Dark Souls 3

poruka: 640
|
čitano: 78.406
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Dark Souls 3

Pa DS1 nije baš imao posljedice kojih se sjećam. Nisam napadao nijednog NPCa, znao sam da bu jedan napravil nekaj loše, ali srećom to se kasnije moglo ispravit. Prva tri prolaza nisam imao pojma da postoji shortcut sa covenantom od queen of izalith, a i kasnije ne bih znao da nisam čuo od ekipe...

Dosta stvari tamo nije bilo trivijalno, recimo pojma nisam uopće imao za ono drvo gdje je ancient dragon na kraju, kaj se ide iz blightowna kao optional, gdje siegwardova priča završava, dok mi nisu rekli ponovo, budući nisam znao kak taj dio završit... Ali sama priča tamo je nekako bila "lagana" i jednostavna i bez mogućnosti pogreške. Ovdje likovi umiru bez najave, novi se ne pojavljuju ukoliko se ne odrade preduvjeti, suradnja sa jednima isključuje mogućnost suradnje sa drugima itd.

 

Ovo je više Bloodbourne stvar, ne toliko DS1/2

 

Ne znači da me smeta, samo komentiram da je lako fulat dosta toga, bilo je i u prethodnim DS naslovima, ali više kao reward nego kao NPCa koji umre jer nisi nešto nešto i onda te do kraja playthrougha zaključa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Dark Souls 3
skank666 kaže...
Bakaluar kaže...

Je ima netko problema da mu igra zastane na sekundu? Dogodi mi se svakih par minuta. Osim toga nema nekog štekanja.

 Meni se isto to počelo dešavati od pred neki dan.... Prije je bilo sve OK i samo odjendom puf - počelo jebuckati... 

 Izgleda da je prestalo... Sinoć nisam primjetio da se to dešava. Ali da - ovo je nakon novih drajvera tj nakon restarta PC-a.. Tako da probaj stavit nove drajvere pa javi...

 

@rasprava o questovima u DS3

Mene ne jebu... Malo sam preletio po wikiju i skužio da je previše toga uvjetovano nećim pa me prošla volja za to pratit. Što bude - bude. Dobra je igra i ovako. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through th
14 godina
offline
Re: Dark Souls 3
skank666 kaže...
skank666 kaže...
Bakaluar kaže...

Je ima netko problema da mu igra zastane na sekundu? Dogodi mi se svakih par minuta. Osim toga nema nekog štekanja.

 Meni se isto to počelo dešavati od pred neki dan.... Prije je bilo sve OK i samo odjendom puf - počelo jebuckati... 

 Izgleda da je prestalo... Sinoć nisam primjetio da se to dešava. Ali da - ovo je nakon novih drajvera tj nakon restarta PC-a.. Tako da probaj stavit nove drajvere pa javi...

 

 jučer su vratili igru na prošli patch  jer su se dešavale ovakve stvari.

 

Inače i ja sam primjetio sad kad sam odigrao igru po prvi put, trebalo mi nekih 45 sati. U prvih 10-tak sati sam i naletio na neke NPC-ove, a napravio sam valjda jedan ili 2 questa jer vise nikoga poslje nisam našao/susretao. Sad sam krenuo s novim likom i sad si budem pomagao s wiki-em.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2016 14:26 (null).
16 godina
offline
Dark Souls 3
Split your lungs with Blood and Thunder
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2016 15:08 (fler).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dark Souls 3

Svi likovi koje sam spasio ili su nestali ili mi ne daju nikakve opcije kroz razgovor tak da nemam pojma o kakvim questovima vi pricate :)

Šteta mi je sto to nisu bolje odradili, sigurno bi se više potrudio oko npc.a, ovako who cares... pobiti cu ih sve kada ubijem zadnjeg bossa :)

live and let live
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Dark Souls 3
smiglcro kaže...

Svi likovi koje sam spasio ili su nestali ili mi ne daju nikakve opcije kroz razgovor tak da nemam pojma o kakvim questovima vi pricate :)

Šteta mi je sto to nisu bolje odradili, sigurno bi se više potrudio oko npc.a, ovako who cares... pobiti cu ih sve kada ubijem zadnjeg bossa :)

A nije bas "Who cares" kad su questovi po meni odlicni samo trigeri za questove nisu jasno napravljeni.

14 godina
neaktivan
offline
Dark Souls 3

Nakon tjedan dana mrcvarenja jučer iz prve ubijem Yhorm the gianta i Pontifice.a, ono kada te krene :)
Skužio sam da jako brzo gubim zanimaciju za igru, ono sat vremena i gasim. Prazno mi je sve to nekako, nema jasne priče, ne može me igra uvuči u taj svijet. Ili sam se zasitio DS serijala ili je ovo jednostavno najlošija igra od 3.

live and let live
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dark Souls 3
smiglcro kaže...

 Prazno mi je sve to nekako, nema jasne priče, ne može me igra uvuči u taj svijet. Ili sam se zasitio DS serijala ili je ovo jednostavno najlošija igra od 3.

Dijelim tvoje mišljenje. Jedan je od ta dva razloga, ali nisam siguran koji.

 

PSN - DeniZg80
8 godina
offline
Dark Souls 3

Meni je losija igra od DS1 i Bloodborne, al dosta bolja od DS2

Imam zamjerki naravno. Covenanti ne rade kak treba, a PVP je osrednji zbog novog Poise sistema.

Kaj se tice PVE bolji mi je nego u DS1 i DS2, brzi i zabavniji. Neprijatelji nisu tolko predvidljivi, a bossevi su daleko bolji nego u DS2 koji po meni ima bas loše bosseve.
Nashandra je katastrofa boss, a trebala je bit vrh posto je zadnji boss u igri.

Nameless King mi je mozda jos i najbolja borba u svim souls igrama.

I sam level dizajn mi je bolji nego u DS2, al losiji nego onaj iz DS1 i Bloodborne.

NPC likovi su mi isto zanimljiviji tu nego u DS2.

 

DS2 ima tonu sadrzaja, al se kvalitetom ne mjeri s ovim.

No to je samo moje misljenje.

 

Preso sam igru 2x tak da meni sigurno valja :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2016 10:22 (Santana).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Dark Souls 3

Ovako, nisam baš neki dobar douls igrač i dosta često tražim pomoć kod nekih bosseva  ali sinoć kad sam slučajno aktivirao dancera odma su me prošle fuge. Preko 100 000 duša a znam da nemam šanse protiv njega (barem koliko sam čitao da ljudi imaju problema s njim). I ja pobjegnem iz fajta i odem si summonat pomoć. I sad ili su me ljudi trolali ili stvarno nisu mogli uć unutra (vidim ih kroz fog gate da se guraju ali ne ulaze) tako da sam nakon par pokušaja krenuo sam protiv njega - i rasturio ga iz prve (iz prve a da sam solo). LOL - ne mogu opisat oduševljenje postignutim.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through th
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dark Souls 3

Ima li netko da je za PvP ili co-op ?

8 godina
offline
Dark Souls 3

ufff meni je ovo prva souls igra, nemam iskustva i stvarno mi je teška .... da li postoji šema da snimiš poziciju prije fajta sa bossom, a ne da te vrati na bonfire ako pogineš ? Ne mogu za sada preći ni prvog, učim kontrole još

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dark Souls 3
TopoGigio kaže...

ufff meni je ovo prva souls igra, nemam iskustva i stvarno mi je teška .... da li postoji šema da snimiš poziciju prije fajta sa bossom, a ne da te vrati na bonfire ako pogineš ? Ne mogu za sada preći ni prvog, učim kontrole još

 Ne, poanta i je da smrt bude popriličan korak unatrag. Eventualno može biti da prije bossa postoji neki shortcut kojim se lakše vratiš do njega da ne moraš ubijati tonu neprijatelja ispočetka. 

 

Jedino što možeš je igrati dalje. Dark Souls igre uopće nisu teške (iako se to non stop bezveze potencira, štoviše skaliranje težine je najveći problem serijala), jedino što treba je strpljenje kod borbi. Samo moraš naučiti kad je vrijeme za napasti, a kad za povlačenje i to je to. I pronađi si oružje s kojim ti je ugodno za igrati i nauči se tempirati napad i procijeniti udaljenost od protivnika.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Dark Souls 3
Hexfire kaže...
TopoGigio kaže...

ufff meni je ovo prva souls igra, nemam iskustva i stvarno mi je teška .... da li postoji šema da snimiš poziciju prije fajta sa bossom, a ne da te vrati na bonfire ako pogineš ? Ne mogu za sada preći ni prvog, učim kontrole još

 Ne, poanta i je da smrt bude popriličan korak unatrag. Eventualno može biti da prije bossa postoji neki shortcut kojim se lakše vratiš do njega da ne moraš ubijati tonu neprijatelja ispočetka. 

 

Jedino što možeš je igrati dalje. Dark Souls igre uopće nisu teške (iako se to non stop bezveze potencira, štoviše skaliranje težine je najveći problem serijala), jedino što treba je strpljenje kod borbi. Samo moraš naučiti kad je vrijeme za napasti, a kad za povlačenje i to je to. I pronađi si oružje s kojim ti je ugodno za igrati i nauči se tempirati napad i procijeniti udaljenost od protivnika.

 Tnx, inače sam uglavnom igrao avanture, witcher 3 mi je bio već mali šok ...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3
TopoGigio kaže...
Hexfire kaže...
TopoGigio kaže...

ufff meni je ovo prva souls igra, nemam iskustva i stvarno mi je teška .... da li postoji šema da snimiš poziciju prije fajta sa bossom, a ne da te vrati na bonfire ako pogineš ? Ne mogu za sada preći ni prvog, učim kontrole još

 Ne, poanta i je da smrt bude popriličan korak unatrag. Eventualno može biti da prije bossa postoji neki shortcut kojim se lakše vratiš do njega da ne moraš ubijati tonu neprijatelja ispočetka. 

 

Jedino što možeš je igrati dalje. Dark Souls igre uopće nisu teške (iako se to non stop bezveze potencira, štoviše skaliranje težine je najveći problem serijala), jedino što treba je strpljenje kod borbi. Samo moraš naučiti kad je vrijeme za napasti, a kad za povlačenje i to je to. I pronađi si oružje s kojim ti je ugodno za igrati i nauči se tempirati napad i procijeniti udaljenost od protivnika.

 Tnx, inače sam uglavnom igrao avanture, witcher 3 mi je bio već mali šok ...

 Ako si samo igrao avanture DS ti je kontam pakao :) Još je DS3 najlakši od kompletnog serijala, imaj milosti prema sebi i nemoj ni probavati prvi i drugi dio :)

live and let live
11 godina
offline
Re: Dark Souls 3

A ne znam baš da je lagan za početnika, DS3 je jako brza igra.

Možda bolje da je krenuo sa Dark Souls jedinicom, koja je dosta sporija. 

Inače, mislim da je stvarno šteta početi sa trojkom, pogotovo radi priče.

PSN - DeniZg80
8 godina
offline
Re: Dark Souls 3
Hahaha pravi pakao nasao si pravu rijec. Gledao sam malo ytube i ne kuzim stvarno kako neki likovi kontroliraju karakter tako brzo i precizno, izgleda jednostavno. Meni je za sada prst na tipki W plus bacanje lijevo desno, neki blok i to je to. Igra je super valjda budem napredovao ako ne puknem prije. Jos jednu stvar ne kuzim, kako kontrolirati lika da trci unatrag a gleda naprijed, ili trci u stranu a pogled uvijek naprijed ?
13 godina
offline
Re: Dark Souls 3
TopoGigio kaže...
Hahaha pravi pakao nasao si pravu rijec. Gledao sam malo ytube i ne kuzim stvarno kako neki likovi kontroliraju karakter tako brzo i precizno, izgleda jednostavno. Meni je za sada prst na tipki W plus bacanje lijevo desno, neki blok i to je to. Igra je super valjda budem napredovao ako ne puknem prije. Jos jednu stvar ne kuzim, kako kontrolirati lika da trci unatrag a gleda naprijed, ili trci u stranu a pogled uvijek naprijed ?

 Kad imaš lock on na neprijatelja onda se dešava ovo što opisuješ, a kad nemaš lock on onda se normalno krećeš.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3
DeniZg kaže...

A ne znam baš da je lagan za početnika, DS3 je jako brza igra.

Možda bolje da je krenuo sa Dark Souls jedinicom, koja je dosta sporija. 

Inače, mislim da je stvarno šteta početi sa trojkom, pogotovo radi priče.

 Moze odma na trojku kakva prica...

Inace igrat ovo na misu i tipkovnici je mazohizam

8 godina
offline
Re: Dark Souls 3
Ok, znaci controller, probati cu tnx
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3
Praetorian1 kaže...
DeniZg kaže...

A ne znam baš da je lagan za početnika, DS3 je jako brza igra.

Možda bolje da je krenuo sa Dark Souls jedinicom, koja je dosta sporija. 

Inače, mislim da je stvarno šteta početi sa trojkom, pogotovo radi priče.

 Moze odma na trojku kakva prica...

Inace igrat ovo na misu i tipkovnici je mazohizam

 Uživao sam igrajući na tipkovnici i mišu i nisam našao nikakvu manu naspram kontrolera. Možda je samo stvar navike...

live and let live
13 godina
offline
Dark Souls 3

Prvi DS su stvarno samo mazohisti igrali na keybi i mišu. Dvojka i trojka su ipak bolje po tom pitanju, ali i meni je controller way to go. Ko i za 90% ostalih igara koje igram na PC-u.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Dark Souls 3
Pokusavam sa controlerom ali ga nikad nisam prije koristio, izgleda mi fluidnije ali ovako mi je jos teze ... inace sam uporan i strpljiv ali na opakom sam iskusenju
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3
TopoGigio kaže...
Pokusavam sa controlerom ali ga nikad nisam prije koristio, izgleda mi fluidnije ali ovako mi je jos teze ... inace sam uporan i strpljiv ali na opakom sam iskusenju

 Dobar savjet bi bio da u glavi promjenis kompletan sklop igranja. Nisi vise mrcina koja satire sve ispred sebe, ovdje si mali i nemocan i svaka kriva procjena ce te ili kostati hrpu hp.a ili umiranja. Svaki mob je opak, svaki te moze brzo ubiti na sve moras biti spreman :) Moj prvi DS sam broj smrti brojio u stotinama, s vremenom sjedne igra na svoje mjesto pa bude lakse, sto ne znaci da neces umirati :)

live and let live
14 godina
offline
Dark Souls 3

Najavljen Prvi DLC: Ashes of Ariandel

 

Izlazi: 25.10.

 

 

Slike

 

Netko nagađa ili zna imena boss-eva i NPC-a ( 4Chan):

 

Boss:

Crow Wtich

Ashen Beast

Faithful Knight Velstadt

Thuryash, The Silent King

Queen Juniper

 

NPC:

Shiva of the East

Nesma The Crow

Twin Princess

Aldhard The Ambitious

Velka, Goddess of Sin

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3
Nadao sam se da cu dobiti season pass uz Collectors ed. Nazalost nista,jos sam i zeni uzeo steam key sveukupno preko 200eur sam pljunio na ds3 xD mislim da cu sacekat sale season passa
https://www.reddit.com/r/ultrawidemasterrace/
14 godina
offline
Re: Dark Souls 3
Rei Ayanami kaže...
Nadao sam se da cu dobiti season pass uz Collectors ed. Nazalost nista,jos sam i zeni uzeo steam key sveukupno preko 200eur sam pljunio na ds3 xD mislim da cu sacekat sale season passa

 Ovo je bezobrazno i nisko od njih.

8 godina
offline
Dark Souls 3

Meni je igra doslovce brutalno fantastična, pravo otriće, ali tek kada uđeš u štos možeš uživati u njenoj genijalnosti. Za to mi je trebalo jaaaako puno sati igranja ... odigrao sam 2/3 off line, jer nisam ni kontao masu stvari i dosta toga mi je promaklo. Krenuo ispočetka on line, tek sad vidim koliko sam napredovao, prešao abyss watchers isprve gdje sam prvi put provodio sate. Nadam se da je dvojka barem približno dobra, jer nisam ni to odigrao .... jedva čekam.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dark Souls 3

Pozdrav. Dali je samo do mene ali igra radi dosta loše. FPS je posvuda High wall of Lotric je koma. Ima li kakav fix provjereni ili ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dark Souls 3
Point-X kaže...

Pozdrav. Dali je samo do mene ali igra radi dosta loše. FPS je posvuda High wall of Lotric je koma. Ima li kakav fix provjereni ili ?

 

Hm, meni dok sam ju igrao (prije 2 mj) je radila odlicno. Tada sam imao gtx 760. Za koji dan bi mi trebala doci 1070, pa probam i javim. Nisu valjda nesto zas**** s novim patchevima.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice