Company of heroes online

poruka: 26
|
čitano: 6.662
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Company of heroes online

company of heroes online je "kineska" verzija obicnog coha znaci tu je na prvom mjestu online igranje

igra je jos u beta fazi ali sve normalno funkcionira..

 

trenutno je samo za kinesko trziste ali moze se bilo tko registrirat i prikljucit igri

 

igra je besplatna,a takva ce i ostat nakon beta testiranja..kolko sam do sada igrao lagga nema iako prikazuje jako visok ping

znaci skroz je igrivo 

 

registrirat se mozete ovdje http://register.sdo.com/PTNew/index.aspx?from=0

 

posto je sve na kineskom evo par slika da se snađete

 

 
 registracija je gotova znaci netreba nikakva potvrda jer netreba davat email

 

download http://coho.sdo.com/homepage/index.html  najbolje skidati preko BT (torrent)

 

kada se skine extraktate i pokrenete "coho_setup"

 

evo slika same instalacije

 

 

kada instalirate i pokrenete igru pali se louncher gdje birate server

 

i to je to u igri se ulogirate i igrate....no problem je jer je igra na kineskom pa moramo ubacit 

engleski jezik

 

download engleskog jezika

 

njega treba ubacit u C:\Program Files\SNDA\CoHO\CoHO\Engine\Locale\English  (ako nema English foldera napravite ga)

 

zatim u folderu C:\Program Files\SNDA\CoHO nađite file Coholobby.ini otvorite ga sa

notepad-om i promjenite "lang=Chs" na "lang=Eng"

 

i u istom folderu nađite file "locale.ini" i stavite "lang=English"

 

sto se tice jezika to je to jedino kada uđemo u igru preblem bi mogao biti u layoutu 

da se to popravi 

mora se u regional options stavit format na English(united states) i onda bi sve trebalo bit uredu

 

 

to je to 

nadam se da ce se nakon ovoga ipak netko odlucit zaigrat igru

 

evo kako to izgleda u igri 

 

http://www.xfire.com/video/1fbf4c/

 

http://www.xfire.com/video/1fbf8a/

BUCKETHEAD /// ceka se 11.2
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2010 9:54 (hrvatskafarkasevec).
Moj PC  
5 0 hvala 6
15 godina
protjeran
offline
Company of heroes online

kaj nitko nezeli igrat besplatni coh koji po meni ima bolje sređen mp od orginala

http://companyofheroesonline.tumblr.com/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Company of heroes online
hrvatskafarkasevec kaže...

kaj nitko nezeli igrat besplatni coh koji po meni ima bolje sređen mp od orginala

Ja sam veoma zainteresiran, samo me zanima kakav je to sada fazon CoH Online, šta su to oni napravili neke crackovane servere ili šta?

Koliki je download igre?

It's good to be smart - It's smarter to be good
15 godina
protjeran
offline
RE: Company of heroes online
boxer kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

kaj nitko nezeli igrat besplatni coh koji po meni ima bolje sređen mp od orginala

Ja sam veoma zainteresiran, samo me zanima kakav je to sada fazon CoH Online, šta su to oni napravili neke crackovane servere ili šta?

Koliki je download igre?

serveri su ti hostani kod kineza pa nema nekog lagga..

a mogo bi rec da je to ko neki veliki mod kojeg je radila uglavnom SNDA uz malu pomoc Relica (znaci sve legalno)

to bi se trebalo pojavit u europi i americi uskoro (nije jos objavljeno tocno kad) 

download ti je 2.1gb + kasnije ti skida patcheve 

imas sam amere i svabe jer je između njih najbolji balans 

 

znaci nas 8 na serveru moze bez problema igrat kad nitko od nas ne hosta 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

"We haven't heard much on the Company of Heroes front in quite a while -- not since Tales of Valor released back in April. But if Relic's recent job openings are any indication, we haven't heard the last of Company of Heroes. 


According to the THQ Careers site, Relic recently opened multiple positions on the Company of Heroes team, including UI artists, a designer, and a few network programmers with a focus on MMO experience. 

These jobs are mostly temporary positions lasting about 9 months, which implies that they aren't hiring for a full Company of Heroes title/expansion. Instead, judging by their need to expand their network with MMO functionality and the need for more in-game icons, it would appear that Relic is ramping up the production on their Company of Heroes Online MMO title. 
The Chinese version of Company of Heroes Online was quite enjoyable, so it'll be interesting to see whether or not this is related to CoHO and what further improvements they've made to the game."

http://companyofheroesonline.tumblr.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.3.2010 1:15 (hrvatskafarkasevec).
14 godina
offline
RE: Company of heroes online
hrvatskafarkasevec kaže...

kaj nitko nezeli igrat besplatni coh koji po meni ima bolje sređen mp od orginala

Bolji od originala???

Daj zezaš!!??

Nigdje nemogu naći neki video da vidim kako to izgleda ali da je bolji od coh-a to čisto sumnjam. Vjerujem da nisi pohvatao coh(original) pa ti nije dobar al je igra hebena. Taktika samo takva i treba mozgat a ne samo rush i gotovo. Mnogi neigraju coh jer ga ne kuže.Misle da ima malo jedinica tj da je pop limit mali,da je pretežak,da je igra isprazna ali to su sve gluposti.Igra je toliko zapetljana,dinamična,"duboka" i zarazna da je to čudo.Samo joj se mora dat vremena. Neznam u kojoj igri sam mogao sa npr dvije tri jedinice shebat cijelu vojsku nepratelja...možda u starcraftu ali dalje ne. Treba igru kužit i bit brz,hebeno brz,kombinirat jedinice,prilagodit se protivniku i bit nonn stop aktivan(pogotovo sa amerima)

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.3.2010 1:33 (Kill Frenzy).
15 godina
protjeran
offline
RE: Company of heroes online
Kill Frenzy kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

kaj nitko nezeli igrat besplatni coh koji po meni ima bolje sređen mp od orginala

Bolji od originala???

Daj zezaš!!??

Nigdje nemogu naći neki video da vidim kako to izgleda ali da je bolji od coh-a to čisto sumnjam. Vjerujem da nisi pohvatao coh(original) pa ti nije dobar al je igra hebena. Taktika samo takva i treba mozgat a ne samo rush i gotovo. Mnogi neigraju coh jer ga ne kuže.Misle da ima malo jedinica tj da je pop limit mali,da je pretežak,da je igra isprazna ali to su sve gluposti.Igra je toliko zapetljana,dinamična,"duboka" i zarazna da je to čudo.Samo joj se mora dat vremena. Neznam u kojoj igri sam mogao sa npr dvije tri jedinice shebat cijelu vojsku nepratelja...možda u starcraftu ali dalje ne. Treba igru kužit i bit brz,hebeno brz,kombinirat jedinice,prilagodit se protivniku i bit nonn stop aktivan(pogotovo sa amerima)

imam coh orginal i veliki sam fan ove igre pa i sam relic surađiva sa kinezima i misle to prebacit na nase trziste 

to ti je ista igra al balansirana za samo za mp 

imam ti ja coha preko 200 sati znam o cem pricam

http://companyofheroesonline.tumblr.com/
14 godina
offline
Company of heroes online

aj daj neki video

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Company of heroes online
Kill Frenzy kaže...

aj daj neki video

ah kaj mogu ti dat ovaj http://www.xfire.com/video/1fbf4c/

jer u igri izgleda isto 

 

http://companyofheroesonline.tumblr.com/
14 godina
offline
Company of heroes online

hebeš taj video. ništ se nevidi. u čemu je točno razlika(osim u načinu hostanja koliko vidim)

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Company of heroes online
Kill Frenzy kaže...

hebeš taj video. ništ se nevidi. u čemu je točno razlika(osim u načinu hostanja koliko vidim)

da ti sam napravis room na kineskom serveru i za svaki lvl dobis jednu stvar za odkljucat ja sam uzo onog shermana sa raketama 

i napocetku je slab al kak dobivas levele povecavas mu range i broj raketa 

al ono je star video sad je doso novi patch i sad to skroz drugacije izgleda

 

velika predost je to kaj SNDA hosta pa ne ovisis o nekom nit nema lagga ni nikakvih smetnji

http://companyofheroesonline.tumblr.com/
15 godina
protjeran
offline
Company of heroes online

oho polako i doc ce do nas 

prvi trailer je tu 

 

http://kotaku.com/5554355/company-of-heroes-online-in-glorious-motion

 

i stranica potpuno preuređena zbog ove igre (znaci ovo je puno vece od nekog moda il kaj ja znam )

 

http://www.companyofheroes.com/

colonel claypool's bucket of bernie brains
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Company of heroes online

ima li neka druga verzija da nije kineska

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Company of heroes online

Svaka cast za tut, inace ne volim strategije, ali ova mi se jaako svidja, steta sto nemam bolji komp pa da je zaigram 

dore 2 cuo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Company of heroes online

mozete igrati preko game ranger vecinu strategija

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2011 23:16 (Bla001).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Company of heroes online

ak netko igra, nek se javi, da možemo igrat prek neta...:)

original verziju, ofc..

Psssssst Zecovi spavaju
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 15:20 (angel of fire).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Company of heroes online

zašto su uopće ugasili coho na kraju ožujka , ja prije par dana izbrisa igru , a heroj mi je bia 40. level

JA SAM PADOBRANAC U TEMU.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Company of heroes online
duNY0 kaže...

zašto su uopće ugasili coho na kraju ožujka , ja prije par dana izbrisa igru , a heroj mi je bia 40. level

neprofitabilno..:(

Psssssst Zecovi spavaju
16 godina
neaktivan
offline
Company of heroes online

jel se još igra COHO (kineska verzija) ?..:)

i da, sad sam probao registrirati se, promjenili su sustav registracije, sad treba sms i broj telefona..:S

Psssssst Zecovi spavaju
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.5.2011 22:11 (angel of fire).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Company of heroes online

jel neko igra još na tome i dal može drugi link za download jer ovaj je pre spor

dancy_94@hotmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Company of heroes online

Ima li ikakve vijesti o ponovnom upogonjenju CoHo-a?

Navukli su me kao debila i uživao sam par mjeseci a onda su ugasili.


Imam original CoH ali multiplayer je katastrofa, onaj online sistem sa mikrotransakcijama and whatnot su bili odlicno izveli.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Company of heroes online
forzzuk kaže...

Imam original CoH ali multiplayer je katastrofa, onaj online sistem sa mikrotransakcijama and whatnot su bili odlicno izveli.

Zapravo im je taj dio bio najlošije izrađen i zbog toga su i ugasili CoH:O.

 

CoH:O se neće vratiti. Postoje neke glasine da će se raditi ili se već radi CoH 2, ali još ništa nije službeno objavljeno.

Paragon
14 godina
neaktivan
offline
Company of heroes online

Razmisljao sam kupiti recimo Tales of Valor ili koja je vec zadnja instanca igre ali pretpostavljam da je matchmaking sistem i dalje isti (jednako loš).

To su po meni u CoHo-u izveli dobro, bilo je cca. 30K igrača i dala se složiti partija, nakon nje bi dobio nekakav power-up card (predobre stvari)

i zabava je bila maksimalna.Inače sam fan WWII tematike tako da me igra oduševila.

 

Eh..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Company of heroes online

Tales of Valor je zadnja ekspanzija u kojoj dobiš sve 4 vojske i ToV kampanju, ali bez kampanja iz prve dvije igre (osim ako nemaš već otprije te prve dvije igre).

 

Matchmaking je isti ko i uvijek, ali nije da se nemože odigrat poštena partija. Doduše nisam već jedno vrijeme igrao, ali znam tu i tamo odigrat partiju, dvije. I još uvijek ima više igrača online nego novi Dawn of War.

 

 

Paragon
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2011 2:54 (Putn1k).
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Company of heroes online

jel igra ko od vas još uvijek preko ovoga, i jel to radi

dancy_94@hotmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Company of heroes online

Koliko znam, projekat je ugasen. 

Zauzvrat, dobili smo nove patcheve. Steta, zaista sam imao zelju da oprboam COH: Online 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Company of heroes online
dancy kaže...

jel igra ko od vas još uvijek preko ovoga, i jel to rad i

Jesi cuo da COHO vise neradi, to jest iskljucen je. Ja sam ja igrao neko vrijeme pa sam zahvaljujući Putn1k-u uzeo CoH uz neki popust, i nisam pozalio {#}. Skupio sam 807 sati igre i neplaniram stati dok ne izađe CoH-2. {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice