Crysis 120 KN u Algoritmu?

poruka: 21
|
čitano: 8.517
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 120 KN??? U ALGORITMU???

Ovak, ja osobno nemrem vjerovat očima kad vidim da crysis košta 120 kn... sta je to igrica bez cd keya? (lulz)

Što je još bolje toliko dođe u algoritmu.

Zna li iko zašto je tako jeftina???

 

i možete li mi odgovoriti jel igrica ima dobar multiplayer, znam da nema tdm, al jel ima nečeg novog i zanimljivog?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
CRYSIS 120 KN??? U Algoritmu???
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
CRYSIS 120 KN??? U Algoritmu???

Pa čovječe igrica je stara 2god šta vi očekujete?


EDIT: Ali još uvijek ima najbolju grafiku!Smijeh

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2009 22:23 (Hyperion).
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: CRYSIS 120 KN??? U Algoritmu???

ja sam crysis ''kupio'' (čitaj skinio) kad je izašo i igrica mi je najzadnji šrot na svijetu...

Stigli su nam naši vanzemljaci...a meni je srce veće i od Kine jer moj Zemo vozi leteće tanjire...
15 godina
protjeran
offline
RE: CRYSIS 120 KN??? U Algoritmu???
Hacker002 kaže...

ja sam crysis ''kupio'' (čitaj skinio) kad je izašo i igrica mi je najzadnji šrot na svijetu...

meni je prica i tema bezveze ja sam samo testiro komp na njoj

deep down inside i feel to scream This terible silence stops me
15 godina
offline
Crysis 120 KN u Algoritmu?

Ja kupujem samo te "starije" igre, bio sam jučer u Srbiji(Bačkoj Palanci) kada vidio Crysis za 720 dinara = 60 kn oriđiđi upakovana sa cd key-om, htio ga odmah kupiti ali nisam imao dosta paraPlač, pa čim odem odmah kupujem.

 

A što mi je najbolje prepržena kod njih dođe 30 knBelji se.

Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :), a za daljnje impformacije obratitie se na ivan260291@hotmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 120 KN u Algoritmu?

Haha,i kod mene na placu dođe 30 kn!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Crysis 120 KN u Algoritmu?
big_guy kaže...

Haha,i kod mene na placu dođe 30 kn!

Ima i toga na placu ali ovo je u trgoviniBelji se

Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :), a za daljnje impformacije obratitie se na ivan260291@hotmail.com
16 godina
offline
RE: CRYSIS 120 KN??? U Algoritmu???
Hyperion kaže...

Pa čovječe igrica je stara 2god šta vi očekujete?


EDIT: Ali još uvijek ima najbolju grafiku!Smijeh

Svejedno, to nije uopće puno. Recimo COD4 key-eve likovi prodaju po preko 100ak kn, negdje čak i preko 150 što je jako puno... Možda zato što ju dosta ljudi igra pa u zadnje vrijeme svi žele imati original key ali opet...

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa. ...:::www.lan-wars.com:::...
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 120 KN u Algoritmu?

Što mislite o multiplayeru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis 120 KN u Algoritmu?

Osim Crysisa, tu su Flatout 2 i UT3 za te novce.

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Crysis 120 KN u Algoritmu?

ma da i igra kosta 10 kn ne bi je kupio jer je cista bezvezarija

Moj PC  
0 11 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 120 KN u Algoritmu?

Ako želiš igrat crysis multiplayer kupi si Crysis Wars ima više servera nego stari crysis

Intel® Core™ i7 Extreme 3.2GHz X 4, PowerColor HD4890, HDD Hitachi 1TB, DDR2 6GB, Samsung SM T220
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Crysis 120 KN u Algoritmu?
luckyluke kaže...

ma da i igra kosta 10 kn ne bi je kupio jer je cista bezvezarija

O ukusima se ne raspravljaBelji se.

Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :), a za daljnje informacije obratitie se na ivan260291@hotmail.com
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 120 KN u Algoritmu?

Da mene isto MP zanima.

Mislim da za njega trebas imati Crysis Wars,neznam jel i njega dobijes u paketu s igrom.

Ako se dobije,onda 120kn stvarno nije punoCool

Ako je tko probao MP neka se slobodno raspise!Osmijeh

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis 120 KN u Algoritmu?

Crysis Wars se dobiva u paketu s Crysis Warheadom koji košta 250 kn. Ne dobiva se s Crysisom.

 

BTW Za 120 kn imate i The Orange Box u kojem dobijete 5 super igara (HL2, HL2 Ep1, HL2 Ep2, Portal i TF2)

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.7.2009 18:30 (Horagio).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Crysis 120 KN u Algoritmu?

Ja sam čuo od frenda iz razreda da tam ima cheatera, i da koriste one nuke-ove kao što se može vidjet na youtube-u...

 

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.7.2009 18:33 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Crysis 120 KN u Algoritmu?

Da na piratskim serverima...na normalnim ima dosta servera gdje je dobra zaštita te dosta admina koji stalno igraju i prate što se događa.Ja sam se samo jednom susreo sa cheaterom u crysis warsu od kako je igra izašla (zanči 1 cheater u 8 mjeseci...)tak da sam treba nač dobre servere i to je to.Što se tiče igre evo moj copy/paste iz drugog treada:

 

Igrat crysis preko neta je nešto najžešče i nijedan cod neće tak neš ponudit.Tamo točno imaš ograničenja na mapi di ćeš se kretat/skirvat(campat) i takve fore.Ovdje se možeš popet na bilo koji krov proč ogromne otvorene ravnice a da ne pogineš(osim ak te neko ima na nišanu sa gausomBelji se)a također se možeš šuljat iza leđa i ubit tipa sa šakama ili ga izlemat sa puškom(isti efekt jedino šake mrvicu jače).A čak možeš se preko neta i gruvat u tenkovima/heličima i ostalim vozila i gruvat se naveliko Smijeh.Singleplayer je odličan ali u multiplayeru zbilja možeš(i moraš)iskoristit cijelo odijelo ako želiš preživjet ili nekoga stić upucat.Mogučnosti su ogromne:ima ljudi koji imaj odličan aim i ne izlaze iz speed moda i jure ko blesavi i skidaju druge.Neki vole koristit strenght pa skoči iznad tebe i dok ti gledaš di je on te skine u glavu.Naravno uvijek je gušt stacionirat se na neki krov i promatrat što se događa i pružiti support fire suborcima(naravno paziti na protivnike sa istom rolom mogli te brzo skužit i ubit.Mogučnosti ima puno a ako je tim istreniran da igraju zajedno to postane fenomenalno.

Svako ko nije probao crysis wars(multiplayer dio crysisa dobije se sa warheadom)svakako probat i vidjet što znači kad te ulovi kriza hehe

 

Samo da kažem ovaj gore video nema veze sa cheatnjem to samo pokazuje neke elemente u igri a u tipu igre "power strugle" se moraš dočepat nuke tanka ili tac canona da bi uništio bazu tak da to nije cheat.Cheat je kad tip sa pištoljem skida sve u glavu jednim metkom....

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.7.2009 19:04 (Stoja).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 120 KN u Algoritmu?

A di je razlika između običnog crysisa i crysis warsa?

tdm?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis 120 KN u Algoritmu?

Crysis Wars ima InstantAction, TeamInstantAction i PowerStruggle. To sam našao na internetu, a vjerojatno se radi o dm, tdm i još nečemu...

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 120 KN??? U ALGORITMU???
Cheezl kaže...

Ovak, ja osobno nemrem vjerovat očima kad vidim da crysis košta 120 kn... sta je to igrica bez cd keya? (lulz)

Što je još bolje toliko dođe u algoritmu.

Zna li iko zašto je tako jeftina???

 

i možete li mi odgovoriti jel igrica ima dobar multiplayer, znam da nema tdm, al jel ima nečeg novog i zanimljivog?

ne zamaraj se, kod nas u sarajevu je crysis 12 KM original ;) to pomnozi sa 3.6 i to ti je u kunama, a onda ispadne 43,2 kune ;)

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice