Darksiders:Wrath of war

poruka: 71
|
čitano: 12.256
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Darksiders:Wrath of war

evo posto nema teme evo Darksiders je akcijska igra iz 3 lica ciji port za pc izlazi u junu.

Radnja se desava 100 godina poslije apokalipse i ti igras jahaca Rata.

 

evo i naseg lika evo i naseg lika
nas konj koji cemo jahat u igri.zove se Ruin nas konj koji cemo jahat u igri.zove se Ruin
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Darksiders:Wrath of war

Evo malo detaljnije o tome u recenziji sa HCL-a:

 

RECENZIJA:Darksiders: Wrath of War

 

Inače, kao što možete i vidjeti po recenziji i screenshotima unutra, ovo je više-manje tipična konzolaška igra, pa me ta nedavna objava da će doći i na PC prilično iznenadila. Ugodno naravno, treba nam više takvih igara na PC-u, a ova nije loša, iako puno kopira.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Darksiders:Wrath of war

da ozivim temu 

 

na  vecini stranica je release 

SEMPTEMBAR 23, 2010

 

a evo eksklutivnoog pc trailera 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Darksiders:Wrath of war
hari85 kaže...

da ozivim temu 

 

na  vecini stranica je release 

SEMPTEMBAR 23, 2010

 

a evo eksklutivnoog pc trailera 

 Nadam se da će tada igra i doći jer mi se čini dobra i sigurno ću je igrati.

ma da
14 godina
offline
Darksiders:Wrath of war

ta igrica je za PC bila najavljena 24.6. i ja sam bio presretan sto izlazi, kad odjednom, pomaknuli 3 mjeseca bez ikakvog objasnjenja, popiz*io sam.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Darksiders:Wrath of war

jesu nesjecam se ali su rekli zbog optimizacije pc interfacea i zbog kazu tada nerealnih pc perfomansi

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Darksiders:Wrath of war

priblizava se izlazak  jedva cekam pc igra septembra

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Darksiders:Wrath of war

I ja ju jedva čekam. Nema baš puno igara tog žanra na PC-u pa mi je drago što ću ju zaigrat

bc2: SaPPhir3
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Darksiders:Wrath of war

Ima je kod "Slovenaca", teži 13,6 GB.

http://boards.4chan.org/b/
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2010 15:20 (Horagio).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Darksiders:Wrath of war
Horagio kaže...

Ima je kod "Slovenaca", teži 13,5 GB.

HVALA PUNO :)

 

covjek na youtubeu na ovoj rezi ima 60 fps maxed out i igra izgleda dosta ljepse nego na x360 i ps3 cak i teksture ljepse izgledaju

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2010 15:24 (hari85).
14 godina
neaktivan
offline
Darksiders:Wrath of war

Upravo sam odigrao nekih 4h i igra mi je mogu reći stvarno sjela i iznenadila, kao prvo puna je akcije i rpg nadograđivanja što se meni sviđa. Kako kažu igra ima između 15 i 20h gameplaya, pa ću se još puno naigrat.

ma da
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Darksiders:Wrath of war

Ovo čudo mislim isprobati malo za vikend Cool

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Darksiders:Wrath of war

super je na mojem kompu radi na 1680 x1050 maxed out sa oko 45 fpsa super optimizacije a ni ne trebas joystick koliko su dobre kontrole

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Darksiders:Wrath of war

E da konačno je i ta igra došla, malo mi je falilo da kupim Xbox da bi tu igru mogao igrati zato što je prvotno najavljeno da će biti samo na konzoli, ali zatim uskoro javljaju da će doći na PC i nema veće sreće. Što se same igre tiče nije loša, čak štoviše dobra je, ali previše toga su ostavili sa konzole - u prevodu nisu se baš nešto strgali oko konverzije na PC. Kontrole su ok, ali novi napadi koje kupuješ su čisto konzolaške naravi stisni LCtrl, Lalt + RMouse je jedan od lakših što nepotrebno komplicira kada oko tebe ima 1000 gamadi (zombija i ostale diaboličke napasti) koje treba što prije pobiti pošto nisu nježni prema tebi, ali šta je tu je. Nadalje inventorij je krajnje traljavo napravljen, ovo je stvarno moglo biti bolje napravljeno, da ne govorim da između kartica se može jedino ići sa Ctrl i Shift - pa dovraga zašto se krtice ne mogu prebacivati mišem ili strelicama ili A i D (tipke za lijevo i desno - kretanje u igri). Ukratko ima tu nelogičnosti, ali na sreću nema puno takvih nebuloza, a što se tiče igrivosti igra je pre dobra, odlična atmosfera, zvuk je pre bolestan i realan, glasovi likova odlično napravljeni, grafika je dobra, priča mi je fenomenalna (volim post apokaliptični štih), tako da sve u svemu dobro obavljen posao, ali uvijek može bolje. Bogataš 

 

Moja ocjena: 8/10

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Darksiders:Wrath of war

evo kada ''kupim'' igricu bacit ću koji sc, po opisu mi se ne ćini loša iako me jako podsjeća na GOW

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Darksiders:Wrath of war

Eto i ja je igram i igra je super.

Nije toliko loša grafika koliko s urekli recenzenti.

Priča ah taj pako i raj nema boljega .

Glavni lik izgleda pre dobro Poljubac

Kažu ida traje nešto manje od 20 h tako da nije ni kratka.

Napadi su super premda standardni.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.9.2010 11:34 (WItcher).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Darksiders:Wrath of war

Sad baš malo odigrao - zabavna je, ali ništa posebno.

http://boards.4chan.org/b/
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.9.2010 20:25 (Horagio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Darksiders:Wrath of war

jel se jos kome igra crasha???

Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Darksiders:Wrath of war

bas sam ovdje zapeo ovo govno nemogu ubit ima 20 puta vise zivota a ubije me   sa 5 udaraca

I'm not afraid to take a stand Everybody come take my hand We'll walk this road together, through the storm Whatever weather, cold or warm Just let you know that, you're not alone
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Darksiders:Wrath of war

Igra mi radi bez problema ,imam 13  h igranja i samo sam naišao na dva gada buga.

Jednostavno sam zapeo konjem lebdeći a drugi sam zapeo u zidu.

Dobro je to kaj se sve moći postepeno otvraju.

Možda  stavari malo više govorancije o priči  , kratkih  animacija dobro došlo.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Darksiders:Wrath of war

Prošao sam igru .

Kraj je predobar.

Preporuka.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Darksiders:Wrath of war

evo me kod onoga na T bosa onaj vampir-zmaj veliki

I'm not afraid to take a stand Everybody come take my hand We'll walk this road together, through the storm Whatever weather, cold or warm Just let you know that, you're not alone
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Darksiders:Wrath of war

Kraj je odlican, odma su valjda ocekivali nastavak sto su kasnije i potvrdili. Igra je isto dosta duga, mislim 16, 17 sati. Kad sam bio dosao do Strage reko to je to, kad ono ima jos Smijeh

balkan-gaming.net - za sve pes igrace voljni sudjelovati u organiziranim ligama.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Darksiders:Wrath of war
xXx lnf3rno xXx kaže...

evo me kod onoga na T bosa onaj vampir-zmaj veliki

Tiamat jeli ??

16 godina
neaktivan
offline
RE: Darksiders:Wrath of war

Nez nam baš igre koje imaju ovaku fantasy podloguu.

Raj vs pakao.

Ali naravno raj  ima svoju tamnu stranu a i pakao ima :) .

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
15 godina
offline
Darksiders:Wrath of war

Sad ću je instalirat, vratio se baš iz Zagreba sa prvog dana faksa.


BTW: da se pohvalim danas sam položio i vozački bez greške i odmah danas vozio do Zagreba i nazad baš je bilo zakon potegao sam samo 120 na jednoj ravnici inače 70-90km/h, u naselju 60.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.9.2010 21:56 (Hyperion).
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Darksiders:Wrath of war

E sad se budeš vozio (jahao) na Warovom konju koliko god poželiš:) .

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
14 godina
neaktivan
offline
RE: Darksiders:Wrath of war
hari85 kaže...
xXx lnf3rno xXx kaže...

evo me kod onoga na T bosa onaj vampir-zmaj veliki

Tiamat jeli ??

  je da jako je tesko zato sta imam jako mali health imam samo 2x zivota i bez heala sam

I'm not afraid to take a stand Everybody come take my hand We'll walk this road together, through the storm Whatever weather, cold or warm Just let you know that, you're not alone
14 godina
neaktivan
offline
RE: Darksiders:Wrath of war
Hyperion kaže...

Sad ću je instalirat, vratio se baš iz Zagreba sa prvog dana faksa.


BTW: da se pohvalim danas sam položio i vozački bez greške i odmah danas vozio do Zagreba i nazad baš je bilo zakon potegao sam samo 120 na jednoj ravnici inače 70-90km/h, u naselju 60.

  Čestitam!

I'm not afraid to take a stand Everybody come take my hand We'll walk this road together, through the storm Whatever weather, cold or warm Just let you know that, you're not alone
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice