igra i to a ovima drugim koji se oce spojitnjima odbrojava samo awaiting connectio punkbuster sam iskljucio jer kad ga ukljucim odma neki ban molim vas pomozite!Plač

Kad si otvarao portove, mozda si trebao nakraju 101 umjesto 100, ako imas vise računala, isto tako jesi otisao na CheckIp, i taj Ip koji si dobio je tvoj Ip preko kojeg ce ti ulazit na server, samo nadodaš na taj ip :28960, ako nece onda 28961.
Npr. Ip= 78.4.14.125, IP od servera je 78.4.14.125:28960

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 server
markoal kaže...
lamborghini murcelago lp640 kaže...

evo ja se mogu spojit na server i mogu ga stavit na xfire takoder dobijem sve informacije koja se mapa igra i to a ovima drugim koji se oce spojitnjima odbrojava samo awaiting connectio punkbuster sam iskljucio jer kad ga ukljucim odma neki ban molim vas pomozite!Plač

Kad si otvarao portove, mozda si trebao nakraju 101 umjesto 100, ako imas vise računala, isto tako jesi otisao na CheckIp, i taj Ip koji si dobio je tvoj Ip preko kojeg ce ti ulazit na server, samo nadodaš na taj ip :28960, ako nece onda 28961.
Npr. Ip= 78.4.14.125, IP od servera je 78.4.14.125:28960

skonto sam to napravio sam static ip kao sto pise tamo ip je 192.168.1.11 i onda je ip servera 192.168.1.11:28960 ali cudno mi je sto sam ja uso i nadem ga na xfire te mi pisu sve informacije i igram na njemu bez stekanja barem dok sam sam negdje mi bude 40ping

mp14
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 server

Peti korak: Desni klik na shortcut server i odite na Properties i vidit ćete polje Target u to polje samo iskopirajte ovo "C:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\CoD2MP_s.exe" +set net_port 28960 +set fs_game main +set dedicated 2 +exec dedicated.cfg +map_rotate Sa navodnicima!! i Nemojte ništa mijenjati! Zatim kliknete na Apply pa na Ok

 

 

sve pet sam kaj se tiče ovog.. kad to kopiram u target i lupim apply kaže The name 'C:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\CoDMP_s.exe' specified in the Target box is not valid. Make sure the patch and file name are correct.

15 godina
offline
RE: Cod2 server
stiflermen59 kaže...

Peti korak: Desni klik na shortcut server i odite na Properties i vidit ćete polje Target u to polje samo iskopirajte ovo "C:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\CoD2MP_s.exe" +set net_port 28960 +set fs_game main +set dedicated 2 +exec dedicated.cfg +map_rotate Sa navodnicima!! i Nemojte ništa mijenjati! Zatim kliknete na Apply pa na Ok

 

 

sve pet sam kaj se tiče ovog.. kad to kopiram u target i lupim apply kaže The name 'C:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\CoDMP_s.exe' specified in the Target box is not valid. Make sure the patch and file name are correct.

Kopiraj, prečac od Cod2 preimenuj ga u npr. Cod2 Server.
Drugo, ovo "C:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\CoD2MP_s.exe" +set net_port 28960 +set fs_game main +set dedicated 2 +exec dedicated.cfg +map_rotate

 

To pod navodnicima, crno, tu moras stavit mjesto gdje je igra instalirana, a Cod2MP_s.exe ti je exe file od Cod2 MP, ostalo ostavi kako je, tu je problem, ako nemas dedicated.cfg (to ti je config od servera) onda ti njega nece ocitat ni mape se neće vrtit, ali to lako središ, pomoću rcona odaberes sta oćeš.

Ovaj 5 korak je nepotreban, jedino je dobar ako stalno držiš server!!

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

evo mislio sam da je do rutera pa sam oso kod prijatelja on ima neki drugi ruter i tamo isto kao kod mene stavili smo static ip i sve i portove otvorili i nemoze se niko spojit zasto?

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 server
pa nemozes se spojt sam na sebe preko pub IP-a bez LoopBack adaptera otvori portove i pokireni server kod frenda i onda se ti probaj spojt an server preko Pub IP:Port
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

 PunkBuster Server: Preparing to Disable PB Server... (D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\pb\)
Hitch warning: 3886 msec frame time
Resolving cod2master.activision.com
cod2master.activision.com resolved to 63.146.124.40:20710
Sending heartbeat to cod2master.activision.com
Resolving cod2master.activision.com
cod2master.activision.com resolved to 63.146.124.40:20700
Hitch warning: 622 msec frame time

 

to se pojavljuje akd se otvori konzola

 

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cod2 server
lamborghini murcelago lp640 kaže...

 PunkBuster Server: Preparing to Disable PB Server... (D:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\pb\)
Hitch warning: 3886 msec frame time
Resolving cod2master.activision.com
cod2master.activision.com resolved to 63.146.124.40:20710
Sending heartbeat to cod2master.activision.com
Resolving cod2master.activision.com
cod2master.activision.com resolved to 63.146.124.40:20700
Hitch warning: 622 msec frame time

 

to se pojavljuje akd se otvori konzola

 

Da to i puno još toga, kao ucitava ti modove, konfiguraciju, svojstva neka i postavke, i....
To je normalno ja kad bi kopira sta se meni nebi moglo stat u 10 postova!

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 server
markoal kaže...
lamborghini murcelago lp640 kaže...

 

 

Da to i puno još toga, kao ucitava ti modove, konfiguraciju, svojstva neka i postavke, i....
To je normalno ja kad bi kopira sta se meni nebi moglo stat u 10 postova!

ma skratio sam malo da stane ali to je na kraju jel to sve uredu i modove sam sve maknio

mp14
15 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

A kolki upload imas.

I wake up in the morning ask my self is life worth of living or should i blast myself.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 server
vedrann kaže...

A kolki upload imas.

od max adsl prvi paket valjda 256kb

mp14
15 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

a u čem je problem jer se niko nemre spojit na server piše im awaiting connection :S:S:S

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

 

"path do igre"  +set dedicated 2 +set sv_punkbuster 1 +exec server.cfg +map_rotate 

Nemoj ovdje stavljat ip zati što je po defaultu ip 28960.

setdedicated 2 ti oznaciuje da ti se neko izvana moze spojit , a ako piše dedicated 1 onda znaći da ti je server samu u lanu.

i pogledaj jesi mozda u firewallu blokirao igru. ako to nebude radilo onda provjeri na ovoj stranici portove jesi dobro otvorio

http://www.canyouseeme.org/

 

 

Ndam se da sam pomogo.

Ovo gdje piše server.cfg moraš u main folderu stavit isto ime kao i ovdje znači ako ti je u main folderu za konfiguraciju servera piše cod4server.cfg onda ti to mora pisat i u command line-u kod ikone u targetu.


Mozda da staviš original firmware u taj svoj router zato što t-com zaključa portforward u nekih modela sad neznam jel to u tvom slucaju tako.

I wake up in the morning ask my self is life worth of living or should i blast myself.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2009 21:36 (vedrann).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cod2 server
lamborghini murcelago lp640 kaže...
vedrann kaže...

A kolki upload imas.

od max adsl prvi paket valjda 256kb

256kbps  cca  28 kb/s

stiflermen59 kaže...

a u čem je problem jer se niko nemre spojit na server piše im awaiting connection :S:S:S

koji IP si im dao, tribas vidit ip na onoj stranici, ip u obliku npr.  78.124....
ako nece umjesto 28960 probas 28961, ali probaj ti preko IP uc a ne da oni, ako ti nece nece ni njima, ako hoće onda će i njima!
a mozda nisi dobro otvorio Ip

I don't care...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 server
ili jednostavno an xfire odes(ne onaj koj je kreiro server engo onaj drugi) i refresh cro servere i mora ti bit tamo!
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

ovako zanima me s koji programom mogu delat frag movie za cod2 znam za sony vegas ali mene zanima s koji prvo poledam  snimku pa izrezem

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 server
seismovision to ti je za gledat demo pa gledas i onda kaj ti se svidja snimis sa FRAPSOM ili Xfire-om i onda obradis u MoviMakeru
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

jel ima ko link za skinut saismonvision za cod2

 

pls fast hitno je

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 server
majorcina kaže...

jel ima ko link za skinut saismonvision za cod2

 

pls fast hitno je

evo... klik

14 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 server

nemogu nac pomozite dajte mi link

15 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 server
majorcina kaže...

nemogu nac pomozite dajte mi link

evo ovako... samo klikni na onaj link download now... klik

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.8.2009 22:11 (system).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 server

kaj onda university of kent ili tcb telecomm

15 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 server
majorcina kaže...

kaj onda university of kent ili tcb telecomm

svejedno ti je... i sa jednog i drugog linka češ skinut istu stvarSmijeh

14 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

instalirao sam seismonvision ali iam problem kod svih igrica pise not instaled

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 server
ajme meni pa sta ti neznas prckat po opcijama? odes u opcije i samo pokazes programu di ti je igra instalirana!
Nemozemo ti mi s foruma rihtat u programu takve detalje moras sam se potrudit bar malo!
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

ma znam sve je to uredu al ja sam probo u opcijama ono not instaled pise opcije Instaled the game ja to kliknem i zbaci mi the file egsist i ugasi se seimsonvision il kaka se vec pise

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

LJUDI MOLIM VAS POMOZITE MI!!!  NAPRAVIO SAM SERVER I ADOVO GA NA XF I SVE MI INFO. PISE!!! I UDJEM U SERVER I IGRAM NA NJEMU DO MILE VOLJE ALI SAM !!!  IMAM DOSTA PRIJATELJA SVI SU POKUSALI DA UDJU ALI NE MOGU!!! NE ZNAM U CEMU JE PROBLEM ZASTO???  JA MOGU DA UDJEM A ONI NE !!! SVE SAM URADIO KAKO TREBA !!! IST STVAR MI SE DESAVA I U CS 1.6 NAPRAVIO SAM SERVER ALI NEKI NEMOZE DA UDJE SEM MENE !!! MOZE LI NEKO DA MI POMOGNE U VEZI OVOG PROBLEMA?????????????????????Plač:(

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 server

AKO MI MOZETE RECI ZASTO NECE DA MI OTVORI CONFIG.MOG RUTERA HUAWEI SMARTAX MT882 MOLIM VAS DA MI KAZETE????   I MOLIM VAS STA TREBA DA UPISEM NA STATIC IP ADRES MOLIM VAS DA MI KAZETE AKO MOZETE HVALA!!!!!!

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2009 14:50 (bad_boy96).
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

ima li neka stranica gdje da skinem config recite mi molim vas!!!!!!!!!!!!!???????????Sramim se

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cod2 server
bad_boy96 kaže...

ima li neka stranica gdje da skinem config recite mi molim vas!!!!!!!!!!!!!???????????Sramim se

 

Bashandslash

 

 

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice