Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.203.649
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Definitivno dobra cijena, tko bi rekao da se to kod nas moze dogodit :D

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

a jebote sad se i ja lomim da uzmem. jel se može na gogu napraviti povrat igre?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

I ja bi ali volim svoja jaja... Koja bi mi žena skuhala i natjerala da ih pojedem.

Sve Vas Volim
Moj PC  
7 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

a jebote sad se i ja lomim da uzmem. jel se može na gogu napraviti povrat igre?

 

Nema povrata - ali gle, kod koji dobijes uz kolektor je sa GoG-a, mozes nekom pokloniti ili prodati.

Ja cu svoj pokloniti jednom frendu - njemu super, a meni je viska, radije ga poklonim nekom,

nego da prodam za 15-20€ novu igru.

 

Usput - razgovarao na mail - rijeseno je - rezervirali su mi samo 1 komad, jer je broj upita velik,

sto razumijem - svatko bi zelio jedan, nebi bilo fer da netko ima 2 a drugi nista.

 

Muda Isusova kaže...

I ja bi ali volim svoja jaja... Koja bi mi žena skuhala i natjerala da ih pojedem.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2019 15:43 (Čitatelj).
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

cekaj samo malo, zasto ti ne bi kupio dva komada ako hoćeš?? ja sam na kraju sebi isto naručio, a razmišljam cijelo vrijeme da uletim u još jedan, jer bi ga poklonio nećaku za rođendan, baš razmišljam jel se mogu toliko ispružiti financijski. Uglavnom zašto bi sad bio problem ako uzmem još jedan?

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Mislim mozes, ali gle, zamisli kak je bilo sad sa Amazonom - u 17 minuta je sve nestalo.

 

Verojatno su "sverceri" pokupovali po 10 komada, ili vise, jer nije bilo granicenja,

a mi svi ostali, koji nismo 24/7 na Amazonu - jebi se brale, tko ti je kriv sto

ti moras sjedit u automobilu i vozit se od lokacije A do B.

 

O tome ti pricam. Kad mi jave da je vrijeme za uplatu,

pitat cu jel netko mozda odustao od svog primjerka, i ako je,

da cu rado preuzeti dva komada. Ako ne, i jedan mi je dovoljan.

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Mislim mozes, ali gle, zamisli kak je bilo sad sa Amazonom - u 17 minuta je sve nestalo.

 

Verojatno su "sverceri" pokupovali po 10 komada, ili vise, jer nije bilo granicenja,

a mi svi ostali, koji nismo 24/7 na Amazonu - jebi se brale, tko ti je kriv sto

ti moras sjedit u automobilu i vozit se od lokacije A do B.

 

O tome ti pricam. Kad mi jave da je vrijeme za uplatu,

pitat cu jel netko mozda odustao od svog primjerka, i ako je,

da cu rado preuzeti dva komada. Ako ne, i jedan mi je dovoljan.

 

ja sam sebi isto naručio, jebiga, inače ne kupujem te stvari ali ovo želim imati. a s druge strane ako dođe i povoljan trenutak možda i utopim figuru i tak koju stvar pa vratim dobar dio love, ili se možda nešto i zaradi

 

a bratu ću dati igru

16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Također prednaručio :D

Mozda me hype preuzeo skroz.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Neka neka, samo narucujte, netko ce na vrijeme odustati

 

Pa cu ugrabiti dva komada

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

ja zeldu pratim i na fejsu i instagramu, i dalje piče sponzorirane reklame baš za collectors edition, tako da vjerujem da nisu još sve rasprodali. 

 

otišao sam na reddit postaviti jedno pitanje za CE, jedan tip mi je odgovorio da se uopće ne nadam da ću ga dobiti, jer su već svi rasprodani otkad, vjerojatno tip ima krive info, barem se nadam

 

Čitatelj, tebi su iz zelde rekli da imaju već dosta prednarudžbi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

BUG EDITOR JE GOVNO

 

Meni su rekli da su zaprimili vec dobar broj prednarudzbi,
i da ne mogu unaprijed uplatiti, nego kad im sama roba bude u statusu "u dolasku",
tj. kad sleper krene prema OS.

Bitno je da sam im objasnio da mi trebaju javiti dan-dva prije, jer na HR tekucem racunu
nemam nikad vise od 400-500kn, i da treba 3-5 dana da banke u HR odrade transakciju
prebacivanje resursa sa AT banke, jos ako se zadesi petak, onda to potraje i malo duze.

I rekli su mi "nema problema", tako da ce mi javiti par dana prije, da mogu izvrsiti uplatu na vrijeme.

Jer zbog opisa prednarudzbi mi je to bilo malo prenapeto:

 

 

 U tekstu je pronađen nedozvoljeni komad HTML kôda (p class='editor_quote_solo editor_code').
Ukoliko ste koristili kopiranje formatiranog teksta, molimo da izbrišete slike, te ga oznacite i uklonite mu formatiranje (zadnja naredba na desnoj strani).
Alternativno ga možete izbrisati i kopirati kao cisti tekst.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.10.2019 8:57 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Bitno je da sam im objasnio da mi trebaju javiti dan-dva prije, jer na HR tekucem racunu
nemam nikad vise od 400-500kn, i da treba 3-5 dana da banke u HR odrade transakciju
prebacivanje resursa sa AT banke, jos ako se zadesi petak, onda to potraje i malo duze.

majke ti problema, cijela štorija oko toga 

pa uplati cicijo sad na račun da imaš za platiti njima na vrijeme, a ne da se zajebavaš i prebacuješ sve u zadnji tren i još iščekuješ i grizeš nokte hoće li banka prebaciti na vrijeme ili neće

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

To sam radio prije - i onda ako ne potrosim sto imam u roku mjesec dana,

dobijam spam od HR banke, da potvrdim od kud je dosla lova, i za koju je namjenu,

makar pise da PERO PERIC AT uplacuje na PERO PERIC HR, razlog uplate je DZEPARAC

(koji dajem samom sebi), i onda njih zanima zasto nisu novci "podignuti" sa racuna.

 

Mislim totalni idiotluk HR banke. Znam da AT ima slicne provjere, da nebi bilo financiranje

terorizma i ostalih sranja, ali ako sam sebi saljem lovu, onda cemu blesave provjere?


I ako im ne odgovoris u roku 48h, zamrznu ti racun, dok ne dodjes u banku sa osobnom i potpises,

a to iz AT ne mogu. Onda radije prebacim par dana prije i sve potrosim, da me ne zajebavaju bezve.

 

To uopce nebi bio problem, da nije ovoga u mailu:

 

 

Da imaju opciju PayPala ili neceg drugog, nebi se ni zajebavao sa HR racunom.

Napunim ga prije nego sto odem u HR na godisnji, dodjem u HR, podignem sve u banci,

potpisem i cao djaci.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

...

 dizaster, ne znaš koji su gori, ovi koji primaju lovu samo na jedan način ili pak ovi iz banke što te jebu s tim računom

sorry na podjebavanju, mislio sam da sam sebi stvaraš nepotrebnu dramu

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ma u HR ima puno nepravilnosti, koje nemaju smisla.

 

Totalni Steampunk 1877 - Croatia - odes napraviti osobnu na policiju,

doneses fotografije - cekas 20min u redu, dodjes na red, ispunis papir,

nalijepis fotografiju - dobijes uplatnicu - odes u postu/banku,

cekas 20min, uplatis, odes na trafiku, kupis biljege (pranje novca na legalan nacin),

odes u policiju, cekas opet 20min, jer nisi vise na redu, das odrezak uplatnice i biljege,

potpises i cekas do 25 dana novu osobnu. Nakon 25 dana te nitko ne obavjesti,

nego moras zvati i provjeravati. I kad je stvarno gotova, opet dodji po nju, cekaj u redu 20min,

jer samo podici ne mozes, jer ispada "guras se naprijed".

 

Cyberpunk 2019 - Austria - odes u Bezirkshauptmannschaft (BH - ured koji vadi dokumente),

dodjes na salter, kazes sta trebas - gospodja na salteru ti da obrazac i kaze ti primjerice "stol 7",

odes i sjednes za stol 7, das obrazac radniku, on ga ispuni za tebe, provjeri podatke, zalijepi fotografiju

(ako je nemas, imas automatski foto-studio, udjes i napravis fotku prije toga), potpises, platis,

pozdravis se - za 10min sve rijeseno, a novi dokument dolazi za 5 dana postom na kucnu adresu.

 

Tak da ovo sa bankama u HR, manja zalost od druge birokracije.

 

Bas bi bilo fora vidjeti kakva ce biti "birokracija" u CP77 - mozemo li se odmah "nakacit"

na mrezu i sve odraditi digitalno, i rijesit sve odjednom.

 

Ili cemo morati cekati u redu po par puta, onak 20-25min in-game real time.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.10.2019 10:12 (Čitatelj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

nije mi baš sjajna situacija to što si napisao (ovo za zeldu). možda sam u krivu, ali zvuči mi kao da nisu baš sigurni hoće dobiti CE. S druge strane oni su prilično ozbiljni, znam te ljude koji drže trgovinu, nikad nisam imao nikakvih problema, nadam se da ćemo se moći dočepati CE

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

A gle, i da ne dobiju, posteno je sto ne uzimaju lovu dok ne vide robu koja dolazi njima.

 

No i tad nije sigurno - iz iskustva, narudzba, 77.000€ robe,

25 racunala, 75 monitora, 12 upravljivih switcheva, 6 upravljivih POE switcheva,

25 gbit upravljivih mreznih kartica, miseva, tipkovnica, podloga i ostalih bla bla bla gluposti,

uglavnom hrpa robe, placeno unaprijed, 45 dana rok isporuke, spremno sve za 17 dana,

krene kamion al nikad nije stigao do tvornice - prometna, roba ostecena.

 

Tak da i sa CP77CE, mogu dobit 100 komada, a moze bit da cijela narudzba padne u vodu

zbog neocekivanih situacija.

 

Sve u svemu, daleko je to jos. No vjerujem da bi do kraja 01/2020 trebali znati datum isporuke.

Tad robe ili ima ili nema.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.10.2019 10:17 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ima i u Sophosu, ali svi su skuplji od Zelde. A i nema sanse da im platim unaprijed bez obvezujuce

ponude da ce isporuciti robu - a to mi u Santa Domenica ne nude. A kreditirat ih necu bez naknade.

 

https://www.nabava.net/search.php?q=cyberpunk+2077+collector

Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

ja bi otišao u zeldu i da su nešto skuplji od Sancte

 

poštujem tog vlasnika, normalni ljudi, rade taj posao više od 20 godina, i sad da ja koji cijeli život živim u Osijeku odem kod nekog drugog mi je i malo izdajnički. A iskreno najslađe mi je doći na dan izlaska igre ujutro kod njih u trgovinu i pokupiti svoju igru, to ima svoj štih

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.10.2019 10:50 (Cansee).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
Cyberpunk 2077

Jel zelda jedina koja nudi preorder bonuse za obični preorder (lančić, privjesak, steelcase)? To me ugodno iznenadilo i zato sam napravio preorder kod njih, nadam se to budu dobili. Ak ne, onda bum digitalno uzel iz steam ili goga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
null kaže...

Jel zelda jedina koja nudi preorder bonuse za obični preorder (lančić, privjesak, steelcase)? To me ugodno iznenadilo i zato sam napravio preorder kod njih, nadam se to budu dobili. Ak ne, onda bum digitalno uzel iz steam ili goga.

 

to ne znam, ali ono što bi ti svakako preporučio u slučaju da budeš uzimao digitalno je da uzmeš na GoGu, jer onda svi novci idu ravno CDPR-u, što mislim da je korektno za napraviti

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
null kaže...

Jel zelda jedina koja nudi preorder bonuse za obični preorder (lančić, privjesak, steelcase)? To me ugodno iznenadilo i zato sam napravio preorder kod njih, nadam se to budu dobili. Ak ne, onda bum digitalno uzel iz steam ili goga.

 

e sad sam malo pogledao na stranicu zelde, oni ako su to stavili to je tako, još su gore napomenuli da je količina ograničena, pa to možeš provjeriti s njima jel bi bio među onima koji će to dobiti

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

ako sam dobro pročitao dat će te za igru 1800kn da bi dobili figuricu i par knjižica u boxu?

be Cool
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Horned Reaer kaže...

ako sam dobro pročitao dat će te za igru 1800kn da bi dobili figuricu i par knjižica u boxu?

Bome si dobro pročitao. Nekad zaboravimo na naše učiteljice, kako su nas lijepo naučile čitati.

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

a dobro svatko nesto voli recimo ja bi uzeo Diablo 4 collectors edition kad bi izašao ikada hmm... no svejedno 2000 kn malo puno mi se čini 

be Cool
12 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Diablo 4 vrijedi svake lipe jer je iz budućnosti došao, može biti da je to.

- d(-_-)b -
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Jedva cekam da si narucim Half Life 2 Episode 3, i Half Life 3 CE.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

 

novi materijal vezano za igru. nisam pogledao o cemu se tocno govori, vjerujem da su zanimljive i nove informacije u pitanju

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2019 0:43 (Obi Wan).
7 godina
protjeran
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice