CSI: Fatal Conspiracy

poruka: 6
|
čitano: 4.185
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
CSI: Fatal Conspiracy

Kao veliki ljubitelj CSI.jevih naslova odlučio sam otvoriti temu o novoj Ubisoftovoj igri koja bi se na tržištu trebala pojaviti u listopadu pod nazivom CSI:Fatal Conspiracy

U igri ćemo kao i u prijašnjim CSI naslovima imati ulogu istražitelja. U novom ubisoftovom naslovu istraživat ćemo 5 povezanih ubojstava.U igri ćebiti ekipa CSI:Las Vegasa.

Evo i prvog

.

Ubisoft je također najavio da će ovaj naslov biti prvi koji će biti dostupan i na PS3 konzoli.

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: CSI: Fatal Conspiracy
softwaremaniac kaže...

Kao veliki ljubitelj CSI.jevih naslova odlučio sam otvoriti temu o novoj Ubisoftovoj igri koja bi se na tržištu trebala pojaviti u listopadu pod nazivom CSI:Fatal Conspiracy

U igri ćemo kao i u prijašnjim CSI naslovima imati ulogu istražitelja. U novom ubisoftovom naslovu istraživat ćemo 5 povezanih ubojstava.U igri ćebiti ekipa CSI:Las Vegasa.

Evo i prvog

.

Ubisoft je također najavio da će ovaj naslov biti prvi koji će biti dostupan i na PS3 konzoli.

 

Jedva cekam  , lud sam za CSI naslovima .. :)

A kaj se grafike tice , bas su se mogli malo potrudit i po tom pitanju ..

EDIT : Bit ce dostupna i na Nintendu DS ..

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/tutorial-otkljucavanje-sony-ericsson-telefona/63771.aspx
14 godina
offline
RE: CSI: Fatal Conspiracy

Da,bit će i za xbox 360,imam sve CSI igre i sezone serija na HDD-u.

13 godina
neaktivan
offline
RE: CSI: Fatal Conspiracy
softwaremaniac kaže...

Da,bit će i za xbox 360,imam sve CSI igre i sezone serija na HDD-u.

Koji ti je naslov najdraži ?

Od igrica msm ..

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/tutorial-otkljucavanje-sony-ericsson-telefona/63771.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.8.2010 17:29 (xXxBIMBOxXx).
14 godina
offline
RE: CSI: Fatal Conspiracy

Hard Evidence i Deadly Intent su mi najdraži.

Tebi?

14 godina
offline
RE: CSI: Fatal Conspiracy

Malo da oživim temu,stavljajte slike i pišite dojmove ako tko igra xbox360 verziju,ne znam zašto nema pc verzije.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice