Company of Heroes 2

poruka: 1.259
|
čitano: 220.968
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
Kill Frenzy kaže...

Kako će se ovo igrat.kad igra izađe kupujem novu graf.karticu :)

Da cini mi se da ti je ova preslaba ionako :)

14 godina
offline
Company of Heroes 2

za ove naslove i s obzirom koliko se igram i šta igram je odlična.

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
Et_Tu_Brute? kaže...

 da očekujemo slične/bolje performanse na dx9.

Podržavat će DX9? Sramota.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
12 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
cinco44 kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...

 da očekujemo slične/bolje performanse na dx9.

Podržavat će DX9? Sramota.

Ja mislim da hoće, ali zašto sramota? Nemogu si svi priuštiti igranje na dx10, 10.1 i 11, a i nemaju svi win7/vista.

Aut vincere, aut mori!
16 godina
offline
Re: Company of Heroes 2

Zar postoji netko tko to namjerava igrati i ima DX9 karticu? U 2013.?

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
16 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
cinco44 kaže...

Zar postoji netko tko to namjerava igrati i ima DX9 karticu? U 2013.?

  Da.

16 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
Eyekool kaže...
cinco44 kaže...

Zar postoji netko tko to namjerava igrati i ima DX9 karticu? U 2013.?

  Da.

Možeš mislit.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
12 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
cinco44 kaže...
Eyekool kaže...
cinco44 kaže...

Zar postoji netko tko to namjerava igrati i ima DX9 karticu? U 2013.?

 

Ja to namjeravam igrati a ovaj nastavak čekam već dugo vremena i nemogu si priuštiti novu konfiguraciju da igram u visokim detaljima, što predlažeš, da me izbaciš iz CoH2 communitya? Kao i dosta drugih igrača, zašto misliš da bi Relic odnosno THQ* dopustio toliko ograničiti igrače? Jer i da bi igrao u dx 10, 11 onda moraš imati windows vista ili 7. Što ponovo, velik broj igrača nema. A ako je tebi glavna briga grafika u CoH, onda stvarno {#}.

Aut vincere, aut mori!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 18:52 (Et_Tu_Brute?).
16 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
Et_Tu_Brute? kaže...

Pričaš gluposti. Igra napravljena za DX10 uopće ne mora biti zahtjevna. Pogledaj samo Just Cause 2 - sa starim dualcem i HD 2600 moći ćeš je pristojno pokrenuti, a ima vrhunsku grafiku.

 

Puno su zahtjevnija govna pravljena za DX9, pa kojima su kasnije dodavani patchevi za "poboljšanje" grafike u DX10/11, a izgledaju isto. Poput Crysisa 2.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
12 godina
offline
Re: Company of Heroes 2

@cinco44 A ipak zahtjeva sve igrače da koriste ili win7 ili vistu, što će odbiti dosta igrača.

Aut vincere, aut mori!
16 godina
offline
Re: Company of Heroes 2

Ne znam o čemu uopće raspravljamo - znači igre bi se i dalje trebale praviti za DX9 i Windows XP koji su stari više od 10 godina? I zašto bi Windows 7 trebao odbiti igrače? 95 % ljudi koji odigraju 2-3 igre godišnje, a kamoli žešći igrači koriste Win7 i DX10/11. I sada bi se, prema tebi, trebali fokusirati na onih 5 %? Molim te.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
12 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
cinco44 kaže...

Ne znam o čemu uopće raspravljamo - znači igre bi se i dalje trebale praviti za DX9 i Windows XP koji su stari više od 10 godina? I zašto bi Windows 7 trebao odbiti igrače? 95 % ljudi koji odigraju 2-3 igre godišnje, a kamoli žešći igrači koriste Win7 i DX10/11. I sada bi se, prema tebi, trebali fokusirati na onih 5 %? Molim te.

Ma nije istina, prema tvojim riječima samo 5% igrača ili nema potreban windows ili mu je konf slaba? Pa odakle ti taj broj? Pričaš teške gluposti bez pokrića.

Aut vincere, aut mori!
12 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

ajde vise koji k**** se tu prepirete??? stalno mislim da su dosle novosti vezane uz igru a kad ono vi ser*te o nekim dx9,10 i windowsima?!

EDIT: za prepucavanja postoji pm ovdje cete pobrat kartone

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 19:02 (CROBOY).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

Prvi dio mi je bio odličan i dosta očekujem od drugog djela {#}.

http://www.omsisimulator.smfnew.com/
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 19:09 (Kewin).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
Kewin kaže...

Prvi dio mi je bio odličan i dosta očekujem od drugog djela {#}.

bilo bi fora da mozes razvijat svoje tenkove

12 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
CROBOY kaže...
Kewin kaže...

Prvi dio mi je bio odličan i dosta očekujem od drugog djela {#}.

bilo bi fora da mozes razvijat svoje tenkove

Pa i ne, teško je izbalansirati sve te "želje". A i previše kostumizacije ne smije doći, Ili će se ovo pretvoriti u neki MMO/rts/rpg, ima svega a nema ničega. Neka se drže što više orginalnog CoH-a, btw. koji vam je ingame nick i koji vam je rank?

Aut vincere, aut mori!
13 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

Ja sam prestao igrati iz nekih nepoznatih razloga... Ugl kolko sam svatio coh 2 če imati nekakav  engine koji če stimulirati vremenske uvjete?

http://www.omsisimulator.smfnew.com/
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 19:17 (Kewin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
Kewin kaže...

Ja sam prestao igrati iz nekih nepoznatih razloga... Ugl kolko sam svatio coh 2 če imati nekakav  engine koji če stimulirati vremenske uvjete?

da ako si citao prijasnje postove tenk ce moci propasti kroz led, vojnici ce se smrznuti, itd

12 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
Et_Tu_Brute? kaže...
CROBOY kaže...
Kewin kaže...

Prvi dio mi je bio odličan i dosta očekujem od drugog djela {#}.

bilo bi fora da mozes razvijat svoje tenkove

Pa i ne, teško je izbalansirati sve te "želje". A i previše kostumizacije ne smije doći, Ili će se ovo pretvoriti u neki MMO/rts/rpg, ima svega a nema ničega. Neka se drže što više orginalnog CoH-a, btw. koji vam je ingame nick i koji vam je rank?

nemam org igru zato sta je ovi kreteni u mom gradu nisu nabavili (neznam dali su sad jer sam je trazio prije koji mjesec). mogu probat jedino preko tunnglea ili hamachia

14 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

Van samog originala kojeg imam na Steamu (ToV complete pack),

iznimno mi je bio drag i zanimljiv COHO.

 

Inače mi je matchmaking i traženje/hostanje partija

najslabija karika u CoH-u.

Menui su neintuitivni i nepregleni s premalo opcija, naprosto za mene

nisu user-friendly.

 

Nadam se da će to popraviti i da će postojati trajni sistem customizacije

i u MP-u (poput vlastitog commandera kojeg se levela) jer

mi je to odlična stvar, samo da kao što je kolega naveo, igru ne pretvore

u World Of Tanks shemu s previše razvodnjavanja.

 

Što se tiče grafike i DX-a, u potpunosti se slažem da bi bilo ok

kad bi 9/10ka bili ispolirani i omogućeni za korištenje

tako da se nikoga ne izostavlja (hej, nemaju svi makine) ali

da se DX11 iskoristi u potpunosti.

 

Želim opciju od 1024x768 - low pa do 1920x1200 uber high

jer ako već hardware podržava, zašto ne?

Ionako ćemo idući nastavak u franšizi, ako ga i bude,

vidjeti za 5-6 godina.

 

It puts the lotion on its skin or else it gets the hose again.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
CROBOY kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...
CROBOY kaže...
Kewin kaže...

Prvi dio mi je bio odličan i dosta očekujem od drugog djela {#}.

bilo bi fora da mozes razvijat svoje tenkove

Pa i ne, teško je izbalansirati sve te "želje". A i previše kostumizacije ne smije doći, Ili će se ovo pretvoriti u neki MMO/rts/rpg, ima svega a nema ničega. Neka se drže što više orginalnog CoH-a, btw. koji vam je ingame nick i koji vam je rank?

nemam org igru zato sta je ovi kreteni u mom gradu nisu nabavili (neznam dali su sad jer sam je trazio prije koji mjesec). mogu probat jedino preko tunnglea ili hamachia

http://store.steampowered.com/app/4560/?snr=1_7_suggest__13

 

nedavno je na akciji bila 2.5€.

KILL! Have no fear!
12 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

CoH2 će podržavati i dx9 i dx11. Iz jednog malo starijeg intervjua:

 

The original Company of Heroes was obviously a graphically beautiful game. I think we were the first RTS game to have 10 fingers on our men, and we’re definitely looking to push things with [Company of Heroes 2], too. The demo you just saw is running on DirectX 9, but Company of Heroes 2 will support DirectX 11, so it will be even better looking when it comes out.

 

Izvor: http://www.atomicmpc.com.au/Feature/302201,company-of-heroes-2-interview-8211-simon-watts-on-creating-a-game-that-fans-will-show-off-for-years-to-come.aspx

 

Sve ove slike su navodno u dx9, pa me živo zanima kako će to izgledati u dx11. Isto tako na forumu su se ljudi žalili kako im jedinice WH-a izgledaju identično ako u originalo. Pojašnjeno je da su to samo placeholderi i da se još uvijek radi na tome.

KILL! Have no fear!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
animosity_frenzy kaže...

 

Sve ove slike su navodno u dx9, pa me živo zanima kako će to izgledati u dx11.

Isto.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
12 godina
offline
Company of Heroes 2

Neznam jeli ovaj mini "intervju" bio i jedan razgovoro o devu

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lkB4wXZ9YB0#!

Aut vincere, aut mori!
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.8.2012 18:24 (Et_Tu_Brute?).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

dali ko igra coh mp? nedavno sam si nabavio coh anthology ali nemam s kim igrat 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
CROBOY kaže...

dali ko igra coh mp? nedavno sam si nabavio coh anthology ali nemam s kim igrat 

Svake sedmice igram u LANu ali nazalost nemam original. Moze se igrati preko tunngle-a ako ti je problem naci ljude.

16 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
Arxi kaže...
CROBOY kaže...

dali ko igra coh mp? nedavno sam si nabavio coh anthology ali nemam s kim igrat 

Svake sedmice igram u LANu ali nazalost nemam original. Moze se igrati preko tunngle-a ako ti je problem naci ljude.

 Nemas orginal,a svakih par tjedana igra se prodaje po 2 eura ?! Prije tjedan dana je bila akcija na steamu za 1.5euro za Tales of Valor ?! WTF?

12 godina
offline
Company of Heroes 2

Ubi ga jer nema original.  

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
Romano kaže...
Arxi kaže...
CROBOY kaže...

dali ko igra coh mp? nedavno sam si nabavio coh anthology ali nemam s kim igrat 

Svake sedmice igram u LANu ali nazalost nemam original. Moze se igrati preko tunngle-a ako ti je problem naci ljude.

 Nemas orginal,a svakih par tjedana igra se prodaje po 2 eura ?! Prije tjedan dana je bila akcija na steamu za 1.5euro za Tales of Valor ?! WTF?

Ne razumijem zasto mi treba kada samo sa ekipom (u igraonici) odigram par sati u sedmici?

Sad bih njima trebao da kazem, e ljudi, idemo da kupimo na steamu za sve,pa da instaliramo to, i onda da igramo bez ikakve "cari" preko neta?

 

Radije odem u igranicu i gdje bude krvi znoja i suza i platim par maraka.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2012 17:06 (Arxi).
16 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
Arxi kaže...
Romano kaže...
Arxi kaže...
CROBOY kaže...

dali ko igra coh mp? nedavno sam si nabavio coh anthology ali nemam s kim igrat 

Svake sedmice igram u LANu ali nazalost nemam original. Moze se igrati preko tunngle-a ako ti je problem naci ljude.

 Nemas orginal,a svakih par tjedana igra se prodaje po 2 eura ?! Prije tjedan dana je bila akcija na steamu za 1.5euro za Tales of Valor ?! WTF?

Ne razumijem zasto mi treba kada samo sa ekipom (u igraonici) odigram par sati u sedmici?

Sad bih njima trebao da kazem, e ljudi, idemo da kupimo na steamu za sve,pa da instaliramo to, i onda da igramo bez ikakve "cari" preko neta?

 

Radije odem u igranicu i gdje bude krvi znoja i suza i platim par maraka.

 Nije mi jasno kakve ti budalaštine pričaš i nekim "čarima".Netko je uložio svoj trud i znanje da to napravi,a ti si ukrao i još moraliziraš kako ti igraš par sati pa smatraš da je ok da piratiziraš. Druga stvar je sto je igra smiješno jeftina i košta vaše dvije marke,a ti u toj igraonici potrošiš sigurno više od 10 maraka kad se skupite. I treća stvar je sto u svakom trenutku imas 10.000 ljudi koji je igraju i nisi ograničen na vas 5 ljudi koji sigurno blage veze nemate sa strategijom i svaki klinjo bi vas online sastavio sa crnom zemljom.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice