Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.875
|
čitano: 1.233.043
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive


Momci valja li ovo ista,je da ima dosta od toga al da se pohvalim :D
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

 

 

 Jučer sam ace napravio sad moram viditi kako ga snimiti čitavog, pa nek ima za uspomenu :D

Udjes u steam i na csgo, pa na watch i onda ce ti bit tamo posljednji mecevi. Mozes ga download pa snimit sa screen recorderom od graficke.

Tako ja radim ako slucajno ne snimam gameplay a nesto dobro se dogodilo u igri

 

Edit: @eragon, super video

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 10:28 (0mnia_x).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
0mnia_x kaže...

 

 

 Jučer sam ace napravio sad moram viditi kako ga snimiti čitavog, pa nek ima za uspomenu :D

Udjes u steam i na csgo, pa na watch i onda ce ti bit tamo posljednji mecevi. Mozes ga download pa snimit sa screen recorderom od graficke.

Tako ja radim ako slucajno ne snimam gameplay a nesto dobro se dogodilo u igri

 ev sjetio sam taman kad sam napisao post, tmn mi se uploada ace

a kaj si ti strimerica?

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
7 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ma nisam, ali stavim na kanal ako bude nekad nesto fora u matchmakingu i tako..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Evo i moj jedan video od prije par mjeseci. 

https://500px.com/darkonakic
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Odlični videi  

 

Evo jedan klip od prije 2. mjeseca 1v4.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 18:19 (Viator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Samo da kratko najavim sutrašnji LAN koji se održava u Splitu, u Clan Gaming igraonici - CSadria Clan Championship. Nagradni fond je 20,000kn a natjecati se dolaze četiri  snažne regionalne ekipe stoga je dobar CS i dobra zabava zagarantirana.

 

Raspored mečeva je sljedeći:

11:00 Bajini Puleni vs. Jake Bube
14:00 KlikTech vs. cemoxic
17:00 Meč za treće mjesto
20:00 Finale

Akciju možete pratiti putem Twitcha, Facebook Livea ili uživo iz Clan Gaminga, gdje će biti organizirano gledanje uz popratne nagrade za posjetitelje.

 

Svi detalji dostupni su ovdje: https://csadria.org/evo-mozete-pratiti-zavrsnicu-csadria-clan-championshipa/

Mečevi će biti postavljeni i na HLTV.org pa bi stoga trebali biti moguće i klađenje na iste, za one koji su zainteresirani za te stvari :) 

www.csadria.org | www.facebook.com/csadriaorg
 
3 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Finale je live, igraju Bajini Puleni vs KlikTech!

Upalite stream, pogledajte i podržite domaći CS: https://www.twitch.tv/cshr_tv

www.csadria.org | www.facebook.com/csadriaorg
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Vecer, ima tko zainteresiran da bi mozda igrao samnom, kupio sam igru al nisam doma da stavim skidat pa ak ima ko da bi malo igrao samnom nek mi se javi u pm. Hvala 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Koji Counter Strike je najbolji i najigraniji online? CSGO? Jel radi na Win 10? Pitam jer na STEAMu ne piše da je podržan win 10.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
CSGO, da. Bez problema radi na win10.
8 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
CSGO, da. Bez problema radi na win10.
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Pozdrav, nakon upgrejda graficke CSGO se ponasa gore nego na slabijoj, tj. FPS nije stabilan. Ima koja pomoc osim novog CPU-a?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
CSGO je igra bazirana na koristenju cpu-a mnogo vise nego gpu-a...
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Evo dva deagla od jučer :D

Kakve puške kaki bakrači.

 

1


 

2


12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ljudi vec duze vrijeme pokusavam naci pjesmu koja je bila na jednom od streamova tokom IEM Syndey 2018, ovo je pjesma: 


Dal neko zna ime te pjesme?

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.7.2018 20:27 (kameni_zg).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Rokni shazam djud, raspali preko kompa, a na mobu udri shazam, ja bih ti al sam nepokretan vec tri dana
12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
tomo104 kaže...

Pozdrav, nakon upgrejda graficke CSGO se ponasa gore nego na slabijoj, tj. FPS nije stabilan. Ima koja pomoc osim novog CPU-a?

 Iskreni ja imam isti problem sa cs:go i to samo cs go, a pogledaj mi konfu. Fps mi pada sa 299 na 100 iz nekog razloga. Instalirao nove drivere, napravio sam verify game files. Check for windows updates, skenirao pc na viruse sve... I opet isto a ostale igre rade normalno. Nekuzim sto sam napravio da mi fps pada, prije par mjeseci zakucan na 299 fps-a.

everyday i'm shuffling...
12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

@playjob Probao sam, ali nisam nasao nista tako. Sve sam probao, cak sam i na reddit postao al niko ne zna.

Jedan lik je opazio da ima iste taktove ko "get lucky" od daft punka i rekao je da bi mogla biti neka ambient/chill/glitch prerada toga, ali nisam imao srece ni s tim.

9 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Izašao panorama update, jel baš moramo imat to smeće il se mogu nekako vratit na prethodni UI?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Po želji, barem za sada

[ PANORAMA ]
Users can now opt in to the Panorama UI on Windows and cross-play with their friends by adding -panorama to the CS:GO launch options.

9 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Ma ne leži mi ta panorama nikako, gledam jednog streamera, ispljuvo je totalno taj update, nadam se da će zauvijek ostat da možeš birat, a ne da je ovo postupovna promjena
6 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ja cini se imam veliku srecu to sto uvijek dobijem relativno pristojne teammateove kad idem solo queue. Mozda stvarno trust factor funkcionira i daje mi dobar team. Vama koji imate lose iskustvo mogu dati par savjeta, jer i ja sam takve dobivao kad sam bio nize rangiran (sada sam global)

Ako vidite da se neko izderava na vas kada napravite loš play, ili ako nesto zbog cega je taj lik ljut uopce nije vasa krivnja, samo se lijepo ispricajte.. samo mozete poboljsati situaciju na taj nacin...

Ako vidite da ljudi ne komuniciraju uopce, onda vi callajte sta cete kud cete sta da kupite i slicno.

A za cheatere... ja vrlo vrlo rijetko ikoga optuzujem za cheatanje osim ako nije nesto ocito npr spinbotanje... samo uvijek pretpostavim da je ta osoba bolja. Koliko puta sam u mecu i jedan lik nas sve samostalno u roku od 10s odere sa deaglom i dodje lik iz mog teama pocne kenjat da ima cheat, a ja jednostavno pomislim da je dobar igrac. Takvim mentalitetom mozete samo postati bolji

Uglavnom samo budite pristojni i poticite pozitivan stav i bit ce vam bolje. Naletio sam na dosta takvih nadrkanih koji su suradjivali cim sam poceo lijepo pricati sa njima

 

 

Vezano za panorama update, meni se osobno sviđa jer igrica izgleda modernije dok je gameplay ostao netaknut. Smetaju mi samo neke sitnice poput cinjenice da kad drzim scoreboard, to područje je mutno u pozadini, no vjerujem da cu se na to naviknuti ili ce to valve popraviti

 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Netko faceit?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Arci5 kaže...

Netko faceit?

 Yeah boi, napiši mi nick u pm

6 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Poslao

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Pozdrav, ne znam kako drugima, al meni je od jučer fps opao i igrica jako trza, ne znam od čega, nit sam nešto mijenjao, kako hardverski tako i softverski.
Prije sam na mirageu u ct spawnu imao cca 250, sad imam 120-130, kod bencha oko 170-180, sad 100, na shortu ispod wallbanga u aps imao sam 280-300, sad imam 160 itd., itd.
Što radit? Molim za pomoć

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
playjob kaže...

Pozdrav, ne znam kako drugima, al meni je od jučer fps opao i igrica jako trza, ne znam od čega, nit sam nešto mijenjao, kako hardverski tako i softverski.
Prije sam na mirageu u ct spawnu imao cca 250, sad imam 120-130, kod bencha oko 170-180, sad 100, na shortu ispod wallbanga u aps imao sam 280-300, sad imam 160 itd., itd.
Što radit? Molim za pomoć

 To ti je doslo sa ovim zadnjim updateom? http://blog.counter-strike.net/index.php/2018/07/20717/

Barcelona - Mes que un club
9 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
el.šef kaže...
playjob kaže...

Pozdrav, ne znam kako drugima, al meni je od jučer fps opao i igrica jako trza, ne znam od čega, nit sam nešto mijenjao, kako hardverski tako i softverski.
Prije sam na mirageu u ct spawnu imao cca 250, sad imam 120-130, kod bencha oko 170-180, sad 100, na shortu ispod wallbanga u aps imao sam 280-300, sad imam 160 itd., itd.
Što radit? Molim za pomoć

 To ti je doslo sa ovim zadnjim updateom? http://blog.counter-strike.net/index.php/2018/07/20717/

 Konkretno čak i jučer sam imo problema, isto na mirageu, ali samo u online sekciji, kad igram offline, sve je kao prije, kad igram bilo faceit bilo na nekom serveru, jedna te ista priča, na A siteu na Mirageu mi fps bude 80, a inače 160-200, kako kad...

I da, da napomenem, druge igrice tipa doom, fifa 18, euro truck simulator 2, itd. rade kao i prije, jedini problem je cs go i to u online dijelu, očito je do cs-a

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2018 16:25 (playjob).
9 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Pardon za dva posta zaredom, ovo postaje sve gore, mapa awp_lego_2, 3 na 3 igramo, inače fps 450-500, sad 200, i kako okrećem miš, tipa u krug, tako pada na 90-120, ili je grafička otišla u krasan kur** ili je nešto do igrice ili pak do windowsa...

Hoće li pomoć dizanje windowsa nanovo?
Temperatura procesora je na 50, a grafičke 71, i sve ja na max postavkama...

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice