Control (Remedy Studio)

poruka: 67
|
čitano: 3.056
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
Control (Remedy Studio)

Prica je ispricana kroz fajlove koje trebamo skupljat kroz igru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
Re: Control (Remedy Studio)
MEGATAMA kaže...

Znam. Ali tih fajlova je previše, ubijaju ritam ionako dosta spore igre, a uz to imaš i multimediju i "hotline". Najlakše je nažvrljati nekakav backstory i staviti to u igru u obliku teksta.

6 godina
Promster kaže...
MEGATAMA kaže...

Znam. Ali tih fajlova je previše, ubijaju ritam ionako dosta spore igre, a uz to imaš i multimediju i "hotline". Najlakše je nažvrljati nekakav backstory i staviti to u igru u obliku teksta.

Ja sam Controlu pristupio kao story driven akcionoj avanturi,da sam isao na shooter naslov onda bi i meni sigurno bilo slow pace.

7 godina
Igra nije loša (pogotovo zadnji level), al kraj igre je totalno razočaranje.
*# @Frk #*/
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
Control (Remedy Studio)

Skupio sve moci,rijesio sve misije...ostale jos samo one tipa rijesi neprijatelje specificnim oruzjem isl.

Puno sam sati u igri i svaki dan kada ju pokrenem vizuali me jednako oduseve,iduce sto sam pokrenuo je Gears of War 5 koji je preljep ali Control je radi raytracea iduca stepenica realizma dok Gearsi izgledaju kao klasicna preljepa igra.

Barem je moj dojam takav....

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
Control (Remedy Studio)

Kao šta se i znalo Control i Alan Wake su u istom svemiru i druga ekspanzija donosi nešto jako zanimljvo!

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
Control (Remedy Studio)

Za one koji neznaju evo preporuka tv serije od 3 epizode  "The Lost Room".

Dosta su toga posudili iz serije za igru (objekti moći,motel na plazi,prime object).

Ugl. max preporuke ako vam se igra svidila....

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice