Crash Time 4 Syndicate

poruka: 11
|
čitano: 7.584
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Crash Time 4 Syndicate

Dakle zaigrao sam demo sa bugovog dvd-a i ja sam oduševljen igra je mrak ..grafika čudo neviđeno fotorealistično , fizika auta solidna... ko nije probao radi se o obečavajučoj igrici nek svakako proba

Intel Core i7 920 @3.8 GHZ, Asus P6T, 6 GB DDR3 1333, Asus NVIDIA 295 GTX, 2*1 TB HDD WD, Samsung T260, Antec Skeleton Case + Asus 550W Power Supply [img]http://img301.imageshack.us/img301/8008/horn
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Crash Time 4 Syndicate
Horned Reaer kaže...

Dakle zaigrao sam demo sa bugovog dvd-a i ja sam oduševljen igra je mrak ..grafika čudo neviđeno fotorealistično , fizika auta solidna... ko nije probao radi se o obečavajučoj igrici nek svakako proba

Šta si ovime htio privući pozornost na igru.

ma da
15 godina
offline
Re: Crash Time 4 Syndicate

Yep ja sam iz dev tima :)

 

 

Intel Core i7 920 @3.8 GHZ, Asus P6T, 6 GB DDR3 1333, Asus NVIDIA 295 GTX, 2*1 TB HDD WD, Samsung T260, Antec Skeleton Case + Asus 550W Power Supply [img]http://img301.imageshack.us/img301/8008/horn
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2011 17:04 (Horned Reaer).
14 godina
offline
Crash Time 4 Syndicate

Treba bezrezervno probati i prijašnje nastavke. Jednako je dobra grafika, jurnjava, utrke i natjeravanje protiv pandura ili kao pandur. Najbolje od svega je to što je u ovom nastavku dodan multiplayer (LAN/Internet)   do 8 vozača (panduri  protiv lopina)!

{#}

 

 

Jedini hrvatski ArmA2 klan! Prijave za regrutaciju na www.mrcine.org -
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2011 22:42 (Mrljavi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Crash Time 4 Syndicate

Ja sam skinuo Crash Time 4 The Syndicate i instalirao ju kad sam krenuo igrati pise mi ovo " The ordinal 5034 could not be located in the dynamic link library xlive.dll " jel mi moze itko pomoci oko toga???

 

jug
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crash Time 4 Syndicate

Kupi igru.

3.650 postova - Black Ops : Troll] U mad bro | Prestige 2, Level 31
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Crash Time 4 Syndicate

mene zanima kako se u igri koristi pucanje.....stišćem tu tipku i ništa....i jedino što mogu raditi je voziti championship..... :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Crash Time 4 Syndicate

Igram ovu igru nekoliko dana i sad sam zapeo kod nekih misija, tj. ne znam što treba raditi. Ovako, stalno se vozikam po gradu i pratim neke automobile koji me odvoze na naka povečala.

Što dalje?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crash Time 4 Syndicate

evo instalirao sam i zaigrao i moram reć wow , ovo nisam ocekivao , grafika perfektna , fizika auta perfektna , osjećaj brzine perfektan , jako zabavna igra a napravljena po seriji koju volim gledat :D

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crash Time 4 Syndicate

može li mi neko pomoći u namještanju postavki volan sa 900 stupnjeva za ovu igru

dancy_94@hotmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Crash Time 4 Syndicate

problem kod igra crajs time 4 kad krene igra u videu nije kako bi trebalo biti ko da koči probo sam svašta ništa ne pomaže . što bi trebalo?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice