Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.195.105
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Rocinante2112 kaže...


Inače uvjeren sam da nam igre žešće pate zbog konzola,evo samo usporedite A.I sada i prije cca 10 godina. Jebeš mi sve A.I je bio puno bolji prije. Kvalitetan primjer je F.E.A.R i recimo bilo koji moderniji shooter. A.I se sastoji od toga da neprijatelj izadje na otvoreni koridor i stoji na mjestu i šmajsa po tebi dok ne umre.

 A da nije bilo konzola, ne bi gaming industrija bila ovako snazna kako danas je pa isto mozes postaviti pitanje da li bi igrice izgledale imalo kao sto danas izgledaju. Sve to utjece jedno na drugo.

A sto se piratiziranja tice, mislim da nije bilo puno klinaca koji su uzimali originale igrica, svi smo ih skidali, crackali itd. Danas evo, zadnje dvije igre koje sam piratizirao su bile W3 i RimWorld. Obadvije su mi bile fenomenalne pa sam ih uzeo i legalno. Na drugu ruku, da EA izda kvalitetnu singleplayer igru, nema tog boga da bi im dao novce ako mogu piratizirati. A cijene igrica su isto relativna stvar. Jebes ga kad u Rusiji i Poljskoj ista igra kosta 20-50% manje nego kod nas. Pa i u SADu igre kostaju manje nego kod nas! Na PSNu ako ti padne na pamet uzeti igru ces iskesirati 550kn samo tako, na US serverima 60$ iliti 390kn. Istovremeno, poljaci imaju standard slican nasemu dok o SADu nema smisla ni pricati.

Sry na offtopicu.

13 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Iskreno, ovo je jedina igra koji ne mogu dočekati i koju kupujem čim se pojavi preorder!

vrhunski studio u koji nimalo ne sumnjam!

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
sexytoiletpaper kaže...
Rocinante2112 kaže...


Inače uvjeren sam da nam igre žešće pate zbog konzola,evo samo usporedite A.I sada i prije cca 10 godina. Jebeš mi sve A.I je bio puno bolji prije. Kvalitetan primjer je F.E.A.R i recimo bilo koji moderniji shooter. A.I se sastoji od toga da neprijatelj izadje na otvoreni koridor i stoji na mjestu i šmajsa po tebi dok ne umre.

 A da nije bilo konzola, ne bi gaming industrija bila ovako snazna kako danas je pa isto mozes postaviti pitanje da li bi igrice izgledale imalo kao sto danas izgledaju. Sve to utjece jedno na drugo.

A sto se piratiziranja tice, mislim da nije bilo puno klinaca koji su uzimali originale igrica, svi smo ih skidali, crackali itd. Danas evo, zadnje dvije igre koje sam piratizirao su bile W3 i RimWorld. Obadvije su mi bile fenomenalne pa sam ih uzeo i legalno. Na drugu ruku, da EA izda kvalitetnu singleplayer igru, nema tog boga da bi im dao novce ako mogu piratizirati. A cijene igrica su isto relativna stvar. Jebes ga kad u Rusiji i Poljskoj ista igra kosta 20-50% manje nego kod nas. Pa i u SADu igre kostaju manje nego kod nas! Na PSNu ako ti padne na pamet uzeti igru ces iskesirati 550kn samo tako, na US serverima 60$ iliti 390kn. Istovremeno, poljaci imaju standard slican nasemu dok o SADu nema smisla ni pricati.

Sry na offtopicu.

Gledaš sve opet iz perspektive kroatistana - piratizirali smo jer nije bilo love, pogotovo u vrijeme i nakon rata. Od kako zarađujem svoj novac ne piratiziram igre (u pravilu - što ne znači da ne koristim jogurt verziju za "try before you buy" princip, no ako igram dulje od 5 sati kupim ju obavezno), naprosto toliko zarađujem, naspram cijene igara, da mi se ne isplati zahebavat sa time. Čak su mi windoze apsolutno legalne.

Piratiziram maksimalno serije koje su mi legalno nedostupne, osim ako sam spreman čekat 2-3 godine da dođu do mene.

Netflix iz principa zbog razlike između RH i USA ponude - ko im kriv.

 

Da ne bi ispo retard, plačam stvari poput HBO i slično što u relativno sličnom roku isporučuju ovdje kao i preko bare sadržaj, smatram da se treba platit nečiji trud i rad... samo kad mi naplačuješ više nego tamo, a sadržaj mi kasni ili ga nema uopće, to se piratizira... kod igara nemam taj problem.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 19:55 (Rhodin).
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

nažalost, na game awards u četvrtak neće biti ništa o cyberpunku 2077. potajno sam se nadao da će tu možda i izbaciti datum izlaska. ali dobro, bit će kad bude spremno

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 - ALL NEW UPDATES! The Final Steps! CD Projekt RED On 
Vehicles & Gameplay Info!

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

https://www.amazon.de/gp/product/B07DNQ52Q6?ref=em_1p_0_ti&ref_=pe_400631_343321531

 

Meni se cini da ce doci u 2019., ne vjerujem da bi Amazon imao pretprodaju par godina unaprijed.

U najgorem slucaju u prvom tromjesjecju 2020., ako ce morati pokrpati greske.


No sad vec imaju toliko iskustva sa RED3 Engineom, tako da ne vjerujem da ce morati dugo krpati, sad vec team zna sto i kako radi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

meni je prilično zanimljivo što i dalje nisu objavili datum izlaska. s obzirom na to da su objavili da je igra igriva od početka do kraja, i s obzirom na to da objavljuju da traže te poslove koji se bave rješavanjem bugova, očekivao bi da će biti datum izlaska negdje. jasno je da nemaju trenutno gotovu igru, ali sad baš da nema ni datuma izlaska to mi je čudno. možda baš planiraju neko iznenađenje, npr. objave u 2. mjesecu da će igra izaći u 6. mjesecu. 

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja mislim da izlazi sredinom 2020. i da bude jedan od launch naslova za next gen konzole.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Znaci dolazi na Switch?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Znaci dolazi na Switch?

 

Nije najavljeno. Vjerojatno ne.

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
pqweasdyxc kaže...

Ja mislim da izlazi sredinom 2020. i da bude jedan od launch naslova za next gen konzole.

ne vjerujem da će im toliko trebati, obzirom na dosad viđeno i na činjenicu da su ipak sad sposobni zaposliti više ljudi na finalizaciji nego su to mogli na witcher serijalu

mislim da će to biti godinu dana prije, odnosno sredinom 2019. godine

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Veliki je to projekt, a sigrno CD projekt želi ga dobro ispolirati prije izlaska. Druge strane neznamo hoćeli izbaciti i mp koponentu zajedno sa sp. Tako da bi se sve to moglo odužiti do 1H 2020.

BF3:fluffy_inside
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 - HUGE NEWS UPDATE! New Open World Info! New Weapons! New 
Gameplay Details!

Moj PC  
1 1 hvala 1
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
TomoR kaže...

Cyberpunk 2077 - HUGE NEWS UPDATE! New Open World Info! New Weapons! New 
Gameplay Details!

 

To kad vidim huge news update odma znam da je old news recycling

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Neke sličice...

 

 

CD Projekt RED: more than 400 people are working on Cyberpunk 2077

https://www.gamepressure.com/e.asp?ID=2249

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Wolf88 kaže...

Veliki je to projekt, a sigrno CD projekt želi ga dobro ispolirati prije izlaska. Druge strane neznamo hoćeli izbaciti i mp koponentu zajedno sa sp. Tako da bi se sve to moglo odužiti do 1H 2020.

 rečeno je da neće

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

 

malo glasina/vijesti/etc

 

It's not who you are, it's who you know.
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ako slučajno dolazi na Switch - R.I.P. CyberPunk 2077 - ne znam zašto bi si to radili... uopće.

 

Switch je ok za platformere i "stare igre", ali bilo što da izađe na njemu na PC-u će izgledat ko vanilla Skyrim/Oblivion - to je otprilike mogućnost te konzole.

 

Nadam se da su to samo glasine i da se ni ne razmatra...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ako izađe na switch, a neće jer je hardver pre slabe. To nikako neće utjecati na PC verziju.

 

BF3:fluffy_inside
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
Rhodin kaže...

Ako slučajno dolazi na Switch - R.I.P. CyberPunk 2077 - ne znam zašto bi si to radili... uopće.

 

Switch je ok za platformere i "stare igre", ali bilo što da izađe na njemu na PC-u će izgledat ko vanilla Skyrim/Oblivion - to je otprilike mogućnost te konzole.

 

Nadam se da su to samo glasine i da se ni ne razmatra...

 Nekako mi nije bitno na čemu će izaći ako to neće utjecati na pc verziju...a zar stvarno misliš da bi spustili pc verziju na razinu switcha nakon šta su pokazali onaj gameplay? Pa izbio bi WW3..

CDPR se uvijek potrudi oko pc verzije pa mislim da nema razloga za brigu.

Sad me još alita dodatno nahajpala, bit će da su ovo zlatna vremena za cyberpunk kao žanr.

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Pa snizili su grafiku za W3 da se PS/XBox elita nebi osjecala manje vrijednom,

ali Switch je nesto drugo - sve igre koje su portane na Switch su sa zakinutom grafikom,

makar je stvar do optimizacije - tipa Skyrim je star ko biblija i engine je los, pa ga ni ne mogu optimizirati

da radi kako spada na icemu.

 

No Cyberpunk na Switchu zvuci super, osobito ako se u to doda Multiplayer komponenta,

tipa Co-Op misije sa dva Switcha, zvuci savrseno! To su neke moje zelje,

daleko od toga da ce se to desiti. Ali da, zasteo ne, Switch rastura u prodaji,

da je tako bilo i sa WiiU konzolom, vjerovatno bi imali i W3 na WiiU.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Zato što su mogućnosti switcha na razini mogućnosti "prosječnog" tableta/mobitela. Dokle je istina da 7-8 godina stara računalna igra može na njemu radit (Skyrim), to je zato što su mobiteli/tableti danas (gotovo) dostigli snagu prosječnog računala onog vremena. CyberPunk bi osim grafike trebao imat i znatno napredniju fiziku, bolji engine i svašta nešto - mora, inače nema smisla ništa od najava, a onaj filmić će ispast samo "tech demo" i konačna igra bi izgledala sasvim drugačije.

Uostalom PS4 i Xbox imaju računalne chipove (AMD x86), dok switch ima Cortex - chip koji se ugrađuje u mobitele/tablete. To je ARM procesor niske potrošnje i radi na oko 1GHz , čak nije vrh ponude ARM-a - nemreš na tome vrtit ne znam što od modernih naslova. Nije ni namijenjen za to. Uz to ima 4GB RAM-a, nijedna moderna igra od koje se očekuje koliko od CyberPunka, da je ne znam koliko optimiziran engine i platforma za igranje, ne trpi takve niske hardverske zahtjeve i da igra "radi", osim ako bude poglupljena do boli.

 

Nisam siguran što reć, ali ne vidim kako ovo može izać za Switch, a i dalje bit "igra kakvu očekujemo".

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Nisam siguran kak su prebacili npr. Doom na switch bez da je PC verzija dobila downgrade zbog toga.

Ako i rade neki switch port, vjerojatno neće biti nekaj extra grafički, jer doslovno moraju napraviti ogroman downgrade porta, a ne PC verzije, kako bi igra radila na toj dosta slaboj konzolici.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ne znam, iskreno, nisam igrao Doom na PC-u, kamo li na Switch-u. Ako izgleda poput gameplaya koji sam vidio na PC-u, svaka čast na uspjehu! Možda sam žestoko podcijenio taj ARM... samo ne djeluje mi Switch hardverski kao nešto što vrti moderne računalne igre... Mislim spaja se na TV, vrti FHD rezoluciju, navodno... pokemone i super maria shvaćam... Skyrim shvaćam, Doom ne znam, ali ako će vrtit Cyberpunk kao na PC-u, onda preplačujemo PC komponente...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ne shvaćaš poantu, igra ako i izađe za switch, će se vrtiti očajno. Switch ima problema sa puno manje zahtjevnim naslovima nego što će to biti cyberpunk.

Njima su prioriteti sigurno PC, te konzole nove generacije. Switch sales im može donjeti određenu inkrementalnu prodaju, ali sigurno neće riskirati sigurnu prodaju zbog switcha.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Potvrđeno da će Cyberpunk 2077 biti na E3 2019. danas je 01.03., znači dijele nas 3 mjeseca i koji dan od toga, a meni dojam kao da smo jučer prvi put vidjeli E3 2018 trailer.

 

živo me zanima što možemo očekivati, s tim da prije toga sigurno neće biti nikakvih novih vijesti osim potencijalnih leakova

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

Potvrđeno da će Cyberpunk 2077 biti na E3 2019. danas je 01.03., znači dijele nas 3 mjeseca i koji dan od toga, a meni dojam kao da smo jučer prvi put vidjeli E3 2018 trailer.

 

živo me zanima što možemo očekivati, s tim da prije toga sigurno neće biti nikakvih novih vijesti osim potencijalnih leakova

 

Biti će predstavljen sa par minuta igre opet ili će izać na E3 kao finalni proizvod = gotov, nekako mi se brzo to čini ali bilo bi vrh ako bude !???

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
VooDooZg kaže...
Cansee kaže...

Potvrđeno da će Cyberpunk 2077 biti na E3 2019. danas je 01.03., znači dijele nas 3 mjeseca i koji dan od toga, a meni dojam kao da smo jučer prvi put vidjeli E3 2018 trailer.

 

živo me zanima što možemo očekivati, s tim da prije toga sigurno neće biti nikakvih novih vijesti osim potencijalnih leakova

 

Biti će predstavljen sa par minuta igre opet ili će izać na E3 kao finalni proizvod = gotov, nekako mi se brzo to čini ali bilo bi vrh ako bude !???

 nekako mi je za očekivati malo više od par minuta. možda čak i novi trailer (story trailer možda) i onda opet neki gameplay, barem 10 ili više minuta gdje će vjerojatno pokazati neke mehanike igranja ili naglasiti sandbox open world sa hrpom različitih mogućnosti. ili oboje. 

 

što se tiče datuma izlaska, ne bi me iznenadilo kad bi došli na E3 i rekli da igra izlazi za 3 mjeseca. nešto u stilu onoga što je bethesda napravila na E3 2015., došli i rekli fallout 4 izlazi u 11. mjesecu, jer CDPR je baš taj čin bethesde naglasio kao neki svoj cilj kad je u pitanju CP2077. vjerujem da će ili biti tako nekako ili da uopće neće dati datum izlaska

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Koja je razlika igrati na switchu na 10 inchonom ekranu i low postavakam ili igrati na ps4 i xbox one na velikom ekranu i boljim postavkama?

Nikave sto se tice grafike na malom ekranu to skoro ili uopce nece niti skuziti. Bit Switcha je portabilnost.... a radi Switcha nisam cuo da su zakinuli ikog drugog..

Jest da je konzola slaba ali to uopce nije poanta te konzole...

 

Kak god... CP cu igrati na PC-u.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Sudeći po njihovom Twitteru igra ne dolazi tako skoro..  ima još dosta peglanja i dodavanja stvari. 

I sami kažu kako je igra ogromna.

 

Možemo oćekivati neki veči gameplay reveal na E3-u ali to je za ovu godinu vjerojatno sve :) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice