Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.870
|
čitano: 1.230.615
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike

Možete reći šta hoćete, CS1.6 će biti i dalje živ ako ne i življi, kao što je i SC živ i življi od SC2.

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
14 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
AA-d00d kaže...

Pa nema se više što reći o novom CSu, ili možda imaš neke insider informacije?{#}

Kako da ne.

 

Pa ovi pre-alpha testeri pisu o igri na sve strane.

 

Ovo je sveukupni dojam jednog igraca.

 

 

 

Samo neshvacam zasto su zvali profesionalne CSS igrace da im pomognu napraviti da igra bude sto bolja za natjecateljske vode, kada je 1.6 daleko superiorniji u tom dijelu.

 

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // InGame: hExX
16 godina
neaktivan
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
rocker55555 kaže...

Samo neshvacam zasto su zvali profesionalne CSS igrace da im pomognu napraviti da igra bude sto bolja za natjecateljske vode, kada je 1.6 daleko superiorniji u tom dijelu.

 

Očito nije!{#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
14 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
AA-d00d kaže...
rocker55555 kaže...

Samo neshvacam zasto su zvali profesionalne CSS igrace da im pomognu napraviti da igra bude sto bolja za natjecateljske vode, kada je 1.6 daleko superiorniji u tom dijelu.

 

Očito nije!{#}

Citiram sebe "A zato CS 1.6 ima daleko razvijeniji i veci profesionalni natjecateljski community nego Source?

 

Source tesko da se pojavi na malo poznatijim natjecanjima, dok je 1.6 vec godinama prisutan na najpoznatijim natjecanjima(CPL, WCG, ESW, IEM) ."

 

Tako da nemoj pricati gluposti.

 

 

Koliko bi ljudi bilo sretno da naprave novi cs sa istom fizikom i gameplayom kao u 1.6 sa boljom grafikom.

Ali oni to naravno nece napraviti.

Nego ce ubaciti molotove u igru.

 

 

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // InGame: hExX
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2011 0:10 (rocker55555).
13 godina
neaktivan
offline
Valve je najavio novi Counter strike

Yea Molotov FTW

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Tallahasee kaže...

Tesko je mjenjat navike, to je jasno. Ali zasto si toliko negativan? Cisto sumnjam kad Valve razvija igru i da to ide u krivom smjeru. Oni barem nikad nisu iznevjerili. 

Ocito nisi bio prisutan kada su izbacili Source.

 

1.6 ekipa je mrzila Valve zbog toga sto je napravio od tako dobre igre.

 

 

A koliko vidim ovaj CS ce biti nesto kao CZ za 1.6, nekakva ekspanzija za Source.

Kupit cu, probat cu, ako mi se svidi(tesko) igrati cu, ako ne ostajem na 1.6 .

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // InGame: hExX
14 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
PLASMAorLCD kaže...

Yea Molotov FTW

Sada ima nova taktika za natjecanja.

 

Plantate bombu kao terori i svi pobacate molotove oko nje i po njoj.

Pa nek probaju defati ovi iz CT-a{#}

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // InGame: hExX
13 godina
neaktivan
offline
Valve je najavio novi Counter strike

Da, još kad naučiš gdje se igrači skupljaju i campaju, pff, samo rokaš molotovljevima.

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
PLASMAorLCD kaže...

Da, još kad naučiš gdje se igrači skupljaju i campaju, pff, samo rokaš molotovljevima.

Jos su ovi testeri rekli da su stackable.

 

Znaci skupis ih desetak i rafal s njima.

Milina.

 

 

Jos i na konzole dolazi. Jaooo... 

Jeli se samo meni cini ili se oni pokusavaju ugurati u BF/COD ekipu?

 

Mislim molotovi, konzole...

Nije to CS...

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // InGame: hExX
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2011 0:28 (rocker55555).
14 godina
protjeran
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
rocker55555 kaže...
PLASMAorLCD kaže...

Da, još kad naučiš gdje se igrači skupljaju i campaju, pff, samo rokaš molotovljevima.

Jos su ovi testeri rekli da su stackable.

 

Znaci skupis ih desetak i rafal s njima.

Milina.

 

 

Jos i na konzole dolazi. Jaooo... 

Jeli se samo meni cini ili se oni pokusavaju ugurati u BF/COD ekipu?

 

Mislim molotovi, konzole...

Nije to CS...

Konzolitis... Jupi.. -.-'

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
13 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Ranko Kukumar kaže...
Hrca24 kaže...

5v5 se vidi pravi skill

  Aha, a koji si ti skill, kolko to fali do pro?

Jos malo. Tu sam negdje jos par levela {#}

12 godina
offline
Valve je najavio novi Counter strike

Naravno da izlazi na konzole, ipak je tamo glavna zarada. I naravno da će igra biti prilagođena prvo za konzole, jer je to logično i tamo će se prodati najviše i normalno ugađa se onome tko da više love.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike

Ako igru budu odlično portali kao što su to napravili s Portalom 2, ne vidim tu nikakav problem..

Jhva Elohim Meth.
12 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
nontryer kaže...

Ako igru budu odlično portali kao što su to napravili s Portalom 2, ne vidim tu nikakav problem..

  Portal 2 je takav tip igre da je dobar i na konzoli i na mišu i tipkovnici. A CS će vjerovatno biti srezan kako bi se moglo lakše igrati na konzolama, što je OK po meni. Ja ću kupiti igru kakva god bude jer znam da Valve nikada nije razočarao. Onaj koji govori gore da je Source razočarao, to su takve gluposti. Niti su kupili igru, niti su igrali na originalnim serverima, igrali su non steam sranja crackirana i ona pljuju po igri. A razlika nebo i zemlja. Source se svako malo nadograduje novim featursima i poboljšava gameplay.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
14 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike

Ma čim igru radi Valve to je znak da je 99% šanse da ništa neće sj3bat.. ni na jednoj platformi, pa tako ni na PC-u.

 

Jedino se nadam da će ugurat više mapa u igru, oba counter strikea su dosta siromašni tu po defaultu ali zato ima masu "neslužbenih" mapa koje su zakon..

 

Ako tako bude ću čekat neko vrijeme da community malo oživi pa tek onda uzet igru.

Jhva Elohim Meth.
12 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike

Samo je problem što igru i ne razvija sam Valve, već jedan i drugi tim...

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
15 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Ranko Kukumar kaže...
gjurki kaže...

Napokon, dosta frendova igra CS, ja ga ne želim zbog grafike, jer volim da mi igra lijepo izgleda:) Kad ovo izađe, samo to derem:) Valve će kao i uvijek napravit dobru igru!

  CSS izgleda odlično i dan danas. Ja imam Valve Complete Pack na steamu i zaista nisam nikada pokrenuo stari 1.6.

 

sam Source Engine je oduvijek imao takvog potencijala za puno bolju grafiku, a pogledaj, sad ce skoro 8 godina i dalje prelijepo izgleda.... voda me oduvijek fascinirala

http://www.youtube.com/user/Scrappy992
12 godina
offline
Valve je najavio novi Counter strike

UPDATE: Službeno je - Counter Strike: Global Offensive dolazi početkom iduće godine na Steam (PC, Mac) te XBL i PSN. Za izradu igre zadužen je razvojni tim Hidden Path Entertainment koji je radio na Counter Strike: Source. 
U međuvremenu su procurile brojne nepotvrđene informacije koje tvrde sljedeće... Riječ je o sasvim novoj CS igri koju možemo očekivati početkom 2012. godine. Temeljena je na posljednjoj verziji Source pokretača, te orijentirana na eSports zajednicu. Global Offensive bi navodno trebao sadržavati dedicated servere i matchmaking sustav, te mješavinu klasičnih i novih mapa, kao i oružja. Gameplay bi unatoč estetskim promjenama trebao ostati sličan prijašnjim CS igrama, pa tako primjerice i dalje neće biti preciznijeg nišanjenja, ali će meci (kao u CS 1.6) prolaziti kroz pojedine zidove i objekte.

Ako je vjerovati neslužbenim detaljima, betu bismo mogli očekivati već sljedeći mjesec, no prije svega ipak treba pričekati službenu najavu koja bi mogla uslijediti svakog trenutka.

 

http://www.hcl.hr/vijesti-global-offensive-je-novi-counter-strike-6114-17.html

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
 
2 0 hvala 4
14 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Ranko Kukumar kaže...

 1) Onaj koji govori gore da je Source razočarao, to su takve gluposti. Niti su kupili igru, niti su igrali na originalnim serverima, igrali su non steam sranja crackirana i ona pljuju po igri.

 

2) A razlika nebo i zemlja. Source se svako malo nadograduje novim featursima i poboljšava gameplay.

1) Da si igrao 1.6 prije Source-a, razocarao bi i tebe. To je kao da netko nikad ne igra CoD i pocne od MW2. Njemu ce to naravno biti odlicna igra, dok ovima koji su igrali cetvorku nece.

 

2) Source se nadograduje, za 1.6 to nije potrebno. Savrsen je ovakav kakav je sad. 

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // InGame: hExX
12 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
rocker55555 kaže...

1) Da si igrao 1.6 prije Source-a, razocarao bi i tebe. To je kao da netko nikad ne igra CoD i pocne od MW2. Njemu ce to naravno biti odlicna igra, dok ovima koji su igrali cetvorku nece.

 

2) Source se nadograduje, za 1.6 to nije potrebno. Savrsen je ovakav kakav je sad.

  1)Igrao sam, ali na non-steam verziji.

 

2)Glupost. Nadograduje se zbog comunity-a. I TF2 svaki tjedan stiže update. I L4D2. Ne zato što je potrebo, nego zato što žele igrači. Kao što sam rekao, čak je uvedena i javna beta za CSS gdje svi mogu probati nove featurse i onda na osnovu toga vratiti feedback Valveu i onda odlučiti dali to ubaciti u pravu verziju. To neznači da igrama nešto fali, već da žele poboljšati stvari. Bolje uvijek može u svakoj igri, uključujući i CS 1.6. Valve je takav tip developera. Za CSS je izašlo stotinu nadogradnji i patcheva, koji dodaju nove stvarčice.

 

http://store.steampowered.com/news/?appids=240

 

U 7 godina koliko je CSS na tržištu promjenjena je hrpetina stvari. Anti cheat zaštite se poboljšavau svakim danom.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
14 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
rocker55555 kaže...

1) Da si igrao 1.6 prije Source-a, razocarao bi i tebe. To je kao da netko nikad ne igra CoD i pocne od MW2. Njemu ce to naravno biti odlicna igra, dok ovima koji su igrali cetvorku nece.

Ovime nisi dokazao da je 1.6 bolja igra nego da je stvar navike.. ekipa se drži igre koju su prije počeli igrat kao pijani plota, samo gledaju šta je drugačije u nastavku i čim je nešto drugačije ne valja.. bilo to bolje ili lošije od originala.

Jhva Elohim Meth.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2011 10:50 (nontryer).
14 godina
offline
Valve je najavio novi Counter strike

samo jedna poruka....

 

 

COD ABOVE ALL

Dirt 3 -> Dino Bzik
Moj PC  
1 17 hvala 1
12 godina
offline
Valve je najavio novi Counter strike

Baš sam išao brojati. 121. nadogradnja je izašla odkada je CS:S izašao 2004. godine.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Ranko Kukumar kaže...

 

 

2)Glupost. Nadograduje se zbog comunity-a. I TF2 svaki tjedan stiže update. I L4D2. Ne zato što je potrebo, nego zato što žele igrači. Kao što sam rekao, čak je uvedena i javna beta za CSS gdje svi mogu probati nove featurse i onda na osnovu toga vratiti feedback Valveu i onda odlučiti dali to ubaciti u pravu verziju. To neznači da igrama nešto fali, već da žele poboljšati stvari. Bolje uvijek može u svakoj igri, uključujući i CS 1.6. Valve je takav tip developera. Za CSS je izašlo stotinu nadogradnji i patcheva, koji dodaju nove stvarčice.

 

http://store.steampowered.com/news/?appids=240

 

U 7 godina koliko je CSS na tržištu promjenjena je hrpetina stvari. Anti cheat zaštite se poboljšavau svakim danom.

Za originalan cs su izasla 3 updatea.

Prvi je bio 1.4, pa 1.5 i finalna verzija 1.6 .

 

Od tada nisu nista mjenjali. Zato jer nije potrebno.

 

 

AC nije toliko potreban ako je admin ekipa dobra.

 

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // InGame: hExX
12 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
rocker55555 kaže...

Za originalan cs su izasla 3 updatea.

Prvi je bio 1.4, pa 1.5 i finalna verzija 1.6 .

 

Od tada nisu nista mjenjali. Zato jer nije potrebno.

 

 

AC nije toliko potreban ako je admin ekipa dobra.

 

  Za CS je izašlo ukupno oko 35 patcheva i nadogradnji.

 

http://store.steampowered.com/news/?appids=10&appgroupname=Counter-Strike&headlines=1

 

I opet govorim, te nadogradnje znači da dodaju nešto novo ili poboljšavaju postojeće. A svaka igra se uvjek može malo poboljšati. Gledajući sa CS strane, njemu fali 100 stvari koje se mogu poboljšati (Dodavanje boljeg izbornika za izbor servera, bolja anti cheat zaštita, boji prikaz rezultata, popravak bugova, glitcheva, dodavanje opcija vezanih uz podešenje grafičkih opcija da nemoram konzolu drkat svako malo, itd...). Ima tu još stvari za dodati i ispraviti.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
15 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
rocker55555 kaže...
AA-d00d kaže...

A jbg ne znam ni ja više, ja bi rekao da nisi ni probao Source{#}

 

Zaboravio sam u jednom dijelu rečenice ubaciti "samo", onda ima više smisla{#}

I ne može CS:S biti lakši od 1.6, jednostavno ne može, s tim sam spreman ići u grob{#}

Ja bi rekao da ti nikad nisi probao 1.6{#}

 

Moze, moze.

Zato i ljudi koji su losi u 1.6 prelaze na Source, jer je laksi.

 

Ahahahaha daj me nemoj nasmijavat covjece igro sam cs 1.6 ne znam koliko godina dok nije izasao source kojeg sam 2006 poceo igrat.... u 1.6 ljudi mogu pucati kroz zidove koji su debeli 10m i nikada necu zaboraviti sliku u glavi kada sam igrao 1.6 bila je mapa dust 2 ja sma bio ct i iso sam na b sektor i dodem tamo kad ono kod auta stoje 3 lika i peru rafal po zidu ko ludi i udem ja u tunel kad vidim naravno meci prolaze kroz zid svi i gadaju onaj prolat o terorista preko kojega ulaze u tunel ahahahah tako mi je bilo muka da sam odma izasao omg

 

14 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Ranko Kukumar kaže...

  Za CS je izašlo ukupno oko 35 patcheva i nadogradnji.

 

http://store.steampowered.com/news/?appids=10&appgroupname=Counter-Strike&headlines=1

 

I opet govorim, te nadogradnje znači da dodaju nešto novo ili poboljšavaju postojeće. A svaka igra se uvjek može malo poboljšati. Gledajući sa CS strane, njemu fali 100 stvari koje se mogu poboljšati (Dodavanje boljeg izbornika za izbor servera, bolja anti cheat zaštita, boji prikaz rezultata, popravak bugova, glitcheva, dodavanje opcija vezanih uz podešenje grafičkih opcija da nemoram konzolu drkat svako malo, itd...). Ima tu još stvari za dodati i ispraviti.

A dobro.

Na kraju onaj tko je igrao 1.6 od pocetka ostat ce na njemu.

 

A oni koji nisu igrat ce Source.

 

 

Svaka igra ima svoje prednosti i nedostatke.

 

 

 

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // InGame: hExX
16 godina
neaktivan
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Ranko Kukumar kaže...

UPDATE: Službeno je - Counter Strike: Global Offensive dolazi početkom iduće godine na Steam (PC, Mac) te XBL i PSN. Za izradu igre zadužen je razvojni tim Hidden Path Entertainment koji je radio na Counter Strike: Source. .............

Ovo je najbolji dio vijesti, ako ništa drugo GO će biti jednako dobar kao i Source što bi značilo da će biti bolji od 1.6{#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
14 godina
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
AA-d00d kaže...

Ovo je najbolji dio vijesti, ako ništa drugo GO će biti jednako dobar kao i Source što bi značilo da će biti bolji od 1.6{#}

 

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // InGame: hExX
14 godina
neaktivan
offline
Re: Valve je najavio novi Counter strike
Frenkyca kaže...

 

Ahahahaha daj me nemoj nasmijavat covjece igro sam cs 1.6 ne znam koliko godina dok nije izasao source kojeg sam 2006 poceo igrat.... u 1.6 ljudi mogu pucati kroz zidove koji su debeli 10m i nikada necu zaboraviti sliku u glavi kada sam igrao 1.6 bila je mapa dust 2 ja sma bio ct i iso sam na b sektor i dodem tamo kad ono kod auta stoje 3 lika i peru rafal po zidu ko ludi i udem ja u tunel kad vidim naravno meci prolaze kroz zid svi i gadaju onaj prolat o terorista preko kojega ulaze u tunel ahahahah tako mi je bilo muka da sam odma izasao omg

 

kakav auto dijete drago, jesi igro ti kad dd2 na cs1.6

Neću žvaku oću kusur
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice