Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2!

poruka: 45
|
čitano: 7.887
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2!

Iz intervjua sa Crytek-ovim zaposlenikom Alexander Marschallom na službenoj stranici [mycrysis-com], gdje korisnici i fanovi crysisa postavljaju svoja pitanja te Crytek-ovi zaposelnici odgovaraju, Alexander je otkrio da Crytek radi na nečem novom - kao što kaže to je "Top secret". Znači od Cryteka se očekuje osim serijala Crysis i druga iznenađenja kao što su već i prije najavili, no nitko nije očekivao da je to vrijeme već sada.

 

- Intervju

GameReport: http://max.tportal.hr/channel.aspx?channelId=23
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2009 21:58 (F!cho*).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2!

Stara, dobro, ne tako stara vijest. Sigurno si na Youtubeu gledao kako se radi CryEngine3. I onoga se da vidjet NanoSuit. To je "zacjelo" novi CRYSIS.

Moji ID-ovi u igrama su: alien2710, A.I.Alien
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2!

nadam se da je to novi farcry (koji se astavlja na pricu od prvog farcry).

od miline tresu mi se jaja u gacama budi se azdaja
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2

Sumnjam, pošto UBISOFT sad drži prava na Far Cry franšizu.

15 godina
offline
Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2!

Neka nas iznenade i naprave igru drugoga žanra (ne FPS), kao što je Activision napravio Prototype.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2009 10:26 (xxxxx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2!

Što god to bilo,đtedite lovu za novu grafu ako se budemo mislili igrat na highBelji seBilo bi zanimljivo vidjet nešto novo od njih,mada je za mene crysis sasvim dovoljan al vjerujem da igru koju će radit da će bit grafički slabija jer žele više love zaradit što im sa crysisom ne ide...vjerojatno će bit fps nekako su se ispraksirali snjim Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2
xxxxx kaže...

Neka nas iznenade i naprave igru drugoga žanra (ne FPS), kao što je Activision napravio Prototype.

 možeš li mi malo objasnit ovo? šta si htio time reći?

Moji ID-ovi u igrama su: alien2710, A.I.Alien
15 godina
offline
Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2!

Pa zar Activision i nije najpoznatiji po CoD-u, tako je i Crytek najpoznatiji po Crysisu.

Željeo bih vidjeti igru od Cryteka, a da nije FPS, zanimalo bi me kakva bi bila, iako su šanse za to male.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2!

Istina, ali je CoD jedina franšiza FPSa od Activisiona. Oni su poznati i po Crash Badicootu, Spyrou, Guitar Herou, Tony Hawku i SpideManu. Jedini je FPS CoD.

Moji ID-ovi u igrama su: alien2710, A.I.Alien
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2!

Malo sam se zafrko.

Zapravo Activision je firma, a Crytek samo tim kao što je i Infinity Ward koji je u activisionu, ma ništa zanemari taj post.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2
xxxxx kaže...

Pa zar Activision i nije najpoznatiji po CoD-u, tako je i Crytek najpoznatiji po Crysisu.

Željeo bih vidjeti igru od Cryteka, a da nije FPS, zanimalo bi me kakva bi bila, iako su šanse za to male.

hmm crytek je najpoznatij po farcry.

od miline tresu mi se jaja u gacama budi se azdaja
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2
mirdza kaže...

Sumnjam, pošto UBISOFT sad drži prava na Far Cry franšizu.

 UBISOFT je izdavač.Dok Crytek je tim koji radi igre.Far Cry rabi Crytekov Engine pa bi moglo ispasti da rade Far Cry 3 sa Novim CryEngineom 3.Naravno u suradnji sa UBISOFTOM.

No ja jedva čekam taj Crysis2.Mada ni Warhed mi još nije dosadio.

Ja sam koji jesam.
14 godina
neaktivan
offline
Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2!

svaka čast njima al po iskustvima s prvim crysisom vrjeme je da počnemo štedjeti za novu mrcinu od kompa da bi ga mogli igrati

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2!

Pa Crysis uopće nije toliko zahtjevan (na windows xp-u) kao što pričate! Imam hd 4870 i 3.25 gb rama i na enthusiast ide super odlično nimalo nešteka! Smijeh

GameReport: http://max.tportal.hr/channel.aspx?channelId=23
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2
overdeath kaže...
xxxxx kaže...

Pa zar Activision i nije najpoznatiji po CoD-u, tako je i Crytek najpoznatiji po Crysisu.

Željeo bih vidjeti igru od Cryteka, a da nije FPS, zanimalo bi me kakva bi bila, iako su šanse za to male.

hmm crytek je najpoznatij po farcry.

Ne ipak je po Crysisu, kao po hardverski najzahtjevnijoj igricu ovog milenija, i grafički najljepšoj.

 

 

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
14 godina
neaktivan
offline
RE: Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2
Hyperion kaže...
e...Ne ipak je po Crysisu, kao po hardverski najzahtjevnijoj igricu ovog milenija, i grafički najljepšoj.

farcry je bio u svoje vrjeme isto graficki boom, al je bio jako optimiziran i igra je bila odlicna i kao takva je dozivjela odlican uspjeh.

nakon toga su najavili crysis, pa su ljudi ocekivali kako ce i to biti jos bolja igra (a bila je kao igra prosjecna), al bila je samo na polju grafike i fizike bolja.

po toj logici crytek je ostao upamcen po farcry naslovu.

od miline tresu mi se jaja u gacama budi se azdaja
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.7.2009 16:59 (overdeath).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2

Nije baš bila prosječna igra; Crysis je bila itekako inovativna igra po gameplayu s onim odijelom i prilično zanimljivog rješenja interakcije baš zbog fizike, odijela i AI-a.

Problem je što je većina razmažena i pljuvali su po igri zato što im na 19 godina starom računalu nije dobro radila na 2560x1920 i 16xQQ - kao kad balavurdija izvali: mah, to mi smeće ne radi - zapravo da bi sebe utješili jer ne mogu igrati.

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.7.2009 17:20 (naxeem).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2
overdeath kaže...
xxxxx kaže...

Pa zar Activision i nije najpoznatiji po CoD-u, tako je i Crytek najpoznatiji po Crysisu.

Željeo bih vidjeti igru od Cryteka, a da nije FPS, zanimalo bi me kakva bi bila, iako su šanse za to male.

hmm crytek je najpoznatij po farcry.

Ne, nego po Crysisu, jer je to bila revolucija u grafici, ne kažem da FC 1 nije bio dobar, no Crysis je ipak bio grafička bomba koja je svakoga iznenadila i kojeg su svi zapamtili

Granice nisu nista drugo do linija u atlasu, al' jesu stvarne onda kad idu od srca ka srcu...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2

Većiom se sllazem, al opet crysis kad pogasis sve efekte postaje prosjecna igra.

Igra na nekih 1680*1050 Very High s igrivim framerateom na dobrom kompu danasnjice je definitivno vrhunac, podize joj puno vrjednost.

Moje skromno misljenje da se Crysis neisplati igrati ispod medium i nativne rezolucije LCD-a.

Jer ispod toga atmosfera u igri je puno losija.

No, nemojmo da sad opet nastane svada Crysis i neoptimiziranost i slicno.

@thuglife; FarCry je u svoje vrjeme bio jednako dobar po grafici kao i danas Crysis.

od miline tresu mi se jaja u gacama budi se azdaja
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.7.2009 17:31 (overdeath).
15 godina
neaktivan
offline
Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2!

Prvi put da se slažem s tobom

Crysisu makni grafiku i dobiješ ispod prosječnu pucačinu

FC-u makni grafiku i opet dobijaš nadprosječno dobru pucačinu

No i dalje ostajem iza svoga

Tj da će Crytek mnogo više ljudi pamtiti po Crysisu

Granice nisu nista drugo do linija u atlasu, al' jesu stvarne onda kad idu od srca ka srcu...
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.7.2009 17:39 (thuglife).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2!

Najbolje mi je kada igram crysis neko vrijeme pa se prebacim na COD 4. Uvijek želim uključit neku mogućnost nano suita i onda shvatim da je to u crysisu, a ne u cod4.

 

Taj nanosuit je stvarno zakon, pucačine bez njega skoro nemogu ni zamislit.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2

u Warheadu je na kraju onaj Koreanac Boss "otet". Prepustio im se. Baš me zanima hoće li se vratiti u Crysisu2 ko neki modificirani BOSS za ubit.

 

BTW: u teaser traileru Crysisa2 vidio sam riot događaje. a u prezentaciji CryEginea3 sam vidio da se bacaju granate na zgrade. to znači da će misije možda biti nešto SWAT tipa ili slično.

Moji ID-ovi u igrama su: alien2710, A.I.Alien
16 godina
offline
RE: Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2
M_dipl. kaže...

Nisam fan Crysisa ali činjenica je da je donio svojevrsnu revoluciju u svijet FPS-ova. Ne zbog grafike ili fizike, već zbog odijela koje dodaje iznimno zanimljiv takticki element gameplay-u. Far Cry (koliko mu god priča bila bolja) ništa nova nije donio, i to je činjenica. Morate razumijeti da u FPS žanru teško dolazi do implementacije novih i nikad prije viđenih elemenata, Cryteku je to sa Crysisom supjelo.

Far Cry je donio pravu revoluciju - jako nelinearan FPS na tropskom otocju.

 

Ne kuzim sta ste se svi primili tog nanosuita... to je stvar za noobove... postanes nevidljiv, useces u kamp, obavis objective i odes... nes ti taktiziranja... Far Cry je nudio puno bolju mogucnost taktiziranja, odnosno morao si upotrijebit mozak, pazit gdje se skrivas, kako ulazis u kamp i to... Crysis bi bio puno bolji bez nanosuita, jer bi zahtjevao puno vise taktiziranja, ovako ga mozes proci s pola mozga...

 

 

Sta se tice grafike... Far Cry je u svoje vrijeme napravio puno vecu revoluciju nego Crysis... IMO, Far Cry je i danas jedna od igara s najljepsmom grafikom... Crysis ima istu grafiku ko jos dosta igara...

 
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2
M_dipl. kaže...

Nisam fan Crysisa ali činjenica je da je donio svojevrsnu revoluciju u svijet FPS-ova. Ne zbog grafike ili fizike, već zbog odijela koje dodaje iznimno zanimljiv takticki element gameplay-u. Far Cry (koliko mu god priča bila bolja) ništa nova nije donio, i to je činjenica. Morate razumijeti da u FPS žanru teško dolazi do implementacije novih i nikad prije viđenih elemenata, Cryteku je to sa Crysisom supjelo.

Hahaha.

Far Cry je donio potpuno otvorene prostore, i slobodu kretanja i time dokazao da je vrjeme Quake-a i Doom-a prošlo.

Koliko se danas radi igara sa zatvorenim prostorima, a koliko s otvorenim?

Far Cry je donio nove grafičke standarde, te nam je konačno donio toliko dugo očekivanu nelinearnost i slobodu kretanja.

BTW, Crysis koristi unaprjedeni i modificirani engine od Far Cry ako vam nije bilo jasno.

EDIT: Jeli vam ovo liči na crysis??

FarCry sa ukljucenim HDR I SM 3.0 (Sluzbeni patch 1.4).

Igra je izisla u 1. mjesecu 2004. i dan danas ima vrlo solidnu grafiku.

Crysis koristi isti engine + nove tehnologije (bolje teksture, bolji hdr, normal mapping, dx10....)

 

od miline tresu mi se jaja u gacama budi se azdaja
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.7.2009 19:23 (overdeath).
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2!

far cry je u svoje vrjeme bio odličan no nikad mi se nije sviđao izgled prirode bio je nekako preplastičan no voda je tad a i danas impresivna

crysis je realniji i manje plastičan a voda je usporediva s far cryom ali mnogo bolja

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2!

Što kažete na ovo?

od miline tresu mi se jaja u gacama budi se azdaja
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2!

Dobro očito si fan far cry-a niš ne kažem i ja ga volim ali je crysis puno realniji i izgledom i u nekim aspektima fizike

imaju mnogo sličnosti no u crysisu je upravljanje vozilima i interakcija s okolinom bolja i nekako mi bolje leži izgled crysisa jer far cry izgleda nekako plastično zar ne?

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2!

Vi se uzeli ovdje Crysisa 1 i FarCrya.

tema je Crysis2

 

 

Vidite ovo. Ja nevidim razliku između ova 2 enginea.

 

 

Moji ID-ovi u igrama su: alien2710, A.I.Alien
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2
Arnold Šrafncinger kaže...

Dobro očito si fan far cry-a niš ne kažem i ja ga volim ali je crysis puno realniji i izgledom i u nekim aspektima fizike

imaju mnogo sličnosti no u crysisu je upravljanje vozilima i interakcija s okolinom bolja i nekako mi bolje leži izgled crysisa jer far cry izgleda nekako plastično zar ne?

heh

da jesam

najbolja mi je to igra ikad sto sam igra (a igrao sam nezna ih se broj).

Far Cry je u svoje vrjeme bio nevjerovatno realan (prva igra koja je imala vodu izradenu pomocu shadera), dok je crysis s graficke strane usminkani far cry, dodali su jako  puno novih tehnologija, efekata, i zato je sve to neoptimizirano... jednostavno je prenatrpan kod.

S drugim djelo se slazem, al uzmimo u obzir godine far cry-a, da je on bio toliko interaktivan po pitanju fizike, nemislite li da bi igra bila poprilično zahtjevnija?

EDIT: Nismo skrenuli s teme, raspravljamo o crytek-ovim igrama.

od miline tresu mi se jaja u gacama budi se azdaja
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.7.2009 20:01 (overdeath).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Crytek radi na novom projektu osima Crysis-a 2
Hex kaže...

Vi se uzeli ovdje Crysisa 1 i FarCrya.

tema je Crysis2

 

 

 

Ma nije ni crysis 2 tema već neki drugi projekt osim crysis 2 al nije bitno :-) malo smo skrenuli priznam

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice