Combat Arms Europe

poruka: 71
|
čitano: 21.864
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Combat Arms Europe

Da li igrate ovu jako dobru multiplayer pucacinu,ja i moji prijatelji igramo oko tjedan dana i mogu reci da sam se jako ugodno iznenadio

igra je potpuno besplatna ,samo se morate registrirati,i igranjem skupljate "novac" za koji kupujete bolje oruzije,nadogradnje ,bombe itd,slicno kao u counter strikeu

grafika je po mom misljenju jako dobra,a igra je stvarno nezahtijevna za hardver.

ja je vrtim na 8600 gts na rezi 1920x 1200 sa ukljucenim antialasingom 2x.vjerojatno bih mogao povecati antialasinga ali mi nije potrebno ovako mi leti igra

isprobajte igru,vjerujem da se necete razocarati

e da,u igri imate par glavnih servera,a unutar njih mozete praviti svoje vlastite sobe u kojem vi odredjujete pravila i mozete staviti password i pozvati koga hocete unutra i igrati igru

igra je stvarno dobra,bar meni

probajte,evo link

http://combatarms.nexoneu.com/Intro.aspx

 

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Combat Arms Europe

nešto slično kao Warrock,igrao sam warrock ali jako me je razočarao to što ima jaaaako puno chitera i bugger stvarno...dok neko ne potvrdi da nema chitera neću uopće igrat to...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Combat Arms Europe

kako hoces,nitko te ne tjera

igra se redovno updatea,izlaze eventi kao i u mmorpg-ima

za sad nisam primjetio da ima cheatera

ja odo igrati a vi kako hocete Cool

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Combat Arms Europe

Ja kolega je igramo i nismo primjetili cheatere, ali ima igraca koji stvarno dobro igraju. Igra mi je jako dobro, brza akcija, nema puno taktiziranja, instalacija je 650 MB pa se brzo skine. Stvarno odlicna igra sa stalnim nadogradnjima...

 

I sto je najbolje, besplatna je...

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2009 15:44 (Kezo).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Combat Arms Europe

Znači igra nije loša, mogao bi je skinut.

Nadam se da nije ko crossfire jer ono je smeće kakvog nema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Combat Arms Europe

igra je super igram je već duže vrjeme,a ima jedan roblem hackera je sve vise 70% koristi šifre

michael
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Combat Arms Europe

Evo baš sam ju pononvo skinuo jer kad sam ju prvi put skiado prije par mjeseci nisam mogao igrat jer je bila samo za sjev.Ameriku.

Pa ako ima BUG-ovaca koji igraju pa da se nađemo jedan dan i halamo malo 5 na 5.Ako ima zainteresiranih nek se jave u ovu temu i ako će nas biti dosta organizirat ćemo nešto.

oko za oko,pasta za zube
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Combat Arms Europe
dncrmt kaže...

Evo baš sam ju pononvo skinuo jer kad sam ju prvi put skiado prije par mjeseci nisam mogao igrat jer je bila samo za sjev.Ameriku.

Pa ako ima BUG-ovaca koji igraju pa da se nađemo jedan dan i halamo malo 5 na 5.Ako ima zainteresiranih nek se jave u ovu temu i ako će nas biti dosta organizirat ćemo nešto.

Pazi samo da je opet ne skines sa americkog servera. Ima 2 razlicite verzije. Za europsko i americko trziste. Skini sa ove adrese i onda ce ti raditi. Samo dodi. Ima puno hrvata i sve manje cheatera. A i ako primjetis kojeg mozes ga prijaviti direktno u igri...

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2009 12:10 (Kezo).
14 godina
protjeran
offline
Combat Arms Europe

Ja san je proba igrat ali kad iden uć u acc koji san napravia u igri piše neka greška.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Combat Arms Europe
Kezo kaže...
dncrmt kaže...

Evo baš sam ju pononvo skinuo jer kad sam ju prvi put skiado prije par mjeseci nisam mogao igrat jer je bila samo za sjev.Ameriku.

Pa ako ima BUG-ovaca koji igraju pa da se nađemo jedan dan i halamo malo 5 na 5.Ako ima zainteresiranih nek se jave u ovu temu i ako će nas biti dosta organizirat ćemo nešto.

Pazi samo da je opet ne skines sa americkog servera. Ima 2 razlicite verzije. Za europsko i americko trziste. Skini sa ove adrese i onda ce ti raditi. Samo dodi. Ima puno hrvata i sve manje cheatera. A i ako primjetis kojeg mozes ga prijaviti direktno u igri...

Već sam ju skinuo jučer sa prave adrese.Ima li neki server di obično naši dečki igraju?

oko za oko,pasta za zube
15 godina
protjeran
offline
RE: Combat Arms Europe
Cherina15 kaže...

Ja san je proba igrat ali kad iden uć u acc koji san napravia u igri piše neka greška.

Moraš skinut verziju za Europu a ti si skino za ameriku.

90% Of teens would cry if they saw the jonas brothers on the empire statebuilding about to jump. if your the 10% who would grab a chair with some popcorn shouting jump "jump
16 godina
neaktivan
offline
Combat Arms Europe

Nema nesto posebno. Koji je slobodan. :D Imas i nekoliko hrvatskih klanova pa ako si dobar mozes se i ukljuciti u neki. :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Combat Arms Europe

ja se u igrici zovem martinovicx4.imo sam svoj klan ali mi je bilo dosadno u njmu pa sam odlučio otić u drugi(u klnu nas je bilo 3 pa nismo mogli igrat klan vs klan jer za to treba minimalno četvero iz jednog klana)

michael
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Combat Arms Europe

E moze mi tko pomoci imam ovaj error

AMD ATHLON(tm)64 X2 DUAL CORE PROCESOR 2,1Ghz, 2.5GB rama,ATI 3870 HD 512
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Combat Arms Europe
Ryder007 kaže...

E moze mi tko pomoci imam ovaj error

jel imaš euro verziju?

oko za oko,pasta za zube
15 godina
neaktivan
offline
Combat Arms Europe

Evo danas sam poceo igrat nakon dugo vremena i odmah imam probleme. Ulogirao sam se u stari acc i nakon ~20 minuta igre izbacio mi je poruku da je moj acc ulogiran negdje drugdje. Odem ja na offical site i napravim drugi acc i počnem ponovo igrat i opet nakon ~20 minuta ista poruka. Skenirao sam komp avirom i nema ničega. Jer dobivam taj error zbog winsa 7(imao sam dosta problema sa F2P igrama) ili mi netko hackiro acc-ove? Jel igra itko na windowsima 7 da isključim tu mogučnost?

They call me a killer, a monster, a terrorist. Im all of these things.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Combat Arms Europe

evo i ja isto igram tu igru.

 

oduševila  me, 100% je bolja od warrocka i dobra je grafika i sve

hahahahaah
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.8.2009 22:22 (car).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Combat Arms Europe

Jel tko isprobao ovaj novi mod Quarantine. Jako je zabavan. Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Combat Arms Europe

ja sam isprobo super  je

 

recite kako se zovete u igrici pa da se nađemo

michael
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Combat Arms Europe
michael kaže...

ja sam isprobo super  je

 

recite kako se zovete u igrici pa da se nađemo

Ja sam NetkoUbojica. Dodaj me za frenda.

14 godina
offline
Combat Arms Europe

dodo sam te hzajde me prihvati pa hajmo igrat

michael
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Combat Arms Europe

Igra je super,ali previse interneta trosi Plač pa zato sam prisiljen da je ne igram.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.8.2009 10:39 (CAPETAN PRICE).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Combat Arms Europe

Igra se čini zabavna.

Ali mi nešto tu smrdi ,odem na njihovu stranicu da pogledam gameplay i gledam gameplay nekog cheatera .Znači li to da oni podržavaju cheatere ?

 

Ne znam kaj da napišem !
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.8.2009 10:48 (WItcher).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Combat Arms Europe

Evo danas upalio igru i igrao normalno, bez errora 2 sata. Neznam kako ali problem se sam riješio xD. Moj nick u igri je XxXpsyhoXxX, dodajte me pa da zaigramo koju rundu. A što se tiče chitera danas u 2 sata igranja sam vidio samo jednog chitera kojeg su svi odmah prijavili i chiter je nestao sa servera za 2 minute.

Dobio sam puno novaca na lotu, sad mi više ne trebaš u životu. Bolje da sam cijeli život čavle jeo nego da sam tebe sreo-Lauš; Gamereport
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Combat Arms Europe

Evo upravo mi se skida 

 

Bas me zanima kakav cu imat dojam :D

 

 

Ko rano rani, ima podocnjake!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Combat Arms Europe
netko_namo kaže...

Jel tko isprobao ovaj novi mod Quarantine. Jako je zabavan. Smijeh

pa to mi je najdraže. oni crveni zu zakon

 

EDIT: zaboravio sam u igri se zovem  deba

hahahahaah
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2010 21:20 (car).
15 godina
neaktivan
offline
Combat Arms Europe

Sad sam tek skužio da imam problem sa xfire-om, xfire bilježi sate igranja CA, ali kada pritisnem konbinacije tipki da mi otvari chat isto kao i za screenshot ništa se ne događa. U drugim igrama radi.U čemu je problem?

_________________________________________________

Tko je za da se napravi klan za forumaše koji redovito igraju?

Dobio sam puno novaca na lotu, sad mi više ne trebaš u životu. Bolje da sam cijeli život čavle jeo nego da sam tebe sreo-Lauš; Gamereport
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Combat Arms Europe

Evo isprobao sam i igra je super!

 

Jos nisam uocio niti jednok citera. I  grafika je super. Igra je zanimljiva

 

Idem ga bas sad igrat :D

Ko rano rani, ima podocnjake!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.8.2009 18:30 (gago).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Combat Arms Europe

Jel može netko jednu partiju Fireteama?

Ni ja isto nisam uočio čitera.

Gago, kako ti je nickname?

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.8.2009 18:31 (netko_namo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Combat Arms Europe

Moji nickname je roverdeath12

 

Vec sam te dodo, pa se nađemo za partiju fireteama, mada nisam pas neki pro igrac :D

 

 

Ko rano rani, ima podocnjake!!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice